Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
θανο φτανει..

Υπαρχουν ατομα που μπορουν να διαβεβαιωσουν την κοπελα σου οτι εχεις προχωρησει σεξουαλικα με αλλο ατομο.

Δεν ωφελει σε τιποτα αυτο που κανεις
ε ρε μεγαλε δεν ωφελει αλλα φαγωθηκες ρε αδερφακι μου οτι αργα η γρηγορα το ενα ,το αλλο...!οτι δεν σ αγαπαει πραγματικα...!
ελεος...!
και στο ξαναλεω για να τελιωνει ....!το οτι ο τυπας πιαστηκε η εκανε μια μαλακια χ,ψ δεν σημαινει οτι θα βαλουμε ολο τον κοσμο στο ιδιο σακι...!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ε ρε μεγαλε δεν ωφελει αλλα φαγωθηκες ρε αδερφακι μου οτι αργα η γρηγορα το ενα ,το αλλο...!οτι δεν σ αγαπαει πραγματικα...!
ελεος...!
και στο ξαναλεω για να τελιωνει ....!το οτι ο τυπας πιαστηκε η εκανε μια μαλακια χ,ψ δεν σημαινει οτι θα βαλουμε ολο τον κοσμο στο ιδιο σακι...!

Οχι,απλα σημαινει οτι θα πιαστεις και συ..Συντομα

Και τοτε θα το μετανοιωσεις..
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Οχι,απλα σημαινει οτι θα πιαστεις και συ..Συντομα

Και τοτε θα το μετανοιωσεις..
ας πιαστω ρε μεγαλε..!προβλημα μου....!κοιτα την παρτυ σου και ασε τους αλλους τι θα κανουνε...!ο καθενας κοιταει την παρτυ του...!
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Κοιτάξτε που σας κατάντησαν οι κυρίες!
Τσακώνεστε για το ποιός θα πιαστεί πρώτος
από το δεσμοφύλακα!!!!!
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Τόσες φορές το έχετε πει και μόνοι σας "κόβει η πουτάνα την πουτανιά;"... και τώρα πάτε και καλά να ψηθείτε ότι κόβει ο μπουρδελιάρης τη μπουρδελοκατάσταση; Θα ξανάρθει σύντομα ο φιλαράκος με καινούργιο νικ - αν δεν είναι κιόλας εδώ να καμαρώνει που ασχολείται ο κόσμος με την πάρτη του :uglystupid:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
παντως μπερδεψαμε πολλα πργμτ..
αλλο να σε πιασει να γραφεις σε ενα μπουρδελοφορουμ,αλλο να γραφεις για σπερμα στην ισαβελλα κ αλλο γενικα..
οποιος λεει: 'Α μην με δει να γραφω εδω'(κ γραφει μονο σε ασχετα με μπουρδελα θεματα),μαλλον πρεπει να ανησυχει οτι σε λιγο θα κοψει κ αλλα..
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Και να σε σιγουρος οτι μολις τον ανακαλυψει ...

τοτε ειναι που ο χρηστης psaxnw θα ψαχνεται....

Με τα κουταλακια θα τον μαζευουμε ;)
1ον)ειμαι πολυ προσεκτικος...πχ κρυμμενον τον firefox που μπαινο στις βρομιες μου...και φανερο τον καθαρο explorer που μπαινο σε καθαρα πραγματα...αυτα σε συνδιασμο με το οτι η δικια μου ποτε δεν ακουμπαει το pc μου..ΚΑΝΟΝΑΣ και δεν εχει και ιδεα απο υπολογιστες..αν με τσακωσει μαγκια της...αλλα αυτο θα σημαινει οτι εμαθε πια απο υπολογιστες κι ετσι θα εχει βρει και τα βιντεακια και τις φωτο μας μεσα στο pc μου...μπουχαχαχαχα
 

D916

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
1ον)ειμαι πολυ προσεκτικος...πχ κρυμμενον τον firefox που μπαινο στις βρομιες μου...και φανερο τον καθαρο explorer που μπαινο σε καθαρα πραγματα...αυτα σε συνδιασμο με το οτι η δικια μου ποτε δεν ακουμπαει το pc μου..ΚΑΝΟΝΑΣ και δεν εχει και ιδεα απο υπολογιστες..αν με τσακωσει μαγκια της...αλλα αυτο θα σημαινει οτι εμαθε πια απο υπολογιστες κι ετσι θα εχει βρει και τα βιντεακια και τις φωτο μας μεσα στο pc μου...μπουχαχαχαχα
οτι ειναι γραμμενο μενει γ'αυτο προσοχη!!!!!
και αφηστε τις μαγκιες .............
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μπαααααααα.........εγω ειμαι πολυ μεγαλος μαγκας....χοχοχοχοχοχοχοχοοχοχο
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
29
Like
1.874
Πόντοι
7.316
Κύριοι καλησπερα
Παρακολουθω αυτη την συζητηση απο τοτε που ανοιξε γιατι με εκανε να νιωσω παραξενα. Πιο συγκεκριμενα με εκανε να νιωσω σεβασμο για τον ανθρωπο που το εγραψε. Δεν εχω ερθει σε παρομοια κατασταση οποτε το να πω οτι καταλαβενω θα ειναι πολυ ακυρο. Μπορω ομως να μπω στην ψιχολογια του αρσενικου που απογυμνωνεται απο οτιδιποτε και στεκεται στο υψος του με σκοπο να αναλαβει τισ ευθυνες του και να αντιμετοπισει το οποιοδηποτε λαθος εχει κανει.
Με μεγαλη απογοητευση ειδα την κουβεντα να ξεφευγει και να καταληγει σε ενα παρε δωσε του στυλ αναλυση της ψυχολογιας τησ γυναικας και λοιπα ακυρα που τα αρσενικα δεν θα μπορεσουν να κατανοισουν ποτε (Γιαυτο αλωστε υπαρχουν και προβληματα στισ διαπροσωπικες σχεσεις). Με τον βαρονο εχει τυχει να ανταλαξω καποιες κουβεντες οι οποιες με βοηθησαν να καταλαβω οτι προκειται για ενα ατομο το οποιο εχει περασει απο την φωτια μεχρι να διαμορφωσει αυτο τον χαρακτηρα που εφτασε να εχει την δυναμη να σταθει στο υψος των περιστασεων, φτανει μονο να αναλογιστουμε τι ειναι αυτο που συνεβει στον συναδελφο και πιστεψτεμε οτι τους περισσοτερουσ απο εμας θα μας λουσει κρυος ιδρωτας. Θα ηθελα να παρακαλεσω λοιπον να σταματησουν τα ακυρα σχολια προς τιμη ενος αρσενικου που ξερει να κραταει την θεση του.
Καλη συνεχεια σε ολους.
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
το σαιτ εδωσε σε πολλους απο εμας τη δυνατοτητα να συζητησουν και να εκμυστηρευθουν πραγματα που ενδεχομενως δεν θα τα ελεγαν ουτε σε κολλητους τους.να μιλησουν δημοσια για καποιες "αμαρτιες,  καποια ανωμολογητα παθη τους".αυτο τελικα φαινεται οτι για καποιους ειχε κοστος και μαλιστα μεγαλο.ας ελπισουμε οτι ο βαρωνος θα ηταν ο τελευταιος που το πληρωσε με οποιονδηποτε τροπο
 

Επισκέπτης
το σαιτ εδωσε σε πολλους απο εμας τη δυνατοτητα να συζητησουν και να εκμυστηρευθουν πραγματα που ενδεχομενως δεν θα τα ελεγαν ουτε σε κολλητους τους.να μιλησουν δημοσια για καποιες "αμαρτιες,  καποια ανωμολογητα παθη τους".αυτο τελικα φαινεται οτι για καποιους ειχε κοστος και μαλιστα μεγαλο.ας ελπισουμε οτι ο βαρωνος θα ηταν ο τελευταιος που το πληρωσε με οποιονδηποτε τροπο

Σημαντικη αυτη η δυνατοτητα να τα λες ολα αυτα τα πραγματα που δεν θα τα ελεγες ουτε και σε κολητους αλλα θελει προσοχη.Για αυτο στο pc μου δεν πλησιαζει ανθρωπος!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
1ον)ειμαι πολυ προσεκτικος...πχ κρυμμενον τον firefox που μπαινο στις βρομιες μου...και φανερο τον καθαρο explorer που μπαινο σε καθαρα πραγματα...αυτα σε συνδιασμο με το οτι η δικια μου ποτε δεν ακουμπαει το pc μου..ΚΑΝΟΝΑΣ και δεν εχει και ιδεα απο υπολογιστες..αν με τσακωσει μαγκια της...αλλα αυτο θα σημαινει οτι εμαθε πια απο υπολογιστες κι ετσι θα εχει βρει και τα βιντεακια και τις φωτο μας μεσα στο pc μου...μπουχαχαχαχα


Μα δεν χρειαζεται να ξερει αυτη απο υπολογιστης φιλε μου

Μονο που ξερει οτι εισαι που και που στο ιντερνετ,αν της μπει η ιδεα μπορει πολυ ευκολα
να προσλαβει καποιον που ξερει απο υπολογιστες και να στον κανει φυλλο και φτερο.

Τοσοι ντετεκτιβ/φοιτητες πληροφορικης υπαρχουν..χιλιαδες για την ακριβεια.
Ενας πτυχιουχος ειμαι και εγω..Και τοτε δεν σε σωζουν ουτε κωδικοι,ουτε τιποτα..

Συντομα θα ερθει η ωρα σου...Οταν ακριβως δεν το περιμενεις..
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
μπαααααααα.........εγω ειμαι πολυ μεγαλος μαγκας....χοχοχοχοχοχοχοχοοχοχο

Ηδη ξερουμε ποιος θα ειναι ο δευτερος Βarone..

o χρηστης psaxnw εχει ακριβως την ιδια ψυχοσυνθεση με τον Barone πριν πιαστει.

Μολις πιαστει θα ειναι τρομερα επωδυνο για τον ιδιο.

Οπως ειπα ψυχολογικα θα τον μαζευουμε με τα κουταλακια..

Και δεν θα φταιει κανενας ,παρα μονον ο εαυτος του..
 

Επισκέπτης
ο tomsao προφανως έχει ορεξη να τσιτωνει κοσμο εδω!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.404
Κριτικές
5
Like
65.589
Πόντοι
12.056
ccleaner...και ολα πεντακαθαρα στο pc  ;) :dancing:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ccleaner...και ολα πεντακαθαρα στο pc  ;) :dancing:

Καλα,κατσε να πιασουμε δουλεια εμεις οι πτυχιουχοι πληροφορικης και τοτε οχι ccleaner...Moνο καθημερινο format σε σωζει.. ;)
τριχα φτερωτη δεν θα μεινει κρυφη στον υπολογιστη σου.. ;)

Δεν θα σου πω τα οπλα του επαγγελματος.. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom