Νέα

Διάρκεια στο σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα s6775951
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 147
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Είμαι 51, κρατάω περίπου 10-15`σε φυσιολογικές συνθήκες, ανάλογα με το πόσες μέρες είχα κάνει τελευταία φορά, βέβαια με την εμπειρία μου καταφέρνω και κρατάω όλο το ματς πάνω απο 45`. Αποφεύγω να δώσω πίπα πάνω απο 30`` γιατί εκεί το έχασα! Για ειδικές περιπτώσεις χρησιμοποιώ tadapox που έχει δαποξετίνη, αλλά μπορεί να πας στο άλλο άκρο, να θες να τελειώσεις και να μη μπορείς, προκαλεί πόνο μετά...
 

TonyDOP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2018
Μηνύματα
173
Like
3.300
Πόντοι
441
27 κι εγώ και η γκόμενα μου... Συνήθως ξεκινάμε με 2-3 λεπτά προκαταρκτικά... Δε μας χρειάζονται παραπάνω γιατί και οι δύο ειμαστε φουλ καυλωμένοι... Με φουλ ενταση, οχι ηρεμο πήδημα, 20-25 λεπτα... Με περισσότερη ώρα στο ιεραποστολικο με πόδια ώμους... Τώρα, αν το πάμε χαλαρά, σίγουρα πάνω από μισάωορο... Αλλά γενικά προτιμάμε ένα δυνατό 20λεπτο...
 

Antidote

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
35
Like
8.173
Πόντοι
6.246
Ενδιαφέρουσες απόψεις αλλά ας το σκεφτούμε λίγο αλλιώς.
Ας υποθέσουμε ότι δεν έχετε κάνει σεξ πχ 4 μέρες και άνω, ότι βράζετε μέσα σας και σκέφτεστε συνεχώς το σεξ επειδή νιώθετε έντονα την ανάγκη να εκσπερματίσετε. Είναι η γνωστή κατάσταση που μας πιέζουν έντονα τα @@.
Υπό αυτές τις συνθήκες σας λέω ότι συναντιέστε με το καλύτερο δεκάρι call girl (ή κάποιον μούναρο στην προσωπική σας ζωή) που σας φτιάχνει και εγκεφαλικά, είναι αρκετά στενή και σας πλακώνει και στα φουλ προκαταρτικά που σας αρέσουν (γλωσσόφιλα, πίπες κτλ).
Δηλαδή μετά από όλα αυτά, όταν τελικά θα μπείτε θα κρατηθείτε και πολύ ώρα? Για μένα όχι και αυτό δεν λέγεται πρόωρη εκσπερμάτιση αλλά έχω πεθάνει από την καύλα και πρέπει να τελειώσω τώρα γιατί δεν γίνεται αλλιώς χαχα
Το καλό σε αυτή την περίπτωση είναι ότι επειδή είσαι πολύ φτιαγμένος ξεκινάς τον δεύτερο γύρο σχεδόν άμεσα και ικανοποιείς και την κοπέλα.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.026
Κριτικές
20
Like
27.096
Πόντοι
8.346
32 εγω.
Συνήθως τα προκαταρκτικά εκατέρωθεν κ φιλια κρατανε καπου στα 10-15' . Στν καθαρο αγωνα με έντονο ρυθμο την τελευταία φορά ειχα παει καπου στα 25-30' . Έχει τυχει βέβαια γκομενα π μ καβλωσε πολυ στα 15' να χουμε(εχω δλδ) τελειωσει
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
756
Like
915
Πόντοι
86
Δεν ξέρω πως τα καταφέρνω αλλά πάντα σκοραρω στο "90" ακόμη και την πρώτη εξαντλώ όλο το παιχνίδι και δεν φεύγω αχυστος
 
Εγγρ.
8 Ιαν 2022
Μηνύματα
23
Like
121
Πόντοι
0
Οκ τι να πω εγώ τώρα δεν θα με πιστέψετε....μπορεί μερικοί λόγο φωτογραφίες που ακολουθούν χω ανεβάσει από την γυναίκα μου να με ξέρετε....εγώ 50χ και χαλαρά μπορώ εύκολα 1 ώρα ...όταν πάω με πουτανα παίρνουν σοκ από το σφυροκόπημα...πέρυσι ... με νο αυτό θα πω ....όσοι την ξέρουν θα καταλάβουν ....με την μαρίνα 60 ...το κάναμε μια ώρα συνεχώς έκανε 3-4 φορές σκουιρτ....τα επςξε το σκυλί του πολέμου ....την επόμενη φορά δωρεάν ήταν το γαμισει έτσι έκανε ....και φυσικά με την γυναίκα μου όταν φοράει τα ξεκωλα...μια ώρα σίγουρα
εγω καλε μου σε πιστευω..ξερω αρκετους σε αυτη την ηλικια που ξεσκιζουν αρκετη ωρα και βαζουν κατω ολους τους νεοτερους σε ηλικια
 

ektor2010

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
58
Like
190
Πόντοι
0
Καλησπέρα με μέτρια άσκηση περπάτημα κατά κύριο λόγο οι αντοχές μου σε καθαρή ώρα σεξ είναι δέκα με δεκαπέντε λεπτά ανάλογα σε πόση ώρα θα έρθει σε οργασμό το ταίρι μου. Έχω φτάσει και στο 25 λεπτό αλλά κόντεψα να το χάσω ευτυχώς ολοκλήρωσε. Είμαι 49 ετών.
 

jerrybanana

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
136
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
21
15-20 λεπτά αν την γουστάρω τρελά και έχω ήδη χύσει τις προηγούμενες 2-3 μέρες.
5 λεπτά αν την γουστάρω τρελά και έχω να χύσω καμία βδομάδα.

Στα 40 μου, με γυμναστ΄ήριο 3 φορε΄ς τη βδομάδα, καλή διατροφή, αλλά καθιστική δουλειά.
Πω ρε φίλε πως αντέχεις άχυστος μια βδομάδα; Εύχομαι να μην το κάνεις συχνά αυτό διότι θα έχεις θέμα με τον προστάτη σου προσοχή.
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
3.274
Like
29.912
Πόντοι
4.656
Σχετικά με το θέμα της αντοχής βάσει ηλικίας(δεν ισχύει μόνο για το βίντεο όσον αφορά τη σύνταξη, ξέρουν οι μύστες τι εννοώ):

-Στα 20 ο άντρας γαμεί κάθε ώρα και στιγμή.

-Στα 30 όταν ο άντρας γαμάει η γυναίκα αγκομαχάει.

-Στα 40 σαν προφταίνεις, μια γαμάς μια ξαποσταίνεις.

-Στα 50 για χαρά τη βδομάδα μια φορά.

-Στα 60 το κώλο σου κουνάς και νομίζεις πως γαμάς.

-Στα 70 όταν πας χέζεις κλάνεις κατουράς,αλλά πλέον δεν γαμάς.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.656
Πόντοι
2.456
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Mantw

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Εγώ είπα ποιο πάνω πόσο μπορώ ...κτλ....αλλά έχω στάση ζωής να μην τελειώνω εάν δεν τελείωση πρώτα η αλλη ..μόλις τελειώσει και εγώ μετά ....αυτό είναι μάλλον εγκεφαλικό για αυτό κρατάω τόση ώρα....

.
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Σιγουρα θα υπαρχουν και ελαχιστες εξαιρεσεις/παραδείγματα οπως ο φιλος 50αρης που λεει οτι μπορει να γαμαει μια ωρα σερι αλλα στανταρ θα διαβασουμε πολλες φιδιες και σε αυτο το τοπικ...
Να πω φιδιες γιατί ...έχω να κερδίσω κάτι....η μήπως...θέλω να σε γαμισω και λέω ψέματα.
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
το λιγοτερο 2 ωρες ..καθαρος χωρις βοηθεια απο χαπακια...εχω φτασει και 4 ωρες αλλα δεν υπρχει αρκετος χρονος για παραπανω... ..δεν ειναι κατι μαγικο..απλα καλη φυσικη κατασταση!!!.... και βεβαια εχω κοψει τσιγαρο και ποτα..υπνος οχι αρκετος..φαγητο οχι μεγαλη ποικιλια..αλλα καθαρο φαγητο απο σπιτι..ποτε απο εξω σχεδον..
Και εγώ στα 35 τόσο έκανα ....αλλά και που το λέω δεν με πιστεύει κανείς τώρα στα 50 χαλαρά και εύκολα 1 ώρα
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
δεν πειραζει..αστους να μην πιστεύουν..χαχαχα
εγω μικρος περιπου στα 25 μπορουσα να το κανω 2-2.5 ωρες με πολυ μικρα διαλλειματα πριν τελειωσω γιατι εκανα μαραθωνιο και δεν κουραζομουν ποτε
 

Paranagua7

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2019
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
245
Πόντοι
20
36 ειμαι.
15-20 λεπτα μετρημένα...μου ειχε δημιουργηθεί ψυχολογικο απο κατι αρθρα που διαβαζα για διαρκεια και θεωρούσα πως ειμαι επιεικώς γτπ...αλλα και με 2 χρονων παιδι ταλιμπαν σπιτι, μια χαρα με βρισκω...παντα χωρις προκαταρκτικα ο χρόνος αυτος...δεν υπαρχει χρονος ΚΑΙ για προκαρτακτικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom