Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
πωπω μαγκες στενοχωρήθηκα τωρα..ψαρεμα ΚΑΝΟΝΙΚΟ..
lefteris38 ετσι οπως μου τα λες ΚΑΡΙΟΛΑ ηταν η Πουτσόν..
 

Επισκέπτης
πωπω μαγκες στενοχωρήθηκα τωρα..ψαρεμα ΚΑΝΟΝΙΚΟ..
lefteris38 ετσι οπως μου τα λες ΚΑΡΙΟΛΑ ηταν η Πουτσόν..
επαγγελματιας πουτανα ηταν η κοπελλα..το οτι ο περον την εκανε πρωτη κυρια της αργεντινης δεν σημαινε οτι θα εκοβε & την τεχνη,γιατι ως γνωστον:κοβει η πουτανα το γαμησι???
 

Επισκέπτης
Δεν ξερω αν θα ειμαι και τα επομενα χρονια με αυτη που ειμαι τωρα και δεν με πολυ ενδιαφερει κιολας. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΜΟΝΑΞΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.449
Πόντοι
41.447
να είσαι καλά ρε μάγκα.
ήσουν ένα απο τα δύνατά μέλη της κοινότητας.
Life goes on.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
απορια απλης τηλεθεατριας

ο βαρωνος δεν ειχε ανοιξει ενα θεμα που εγραφε για το κολλητακι του με το οποιο κανουν τα παντα μαζι (βλ κ βολτες στα ασπρα κοκκινα κιτρινα μπλε.. σπιτακια στην αθηνα) κ τελικα κατεληγε (αφου τα ειχαμε δει ολα) οτι κολλητακι = μωρο του, κοπελα του, κολλητη του, μια υπεροχη κ τελεια υπαρξη?

επισης σε ενα αλλο θεμα δεν μας ειχε γραψει οτι κανει οτι θελει με οσες θελει κ περναει υπεροχα? ετσι γιατι μπορει?

δλδ τι την ενοχλησε την κοπελια? που τα εγραφε εδω μεσα ο βαρωνος? :think:

υγ: αυτο που γραφετε οτι οποιος αγαπα καταλαβαινει κ καθεται κ συζηταει αμα μαθει οτι ο αλλος τον εχει κανει ταρανδο πολλακις κ δεν τον παρατα στο δευτερολεπτο... το πιστευετε στ αληθεια? η ειναι για να χρυσωνετε το χαπι? κ αν μαθαινατε οτι κατι αντιστοιχο κανουν οι γυναικες σας θα το συζητουσατε ε? τοσο υπερανω?? :rolleyes:
η πλειοψηφια ανδρων κ γυναικων μαθαινοντας τετοια νεα, θα εστελνε στον 666 το αλλο του μισο χωρις πολλα πολλα κ ολοι το ξερετε/ξερουμε.. ολα τ αλλα ειναι μαγκιες κ δικαιολογιες κ εκ των υστερων τοπικ αποχωρησεων κ θλιψης...

 

Επισκέπτης
απορια απλης τηλεθεατριας

ο βαρωνος δεν ειχε ανοιξει ενα θεμα που εγραφε για το κολλητακι του με το οποιο κανουν τα παντα μαζι (βλ κ βολτες στα ασπρα κοκκινα κιτρινα μπλε.. σπιτακια στην αθηνα) κ τελικα κατεληγε (αφου τα ειχαμε δει ολα) οτι κολλητακι = μωρο του, κοπελα του, κολλητη του, μια υπεροχη κ τελεια υπαρξη?

επισης σε ενα αλλο θεμα δεν μας ειχε γραψει οτι κανει οτι θελει με οσες θελει κ περναει υπεροχα? ετσι γιατι μπορει?

δλδ τι την ενοχλησε την κοπελια? που τα εγραφε εδω μεσα ο βαρωνος? :think:

υγ: αυτο που γραφετε οτι οποιος αγαπα καταλαβαινει κ καθεται κ συζηταει αμα μαθει οτι ο αλλος τον εχει κανει ταρανδο πολλακις κ δεν τον παρατα στο δευτερολεπτο... το πιστευετε στ αληθεια? η ειναι για να χρυσωνετε το χαπι? κ αν μαθαινατε οτι κατι αντιστοιχο κανουν οι γυναικες σας θα το συζητουσατε ε? τοσο υπερανω?? :rolleyes:
η πλειοψηφια ανδρων κ γυναικων μαθαινοντας τετοια νεα, θα εστελνε στον 666 το αλλο του μισο χωρις πολλα πολλα κ ολοι το ξερετε/ξερουμε.. ολα τ αλλα ειναι μαγκιες κ δικαιολογιες κ εκ των υστερων τοπικ αποχωρησεων κ θλιψης...
ναι αυτος το ειχε ανοιξει..την ευχαριστουσε & ελεγε οτι περνουν στριπερς για τριολε,πηδανε μαζι τραβελια & αλλα πολλα..εκ των υστερων φαινεται οτι τα πραγματα δεν ηταν ακριβως οπως τα περιεγραφε..(μαλλον)
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Οταν γράφεις κάτι και το πιστεύεις πραγματικά,
δεν ντρεπεσαι αν μαθευτεί.
Το λάθος το έχω ξαναγράψει
"Δεν κολλάμε ποτέ με μία γυναίκα"
Η μόνη οδός για να επιτευχθεί αυτό είναι να
τις γαμάμε όλες και να είμαστε πιστοί στο καμάκι.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
ναι αυτος το ειχε ανοιξει..την ευχαριστουσε & ελεγε οτι περνουν στριπερς για τριολε,πηδανε μαζι τραβελια & αλλα πολλα..εκ των υστερων φαινεται οτι τα πραγματα δεν ηταν ακριβως οπως τα περιεγραφε..(μαλλον)

Αμ το ότι δανειζόταν λεφτά από τη φίλη του λόγω δυστοκίας ενώ ισχυριζόταν ότι και βγάζει γαμώ τα λεφτά και ξεκούραστα και τον τρέμουν όλοι οι οφειλέτες της πιάτσας;
'Η 'οτι συνδυάζει και λεφτά και εξουσία και γαμάει όποια θέλει όποτε το θέλει;

Ποιος λέει αλήθεια και ποιος ψέματα;

Και ρε μάγκες (για τους προ-προλαλήσαντες το λέω, όχι για τον pleasuregiver  που τον αδίκησα άθελά μου σε άλλο θρεντ), ήμαρτον με το μισογυνισμό!

Άλλο το κέρατο σε μια στιγμή αδυναμίας και άλλο το πηδάω ό,τι πληρώνεται για να πηδηχθεί ανεξαρτήτως φύλου και ηλικίας...Και μάλιστα με λεφτά δανεικά από τη γκόμενα....

Δε νομίζω ότι καμια νορμάλ κοπέλα θα ανεχόταν τοοοοοοσο κέρατο.

Βέβαια κάτι δεν μου πάει καλά και με τις 2 ιστορίες και όσα λέω τα λέω με επιφύλαξη.

Τέσπα, ο Βαρώνος είχε καλή πενα και σε μη σεξουαλικά θέματα (διότι τα περισσότερα που έγραφε επ' αυτών αφορούσαν τραβέλια και όσο να' ναι δεν με αφορούν) και θα λείψει από το φόρουμ.
 

Επισκέπτης
απορια απλης τηλεθεατριας

ο βαρωνος δεν ειχε ανοιξει ενα θεμα που εγραφε για το κολλητακι του με το οποιο κανουν τα παντα μαζι (βλ κ βολτες στα ασπρα κοκκινα κιτρινα μπλε.. σπιτακια στην αθηνα) κ τελικα κατεληγε (αφου τα ειχαμε δει ολα) οτι κολλητακι = μωρο του, κοπελα του, κολλητη του, μια υπεροχη κ τελεια υπαρξη?

επισης σε ενα αλλο θεμα δεν μας ειχε γραψει οτι κανει οτι θελει με οσες θελει κ περναει υπεροχα? ετσι γιατι μπορει?

δλδ τι την ενοχλησε την κοπελια? που τα εγραφε εδω μεσα ο βαρωνος? :think:

υγ: αυτο που γραφετε οτι οποιος αγαπα καταλαβαινει κ καθεται κ συζηταει αμα μαθει οτι ο αλλος τον εχει κανει ταρανδο πολλακις κ δεν τον παρατα στο δευτερολεπτο... το πιστευετε στ αληθεια? η ειναι για να χρυσωνετε το χαπι? κ αν μαθαινατε οτι κατι αντιστοιχο κανουν οι γυναικες σας θα το συζητουσατε ε? τοσο υπερανω?? :rolleyes:
η πλειοψηφια ανδρων κ γυναικων μαθαινοντας τετοια νεα, θα εστελνε στον 666 το αλλο του μισο χωρις πολλα πολλα κ ολοι το ξερετε/ξερουμε.. ολα τ αλλα ειναι μαγκιες κ δικαιολογιες κ εκ των υστερων τοπικ αποχωρησεων κ θλιψης...
bite πολυ στροφαρεις για κοπελλα,ασε που εχεις & εσυ μνημη ελεφαντα απ' οτι βλεπω..
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
για κοπελα ε? χαχαχα.. που να σου πω οτι θα το συζητουσα κιολας αμα μαθαινα κατι τετοιο :2funny:
 

Επισκέπτης
για κοπελα ε? χαχαχα.. που να σου πω οτι θα το συζητουσα κιολας αμα μαθαινα κατι τετοιο :2funny:
μπαααααααα..μαλλον θα του εχωνες τις κλωτσιες του απ' οτι σ' εχω κοψει..ασε τα πουστικα τωρα..αφου εισαι σαν την αγγελα του παρα πεντε..μην κρυβεσαι..
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
μπα εγω? το πολυ πολυ να τον δαγκωνα χαχαχαχα
αλλα σοβαρα θα το συζητουσα... μπορει κ να τον καταλαβαινα... δεν νομιζω να συνεχιζα να ειμαι μαζι του βεβαια δεν ειμαι τοσο υπερανω :2funny: ασε που θα τρομαζα μην κολλησω τπτ... πιο πολυ αυτο θα μ ενοχλουσε κ το ψεμα :P
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
κριμα γιατι ο φιλος ηταν δυνατο μελος με ανταποκρισεις και συμετοχη στο φορουμ. Barone και iwcg με θρεντ αποχωρησης,Kinky30,panosmpos και savalas 'αποτομη εξαφανιση', warhol και tasaef αποχωρηση με κλαψομπινελικια.τωρα το μονο που μενει ειναι να δω και καναν δεσποτα να αποχωρει να με πιασει η καρδια μου   :'( :'( :'(
παντως τα καλα μελη που διναν δυνατες ανταποκρισεις δυστυχως φευγουν και μενουν τυπακια που μας τα εχουν κανει τσουρεκια με τα κωλοπολιτικα τους και τα οπαδικα τους.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.404
Κριτικές
5
Like
65.595
Πόντοι
12.056
κριμα γιατι ο φιλος ηταν δυνατο μελος με ανταποκρισεις και συμετοχη στο φορουμ. Barone και iwcg με θρεντ αποχωρησης,Kinky30,panosmpos και savalas 'αποτομη εξαφανιση', warhol και tasaef αποχωρηση με κλαψομπινελικια.τωρα το μονο που μενει ειναι να δω και καναν δεσποτα να αποχωρει να με πιασει η καρδια μου   :'( :'( :'(
παντως τα καλα μελη που διναν δυνατες ανταποκρισεις δυστυχως φευγουν και μενουν τυπακια που μας τα εχουν κανει τσουρεκια με τα κωλοπολιτικα τους και τα οπαδικα τους.

+100000
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....τωρα το μονο που μενει ειναι να δω και καναν δεσποτα να αποχωρει να με πιασει η καρδια μου  :'( :'( :'(

σας αφηνω εγω ετσι ωσαν την καλαμιά στον καμπο βρε κουτο ???? :grin: :grin:
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
σας αφηνω εγω ετσι ωσαν την καλαμιά στον καμπο βρε κουτο ???? :grin: :grin:
εαν γινει κατι τετοιο δεσποτα η σημαια με τον γλομπο θα κυματιζει μεσιστεια στις οδους στουρναρη,μαρνης,φωκιονος,φραντζη,σολωμου,ζησιμοπουλου,'ιλιαδος',πατησιων,γ'σεπτεμβριου,ξενοπουλου,κηφισιας κ.λ.π. πιστευω το αγιο μυρο των μασαζ (baby oil) να σου δινει δυναμη και να μην μας αφησεις ποτε.  :rockon: :rockon: ευλογησον δεσποτα  :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
Αντιο barone.Κριμα γιατι ηταν απο τα σημαντικα και αξιολογα μελη του site ειδικα στις ενημερωσεις...Σου ευχομαι να την ξεχασεις παντως καποια στιγμη αν δεν τα ξαναβρειται και να σε ξαναδουμε....
 

Επισκέπτης
Αφήνετε και σας παίζουν οι φασόλες... νομίζετε ότι σε 10 χρόνια θα είστε ακόμα με μία γυναίκα; Δε βλέπετε τι γίνεται γύρω μας; Μην αφήνετε να σας παρασύρουν παροδικά συναισθήματα και αδυναμίες.

πυγμη οπως παντα ο Todok...Πεστααα ρε:cheesy:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εαν γινει κατι τετοιο δεσποτα η σημαια με τον γλομπο θα κυματιζει μεσιστεια στις οδους στουρναρη,μαρνης,φωκιονος,φραντζη,σολωμου,ζησιμοπουλου,'ιλιαδος',πατησιων,γ'σεπτεμβριου,ξενοπουλου,κηφισιας κ.λ.π. πιστευω το αγιο μυρο των μασαζ (baby oil) να σου δινει δυναμη και να μην μας αφησεις ποτε.  :rockon: :rockon: ευλογησον δεσποτα  :boobies: :boobies:

επισης θα τηρηθει ενος λεπτου σιγης σε ολες τις εμπορικες εταιρειες πωλησης ιατρικου χαρτιου,ιατρικων(μασαζερι) κρεβατιων,οινοπνευματος,ελαιολαδου,μυρου,τζακουζι,υδρομασαζ,ιατρικων(μασαζερι) στολων!Επίσης ο υπουργος υγειας θα βγαλει αποχαιρετιστηριο λογο σε ξυλινη πλατφορμα που θα του εχουμε ετοιμασει -τιμημενοι και μή-εκθειαζοντας την προσπαθεια ανανεωσης του σωματος και της σωματικης ευεξιας που προερχεται απο ενα αιθεριο μασαζ!Τέλος θα διαγραψω τον λογαριασμο μου διοτι χωρις κληρικη παρουσια τουτο το ιστοσελιδιο παυει να ειναι ασφαλες και οι εχθροι του θα κανουν αλλεπαληλες επιθεσεις χωρις φοβο θεου!
:idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom