Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
δεν το γνωριζω..
πηγουλα οπως λεει & ο ΠΠ???

Δίσκος   78  στροφών  

Αμερικάνικης  εταιρείας ( his master's voice)  περί  το  1910 -15
Του  παππού  μου

Είναι  ωραίο  μουρμούρικο απτάλικο
μπορείς  να  το βρεις  σε  καμμιά  συλλογή  με  χασικλίδικα , διότι  εγώ  δεν  έχω  μηχάνημα  να  στο γράψω .
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Δίσκος  78  στροφών 

Αμερικάνικης  εταιρείας ( his master's voice)  περί  το  1910 -15
Του  παππού  μου

Είναι  ωραίο  μουρμούρικο απτάλικο
μπορείς  να  το βρεις  σε  καμμιά  συλλογή  με  χασικλίδικα , διότι  εγώ  δεν  έχω  μηχάνημα  να  στο γράψω .

Πίσω  έχει  μια  εκτέλεση  μεταξύ  φυσσούνι  και  απτάλικο που μπερδεύει της  τριανταφυλλιάς  ( καναβουριάς  ) τα  φύλλα , που  έκανε  επιτυχία  ο Αποστολάρας  ο Νικολαΐδης  , με  κάτι  στροφές  από  τα  μάρμαρα  της  πόλης  και  έχει  κιθαρα  και σαντουρόβιολα , αλλά  δεν ξέρω  ποιοι ακριβώς  παίζουνε  γιατί  είναι  σκισμένη  η  ετικέτα .
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
επισκεψη στο μαγαζι προ 1 εβδομαδας.... πηρα μια πολωνη με σπαστο μαυρο μαλλι για πριβε (δεν θυμαμαι ονομα).... το πριβε των 50 ειναι μουφα.... ετσι αφου το πηρα χαμπαρι εδωσα αλλα 50 και περασα μεσα για να κλεισω την κουρτινα.... αυτα δεν λεω κατι αλλο.....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
επισκεψη στο μαγαζι προ 1 εβδομαδας.... πηρα μια πολωνη με σπαστο μαυρο μαλλι για πριβε (δεν θυμαμαι ονομα).... το πριβε των 50 ειναι μουφα.... ετσι αφου το πηρα χαμπαρι εδωσα αλλα 50 και περασα μεσα για να κλεισω την κουρτινα.... αυτα δεν λεω κατι αλλο.....

ήταν καλή εμφανισιακά?
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
επισκεψη στο μαγαζι προ 1 εβδομαδας.... πηρα μια πολωνη με σπαστο μαυρο μαλλι για πριβε (δεν θυμαμαι ονομα).... το πριβε των 50 ειναι μουφα.... ετσι αφου το πηρα χαμπαρι εδωσα αλλα 50 και περασα μεσα για να κλεισω την κουρτινα.... αυτα δεν λεω κατι αλλο.....

Καλα εκανες, αμα θες το κατι παραπανω εκει με το 50ευρω δεν το πετυχαινεις...
Ελεγε τιποτες το τεμαχιο τουλαχιστον?
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Αγαπητοί Στριποπληκτοι φίλοι μου,
Είμαι λέω από τους παλιούς εδώ αν και για μεγάλο διάστημα έχω βγάλει το σκασμό και δεν λέω τίποτα. Παρόλα αυτά παρακολουθώ με προσοχή τα σχόλια των φίλων μας εδώ και παραμένω μάχιμος στην γύρα.
Απόψε λοιπόν δεν άντεξα άλλο και θέλω να ρωτήσω χωρίς κακίες και εξυπνάδα το απλούστερο.
Γιατί βρε Αδέρφια δίνετε δυο πενηντάρια για ένα φραπέ με η χωρίς καλαμάκι η και ακόμα για μια μπριζολίτσα στη ξεπέτα σε διάστημα 2 μόνο άντε και 3 μιξαρισμένων τραγουδιών δηλαδή σκάρτα 6-8  λεπτάκια και δε πάτε σε κανένα στουντιάκι να δώσετε λιγότερα και με καλύτερο σέρβις???????????????????????
Ξέρω μη μου πείτε και καλά το απαγορευμένο, το παράνομο κλπ απλά για σκεφτείτε λίγο και δικαιολογείστε το γιατί δεν το καταλαβαίνω
Προσοχή δε κατακρίνω ούτε το παίζω ξερόλας αν και πολύ παλιός
 

Επισκέπτης
Αγαπητοί Στριποπληκτοι φίλοι μου,
Είμαι λέω από τους παλιούς εδώ αν και για μεγάλο διάστημα έχω βγάλει το σκασμό και δεν λέω τίποτα. Παρόλα αυτά παρακολουθώ με προσοχή τα σχόλια των φίλων μας εδώ και παραμένω μάχιμος στην γύρα.
Απόψε λοιπόν δεν άντεξα άλλο και θέλω να ρωτήσω χωρίς κακίες και εξυπνάδα το απλούστερο.
Γιατί βρε Αδέρφια δίνετε δυο πενηντάρια για ένα φραπέ με η χωρίς καλαμάκι η και ακόμα για μια μπριζολίτσα στη ξεπέτα σε διάστημα 2 μόνο άντε και 3 μιξαρισμένων τραγουδιών δηλαδή σκάρτα 6-8  λεπτάκια και δε πάτε σε κανένα στουντιάκι να δώσετε λιγότερα και με καλύτερο σέρβις???????????????????????
Ξέρω μη μου πείτε και καλά το απαγορευμένο, το παράνομο κλπ απλά για σκεφτείτε λίγο και δικαιολογείστε το γιατί δεν το καταλαβαίνω
Προσοχή δε κατακρίνω ούτε το παίζω ξερόλας αν και πολύ παλιός
βιτσια παιχτη..
μην το ψαχνεις..
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αγαπητοί Στριποπληκτοι φίλοι μου,
Είμαι λέω από τους παλιούς εδώ αν και για μεγάλο διάστημα έχω βγάλει το σκασμό και δεν λέω τίποτα. Παρόλα αυτά παρακολουθώ με προσοχή τα σχόλια των φίλων μας εδώ και παραμένω μάχιμος στην γύρα.
Απόψε λοιπόν δεν άντεξα άλλο και θέλω να ρωτήσω χωρίς κακίες και εξυπνάδα το απλούστερο.
Γιατί βρε Αδέρφια δίνετε δυο πενηντάρια για ένα φραπέ με η χωρίς καλαμάκι η και ακόμα για μια μπριζολίτσα στη ξεπέτα σε διάστημα 2 μόνο άντε και 3 μιξαρισμένων τραγουδιών δηλαδή σκάρτα 6-8  λεπτάκια και δε πάτε σε κανένα στουντιάκι να δώσετε λιγότερα και με καλύτερο σέρβις???????????????????????
Ξέρω μη μου πείτε και καλά το απαγορευμένο, το παράνομο κλπ απλά για σκεφτείτε λίγο και δικαιολογείστε το γιατί δεν το καταλαβαίνω
Προσοχή δε κατακρίνω ούτε το παίζω ξερόλας αν και πολύ παλιός

Ολα αυτα ειναι παιχνιδια του μυαλου φιλε μου....Ειναι το διαφορετικο , η ολη φαση, το αλλοιωτικο....Αν το σκεφτειs στο ψυχραιμο ναι ειναι μαλακια.....αλλα ..οταν η πουτσα προσταζει
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Όπως λοιπόν είπε ο φίλος ο Πλεσουρας μιλάμε απλά για βίτσιο.
Και εγώ έχω βλάβη βρε παιδιά αλλά έχω τη βλάβη του κυνηγού, να καταφέρω (χωρίς να τα χώσω και χωρίς να ξοδέψω καμιά περιουσία σε κεράσματα) να φορτώσω το τεμάχιο και το άλλο τεμάχιο και το παράλλο τεμάχιο.
Και ξέρετε κάτι μπορώ ως βλαμμένος να καταλάβω τη βλάβη να το κάνεις και αυτό αλλά εδώ μιλάμε ότι δεν ξεκολλάμε βρε παιδιά και σε τελική ανάλυση δεν είναι πια το απαγορευμένο αφού σε μερικά μαγαζιά είναι στο τιμοκατάλογο (που λέει ο λόγος)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Όπως λοιπόν είπε ο φίλος ο Πλεσουρας μιλάμε απλά για βίτσιο.
Και εγώ έχω βλάβη βρε παιδιά αλλά έχω τη βλάβη του κυνηγού, να καταφέρω (χωρίς να τα χώσω και χωρίς να ξοδέψω καμιά περιουσία σε κεράσματα) να φορτώσω το τεμάχιο και το άλλο τεμάχιο και το παράλλο τεμάχιο.
Και ξέρετε κάτι μπορώ ως βλαμμένος να καταλάβω τη βλάβη να το κάνεις και αυτό αλλά εδώ μιλάμε ότι δεν ξεκολλάμε βρε παιδιά και σε τελική ανάλυση δεν είναι πια το απαγορευμένο αφού σε μερικά μαγαζιά είναι στο τιμοκατάλογο (που λέει ο λόγος)

ο στράκιας τα λέει σωστά
θέλει μεγάλη προσπάθεια να τηρήσεις τις αρχές σου.
τελευταίο τεστ επιτυχές με απώλειες για τσιχλόφουσκες.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Όπως λοιπόν είπε ο φίλος ο Πλεσουρας μιλάμε απλά για βίτσιο.
Και εγώ έχω βλάβη βρε παιδιά αλλά έχω τη βλάβη του κυνηγού, να καταφέρω (χωρίς να τα χώσω και χωρίς να ξοδέψω καμιά περιουσία σε κεράσματα) να φορτώσω το τεμάχιο και το άλλο τεμάχιο και το παράλλο τεμάχιο.
Και ξέρετε κάτι μπορώ ως βλαμμένος να καταλάβω τη βλάβη να το κάνεις και αυτό αλλά εδώ μιλάμε ότι δεν ξεκολλάμε βρε παιδιά και σε τελική ανάλυση δεν είναι πια το απαγορευμένο αφού σε μερικά μαγαζιά είναι στο τιμοκατάλογο (που λέει ο λόγος)

Φιλαρακι συμφωνω μαζι σου. Και εγω της ιδια αποψης ειμαι.
Φορτωτικη και αντε να ριξεις τα εξοδα παραστασης (κανα κλαμπακι / φαγητο) και τα εξοδα διαμονης (Πριαμος, ΧΧΧ, κτλ)

Γενικα ουαν γει ορ αναδερ το πλερωνεις το μουνι. Μερικες φορες τα εξοδα παραστασης / διαμονης ειναι περισοτερα απο το 100ευρο στον πριβε.

Αλλα αλο πραγμα να σπρωχνεις με την ανεση σου. Να εχεις και την ψυχολογικη απατη οτι δεν τα εχεις σκασει αμεσα, μα ποιο σημαντικο μετα να κανεις το τσιγαρακι σου και οταν κοιτας πισω σου να βλεπεις το θεσπεσιο κωλαρακι της νεανης να ειναι κουλουριζμενο στα λευκα σεντονια και να σε κοιταει ολλο γλυκα !!!
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
επισκεψη στο μαγαζι προ 1 εβδομαδας.... πηρα μια πολωνη με σπαστο μαυρο μαλλι για πριβε (δεν θυμαμαι ονομα).... το πριβε των 50 ειναι μουφα.... ετσι αφου το πηρα χαμπαρι εδωσα αλλα 50 και περασα μεσα για να κλεισω την κουρτινα.... αυτα δεν λεω κατι αλλο.....
ήταν καλή εμφανισιακά?
Επειδη μαλλον μιλάμε για την ίδια που ειχα παρει και εγω πριν λίγο καιρό ναι ειναι πολύ καλή εμφανισιακά αλλά στο πριβέ των 50 ειναι σκέτη απάτη.Μου ζήτησε άλλα 50 για να πάμε παρακάτω....Δεν γαμιόμαστε,100 ευρω για φραπε.....
Μελαχρινή με σπαστό μαλλί.Ονομα δεν θυμάμαι και εγω αλλα μαλλον θα ειναι η ολίβια που αναφέρει σε πιο πάνω post o captain mac
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Επειδη μαλλον μιλάμε για την ίδια που ειχα παρει και εγω πριν λίγο καιρό ναι ειναι πολύ καλή εμφανισιακά αλλά στο πριβέ των 50 ειναι σκέτη απάτη.Μου ζήτησε άλλα 50 για να πάμε παρακάτω....Δεν γαμιόμαστε,100 ευρω για φραπε.....
Μελαχρινή με σπαστό μαλλί.Ονομα δεν θυμάμαι και εγω αλλα μαλλον θα ειναι η ολίβια που αναφέρει σε πιο πάνω post o captain mac

η ολίβια είναι ξανθιά και δεν ειναι πολυ καλη εμφανισιακά,απλά μέτρια..
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Πολωνή όμορφη και με σπαστά μαύρα μαλλιά δεν θυμάμαι!  >:(
Ή η Ολίβια τα έβαψα τα μαλλάκια της ή φέρανε καινούρια μωρά και πρέπει να τα τσεκάρουμε!  ;) :2funny:
Έχω καιρό να πάω αλλά πάντως εμένα δεν μου θυμίζει κάτι με βάση την περιγραφή!
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Φιλαρακι συμφωνω μαζι σου. Και εγω της ιδια αποψης ειμαι.
Φορτωτικη και αντε να ριξεις τα εξοδα παραστασης (κανα κλαμπακι / φαγητο) και τα εξοδα διαμονης (Πριαμος, ΧΧΧ, κτλ)

Γενικα ουαν γει ορ αναδερ το πλερωνεις το μουνι. Μερικες φορες τα εξοδα παραστασης / διαμονης ειναι περισοτερα απο το 100ευρο στον πριβε.

Αλλα αλο πραγμα να σπρωχνεις με την ανεση σου. Να εχεις και την ψυχολογικη απατη οτι δεν τα εχεις σκασει αμεσα, μα ποιο σημαντικο μετα να κανεις το τσιγαρακι σου και οταν κοιτας πισω σου να βλεπεις το θεσπεσιο κωλαρακι της νεανης να ειναι κουλουριζμενο στα λευκα σεντονια και να σε κοιταει ολλο γλυκα !!!


ετσι φιλε Mazda εκει ειναι ολη η βλαβη εκει
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητοί Στριποπληκτοι φίλοι μου,
Είμαι λέω από τους παλιούς εδώ αν και για μεγάλο διάστημα έχω βγάλει το σκασμό και δεν λέω τίποτα. Παρόλα αυτά παρακολουθώ με προσοχή τα σχόλια των φίλων μας εδώ και παραμένω μάχιμος στην γύρα.
Απόψε λοιπόν δεν άντεξα άλλο και θέλω να ρωτήσω χωρίς κακίες και εξυπνάδα το απλούστερο.
Γιατί βρε Αδέρφια δίνετε δυο πενηντάρια για ένα φραπέ με η χωρίς καλαμάκι η και ακόμα για μια μπριζολίτσα στη ξεπέτα σε διάστημα 2 μόνο άντε και 3 μιξαρισμένων τραγουδιών δηλαδή σκάρτα 6-8  λεπτάκια και δε πάτε σε κανένα στουντιάκι να δώσετε λιγότερα και με καλύτερο σέρβις???????????????????????
Ξέρω μη μου πείτε και καλά το απαγορευμένο, το παράνομο κλπ απλά για σκεφτείτε λίγο και δικαιολογείστε το γιατί δεν το καταλαβαίνω
Προσοχή δε κατακρίνω ούτε το παίζω ξερόλας αν και πολύ παλιός

Μανο, ισχυει αυτο ακριβως που ειπε ο πλεζουρας..Βιτσια.. :2funny:
Επισης ειναι η καυλα της στιγμης και η φαση του απροσμενου.. ;)..Ξερεις τωρα..Πας με την παρεα για ενα ποτακι και καταληγεις να γαμας πισω απο μια κουρτινα.. ;)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μανο, ισχυει αυτο ακριβως που ειπε ο πλεζουρας..Βιτσια.. :2funny:
Επισης ειναι η καυλα της στιγμης και η φαση του απροσμενου.. ;)..Ξερεις τωρα..Πας με την παρεα για ενα ποτακι και καταληγεις να γαμας πισω απο μια κουρτινα.. ;)

εγω δε πιστεύω οτι συμβαίνουν αυτά.Πέρα απο αυτά νομίζω ΄ότι χρειάζεσαι ένα φανταστικό ρόστερ για να στανιάρεις μεσημεριατίκα...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Αγαπητοί Στριποπληκτοι φίλοι μου,
Είμαι λέω από τους παλιούς εδώ αν και για μεγάλο διάστημα έχω βγάλει το σκασμό και δεν λέω τίποτα. Παρόλα αυτά παρακολουθώ με προσοχή τα σχόλια των φίλων μας εδώ και παραμένω μάχιμος στην γύρα.
Απόψε λοιπόν δεν άντεξα άλλο και θέλω να ρωτήσω χωρίς κακίες και εξυπνάδα το απλούστερο.
Γιατί βρε Αδέρφια δίνετε δυο πενηντάρια για ένα φραπέ με η χωρίς καλαμάκι η και ακόμα για μια μπριζολίτσα στη ξεπέτα σε διάστημα 2 μόνο άντε και 3 μιξαρισμένων τραγουδιών δηλαδή σκάρτα 6-8  λεπτάκια και δε πάτε σε κανένα στουντιάκι να δώσετε λιγότερα και με καλύτερο σέρβις???????????????????????
Ξέρω μη μου πείτε και καλά το απαγορευμένο, το παράνομο κλπ απλά για σκεφτείτε λίγο και δικαιολογείστε το γιατί δεν το καταλαβαίνω
Προσοχή δε κατακρίνω ούτε το παίζω ξερόλας αν και πολύ παλιός
ρε μαγκα τι συγκρινεις;;;;το ενα ειναι μια απλη ψυχρη συναλλαγη οπου μπαινεις μεσα με μια επαγγελματια καλη η κακη αυτο παιζει καθεσαι 10 με 20 λεπτα κανεις την δουλεια σου και την κανεις...
το αλλο ειναι διασκεδαση ,εξοδος...πας πινεις τα ξυδακια σου (αν πινονται) ακους τις μουσικαρες σου ,καβλαντιζεις με τα καβλακια κανεις κουλτουρα με τα φιλαρακια σου ,κοζαρεις μουναρες ,μετριες η και παντοφλες να προσπαθουν η και να τα καταφερνουν να χορεψουν αισθησιακα και αν γουσταρεις και αν ταιριαξει να κανεις ενα οποιοδηποτε παιχνιδι χωρις ντε και καλα να ειναι αυτος ο σκοπος...
αν δεν γινει και δεν ταιριαξει δεν τρεχει και τιποτα....
ειναι ανομοια πραγματα και δεν συγκρινονται...
στο ενα πας μονο και αποκλειστικα για το χυσιμο και στο αλλο για καβλαντισμα ,παραμυθιασμα και αν ταιριαξει και κατι να νοιωθεις και μαγκιτης...
αυτα...
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Αγαπητοί Στριποπληκτοι φίλοι μου,
Είμαι λέω από τους παλιούς εδώ αν και για μεγάλο διάστημα έχω βγάλει το σκασμό και δεν λέω τίποτα. Παρόλα αυτά παρακολουθώ με προσοχή τα σχόλια των φίλων μας εδώ και παραμένω μάχιμος στην γύρα.
Απόψε λοιπόν δεν άντεξα άλλο και θέλω να ρωτήσω χωρίς κακίες και εξυπνάδα το απλούστερο.
Γιατί βρε Αδέρφια δίνετε δυο πενηντάρια για ένα φραπέ με η χωρίς καλαμάκι η και ακόμα για μια μπριζολίτσα στη ξεπέτα σε διάστημα 2 μόνο άντε και 3 μιξαρισμένων τραγουδιών δηλαδή σκάρτα 6-8  λεπτάκια και δε πάτε σε κανένα στουντιάκι να δώσετε λιγότερα και με καλύτερο σέρβις???????????????????????
Ξέρω μη μου πείτε και καλά το απαγορευμένο, το παράνομο κλπ απλά για σκεφτείτε λίγο και δικαιολογείστε το γιατί δεν το καταλαβαίνω
Προσοχή δε κατακρίνω ούτε το παίζω ξερόλας αν και πολύ παλιός
Νομίζω οτι μια από τις καλύτερες απαντήσεις που έχει δωθεί σ'αυτό το ερώτημα βρίσκεται στο παρακάτω post που έχει αναρτηθεί μερικά χρόνια πριν...σίγουρα αξίζει ένα όσκαρ ερμηνείας  :rockon:
λοιπον......μπαινω μεσα....και ευωδιαζει το ρουθουνι μου(οση μυξα και να εχει μεσα) απο τα λουλουδατα ξανθα,μελαχροινα ρωσικα μωρα που μεταλαμπαδευουν τα σεξυ και λαγνα αρώματά τους στον ευρυτερο χωρο του υποθαλαμου του εγκεφαλου μου.Σε συνδυασμό με την ακαταπαυστη dance Μουσικη,τα μακρυα μπουκλε μαλλια των ξανθων στριππερ που λαμπυριζουν μεσα στο ημιφως του "ιδρυματος" μου δημιουργει μια ακαταπαυστη επιθυμια να τις θελω ολες πανω μου τωρα και αμεσως!Η μεγαλυτερη ομως στιγμή της εμπειριας μου αυτης ειναι η αναζητηση της κυριας που θα στειλει τα υγρα μου στον παραδεισο!Η αναζητηση της κυριας που θα με παρει απο το χερι και θα μου πει...:Τί κανουμε μωρο μου?θες να σε βιασω?και τοτε ειμαι ερμαιο οποιασδηποτε ορεξεως της κυριας απο οποια χωρα και αν αυτη προερχεται...απο οποιο πρωην ανατολικο μπλοκ και αν αυτη καταγεται,ολα ειναι υπεροχα...η εγκεφαλικη λειτουργια μου οδευει στην τελειοτητα,οι ορχεις μου αισθανονται με το λικνισμα και μονο ετοιμοι να ανεβουν πανω απο τα συννεφα,πανω απο τα ομιχλωδη τοπια της κολασεως και της καθημερινοτητας,ετοιμοι να δρασουν οπως ακριβως γεννηθηκαν απο τη φυση τους...να δινουν "υγρο πυρ" αγογγιστα και ασυγκρατητα μακρυα απο καθε αγχος και προβληματισμο!Αυτα.......
:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom