Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
gia tin lili tin voulgara pou douleue teleutaia ekei dn exei kaneis nea?
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ρεπορτάζ συνέχεια....

Μετά την άκαρπη και άδοξη αποχώρηση από ΜΟΥΣΣΕΣ άνοδος στα ορεινά της λεωφόρου της αμαρτίας....

Επισημαίνω ότι η πρώτη επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα έγινε την παρασκευή, αλλά λόγω γεγονότων ενωτέρας βίας επαναλήφθηκε χτες.

Πρώτο αρνητικό με το καλησπέρα (νταβατζο)είσοδος 15 έουρα συνοδευόμενα με την ατάκα: "ε ας κόψουμε μια αποδειξούλα σήμερα λόγω της ημέρας....αν έρθετε καθημερινή δεν έχει είσοδο". Και αναρωτιέμαι : Hellooooooo! Yoy know IMF????? Τροικα??? Πτώση της αγοράς??? Καλά κύριοι δεν έχετε πάρει χαμπάρι σε τι κόσμο ζούμε?? Μου θέλετε και αποδειξούλες και είσοδο? έχετε δει αν άλλα μαγαζιά έχουν??? Τεσπα....πάμε στα ενδότερα....

Τραπεζάκι κοντά στην πίστα με ικανοποιητική θέα και στο show και στα περιφερόμενα τεμάχια

Από τεμάχια? Για όλα τα γούστα. Επίπεδο αιδοίων αρκετά ικανοποιητικό, αλλά όχι κορυφαίο. Απόπειρα ρόστερ:
1) Μαυρούκα ονόματι Τζένιφερ : ψηλό, τροφαντό (όχι χοντρό), ευγενική, gfe που γρήγορα λέει το ποίημα
2) Μαυρούκα ονόματι Tζοάνα : ομοίως ψηλό, πιο λεπτό, πιο άσχημο, πιο επιθετικό αλλά όχι αγενές, επίσης λέει γρήγορα το ποίημά της
3) Λάουρα (ή κάτι τέτοιο) : μελαχροινή αλβανόφατσα γύρω στα 35...λεπτή με σκεμπέ, κάπως άτσαλη (πιθανά και πιωμένη), χωρίς οίκτο σου λέεπι το ποίημα αμέσως
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Ρεπορτάζ συνέχεια....

Μετά την άκαρπη και άδοξη αποχώρηση από ΜΟΥΣΣΕΣ άνοδος στα ορεινά της λεωφόρου της αμαρτίας....

Επισημαίνω ότι η πρώτη επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα έγινε την παρασκευή, αλλά λόγω γεγονότων ενωτέρας βίας επαναλήφθηκε χτες.

Πρώτο αρνητικό με το καλησπέρα (νταβατζο)είσοδος 15 έουρα συνοδευόμενα με την ατάκα: "ε ας κόψουμε μια αποδειξούλα σήμερα λόγω της ημέρας....αν έρθετε καθημερινή δεν έχει είσοδο". Και αναρωτιέμαι : Hellooooooo! Yoy know IMF????? Τροικα??? Πτώση της αγοράς??? Καλά κύριοι δεν έχετε πάρει χαμπάρι σε τι κόσμο ζούμε?? Μου θέλετε και αποδειξούλες και είσοδο? έχετε δει αν άλλα μαγαζιά έχουν??? Τεσπα....πάμε στα ενδότερα....

Τραπεζάκι κοντά στην πίστα με ικανοποιητική θέα και στο show και στα περιφερόμενα τεμάχια

Από τεμάχια? Για όλα τα γούστα. Επίπεδο αιδοίων αρκετά ικανοποιητικό, αλλά όχι κορυφαίο. Απόπειρα ρόστερ:
1) Μαυρούκα ονόματι Τζένιφερ : ψηλό, τροφαντό (όχι χοντρό), ευγενική, gfe που γρήγορα λέει το ποίημα
2) Μαυρούκα ονόματι Tζοάνα : ομοίως ψηλό, πιο λεπτό, πιο άσχημο, πιο επιθετικό αλλά όχι αγενές, επίσης λέει γρήγορα το ποίημά της
3) Λάουρα (ή κάτι τέτοιο) : μελαχροινή αλβανόφατσα γύρω στα 35...λεπτή με σκεμπέ, κάπως άτσαλη (πιθανά και πιωμένη), χωρίς οίκτο σου λέεπι το ποίημα αμέσως

μονο αυτα ειδες??? 3 τεμαχια???
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
έχει σθνέχεια μισό γιατί το έχασα το μινιματάκι
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
4) ξανθή τσέχα πολύ έκφυλου προσώπου και γαμάτου λεπτού σώματος ονόματι ΛΙΝΤΑ: πολύ ομιλητική έξυπνη τρυφερή στο ποτάκι της, ρομποτική στο χωρό της. Δεν είπε κανένα ποίημα
5) ένα πολύ λεπτό μελαχροινό που κάνει και σώου μάλλον ρουμανάκι
6) ένα επίσης πολυ λεπτό μελαχροινό που φοράει μονίμως γυαλιά επίσης άβυζο αλλά με θεικό κώλο που ακούει στο όνομα ΑΝΝΕΤΑ
7) μία 35αρα ξανθιά που δηλώνει ρουμούνα με γερασμένο προσωπάκι που δηλώνει ΝΙΚΟΛ
8) μαυρούκα πολύ ωραίου προσώπου που δηλώνει ελληνίδα ονόματι ΣΤΕΦΑΝΙ με τα άφθονα κιλάκια της και την κωλάρα της
9) ένα πανύψηλο ψιλοτρανσφόρμερ ξανθό
10) ένα μελαχροινό λεπτό με περίεργο πρόσωπο που είχε ξεκωλιαστεί στα πριβέδια

Πρέπει να μου διαφεύγουν κάνα δυο άλλες

Χώρος για απλούς χωρούς καλύτερος από ΜΟΥΣΣΕΣ, πιο διακριτικός αλλά ο οποίος απέχει πολυ από τον τοπ χώρο της Αθήνας για απλό χωρό ....αναφέρομαι σε αυτόν του ILLUSIONS


Show στην πίστα συχνότερο από άλλων μαγαζιών αλλά μέτριου επιπέδου. Αυτά. Ερωτήσεις απορίες?
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αρκετα μαυρακια γεματα υποσχεσεις, κοσμος αρκετος για Σαββατο και για περιοδο διακοπων..
Συνολικα καμια 18αρια γκομενες, αρκετες λειπουν και σε αδεια, ονοματα δεν θυμαμαι να πω, αλλα εγω προτιμησα μια..27χρονη Ουκρανη, την πηρα πριβε κουρτινιαρικο τα παντα ολα  :cheesy:





Απο λεφτα ποσα εδωσες; γιατι εγω ξερω οτι στα πιο πολλα με 50 ευρω το πολυ γαμας.. Στο Athens Blue να πατε μαγκες.. Παιζουν τα παντα εκει. Και μπριζολες και φραπες κλπ..
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
πείτε ρε...ποιές είναι λάτρεις του κουρτινάιτις? :s&m_2:

Φιλε μου ολες ειναι.. Αρκει να εχεις λεφτα.. Χρημα να δουν και ολα κομπλε. Καμια δεν θα πει οχι, απλα φροντισε να εχεις λεφτα πανω σου. Αντε και καλα γαμησια!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Επισημαίνω ότι η πρώτη επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα έγινε την παρασκευή, αλλά λόγω γεγονότων ενωτέρας βίας επαναλήφθηκε χτες.

Πρώτο αρνητικό με το καλησπέρα (νταβατζο)είσοδος 15 έουρα συνοδευόμενα με την ατάκα: "ε ας κόψουμε μια αποδειξούλα σήμερα λόγω της ημέρας....αν έρθετε καθημερινή δεν έχει είσοδο". Και αναρωτιέμαι : Hellooooooo! Yoy know IMF????? Τροικα??? Πτώση της αγοράς??? Καλά κύριοι δεν έχετε πάρει χαμπάρι σε τι κόσμο ζούμε?? Μου θέλετε και αποδειξούλες και είσοδο? έχετε δει αν άλλα μαγαζιά έχουν???

:2funny: :2funny: :2funny:
Κάτι μας κρύβεις φίλε μου δολοφόνε-γητευτή!  ;)
Σε ένα ποστ σου αναφέρεις ότι είσαι διατεθειμένος να μας μεταδώσεις τις εμπειρίες σου από τα στριπ από το 2000 έως σήμερα!
Σε ποια μαγαζιά πήγαινες έως σήμερα με αποτέλεσμα να μην γνωρίζεις ότι πλέον στα περισσότερα επικρατεί είσοδος και αποδειξούλα μαζί και ειδικά εάν δε σε ξέρουν!
Ανατολή εάν σε γνωρίζουν δεν πληρώνεις καμιά είσοδο καμιά μέρα!
Το ποτάκι σου μόνο και την αποδειξούλα σου!
Είσοδο έχουν πλέον όλα τα μεγάλα και είναι 15Ε!
Αλκατράζ, Κίνκυ, Λίντο, Ριτόρνο, Χρυσό μωρό, Ανατολή(εάν δεν σε γνωρίζουν) κτλ!
Άρα άμα σε γνώριζε ο τυπάς που είναι πόρτα στο Ανατολή για να μην λέμε ονόματα, απλά θα σου άνοιγε την πόρτα και τέλος!
Στους πελάτες δεν κάνουν νούμερα!
Εγώ προσωπικά μόνο στο Κίνκυ πληρώνω είσοδο και αυτό διότι απλά έχω πάει λίγες φορές και διάσπαρτες!
Οπότε δεν μου κολλάει ότι δεν ήξερες περί εισόδου στα στριπ και περί αποδείξεων!  ;)
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
4) ξανθή τσέχα πολύ έκφυλου προσώπου και γαμάτου λεπτού σώματος ονόματι ΛΙΝΤΑ: πολύ ομιλητική έξυπνη τρυφερή στο ποτάκι της, ρομποτική στο χωρό της. Δεν είπε κανένα ποίημα
Τι να πω?
Τόσο χάλια πάει το μαγαζί που θεωρούμε το νταλικέρι τη Λίντα όμορφη και γαμάτη!
Πάει πέρασε η μπογιά της!
Καιρός να φεύγει!  :birdman:

6) ένα επίσης πολυ λεπτό μελαχροινό που φοράει μονίμως γυαλιά επίσης άβυζο αλλά με θεικό κώλο που ακούει στο όνομα ΑΝΝΕΤΑ
Θα ξεράσω...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Να μου πεις γούστα είναι αυτά!  :grin:

Show στην πίστα συχνότερο από άλλων μαγαζιών αλλά μέτριου επιπέδου. Αυτά. Ερωτήσεις απορίες?
Από τα γραφόμενα σου συμπεραίνω ότι πέρασες καλύτερα Ανατολή από ότι Μούσσες!
Πως τα κατάφερες?
Μούσσες είναι ένα επίπεδο πλέον ανώτερο από το Ανατολή σε όλα όμως!
Και ειδικά στο θέμα εμφάνισης κοριτσιών είναι 3 φόρες ανώτερο και αυτό δεν είναι υποκειμενικό!
Μην τρελαθούμε κιόλας!
Το Ανατόλη κάποτε έλεγε πολλά και ήταν αγαπημένο στέκι αλλά πλέον έχει πάρει τον κατήφορο και δεν συμμαζεύεται!
Με το ζόρι αντέχεις το μισάωρο που έκατσες εσύ Μούσες!
Τουλάχιστον Μούσες μισή ώρα θες μόνο για να δεις την Αλέξια...!!!  :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:
Έρωτας η πουτάνα...!!!
Που είσαι ρε Πάθος?  :think:
Αρρώστησα με τη δικιά σου και με το άλλο το έκφυλο τη Χριστίνα τη ξανθιά!  :cheesy: :grin:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τζένιφερ  και Τζοάννα  είναι  οι καλύτερες  μαυροεπιλογές και  από εικόνα  και από  σέρβις  εκεί . Ή  μάλλον  οι  μόνες  μαυροεπιλογές  εκεί .

Αρκεί  να  έχει  τελειώσει  η  όλη  διαδικασία (πότο μας, μπύρα λέμε και όχι  περιττοί ηρωισμοί , - χαιρετουρα - ποίημα - κουρτίνα - τουαλέττα ) στο 45άλεπτο  που  οριακά  αντέχεις  θλιβερό  αυτό καταγώγιο , συνυπολογιζομένης  και  της  ώρας - φύρας  κατά  την  οποία  θα  σουτάρεις  τα  μπαζάκια  που  σε  πρήζουν .

Τσιγάρο  κάνεις  μετά  στο κίνκυ  , ή  το Αλκατράζ  που  πας  για  το ποτό σου

Όσο για  λεφτά  ε  δεν  χρειάζοναται και τοοοοοοοοοοοσα  πολλά . Στο στάντράκι της  Συγγρού  είμεθα .

 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ μια Σβετλάνα (μελαχροινό μινιόν)που είχα πάρει πριν κανένα δίμηνο έμεινα ικανοποιημένος. 100 γιούρια φράπε με καλαμάκι και μπριζολίτσα καλοψημένη, για τα γούστα που ήθελα να βγάλω καλά ήταν... Αλλά κακά τα ψέματα τα 2-3 ψιλοκαλά μουνιά που έχει ουτε φραπέ δεν κερνάνε...
 

dimwho

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Απο λεφτα ποσα εδωσες; γιατι εγω ξερω οτι στα πιο πολλα με 50 ευρω το πολυ γαμας.. Στο Athens Blue να πατε μαγκες.. Παιζουν τα παντα εκει. Και μπριζολες και φραπες κλπ..

Που ειναι αυτο το Athens blue?
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Απο λεφτα ποσα εδωσες; γιατι εγω ξερω οτι στα πιο πολλα με 50 ευρω το πολυ γαμας.. Στο Athens Blue να πατε μαγκες.. Παιζουν τα παντα εκει. Και μπριζολες και φραπες κλπ..

Το Μoulin Blue λες? Γιατι σε συτο οταν το λεγανε Athens Queens παλιοτερα ουτε φραπες δεν επαιζε  :sunglasses:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Το Μoulin Blue λες? Γιατι σε συτο οταν το λεγανε Athens Queens παλιοτερα ουτε φραπες δεν επαιζε  :sunglasses:

Καμμιά  φορά  οι κοινωνικές  εξελίξεις  σε  οδηγούν να  επανεξετάζεις την δράση  σου
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny:
Κάτι μας κρύβεις φίλε μου δολοφόνε-γητευτή!  ;)
Σε ένα ποστ σου αναφέρεις ότι είσαι διατεθειμένος να μας μεταδώσεις τις εμπειρίες σου από τα στριπ από το 2000 έως σήμερα!
Σε ποια μαγαζιά πήγαινες έως σήμερα με αποτέλεσμα να μην γνωρίζεις ότι πλέον στα περισσότερα επικρατεί είσοδος και αποδειξούλα μαζί και ειδικά εάν δε σε ξέρουν!
Ανατολή εάν σε γνωρίζουν δεν πληρώνεις καμιά είσοδο καμιά μέρα!
Το ποτάκι σου μόνο και την αποδειξούλα σου!
Είσοδο έχουν πλέον όλα τα μεγάλα και είναι 15Ε!
Αλκατράζ, Κίνκυ, Λίντο, Ριτόρνο, Χρυσό μωρό, Ανατολή(εάν δεν σε γνωρίζουν) κτλ!
Άρα άμα σε γνώριζε ο τυπάς που είναι πόρτα στο Ανατολή για να μην λέμε ονόματα, απλά θα σου άνοιγε την πόρτα και τέλος!
Στους πελάτες δεν κάνουν νούμερα!
Εγώ προσωπικά μόνο στο Κίνκυ πληρώνω είσοδο και αυτό διότι απλά έχω πάει λίγες φορές και διάσπαρτες!
Οπότε δεν μου κολλάει ότι δεν ήξερες περί εισόδου στα στριπ και περί αποδείξεων!  ;)

Φίλε Furby άκου τα ακόλουθα εντελώς καλοπροαίρετα:

1ον καλό θα είναι να κρατάς και μικρό καλάθι όσον αφορά τις γενικεύσεις περί εισόδου και μάλιστα 15 εουρων. Και τούτο άκου γτ: κατ' αρχήν όλα τα "μεγάλα" ονόματα - μαγαζιά που αναφέρεις εβρίσκονται στη λεωφόρο της αμαρτίας (ενδεικτικά επισημαίνω:αλκατραζ, κινκυ, ανατολή, χρυσό μωρό, ήτοι 4/6 από αυτά που ανέφερες τουλάχιστο). Τυχαίο? Δε νομίζω!Πόσα θες να σου αναφέρω (και μη βιαστείς να σχολιάσεις το επίπεδο των τεμαχίων) που δεν είχαν και δεν ε χ ο υ ν είσοδο ποτέ και πουθενά? Δε θα αναφερθώ σε ονόματα μαγαζιών για να μη θεωρηθώ διαφημιστής. Σε πληροφορώ πάντως ότι το θέμα "σε ξέρει-δε σε ξέρει ο πορτιέρης" σε αυτά που έχω κατά νου δεν ισχύει.

2ον θες να το συζητήσουμε με ιστορικά στοιχεία το ζήτημα αν και σε πόσα μαγαζιά έκοβαν μέχρι σήμερα είσοδο? Προσοχή δεν είμαι ενάντιος στο να κόβεται είσοδος. Μη σου πώ ότι ειναι και καλύτερα για λόγους φορολογικούς δεδομένου ότι στο τραπέζι μπορεί να σκάσεις ένα σκασμό λεφτά αλλά από απόδειξη γιοκ

3ον θα συμφωνήσω μαζί σου ότι το αισθητικό επίπεδο των "τεμαχίων" είναι απολύτως υποκειμενικό αλλά και σε σχέση με τα λοιπά τεμάχια που αντικρύζεις ένα βράδυ σε ένα από τα μαγαζιά.

4ον Από περιέργεια ρε συναγωνιστή τι ακριβώς σου άρεσε στο Μούσσες? Τα ωραία αιδοία? Δε θα διαφωνήσω ότι μέσα στην πίττα κόσμο - τύπου νέα σειρά στρατιωτών στη Θήβα - ελάτε αγόρια από κοντά να αγκαλιαστούμε - πιο κοντα τα τραπεζάκια να αγγιζόμαστε στους ώμους - περάσαν αρκετά αξιόλογα τεμάχια. Αλλά από διάκοσμο έχεις να πεις τίποτα? Ένιωθα ότι "έπαιζα" σε cult φαρσοκωμωδία των '80ς "- ΑΑΑΑ, να κι ο Μάρκος με τη μηχανή του". Πλάκα κάνεις έτσι? Εσύ έχεις εικόνα από μαγαζιά που από διάκοσμο και άνεση - καναπεδιές και πασαδιλίκια σε κάνουν να νιώθεις άρχοντας?

5ον αν παρατήρησες το "ρεπορτάζ" μου ανέφερα ότι το Μousses παίζει και να έχει τον καλύτερο χώρο για πριβέδια

6ον αλήθεια αφού όλα τα κάλά - μαγαζιά κόβουν είσοδο μόνο αν "σε ξέρουν" και αφού το μούσσες είναι καλό εμένα που πήγα πρώτη φορά πώς και δε μου κόψανε?

Φίλε Furby όλα τα ανωτέρω καλοπροαίρετα, αλλά γενικώς ας κρατάμε και μικρό καλάθι
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
εδώ ο κόσμος καίγεται και οι στριπόβιοι χτενίζονται!.. :cheesy:  :cheesy:
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Στο Μουσσες καμια φορα νομιζω οτι θα βγει κανας Σταθης Ψαλτης και κανας Μουστακας... :2funny:
Οντως ειναι αρκετα cult μαγαζακι..
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom