Νέα

Διάρκεια στο σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα s6775951
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 147
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.153
Like
50.898
Πόντοι
12.756
Χρειάζομαι συμβουλές φίλε...
Τι θέση έχω?
Θεωρούμαι κορυφή ή κατιμάς?
Πρέπει κάτι να αλλάξω ή καλά κρατώ?
Που είναι ο βιτάμας έστω ο μουνοβαγόνης?
Ποια γυναίκα θα εκτιμήσει τα προαναφερθέντα προσόντα μου?
ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ PLEASE
εισαι στανταρ στις 3 πρωτες θεσεις...αρα στην κορυφη..
συνεχιζεις οπως εισαι..
τα 2 καιναρια του σαι λειπουν και δεν ξερω ποτε και αν θα τα ξαναδουμε :undecided: :undecided: :undecided:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Καλο μεσημερι στους Φιλους......αντε να πω και αλλη μια μικρη ιστορια......
Απο το χωρο εργασιας παρελασανε πολλα¨"λουλουδια" αλλα λογω οτι πεφτανε κορμια τα παραταγανε...αλλοι δεν κανανε κλπ.....ερχεται ενας απο Σουηδια και ξεκινησε και αυτος τα δικα του......Πηδηξα την μια...πηδηξα την αλλη...διεφθειρα καποια Καλογρια.....να μην τα πολυλογω ολο "ροζ ιστοριες".....στην ομαδα ειχαμε και ενα παλιο Μαγκα...της παλιας Αθηνας...γεννημενος Πλακιωτης.....βαλτε εικονα στο μυαλο σας.....1.85 υψος....αργος στο βαδισμα....Λαδωμενο Μαλλι τραβηχτο πισω αλλα Καπονε...φαφουτης.....με ντυσιμο Κουστουμι ριγε καφε....ονομα Αριστος.....
Ειχαμε χωριστει...αλλος εδω..αλλος εκει....και ετυχε στην ομαδα να ειμαστε 3.....ο Προισταμενος...ο Αριστος και εγω...
Σε καποια στιγμη ετσι για να τσικλησει ο Προισταμενος το Πλακιωτη Μαγκα του λεει"Ρε Αριστο....τι λες για τον Σουηδο???(δεν τον φωναζαμε με το ονομα αλλα Σουηδο) και ο Αριστος(μιλαγε και αργα)"Τι να σου πω ρε Χρισταρααααααααααα???οποιοοοοοος ερχεται απο Σουηδιαααααααα μας Πλεκει το Ιστορικο του Γαμιααααααααα!!!!!"επεσε ενα Γελιο....δακρυσαμε απο τα γελια......
Αλλα για να μην εξαιρω τον εαυτο μου σε καποια φαση συνανταμε στον δρομο... στον Πειραια μια Γυναικαρα...μιλαμε την ΓΥΝΑΙΚΑ...!!!!του λεω του Αριστου..."Αριστο...την Καταφερνεις Αυτη????"
απαντηση Μαγκιτη...."Δεν ξερω ρε Κωσταραααααααα.......αμα δεν τα καταφερωωωωωωω θα φωναξωωωωω εσενα τον Γαμικοοοοο!!!!!!"χαχαχχαχααχχαχαααχααχαχα.......
καλα να περνατε......
 

psarogiatros

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
65
Like
45
Πόντοι
0
Ενδιαφέρον ζήτημα. Η διάρκεια της διείσδυσης, στην περίπτωσή μου, κυμαίνεται. Από 1 λεπτό μέχρι πολλά. Το σημαντικότερο είναι ο πόθος. Μια καινούργια εμπειρία ας πούμε. Όπως και η αποχή παραπάνω από 3 μέρες. Και τα δύο παραπάνω όμως, για την ηλικία των 50+ δεν είναι υγιεινά, προκαλούν έξαψη και επικίνδυνη αύξηση της αρτηριακής πίεσης. Νοσταλγώ τις πρόωρες εκσπερματώσεις της νεανικής προ δεκαετιών ζωής, τώρα γίνεται κυρίως επ’ αγαθώ του προστάτη και με άφθονο λιπαντικό λόγω εμμηνόπαυσης της συζύγου. Γαμάτε συναγωνιστές ενήλικους και καρπερούς ελληνικούς κόλπους-έχει αναγνωριστεί κι από την Ε.Ε ως τεκμηριωμένος ισχυρισμός υγείας..! :cheesy:
 

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.184
Πόντοι
2.596
Ενδιαφέρον ζήτημα. Η διάρκεια της διείσδυσης, στην περίπτωσή μου, κυμαίνεται. Από 1 λεπτό μέχρι πολλά. Το σημαντικότερο είναι ο πόθος. Μια καινούργια εμπειρία ας πούμε. Όπως και η αποχή παραπάνω από 3 μέρες. Και τα δύο παραπάνω όμως, για την ηλικία των 50+ δεν είναι υγιεινά, προκαλούν έξαψη και επικίνδυνη αύξηση της αρτηριακής πίεσης. Νοσταλγώ τις πρόωρες εκσπερματώσεις της νεανικής προ δεκαετιών ζωής, τώρα γίνεται κυρίως επ’ αγαθώ του προστάτη και με άφθονο λιπαντικό λόγω εμμηνόπαυσης της συζύγου. Γαμάτε συναγωνιστές ενήλικους και καρπερούς ελληνικούς κόλπους-έχει αναγνωριστεί κι από την Ε.Ε ως τεκμηριωμένος ισχυρισμός υγείας..! :cheesy:
3 μέρες αποχή είναι καλή φάση για μια φυσιολογική διάρκεια
Στην εβδομάδα πάνω δηλαδή στις 6-7 μέρες δεν κρατιεμαι εύκολα
 

psarogiatros

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
65
Like
45
Πόντοι
0
3 μέρες αποχή είναι καλή φάση για μια φυσιολογική διάρκεια
Στην εβδομάδα πάνω δηλαδή στις 6-7 μέρες δεν κρατιεμαι εύκολα
Eίσαι τυχερός ή μάλλον νέος.:D: Από τις 6 μέρες και μετά, προσωπικά, είναι μελάτος, δεν έχω ούτε πρωινές στύσεις. Φίλε μου γύμναζε τον μυ!!!:wink: Και να ξέρετε κάτι όσοι θέλετε να βοηθήσετε το δημογραφικό: H υποψήφια μητέρα πρέπει να δέχεται σπέρμα όχι παραπάνω από 2-3 μέρες αποχής.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.184
Πόντοι
2.596
Eίσαι τυχερός ή μάλλον νέος.:D: Από τις 6 μέρες και μετά, προσωπικά, είναι μελάτος, δεν έχω ούτε πρωινές στύσεις. Φίλε μου γύμναζε τον μυ!!!:wink: Και να ξέρετε κάτι όσοι θέλετε να βοηθήσετε το δημογραφικό: H υποψήφια μητέρα πρέπει να δέχεται σπέρμα όχι παραπάνω από 2-3 μέρες αποχής.
Αυτό ναι το έχω διαβάσει
 

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
38
Like
4.710
Πόντοι
5.646
Δεν ξέρω τυπε μου. Τον τόνο ο στρινγκατος τον ανέφερε. Εγώ καμιά παλαμίδα τρωω. Αλλά διαφορά δεν είδα.
Αρχίζω να μπερδευομαι.Οκ θα το έχω κατά νου για περισσότερη διάρκεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom