Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Συμφωνώ 1000% μαζί σου....

Εδώ δεν σε καταλαβαίνω φίλε μου....αν ήθελε να την ξεπεράσει μόνος του και να τον αφήσουμε ήσυχο...γιατί το έγραψε εδώ ανοίγοντας και σχετικό θέμα???Ας μην κάνουμε λοιπόν εύκολα παρατηρήσεις χωρίς να σκεφτόμαστε πρώτα.....
Αν πρόσεξες φίλε ποδολάγνε,πέρα απο το πρώτο ποστ-ανακοίνωση που έγραψε,δεν βλέπω να έχει γράψει κάτι άλλο...το να καθόμαστε να του κάνουμε υποδείξεις κάνε αυτό ή κάνε το άλλο δε νομίζω ότι τον βοηθάμε σε κάτι.Ταπεινή μου άποψη πάντα!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Αν πρόσεξες φίλε ποδολάγνε,πέρα απο το πρώτο ποστ-ανακοίνωση που έγραψε,δεν βλέπω να έχει γράψει κάτι άλλο...το να καθόμαστε να του κάνουμε υποδείξεις κάνε αυτό ή κάνε το άλλο δε νομίζω ότι τον βοηθάμε σε κάτι.Ταπεινή μου άποψη πάντα!
Άλλο το να μην γράψει άλλο και άλλο πως δεν θέλει να το μοιραστεί.....εξάλλου οι περισσότεροι έκαναν υποδείξεις στην γκόμενά του να τον ακούσει.....
 

Επισκέπτης
Αντε γεια φιλε Βαρωνε.
Που ξερεις μπορει και εμεις μια μερα να την κανουμε.
Μακρυα την βλεπω βεβαια.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Ασχημο αυτο που πεχτηκε με τον Barone. Αλλα υπαρχουν και χειροτερα. 
Οπως ειπε και η Bite, αλλα και απο κατι φωτος και βιντεο που ειχε ανεβασει ο ιδιος, δεν ηταν ιδιαιτερα προσεκτικος. Αυτο βεβαια, καθως και οτι ηταν εξω-καρδια και αρκετα "ατατακτος", τον εκανε ενα αγαπητο και αναγνωρισιμο μελος. Τεσπα. Λιγη προσοχη μαγκες, προσεχουμε για να εχουμε. 
Τωρα τι να ευχηθουμε στον Barone... Να τα ξαναβρει με την κοπελια του ή να γυρισει συντομα πισω στην μπουρδελοπαρεα μας?? Μαλλον καλυτερα να ειναι καλα ο ιδιος...
 
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Έχω να γράψω πολύ καιρό στο site (λόγω ότι με κούρασε η ταχύτητα του). Μιας που μπήκα όμως καπάκι και είδα αυτό θα πω ίσως κάτι σκληρό. Βαρώνε, πάλι εδώ σε βλέπω...με τον καιρό...και να δεις που θα λες ότι δεν άξιζε τελικά...Για φαντάσου να είναι μια πολύ καλή πρόφαση να σου πει τέλος...για φαντάσου σε 2 μήνες να μην σε θυμάται καν για χάρη άλλου...Τα ξαναλέμε...

Υ.Γ Μη μας έρθεις με άλλο nick. Με το ίδιο και να μας πεις αν άξιζε...τελικά...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Βαρώνε συναγωνιστή να εισαι καλά! Συντομα θα ελθει καλλίτερο amore για σενα. Περιμενουμε καλά νεα σου!
 

Επισκέπτης
Κάποιες στιγμές στη ζωή μας ερχόμαστε αντιμέτωποι με τον ίδιο μας τον εαυτό. Μπαίνουμε σε μια θέση που πρέπει να αναρωτηθούμε τι είναι σωστό και τι λάθος.
Τι είναι αυτό που θα ξανακάναμε ή αυτό που θέλουμε να ξεχάσουμε. Σήμερα ήρθα φάτσα με τον εαυτό μου. Τον μυστικό εαυτό μου τον κρυφό, αυτόν με το ψευδώνυμο Βarone….
Σήμερα φίλοι μου κατάλαβα ένα σημαντικό πράγμα, που εδώ μέσα το ξέχασα με τον καιρό. Ότι δεν είμαι ο Barone αλλά ένας άνθρωπος με όνομα και ταυτότητα που κανέναν λόγο δεν έχει να κρύβεται πίσω από λέξεις και σκέψεις που δεν θα της έλεγε στον καθένα στην καθημερινότητά του. Σήμερα ένα πολύ σημαντικό πρόσωπο στη ζωή μου με έκανε να σκεφτώ πως το να γράφω πράγματα σε αγνώστους, κάποιος που δεν με ξέρει μπορεί εύκολα να τα καταλάβει διαφορετικά. Όπως διαφορετικά τα κατάλαβε και αυτή…  Να μην ξέρει το λόγο που τα έγραψα και αυτό να γίνει αίτια, να χάσω κάτι που πραγματικά έχω ανάγκη!
Δεν γράφω αυτό το θρεντ για εσάς τους φίλους που τόσο καιρό κάναμε παρέα εδώ μέσα και μοιραστήκαμε στιγμές. Το πρόσωπο  για το οποίο το γράφω ξέρει ότι το γράφω για αυτό.
Εγώ με το σάιτ τελείωσα.
Δεν έχω πια λόγο παρουσίας μου εδώ, όχι γιατί κάποιος με αναγνώρισε, αλλά γιατί αυτή η κοπέλα που με βρήκε να γράφω εδώ μέσα, είναι πάρα πολύ σημαντική για μένα. Κάποια πράγματα  που διάβασε τα σκέφτηκε διαφορετικά από όπως εγώ τα διατύπωσα. Κατάλαβα ότι το να της εξηγήσω τι εννοούσα δεν έχει καμία σημασία. Σημασία έχει ότι με λόγια που έγραψα εγώ έχασα έναν άνθρωπο που είχα βαθιά μέσα στην καρδιά μου, πλήγωσα χώρις να το θέλω έναν άνθρωπο που πίστευα ότι θα είναι αυτή που μαζί της δεν θα έχω ανάγκη πλέον να ζω τις περιπέτειες που μοιραζόμασταν. Και έτσι ήταν πραγματικά. Αν είχα αυτή την γυναίκα για πάντα, φίλοι μου, θα ήμουν ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος στο σύμπαν. Αν είχα το χαμόγελό της, όλες οι απολαύσεις του σαίτ, όλες οι γυναίκες του κόσμου και όλες οι φαντασιώσεις μας, δεν θα με έκαναν να θέλω να σταματήσω να την  κοιτάω.
Ξέρω ότι πλέον τελειώσαμε, ότι δεν θα με πάρει ούτε τηλέφωνο, ότι απλά δεν θέλει να με ξαναδεί…. Το λιγότερο που μπορώ να κάνω είναι να σταματήσω πια να γράφω εδώ και να πω δημόσια σε όλους εσάς, ότι γυρίζω σελίδα και αφήνω πίσω αυτά που τόσο πολύ με έκαναν να πιστεύω ότι είναι σπουδαία για μένα…. Σημαντικό στη ζωή συναγωνιστές μου, είναι οι άνθρωποι που αγαπάμε και εγώ έκανα λάθος με ένα πολύ γλυκό κομμάτι της ζωής μου, που όμως θα μείνει για πάντα στην καρδιά μου!!!! Να είστε όλοι καλά!!!!

Καλά... give it time ;) Θα δεις!

Αλλά το κυριότερο... μην τα βάφεις μαύρα για τέτοια θέματα. Trust me ;)
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Αν είχα αυτή την γυναίκα για πάντα, φίλοι μου, θα ήμουν ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος στο σύμπαν. Αν είχα το χαμόγελό της, όλες οι απολαύσεις του σαίτ, όλες οι γυναίκες του κόσμου και όλες οι φαντασιώσεις μας, δεν θα με έκαναν να θέλω να σταματήσω να την  κοιτάω.
O φιλος barone βρηκε αυτο που ψαχνει καθε ενας στη ζωη του.δυστυχως οπως συχνα συμβαινει το εχασε γιατι δεν το εκτιμησε οσο επρεπε τον καιρο που το ειχε.ισως τα δυο περιστατικα να δειχνουν οτι δεν αρκει απλα να εισαι προσεκτικος αλλα κατι περισσοτερο κατι διαφορετικο για να μην το αφησεις να φυγει απο κοντα σου.παντως αν συνεχιζε να γραφει στο σαιτ πιστευω οτι ισως θα ηταν καλυτερο για τον ιδιο για να αντιμετωπισει την κατασταση πιο ψυχραιμα, αφου περα απο τα γνωστα ακαταλληλα θεματα, υπαρχου αρκετα ατομα εδω που με το επιπεδο τους μπορουν να τον στηριξουν, να βοηθησουν οσο ειναι δυνατο να ξεχασει.τεσπα μακαρι να γυρισει κοντα του γιατι δειχνει νακαταλαβε τι πρεπει να κανει πλεον
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Παντως μεγαλη γατα η γκομενα....Μα το θεο και γω θα την παταγα...Τελικα η γυναικα ειναι πολυ υπουλο πλασμα...και δε το λεω με κακια,ισως με σεβασμο...Απο δω και μπρος περισσοτερη προσοχη...
 

Επισκέπτης
Παντως μεγαλη γατα η γκομενα....Μα το θεο και γω θα την παταγα...Τελικα η γυναικα ειναι πολυ υπουλο πλασμα...και δε το λεω με κακια,ισως με σεβασμο...Απο δω και μπρος περισσοτερη προσοχη...


Η γυναικα ειναι διαβολοφυλο!Υπουλοοο οσο δεν παει!!!στα δακτυλα τους μας παιζουν και εμεις δεν χαμπαριαζουμε
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Να τα βλέπουν αυτοί που τις λυπούνται.
 

Επισκέπτης
Να τα βλέπουν αυτοί που τις λυπούνται.

Δυστυχως το 90% της Ελλαδας πασχει απο μουνοδουλισμο σε συνδυασμο με οξεια μαλακιση που αφηνει τα διαβολοθηλυκα να κανουν οτι θελουν και να θετουν οτι στανταρ θελουν.
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Ο καθενας ειναι υπευθυνος των πραξεων του. Και κατανοω απολυτα την αδυναμια του barone. Ηταν ενα μελος που το επαιζε γαμαω και δερνω, χωρις βεβαιως να ειναι. Δεν συνηθιζω τις προσωπικες επιθεσεις ,αλλα αυτο που με ενοχλει περισσοτερο στη ζωη μου ειναι η υποκρισια. Κι αν στην καθημερινοτητα η υποκρισια εχει γινει τροπος ζωης,νομιζω οτι σε ενα σαιτ, οντας ανωνυμος, πρεπει να εισαι ειλικρινης. Και ο barone ουτε ηταν,ουτε φυσικα ειναι. Μιλαγε με εναν αερα ψευτικο. Και τωρα δηλωνει υπερμαχος της αγαπης. Τι ρομαντικο. Προτιμω χιλιες φορες τον συνηδητοποιημενο τσογλανο,παρα τυπακια τυπου barone. Γουσταρω απιστευτα αυτους που αναλαμβανουν την ευθυνη. Και δεν συνηθηζω να ειμαι σκληρος. Απλα γραφω οτι γραφω, γιατι ειμαι βεβαιος οτι ο barone εγραψε το κειμενο του με την ελπιδα να το διαβασει το γκομενακι του και να επιστρεψει,πιστευοντας οτι μεταμεληθηκε. Παπαριες. Ο barone θα αξιζε,μοναχα αν υπηρχε. Αλλα τελικως δεν υπηρξε ποτε. Και κατι ασχετο. Οντως φιλε lakis 33 (αν και διαφωνω εν πολλοις μαζι σου πολιτικα),η ταινια που πρτεινεις ειναι εξαιρετικη. Και ο Andy Garcia εδω βρισκεται στην καλυτερη του στιγμη.       
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Barone Τελος...


Τον ψαρεψε η girlfriend λεγοντας του ακριβως ομοια ιστορια με αυτη που περιγραφε αυτος..

Πηγαινε για γαμο και αυτη γραφτηκε στο φορουμ και τον ψαρεψε πανηγυρικα..
 

Επισκέπτης
Barone Τελος...


Τον ψαρεψε η girlfriend λεγοντας του ακριβως ομοια ιστορια με αυτη που περιγραφε αυτος..

Πηγαινε για γαμο και αυτη γραφτηκε στο φορουμ και τον ψαρεψε πανηγυρικα..

Σιγουρα ηταν η girfriend του βαρονου?Γιατι δεν το παραδεκτηκε η ιδια ειχε πει ενα άλλο νικ.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
φιλε BARONE λυπαμαι πολυ....!καλη σου τυχη....!
παντως μπουκωθηκε πολυ ασχημα το παλικαρι.....!
εμ ο κοσμος ειναι παρα πολυ μικρος....!πρεπει να φυλας τον κωλο σου απο 100 πλευρες....!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Δυστυχως το 90% της Ελλαδας πασχει απο μουνοδουλισμο σε συνδυασμο με οξεια μαλακιση που αφηνει τα διαβολοθηλυκα να κανουν οτι θελουν και να θετουν οτι στανταρ θελουν.
χαιρομαι που ανηκω στο υπολοιπο 10 %.........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom