Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Επισκέπτης
ο Ωνασης πηδουσε την Εβιτα Περον στην Αργεντινη συζηγο του προεδρου της χωρας.

Πέρα από τον Ωνάση, την είχαν γαμήσει και χιλιάδες Αργεντινοί , που ήταν στο "καλλιτεχνικό" της κύκλωμα πριν παντρευτεί τον καταστροφέα της Αργεντινής Περόν. Ο τύπος είχε παντρευτεί 3 πουτάνες, διαφορετικών ειδών. Η τελευταία αν θυμαμαι καλά ήταν από strip ή κωλόμπαρο. Και φυσικά όλες το έπαιζαν μαζί του υπουργίνες.

Κάτι  σαν τον Αργεντινό Ανδρέα ήταν ο Περόν. Αρχι-κλέφτης αλλά δημοφιλής σε πολλούς μαλάκες ...
 

Επισκέπτης
Πέρα από τον Ωνάση, την είχαν γαμήσει και χιλιάδες Αργεντινοί , που ήταν στο "καλλιτεχνικό" της κύκλωμα πριν παντρευτεί τον καταστροφέα της Αργεντινής Περόν. Ο τύπος είχε παντρευτεί 3 πουτάνες, διαφορετικών ειδών. Η τελευταία αν θυμαμαι καλά ήταν από strip ή κωλόμπαρο. Και φυσικά όλες το έπαιζαν μαζί του υπουργίνες.

Κάτι  σαν τον Αργεντινό Ανδρέα ήταν ο Περόν. Αρχι-κλέφτης αλλά δημοφιλής σε πολλούς μαλάκες ...
μαζεψου ρε λακη..παλι το γυρνας στην πολιτικη???δεν τρωγεσαι με τιποτε ρε φιλε..
 

Επισκέπτης

Είμαι ασυγκράτητος.
Όπως και με τα μουνιά και στους καυγάδες.
Και φυσικά αμετανόητος!

Άσχετο. Σου προτείνω να δεις μια ταινία με ... αμετανόητους! Είναι η "things to do in denver when you are dead". Άντυ Γκαρσία, Στηβ Μπούσεμι, Κρίστοφερ Γουόκεν κ.α. Ταινιάρα! Ηταν να τους σκοτώσουν και θυμούνταν τις (ακριβές) πουτάνες που γάμησαν και έλεγαν ότι δεν μετανιώνουν για τίποτε!

 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.347
Πόντοι
506
Πέρα από τον Ωνάση, την είχαν γαμήσει και χιλιάδες Αργεντινοί , που ήταν στο "καλλιτεχνικό" της κύκλωμα πριν παντρευτεί τον καταστροφέα της Αργεντινής Περόν. Ο τύπος είχε παντρευτεί 3 πουτάνες, διαφορετικών ειδών. Η τελευταία αν θυμαμαι καλά ήταν από strip ή κωλόμπαρο. Και φυσικά όλες το έπαιζαν μαζί του υπουργίνες.

Κάτι  σαν τον Αργεντινό Ανδρέα ήταν ο Περόν. Αρχι-κλέφτης αλλά δημοφιλής σε πολλούς μαλάκες ...

Εσείς οι φασίστες αν ακούτε για ΑΝΔΡΕΑ βγάζετε σπυράκια γιατί σας έβαλε στο χρονοντούλαπο. Αναγνώρισε την εθνική αντίσταση, και ξαπόστειλε τους χήτες και το παρακράτος.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
απ το επομενο ασχετο ποστ παιρνω γομολάστιχα.. :grin:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.347
Πόντοι
506
Τώρα διαπίστωσα ότι είμαι εκτός θέματος :jerking: αλλά με παρέσυρε ο μεταξάς!!1 :jerking:
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Λοιπον.....
1ον)Λυπαμαι πολυ μιας και ο Βαρονος ηταν πολυ καλος τραβελοανταποκριτης και με καλυπτε παντα με τις αναφορες τους...
2ον)Θα συνηστουσα να μην φυγει απο εδω μιας που ποτε μετα απ αυτο δεν θα τα ξαναβρει με την δικια του,και μην κανεις τη μαλακια και τα ξαναβρεις βαρονε μιας και ποτε δεν θα στο συγχωρεσει οτι κι αν σου πει,και η θα σε κανει ταρανδο η θα στο κοπαναει για οσο θα ξαναεισαστε μαζι...
3ον)Μεινε μιας και ο αληθινος σου εαυτος ειναι 99% ο Βαρονος αφου απο εδω ελεγες εμπειριες που μονος σου ειπες οτι στη ζωη κολονεις να πεις...αρα....
4ον)εμενα αν με τσακωνε θα διαλεγα να χωρισω για τους παραπανω λογους οσο κι αν την αγαπαω...
5ον)Αν συμετειχε η δικια μου σε αντιστοιχο γυναικειο φορουμ η σε οτιδηποτε σχετικο θα της εκανα τη μουρη κρεας με τρελη εκδικηση....
Γι αυτο κοψτε τις παπαριες περι οτι πρεπει να τον συγχωρεσει και να το συζητησουν...ποιος απο σας θα διαβαζε τις ''αταξιες'' της δικιας του στο ιντερνετ και δεν θα την σαπιζε στο ξυλο....??
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Βαρόνε, εγώ θα σε "αποκαλέσω" Βαρόνο γιατί νιώθω ότι είσαι ένας άπό του καλούς ανταποκριτές του σάιτ...Είσαι πραγματικός Βαρόνος. Να συνεχίσεις την ζωή σου...Να μάθεις από τα λάθη σου και να μην αγχώνεσαι...Ψηλά το κεφάλι...Οι επιλογές σου είναι μόνο δικες σου.Άντε και καλή τύχη μάγκα....
 

virusam

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
εδω εχουμε μια περιπτωση ανδρος, ο οποιος, εως τη στιγμη που η κοπελια του και μελουσα συζηγος ανακαλυψε τα πεπραγμενα του, εκανε κατι που τον εκφαζε. ναι ε? το κοβει λοιπον. ναι ε? και τα ξαναβρισκουν ε? με μαθηματικη ακριβεια, καθε τι που θα του αρεσει απο εδω και στο εξης, οτι και να ειναι αυτο, αν δεν της αρεσει θα του το κοβει.
ΩΡΑΙΟΣ ΓΑΜΟΣ.

να μας γνωρισει και τις φιλες της,  :2funny:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Γι αυτο κοψτε τις παπαριες περι οτι πρεπει να τον συγχωρεσει και να το συζητησουν...ποιος απο σας θα διαβαζε τις ''αταξιες'' της δικιας του στο ιντερνετ και δεν θα την σαπιζε στο ξυλο....??

φιλε ολοι εχουν δικαιωμα στο λάθος..αν ο Βαρωνος ΚΡΙΝΕΙ οτι εκανε λαθος,γιατι να μην του εδινε η κοπελα μια ευκαιρια?
θα μου πεις,εσυ ρε μαλακα θα της εδινες?ε αν απλα ποσταρε σε ενα τετοιο φορουμ,δεν με χαλαει αλλ αν γαμιοταν με ζιγκολο,ΟΧΙ δεν θα την συγχωρούσα..
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Παντως ρε μαγκες με τις γυναικες δεν μπορει να τα βαλει κανεις........Τι εκανε ρε φιλε η μανταμ.......βρηκε το site, παρακολουθησε τα θεματα του λιγο καιρο, εκανε εγγραφη, τσεκαρε σε τι θεματα postaρει o δικος της, ανοιξε thread και τον ψαρεψε κανονικα!!!!!!!!!Παντως εγω της βγαζω το καπελο.!!!!!!τστστστστστ ο θεος να σε φυλαει και ο Παπαγιωργης να σε εξορκιζει δηλαδη απο τετοιο κακο.

Φιλε Barone δυστυχως επαιξες και εχασες......σου ηρθε ασσο-δυο που λενε!!!!!

Παντως να ξερεις οτι αν αλλαξεις γνωμη για την αποχωρηση, εμεις εδω ειμαστε.

Επισης οπως και αλλο φιλοι και εγω θα σε συμβουλευα να μην ακολουθησεις πλεον την συγκεκριμενη γκομενα (γυναικα,σχεση)ειναι επικινδυνη...........
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
φιλε ολοι εχουν δικαιωμα στο λάθος..αν ο Βαρωνος ΚΡΙΝΕΙ οτι εκανε λαθος,γιατι να μην του εδινε η κοπελα μια ευκαιρια?
θα μου πεις,εσυ ρε μαλακα θα της εδινες?ε αν απλα ποσταρε σε ενα τετοιο φορουμ,δεν με χαλαει αλλ αν γαμιοταν με ζιγκολο,ΟΧΙ δεν θα την συγχωρούσα..
ολοι εχουν δικαιωμα στο λαθος φιλτατε λαπλας αλλα δεν ξερω ποσοι εχουν δικαιωμα στη συγχωρεση ;)
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Εγώ θα ευχηθώ στο ''μέλος Barone''...good luck...αν και δεν μπορώ να καταλάβω πώς κατάλαβε η δικιά του ποιός είναι.....είναι και λίγο χοντρό να γράφεις εδώ μέσα πως σου αρέσουν τα...τράνς πάντως....εμένα δεν θα μου ακουγόταν και πολύ ωραία να διάβαζα πως η γυναίκα που αγαπάω και θέλω να είμαι μαζί της γουστάρει...γυναίκες....ή ψάχνεται με άλλους....αυτά χωρίς να έχω διαβάσει κάτι άλλο πλήν του αρχικού post του Barone......
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Έξω απ'το χορό,πολλά τραγούδια τραγουδάς...λέει μια παροιμία!Εγώ ξέρω πως μια τέτοια δύσκολη κατάσταση ένας άντρας την ξεπερνάει πάντα μόνος του!!!Ας τον αφήσουμε ήσυχο και αν νοιώσει ποτέ την επιθυμία και την <<ανάγκη>> να επιστρέψει στην παρέα μας, ξέρει που θα μας βρει...καλή δύναμη φίλε!!!!
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
bye φιλε βαρον. να σε καλα οπου και να πας...και καλη τυχη..
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Έξω απ'το χορό,πολλά τραγούδια τραγουδάς...λέει μια παροιμία!
Συμφωνώ 1000% μαζί σου....

Εγώ ξέρω πως μια τέτοια δύσκολη κατάσταση ένας άντρας την ξεπερνάει πάντα μόνος του!!!Ας τον αφήσουμε ήσυχο και αν νοιώσει ποτέ την επιθυμία και την <<ανάγκη>> να επιστρέψει στην παρέα μας, ξέρει που θα μας βρει...καλή δύναμη φίλε!!!!

Εδώ δεν σε καταλαβαίνω φίλε μου....αν ήθελε να την ξεπεράσει μόνος του και να τον αφήσουμε ήσυχο...γιατί το έγραψε εδώ ανοίγοντας και σχετικό θέμα???Ας μην κάνουμε λοιπόν εύκολα παρατηρήσεις χωρίς να σκεφτόμαστε πρώτα.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom