Νέα

Αρέσει σε όλες τις γυναίκες να τις κάνουν γλειφομούνι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα timb0
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 270
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Ίσως δεν το κάνουν σωστά.Οι μισοι δεν ξερουν που βρίσκεται η κλειτοριδα ρε τυπε μου.Με το δικο μου βιωμα γουστάρουν ολες εκτος απο τις περιπτώσεις που συναντησα...γιατι να υποστηριξω το αντιθετο?Συμφωνω όμως σε αυτές τις περιπτώσεις που λες.Θεριζουν τα ψυχολογικά.
Συμφωνώ απόλυτα. Εαν ο άλλος κάθεται και γλύφει την είσοδο της τρύπας, άστο… δεν νιώθει τίποτα εκεί. Η κλειτορίδα είναι το αντίστοιχο του πέους. Αν δε, τραβήξεις πίσω το «πετσάκι« της και φάνει το «κεφαλάκι» της, θα την απογειώσεις. Βάλε και κανένα δάχτυλο στον κόλπο και μετά πες μου αν υπάρχει γυναίκα που δεν της αρέσει.
Από εκεί και πέρα, κάποιες που λένε ότι δεν τους αρέσει, έχουν τρελά ψυχολογικά.
Σε αυτές τις περιπτώσεις, φταίνε κάποιοι που το κάνουν με το ζόρι και που φαίνεται ότι δεν τους αρέσει. Είναι σαν να σου παίρνουν εσένα πίπα και να κάνουν γκριμάτσες αηδίας.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Συμφωνώ απόλυτα. Εαν ο άλλος κάθεται και γλύφει την είσοδο της τρύπας, άστο… δεν νιώθει τίποτα εκεί. Η κλειτορίδα είναι το αντίστοιχο του πέους. Αν δε, τραβήξεις πίσω το «πετσάκι« της και φάνει το «κεφαλάκι» της, θα την απογειώσεις. Βάλε και κανένα δάχτυλο στον κόλπο και μετά πες μου αν υπάρχει γυναίκα που δεν της αρέσει.
Από εκεί και πέρα, κάποιες που λένε ότι δεν τους αρέσει, έχουν τρελά ψυχολογικά.
Σε αυτές τις περιπτώσεις, φταίνε κάποιοι που το κάνουν με το ζόρι και που φαίνεται ότι δεν τους αρέσει. Είναι σαν να σου παίρνουν εσένα πίπα και να κάνουν γκριμάτσες αηδίας.
Άρχοντας...δεν αφήνουν γιατί οι προηγούμενοι δεν εγλυφαν σωστά με αποτέλεσμα να ΝΟΜΙΖΟΥΝ ότι το γλυφομουνι είναι κάτι ανούσιο, δεν νιώθουν,πονάνε.. και αν κάνεις πολύ καλή δουλειά με το που μπαίνεις χυνουν...και ειδικά αν συνεχίζεις να τρίβεις την κλειτοριδα αφού την γαμας ταυτόχρονα....
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Έχω γνωρίσει κορίτσι που δεν του άρεσε, με δικαιολογία πως γαργαλιέται.
Άλλο κορίτσι που το έγλυψα και πριν συνεχίσουμε πήγε και πλύθηκε γιατί δεν της άρεσαν τα σάλια εκεί.
Άλλο κορίτσι που το γούσταρε πολύ και έχυνε συνέχεια, όπου μετά δεν ήθελε φιλιά για να μην φαει τα χύσια της.
Γενικά τους αρέσει, σε μερικές πολύ, σε άλλες σχετικά, σε λίγες είναι αδιάφορο ή δεν θέλουν καθόλου.
Έλεος, που τις βρήκες αυτές τύπε? Μάλλον κόμπλαραν μήπως μυρίζει? Τι κόμπλεξ είναι αυτά… Αυτές χαλάνε την πιάτσα…
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Άρχοντας...δεν αφήνουν γιατί οι προηγούμενοι δεν εγλυφαν σωστά με αποτέλεσμα να ΝΟΜΙΖΟΥΝ ότι το γλυφομουνι είναι κάτι ανούσιο, δεν νιώθουν,πονάνε.. και αν κάνεις πολύ καλή δουλειά με το που μπαίνεις χυνουν...και ειδικά αν συνεχίζεις να τρίβεις την κλειτοριδα αφού την γαμας ταυτόχρονα....
Αρχόντισσα
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Καλά δεν τα λέω οπότε?Λάθος μου με συγχωρείς.
Πάρα πολύ καλά και σωστά. Μικρή διόρθωση: δεν πονάνε με γλείψιμο. Μάλλον κομπλάρουν και αν η καύλα δεν ξεπερνάει την κόμπλα, προτιμούν να μην τους το κάνεις.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
32
Like
26.041
Πόντοι
8.346
Τί πιστέυετε? Υπάρχουν γυναίκες που να μην τους αρέσει?
Σαφως και υπαρχουν γυναικες που δεν τους αρεσει ή δν θελουν! Τα ποσοστα που εχω συναντησει εγω ειναι 1 στις 10, να της ειναι αδιαφορο ή να μην θελει ή να μην της αρεσει! Οι λογοι ειναι πολλοι κ διαφοροι, οπως μπορει να αισθανεται ανασφαλεια για την καθαριοτητα-υγειινη της, μπορει να ντρεπεται, μπορει να μην σου εχει εμπιστοσυνη κ να νιωθει ευαλωτη οταν κανεις παιχνιδι ή τελος μπορει να ειχε ασχημο προηγουμενο και να μην γουσταρει! Προσωπικα μου εχουν τυχει και οι 4 παραπανω λογοι!
Οπως και να'χει ομως, ειτε γλειφομουνι, ειτε οχι, ολες θελουν προκαταρτικα παιχνιδια και μαλιστα χαλαρα κ με διαρκεια και οχι βιαστικα κ ατσαλα! Οταν μου τυχαινει τετοια γυναικα που δεν θελει με τπτ γλειφομουνι (παρα τις οποιες προσπαθιες μου), ασχολουμαι με αλλες ερωτογενης ζωνες οπως λαιμο, λοβους αυτιων, στηθος-ρωγες, anal rimming, εσωτερικο των μηρων κτλ!
Και βεβαια βασικο, να ξερετε να κανετε σωστο γλειφομουνι εεεεε!!!
:hi:
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Πάρα πολύ καλά και σωστά. Μικρή διόρθωση: δεν πονάνε με γλείψιμο. Μάλλον κομπλάρουν και αν η καύλα δεν ξεπερνάει την κόμπλα, προτιμούν να μην τους το κάνεις.
Για γλύψιμο δεν πονάνε προφανώς.. απλά οι περισσότεροι γλύφουν δαγκώνουν το μουνι σαν να τρώνε μπουγάτσα τύπισσα μου.
 

Gamikoulas99

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
90
Like
147
Πόντοι
0
Φαντάζομαι όσο αρέσει και σε όλους τους ανθρώπους να τρώνε κρέας….
 

linosmarnieros

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
70
Like
81
Πόντοι
0
Λογικά στις παρθενώπες δεν θα αρέσει, μέχρι να τους το κάνει μάστορας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom