Νέα

Σας αρέσει να σας γλείφουν τον κώλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 283
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
49
Like
5.407
Πόντοι
2.846
κάποιες - ελάχιστες - κοπέλες μου έχουν φτάσει μέχρι το περίνεο αλλά μόνο μια έφτασε κωλοτρυπίδα και μάλιστα επέμεινε κιόλας. Και μόνο τη μια από τις τρεις φορές που την έχω πάρει μέχρι στιγμής. Καλά ήταν.
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
140
Like
466
Πόντοι
21
Είναι απίστευτη καύλα. Βέβαια, καταλαβαίνω πως μπορεί να μην αρέσει σε όλους το ίδιο...
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
459
Like
603
Πόντοι
81
Εγώ τρελαίνομαι να γλείφω αντρικές κωλάρες!!!
Με εξαίρεση φυσικά κώλους που έχουν αιμορροΐδες ή τίποτε άλλο
Αλλά αν είναι ο άλλος νεαρός, ή γυμνασμένος και έχει κωλάρα/τρύπα ωραία μμμμμμμμμμμμ μου αρέσει περισσότερο και από το να του γλείφω την πούτσα!
Μου αρέσουν και οι τριχωτές/πολύ τριχωτές αλλά και οι άτριχες αν είναι τεράστιες/γυμνασμένες

Ξεκινάω με γλείψιμο εξωτερικά για πολύυυ ώρα, την καθαρίζω!
και μετά αρχίζω να χώνω τη γλώσσα όσο πιο βαθειά μπορώ!

Από στάσεις μου αρέσει και να ξαπλώνω εγώ ανάσκελα και να κάθεται ο άλλος πάνω στη μάπα μου
αλλά και στα 4 να είναι ο άλλος κι εγώ να γλείφω από πίσω γιατί έτσι έχω καλύτερη πρόσβαση και φυσικά μπορώ να του αρμέγω ταυτόχρονα την πουτσάρα που κρέμει

ενώ αν είσαι ανάσκελα και σου γλείφω αρχίδια/κώλο δεν μπορείς πολύ ώρα, πιάνεται ο αυχένας

Αν θέλει κανείς από εδώ μέσα να το δοκιμάσει για πρώτη φορά ή και αν είναι κάποιος που του αρέσει πολύ και δεν είσαι πολύ χοντρός ή πολύ μεγάλος, στείλε μου μήνυμα
και θα σου μουλιάσω την τρύπα με σάλιο :kissass2:

(προτιμώνται όσοι έρχονται από δουλειά ή από γυμναστήριο, καθώς δεν μ' αρέσει να πάω να γλείψω και να μυρίζει σαπούνι. θέλω να την καθαρίζω εγώ με τη γλώσσα)
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
49
Like
5.407
Πόντοι
2.846
κάποιες - ελάχιστες - κοπέλες μου έχουν φτάσει μέχρι το περίνεο αλλά μόνο μια έφτασε κωλοτρυπίδα και μάλιστα επέμεινε κιόλας. Και μόνο τη μια από τις τρεις φορές που την έχω πάρει μέχρι στιγμής. Καλά ήταν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom