Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Barone  δεν ξερω τι εγραψες αδελφε πχ για πουτανες αλλα οτι κ να εγραψες αυτα λυνονται ΑΦΟΥ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ..
σε αφησε να της εξηγησεις?εξηγησε της να εισαι εσυ ΟΚ με τον εαυτό σου(την αληθεια πες,θα εκτιμησεις τονε αυτο σου εστω κ αν αυτη δεν σε εκτιμησει) κ ολα θα παρουν τον δρομο τους φίλε..
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Βαρόνε καλή τύχη αν και δεν μιλήσαμε ποτέ μαζί αλλά...δεν κατάλαβα.Δηλαδή σε επιασε να γράφεις εδώ μέσα για π@@@@ες και σπίτια και CT κλπ και σου λέει ότι δεν κάνεις πια για μένα?Έτσι εύκολα κρίνουμε και καταδικάζουμε??Και πως ξεκόβεις σήμερα από εδώ εξασφαλίζει ότι αύριο μεθαύριο που θα γράφεις σε ένα site αστρονομίας δεν θα σου πει πάλι τα ίδια??Δεν καταλαβαίνω φίλε μου αλλά δεν πειράζει,ο καθένας με τις επιλογές του.Καλή τύχη και πάλι..
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
μα κ για πουτανες να εγραφε ο ανθρωπος,ΠΡΟΦΑΝΩΣ κατι δεν πηγαινε καλα στο ερωτικο με την κοπελα.πρεπει πρωτα να συζητησεις κοπελια κ μετα να κρινεις τον αλλο..
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Καλή τύχη. Μήπως ομως ο Βαρώνος ηταν ο πραγματικός εαυτός σου? Εισαι σίγουρος? Οπως και να χει καλή τύχη.
 

janton

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγω που δεν ειμαι καισυχνος δεν κατάλαβα.Θα κόψεις να γραφεις στο siteή η θα κοψεις τις τάνες? Γιατί το 2ο πιστεψε με ΔΕΝ κοβεται τοσο εύκολα...και στο τελος τελος γιατι να το κανεις....οπως ανεφερε καποιος συναδελφος οποια γυναικαι και να βρεις, αργα ή γρηγορα θες να πας με καποια αλλη.Όσο κι αν αγαπας αυτη που έχεις. Ας ειμαστε ρεαλιστες....μετα από λιγο καιρο με μια γυναικα....οσο ωραια και super να ειναι...ξεκιναει στο μυαλο του άντρα η σκεψη - σε σχεση με το sex τουλαχιστον - 'αλλη να ναι κι οτι να ναι'....γι ααυτό μην παραμυθίάζεσαi και κυρίως μη στεναχωριέσαι....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εμένα η Φρόσω δεν έχει πρόβλημα.Μπαίνει κ γράφει κιόλας....και έχω και υποψίες ότι συνδέεται με μπουρδελιάρη από δω μέσα.Έτσι και τους ανακαλύψω....έχει να γίνει... :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Μη περιμενεις να την πιασεις με αλλον για να αρχισεις τα μπατσακια στα κωλαρακια. Αρχισε απο τωρα. Να εισαι σιγουρος οτι θα θελει και αλλα μπατσακια.
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
μαγγες ξεκολλατε...εγω ειμαι απο τα πολυ παλια μελη του σαιτ αλλα συμμετεχω μονο οπου εχω να συνεισφερω κατι ουσιαστικο στην κουβεντα και δεν πεταγομαι παντου.
ο βαρωνος ειναι απο τα λιγα ατομα που μιλαγε ουσιαστικα και συνεισεφερε στην κουβεντα.απο τα ατομα που χρειαζεται το σαιτ.φιλε βαρωνε αν και ποτε δεν μιλησαμε μαζι σφιξε τα δοντια και αποδεξου και τον βαρωνο που κρυβεις μεσα σου γιατι και αυτος ειναι κομματι σου, κομματι δικο σου.μην τα γραφεις αυτα εστω και για να τα δει αυτη που σε ενδιαφερει.κυνηγα αυτα που θες και μην σε ενδιαφερει τιποτα οσο κι αν σε ποναει.αν αυτο που θες ειναι η κοπελα τοτε οκ.αν δεν υπαρχει ελπιδα δες το ρεαλιστικα και συνεχισε την καριερα σου στον αμαρτωλο χωρο.ειναι και αυτο μερος σου, και επιλογη σου.και οταν κρινουν τις επιλογες σου και σε πληγωνουν και τρως δυνατα αμετρητα συναισθηματικα χαστουκια,σηκωσε τα οπλα σου και χώσε τους μπουκετα.defend yourself mate.barone exists within you..
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Βαρώνε πράξε κατά συνείδηση. Το ξέρω πως δεν είναι εύκολη υπόθεση. Και γω βασανίζομαι μέσα μου για πολλές από τις επιλογές μου όταν ξαφνικά μπαίνει ο διάολος μέσα μου και γυρνάω σα λυσσασμένος σκύλος για μουνί σε οποιοδήποτε κόστος. Μέχρι και ψυχοθεραπεία έχω κάνει να βρώ από πού ξεκινούν τα σκοτεινά μονοπάτια μου. Ακρη δεν βρήκα. Μόνο κάτι ίχνη. Τέλος πάντων Κι εγω σε παρακολουθώ καιρό. Είσαι από τους πιο ουσιαστικούς. Τι να πώ . Μόνο καλή τύχη και καλά ξεμπερδέματα. Ο καλίτερος φίλος σου είναι ο ίδιος σου ο ευατός. Κι επειδή τους φίλους τους προσέχουμε κοίτα μην τον πληγώσεις.
 

woodpecker

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
115
Like
4
Πόντοι
1
Οι γυναίκες, εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων, μας θέλουν αποκλειστικά δικές τους, όπως και εμείς οι άντρες τις θέλουμε αποκλειστικά δικές μας. Και δεδομένου ότι δε θα διαφωνήσω ότι η μεγάλη πλειοψηφία των αντρών και μια μικρότερη σχετικά μερίδα γυναικών επιδίδονται σε παράλληλες δραστηριότητες, το θέμα είναι απλά να προσέχει κανείς να μην πιαστεί.

Ο συναγωνιστής Barone είναι από τα επιφανή μέλη του site, και έχει δώσει πολύ ενδιαφέρουσες πληροφορίες σε όλους μας για γυναίκες και transexuals. Ξέρω ελάχιστες γυναίκες που θα συνέχιζαν να έχουν σοβαρή σχέση με κάποιον που συστηματικά επισκέπτεται και σχολιάζει θηλυκές και όχι και τόσο θηλυκές πουτάνες. Δεν ξέρω σε τι λεπτομέρεια έψαξε η γυναίκα τα μηνύματά του συναγωνιστή, αλλά αν τα έψαξε αρκετά, λογικό το βρίσκω να μη θέλει να τον ξαναδεί.

Συναγωνιστή, συμπονώ βαθύτατα και λυπάμαι που πιάστηκες στα πράσα ... αυτό μπορεί δυστυχώς να συμβεί στον καθένα μας και να μας δημιουργήσει άπειρα όσα προβλήματα. Αλλά αυτό μεν θα το ξεπεράσεις με τον καιρό, όπως με τον καιρό μπορεί να επανέλθει και η κοπέλα που έχασες .. συμβαίνουν κι αυτά, αν συνειδητοποιήσει ότι και οι άλλοι δεν είναι καλύτεροι από σένα, και αν της δώσεις διαχρονικά την αίσθηση ότι έχεις μετανοιώσει.

Αλλά όσο κι αν πρέπει να της δώσεις αυτή την αίσθηση, είμαι σίγουρος ότι ο Barone μέσα σου θα επανέλθει στο εγγύς μέλλον ... αν και τώρα σοφότερος και πιο προσεκτικός.

Καλή τύχη!
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Καλα την γαμουσε ενω ηδη ζουσε ο αντρας της η οταν πεθανε?
Η Εβίτα πεθανε το 1952 και ητανε 33 χρονων. Ο Χουάν Περόν πεθανε καπου στα μεσα του 70.
Η Εβίτα γνωριστηκε με τον Περόν το 1943 και της ζητησε να μαζεψει χρηματα για τους σεισμόπληκτους. Παντρευτηκαν το 1945. Ο Ωνασης παντρευτηκε τη Λιβανού το 1946.
Υποθετω λοιπον οτι την πηδουσε την περιοδο που ητανε αρραβωνιασμενοι ή φρεσκοπαντρεμενοι.
Παντως το διλλημα για την Εβίτα παραμένει: Πουτάνα ή Αγία  :idiot:
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Barone ευχομαι ολα να σου πανε καλα και αυτη η κοπελα να σε καταλαβει και να τα ξαναβρειτε γιατι απο οτι φαινεται και εσυ το θελεις πολυ
 

Επισκέπτης
Αγαπητε Barone, αν κρινω απο τα γραφομενα σου πρεπει να εισαι μεγαλος πουτανιαρης. Μου θυμηζεις τον εαυτο μου στα νιατα μου πριν παρω τα ορη και τα βουνα. Οποτε εισαι λιγακι ακυρος οταν λες οτι τη γκομενα την αγαπουσες και ηταν τοσο σημαντικη για σενα. Αν ηταν δεν θα την κερατωνες με πουτανες και τραβελια. Αν κατι ειναι σημαντικο για μας, αυτο μας γεμιζει και μας κανει να το θελουμε και δεν εχουμε αναγκη υποκαταστατα. Αν θες τη γνωμη μου, συνεχισε να κανεις αυτο που εκανες, αν ακομα σε γεμιζεικαι το γουσταρεις. Γκομενες υπαρχουν πολλες, καποια αλλη θα βρεις κι αν δεν βρεις για αυτο υπαρχουν οι πουτανες. Και αν η γκομενα διαβαζει το site ας σκεφτει τι εκανε λαθος απο την πλευρα της και δεν καταφερε να σε εχει αποκληστικα δικο της.
 

Επισκέπτης
κυριοι τον ψαρεψε κανονικα & με τον νομο η κοπελλα,τον εξομολογησε καλυτερα & απο τον παπαγιωργη..διαβαστε την συζητηση που εκανε ο βαρωνος με την girlfriend για να καταλαβετε τι εχει παιχτει..
& φροντιστε να μην το παιζετε τοσο μαγκες καποιες φορες,γιατι ως γνωστον,τα εξυπνα πουλια,απο την μυτη πιανονται..
 

Επισκέπτης
Παντως εδω που τα λεμε, καλο θα ειναι να προσεχουμε τι γραφουμε οι παντρεμενοι και οι δεσμευμενοι εδω μεσα. Με τις πουτανες τις γυναικες ποτε δεν εισαι σιγουρος τι θα σε βρει και απο που.
 

Επισκέπτης
Παντως εδω που τα λεμε, καλο θα ειναι να προσεχουμε τι γραφουμε οι παντρεμενοι και οι δεσμευμενοι εδω μεσα. Με τις πουτανες τις γυναικες ποτε δεν εισαι σιγουρος τι θα σε βρει και απο που.
προς γνωση & συμορφωση λοιπον..
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Αφήνετε και σας παίζουν οι φασόλες... νομίζετε ότι σε 10 χρόνια θα είστε ακόμα με μία γυναίκα; Δε βλέπετε τι γίνεται γύρω μας; Μην αφήνετε να σας παρασύρουν παροδικά συναισθήματα και αδυναμίες.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
κυριοι τον ψαρεψε κανονικα & με τον νομο η κοπελλα,τον εξομολογησε καλυτερα & απο τον παπαγιωργη..διαβαστε την συζητηση που εκανε ο βαρωνος με την girlfriend για να καταλαβετε τι εχει παιχτει..
& φροντιστε να μην το παιζετε τοσο μαγκες καποιες φορες,γιατι ως γνωστον,τα εξυπνα πουλια,απο την μυτη πιανονται..

καλλιτερα απ τον παπαγιωργη δυσκολο, αλλα ας κραταμε μια πισινη.. :grin:

για να μαθαινουν καποιοι οτι εχουν να κανουν με το δυνατοτερο πλασμα αυτου του πλανητη και να μην το παιζουν κουραδόμαγκες..

παρεπιπτοντως, η κοπελα για οσα εχει ''αναγκαστει'' να μαθει, οπως για παραδειγμα η ορολογια των city tours την οποια την χρησιμοποιει και αψογα, μου δειχνει απολυτα ισοροπημενη..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom