Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Συνάδερφε Hristidi χωρίς παρεξήγηση δεν αμφισβήτησα την αξία του ταξιδίου στα στριπομαγαζα και την απεριόριστη καυλα και διασκέδαση που μας προσφέρουν.
Αμφισβητώ την ανάγκη για τους φραπέδες και τις μπριζόλες σε συνθήκες ξευτίλας πίσω από μια κουρτίνας, υπό το βλέμμα του υπάλληλου του μαγαζιού η του κάθε άλλου πελάτη.
Για την ξεπέτα (γιατί μη μου πεις ότι δεν είναι η ίδια ψυχρή συναλλαγή και ότι η κοπέλα το έκανε μόνο μια φορά ή έκατσε ή καύλωσε τόσο που δεν βαστήχτηκε) που προτείνει το μαγαζί γιατί είναι σε πλήρη γνώση τους με μόνο σκοπό όχι την εξυπηρέτηση του πελάτη αλλά την αύξηση του τζίρου.
Επέτρεψε μου λοιπόν να πω πως δεν έχει να κάνει με το αν ταιριάξει ,αλλά απλά με το αν θα τα χώσεις.
Το χυσιμο είναι το αποτέλεσμα, ίδιο και στις δύο περιπτώσεις(στο στούντιο η στο στριπ) απλά το ένα είναι αυτό που είναι το άλλο μάλλον είναι υποτιμητικό για τον εαυτό μας αλλά είναι αποτέλεσμα της ανεξέλεγκτης καύλας.
Σε τελική αν δώσει κανείς τα 2 η 3 πριβεδάκια στη κοπέλα μπορεί και να την πάρει φορτωτική για καλύτερες συνθήκες παιχνιδιού αφού καλά ξέρουμε όλοι ότι το κορίτσι παίρνει μόνο το 40% του ποσού άρα πρέπει να είναι καλυτέρα για αυτή ένα εξτραδάκι με όλο το ποσό.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
το καλυτερο σε αυτο το μαγαζι ειναι η χοντρουλα..... ουτε εθνικοτητα θυμαμαι ουτε ονομα (φανταστειται ποσο μπαζο ηταν που μολις την ειδα επαθα αμνησια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:) ειναι γυρω στα 26-27 παχουλουλα που σε παρακαλαει να την κερασεις ενα ποτο.... εγω την εγραφα στα αρχιδια μου και αφου με παρακαλουσε της ειπα "ελα μετα ...." ανεβηκε πανω στο καβλι και αρχισε να χορευει.... εγω διστακτικα της χαιδεψα το μουνακι και αυτη συνεχισε να χορευει και να κουνιεται στο καβλωμενο πλεον τσουστουνι μου.... (μηπως ειμαι σαβουρογαμης τελικα?) για κανενα 10 λεπτο χορευε και μου ειχε βαλει ολη την γλωσσα στο αυτι.... μετα αφου τελειωσε μου ειπε να την κερασω ενα ποτο και της ειπα ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ.... τουλαχιστον εκανα λιγο αποσβεση με τον τσαμπα χορο τα χρηματα που χαλασα.......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ρε μαγκα τι συγκρινεις;;;;το ενα ειναι μια απλη ψυχρη συναλλαγη οπου μπαινεις μεσα με μια επαγγελματια καλη η κακη αυτο παιζει καθεσαι 10 με 20 λεπτα κανεις την δουλεια σου και την κανεις...
το αλλο ειναι διασκεδαση ,εξοδος...πας πινεις τα ξυδακια σου (αν πινονται) ακους τις μουσικαρες σου ,καβλαντιζεις με τα καβλακια κανεις κουλτουρα με τα φιλαρακια σου ,κοζαρεις μουναρες ,μετριες η και παντοφλες να προσπαθουν η και να τα καταφερνουν να χορεψουν αισθησιακα και αν γουσταρεις και αν ταιριαξει να κανεις ενα οποιοδηποτε παιχνιδι χωρις ντε και καλα να ειναι αυτος ο σκοπος...
αν δεν γινει και δεν ταιριαξει δεν τρεχει και τιποτα....
ειναι ανομοια πραγματα και δεν συγκρινονται...
στο ενα πας μονο και αποκλειστικα για το χυσιμο και στο αλλο για καβλαντισμα ,παραμυθιασμα και αν ταιριαξει και κατι να νοιωθεις και μαγκιτης...
αυτα...

πές τα γαμώ τη τρέλλα μου!!!!!! :rockon:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
το καλυτερο σε αυτο το μαγαζι ειναι η χοντρουλα..... ουτε εθνικοτητα θυμαμαι ουτε ονομα (φανταστειται ποσο μπαζο ηταν που μολις την ειδα επαθα αμνησια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:) ειναι γυρω στα 26-27 παχουλουλα που σε παρακαλαει να την κερασεις ενα ποτο.... εγω την εγραφα στα αρχιδια μου και αφου με παρακαλουσε της ειπα "ελα μετα ...." ανεβηκε πανω στο καβλι και αρχισε να χορευει.... εγω διστακτικα της χαιδεψα το μουνακι και αυτη συνεχισε να χορευει και να κουνιεται στο καβλωμενο πλεον τσουστουνι μου.... (μηπως ειμαι σαβουρογαμης τελικα?) για κανενα 10 λεπτο χορευε και μου ειχε βαλει ολη την γλωσσα στο αυτι.... μετα αφου τελειωσε μου ειπε να την κερασω ενα ποτο και της ειπα ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ.... τουλαχιστον εκανα λιγο αποσβεση με τον τσαμπα χορο τα χρηματα που χαλασα.......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αυτο λέγεται μπαζοαπόσβεση.... :2funny:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
μαλλον για το μαράκι ομιλείς...εκ polska
δεν θυμαμαι... για μια στιγμη μου εδωσε ενα γλωσσοφιλο, αλλα τραβηχτηκα.... ηταν τα χειροτερα χειλη που ειχα δει ποτε .... αντικαβλωτικα τελειως ρε φιλε...........
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
υπαρχει & δευτερη χοντρη εκτος απο την μαυρη ελληνομουλουκοολλανδεζα???


άμα ήσουν ο μάστερ φράπανταρ δε θα έκανες αυτές τις ανόητες ερωτήσεις!!μπουάχαχα διώξε μενδρινό και πάρε τον μπουχέσα την ουρτάδενα!!!!!!αχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
άμα ήσουν ο μάστερ φράπανταρ δε θα έκανες αυτές τις ανόητες ερωτήσεις!!μπουάχαχα διώξε μενδρινό και πάρε τον μπουχέσα την ουρτάδενα!!!!!!αχαχαχαχα
μαστερ φραπανταρ δεν προκειται να γινω ποτες..ποιος να συγκριθει μαζι σου???
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Συνάδερφε Hristidi χωρίς παρεξήγηση δεν αμφισβήτησα την αξία του ταξιδίου στα στριπομαγαζα και την απεριόριστη καυλα και διασκέδαση που μας προσφέρουν.
Αμφισβητώ την ανάγκη για τους φραπέδες και τις μπριζόλες σε συνθήκες ξευτίλας πίσω από μια κουρτίνας, υπό το βλέμμα του υπάλληλου του μαγαζιού η του κάθε άλλου πελάτη.
Για την ξεπέτα (γιατί μη μου πεις ότι δεν είναι η ίδια ψυχρή συναλλαγή και ότι η κοπέλα το έκανε μόνο μια φορά ή έκατσε ή καύλωσε τόσο που δεν βαστήχτηκε) που προτείνει το μαγαζί γιατί είναι σε πλήρη γνώση τους με μόνο σκοπό όχι την εξυπηρέτηση του πελάτη αλλά την αύξηση του τζίρου.
Επέτρεψε μου λοιπόν να πω πως δεν έχει να κάνει με το αν ταιριάξει ,αλλά απλά με το αν θα τα χώσεις.
Το χυσιμο είναι το αποτέλεσμα, ίδιο και στις δύο περιπτώσεις(στο στούντιο η στο στριπ) απλά το ένα είναι αυτό που είναι το άλλο μάλλον είναι υποτιμητικό για τον εαυτό μας αλλά είναι αποτέλεσμα της ανεξέλεγκτης καύλας.
Σε τελική αν δώσει κανείς τα 2 η 3 πριβεδάκια στη κοπέλα μπορεί και να την πάρει φορτωτική για καλύτερες συνθήκες παιχνιδιού αφού καλά ξέρουμε όλοι ότι το κορίτσι παίρνει μόνο το 40% του ποσού άρα πρέπει να είναι καλυτέρα για αυτή ένα εξτραδάκι με όλο το ποσό.
ρε αδερφε το λες μονος σου...το ταξιδι ειναι...στο αλλο απλα δεν υπαρχει ταξιδι...
ειπαμε ειναι διαφορετικα πραγματα και δεν συγκρινονται....
θα σου ξαναπω...δεν παιζει απαραιτητα να πας σε ενα στριπ να μη χυσεις και ντε και καλα να πηγε χαμενη η βραδια...μπορει να εχεις περασει τζαματα....
φαντασου να πας σε στουντιο να σκασεις 50 60 η δεν ξερω και εγω ποσα και να μη χυσεις ...
δεν θα εχει παει κατι στραβα;;;
εσυ τι λες;;;να μην ξερω οτι την ωρα που παω καπου και με συνολικο κοστος απο 100 και πανω ΜΠΟΡΕΙ και να φραπεδιαστω να μην ξερω οτι με μια πενηνταρα θα κανω πολυ περισσοτερα;;;
για να καταλαβεις ειναι σαν να μου λες γιατι να πας καπου και να πληρωσεις 70 ευρω το κιλο το ψαρι την ωρα που με 2 η 3 σουβλακια χορταινεις το ιδιο...
και τα 2 για να χορτασουν την πεινα σου δεν ειναι;;;
ναι ρε μαγκα αλλα .......το ταξιδι.... ;) ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
οσο για το αλλο με τις κουρτινες τους υπαλληλους τους πελατες και τα ρεστα ...ε και αυτο πανω κατω τα δικα του γουστα βγαζει...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
μαστερ φραπανταρ δεν προκειται να γινω ποτες..ποιος να συγκριθει μαζι σου???

συγκρίσου μωρή αν τολμάς,συγκρίσου!

υ.γ.1.για τον μενδινό τίποτα μωρή ε?κανένα σχόλιο?

υ.γ.2.γιατί ο μαλακοβαλβίδας δε βάζει τον γιαννακη παπαδοπουλο αντί του ντουντού?

υ.γ.3.αν μπορείς στείλε μου το κεφάλι του βαλβίδα επί πίνακι να το στείλω πακέτο στην οικογένειά του γιατί άμα τον ξαναδώ στον πάγκο θα σπάσω την τηλεόραση απο τα νεύρα μου. :tickedoff: :tickedoff: :headbang:
 

pkdirec

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1

σταθερη αξια.εχει σουρει καθολου? ηντονε φιλοτιμη απ΄οσο θυμαμαι
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
ΕΛεεινο μαγαζι. γεματο μπαζα. πραγματικα απο τα πιο τελευταια σε ομορφια κοριτσιων. Ανεβηκα για ενα πριβε και εβλεπα παντου πεταμενα χαρτια στο πατωμα απο σκουπισμενα σπερματα, το τεμαχιο να εχει κατι ακροαστικα που ακουγονταν λες και ηταν ετοιμοθανατο..(εννοειται δεν ακουμπησε καν καβλι και την εδιωξα γρηγορα) ενας παπαρας να ερχεται να διακοπτει το χορο και να μου ζηταει 3-4 φορες να του δωσω 100 ευρω μεχρι να καταλαβει οτι εκανε λαθος.. και με το που βγαινω και τους λεω οτι παιδια μια χαρα ειστε αλλα δεν ξαναπαταω να μου λενε να ξαναερθεις καθημερινη και θα δεις ποσο καλα θα περασεις και θα σου ξηγηθουμε κλτπ. οκ τι να πω..ο καθενας ας κανει οτι τον φωτισει ο κυριος.

Σιχαθηκα τον εαυτο μου εκει μεσα.  
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
ΕΛεεινο μαγαζι. γεματο μπαζα. πραγματικα απο τα πιο τελευταια σε ομορφια κοριτσιων. Ανεβηκα για ενα πριβε και εβλεπα παντου πεταμενα χαρτια στο πατωμα απο σκουπισμενα σπερματα, το τεμαχιο να εχει κατι ακροαστικα που ακουγονταν λες και ηταν ετοιμοθανατο..(εννοειται δεν ακουμπησε καν καβλι και την εδιωξα γρηγορα) ενας παπαρας να ερχεται να διακοπτει το χορο και να μου ζηταει 3-4 φορες να του δωσω 100 ευρω μεχρι να καταλαβει οτι εκανε λαθος.. και με το που βγαινω και τους λεω οτι παιδια μια χαρα ειστε αλλα δεν ξαναπαταω να μου λενε να ξαναερθεις καθημερινη και θα δεις ποσο καλα θα περασεις και θα σου ξηγηθουμε κλτπ. οκ τι να πω..ο καθενας ας κανει οτι τον φωτισει ο κυριος.

Σιχαθηκα τον εαυτο μου εκει μεσα.  

Έχεις δίκιο!
Το Ανατολή τον τελευταίο καιρό έχει χαλάσει τρομερά και δεν αξίζει να πας!
Με το ζόρι αντέχεις μισή με μία ώρα!
Ακόμα και συχνοί πελάτες που παλιά πήγαιναν συνεχώς πλέον δεν τους τραβάει η ατμόσφαιρα!
Αν και αναβάθμισε το επίπεδο υπηρεσιών με την προσθήκη κουρτίνας, τι να το κάνεις όταν δεν έχει τα κατάλληλα τεμάχια!
Το επίπεδο το κοριτσιών είναι για κλάματα!  :tickedoff:
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ΕΛεεινο μαγαζι. γεματο μπαζα. πραγματικα απο τα πιο τελευταια σε ομορφια κοριτσιων. Ανεβηκα για ενα πριβε και εβλεπα παντου πεταμενα χαρτια στο πατωμα απο σκουπισμενα σπερματα, το τεμαχιο να εχει κατι ακροαστικα που ακουγονταν λες και ηταν ετοιμοθανατο..(εννοειται δεν ακουμπησε καν καβλι και την εδιωξα γρηγορα) ενας παπαρας να ερχεται να διακοπτει το χορο και να μου ζηταει 3-4 φορες να του δωσω 100 ευρω μεχρι να καταλαβει οτι εκανε λαθος.. και με το που βγαινω και τους λεω οτι παιδια μια χαρα ειστε αλλα δεν ξαναπαταω να μου λενε να ξαναερθεις καθημερινη και θα δεις ποσο καλα θα περασεις και θα σου ξηγηθουμε κλτπ. οκ τι να πω..ο καθενας ας κανει οτι τον φωτισει ο κυριος.

Σιχαθηκα τον εαυτο μου εκει μεσα. 
Πες τα συνάδερφε, είπα και εγώ πως μόνο εγώ τα βλέπω και μπας και έχω παραξενέψει.
Η απόλυτη ξευτίλα εκεί μέσα,  το δε χάλι με τα χυσόχαρτα στον όροφο ούτε στο πιο βρόμικο  και σιχαμένο σπίτι της ομόνοιας.

 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
η ολίβια(πρώην μούσσες και λόλα δηλ.σιέρρα δηλ.la stola πλέον),το ξανθό όμορφο και καυλιάρικο πολωνεζάκι είναι εκεί ή ακόμη σε διακοπές.Παρακαλώ όποιος γνωρίζει να μου πετάξει τα φλοκια του σε πμ :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom