Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.404
Κριτικές
5
Like
65.585
Πόντοι
12.056
Πιασε δουλεια πρωτα...και βλεπουμε.. :P :P
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Κάτι τρίχες έχω στα παπάρια, φίλε  τομμασο. Φτερωτές.
Τις αναλαμβάνεις?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
αμαν.. τομμασος ωσαν την πυθια με τα κακα μαντατα κ τα μελλουμενα... για 2ο βραδυ :2funny:
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
...λιγο πολυ εχουμε καταλαβει γιατι η κοπελια την εκανε!
περαν της απιστιας ο σημαντικοτερος λογος ηταν οι παραστατικοτατες αναφορες του φιλου μας για τις περισσοτερες τρανς της αθηνας αλλα και για ολες οσες επισκεπτονται την αθηνα το τελευταιο διαστημα...(παρατηρησεις για επιδοσεις , προσοντα!, διαστασεις! , κτλ.)...το χειροτερο βεβαια απο ολα εαν το δουμε απο την πλευρα της μνηστης του ηταν οτι ο φιλος barone  κατατοπιζε πληρως την κοινοτητα για τις καταθεσεις που εκανε που καποιες φορες δεν εμεναν και ασχολιαστες!
ε παιδια, τι να πω! αν και αυτο δεν πρεπει να γραφεται απο εμενα...θα ηταν αγαθη μεχρι και ηλιθια η κοπελια εαν πιστευε μετα απο ολα αυτα που διαβασε γνωριζοντας πλεον οτι προκειται περι του ερωτα της να παρεμενε μαζι του...μου θυμιζει ενα γνωστο μου που εκατσε και εξομολογηθηκε στην αρραβωνιαστικια του οτι ειναι καψουρης με  μια τρανς και η φαντασιωση του θα ηταν να κανουνε ενα "αγαθο" τριο!! και οχι μονο αυτο , της ειπε κιολας τι κανει μαζι με την τρανς  (οποιος καταλαβε καταλαβε τι ακριβως!) και αυτη τον παρατησε χωρις λεξη! ισως βεβαια καλυτερα γι'αυτον γιατι συνεχισε τη ζωη του βιωνοντας πληρως το παθος του για τραβελια!!
η αποψη μου:
οποιος εχει τετοια παθη στην εποχη μας καλυτερα να τα βιωνει με διακριτικοτητα και να μην παρασυρεται απο τις νεωτεριστικες τασεις της εποχης μας...πολλοι θα τον ακουσουν και θα του πουνε καλα λογακια αλλα ...παιδια πιστεψτε με...κανεις δεν εκτιμαει ή αντεχει τοση ειλικρινεια ειδικα οταν προκειται για θεματα σεξουαλικης αγυρτιας και παθους!
καντε λοιπον οτι γουσταρετε αλλα παντα να ειστε προσεχτικοι ...και ας μην στιλιτευουμε τη συμπεριφορα της μνηστης ...ολοι στη θεση της το ιδιο θα καναμε....και αγαπητε μου barone εχουμε ανταλλαξει πολλες κουβεντες στο επιμαχο thread και μαλιστα διαφωνοντας τις πλειστες των περιπτωσεων αλλα βρε αθεοφοβε κρατει δεν εκανες και συ...απο την μια ανταποκριση στην αλλη...και να πεφτουν τα φραγκα...αδικο εχει η μνηστη να την κανει? και να σε συγχωρεσει ή εστω να κατανοησει τα παθη σου...ειναι δυνατον? ειναι αυτο που εγραψα πολλες φορες στο συγκεκριμενο thread αλλα ο barone αδιαφορησε: η κοινωνια εχει πλεον αλλαξει...αλλιως σε βλεπανε το 80 οταν ελεγες πηγα με τραβελι για τσιμπουκακι...και αλλιως το 2007 !!! εδω και ο Ταχτσης  εγραψε στα μεσα του 80...οτι πριν το 80 οι αντρες κατεβαιναν στη συγγρου και επλεναν τα αχαμνα τους και τωρα (καπου γυρω στο 85-88) πλενουν τον πισινο τους...απο τοτε περασαν 20χρονια πληροφορησης...η μνηστη του barone στα ιμαλαια μεγαλωσε? 
δυστυχως οι ανθρωποι εχουν γινει πολυ καχυποπτοι και κυνικοι τα τελευταια χρονια οχι λογο πουριτανισμου αλλα λογο εμπειριων και πληροφορησης...αυτη την πληροφορηση (που εδωσε απο αυτο το site o φιλος μας) χρησιμοποιησε εναντιον του η εν λογω μνηστη...
ετσι λοιπον αφου το κακο εγινε που εγινε βρε barone....ελα στην παρεα μας και παλι!!
εισαι δικος μας πια!

xxx
n
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Πολύ ωραίο ,όντως.
Α..ο φίλος Βarone δεν έχει ακομα διαγραφεί
Είναι νομίζω πολύ ενδιαφέρον να δει κανεις το εναρκτήριο ποστ αυτού του θρεντ- σε σύγκριση με κάποια δικα του ποστς ως μέλος
πχ το  12,18, 20,24 κλπ
Πολύ διδακτικό
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
...λιγο πολυ εχουμε καταλαβει γιατι η κοπελια την εκανε!
περαν της απιστιας ο σημαντικοτερος λογος ηταν οι παραστατικοτατες αναφορες του φιλου μας για τις περισσοτερες τρανς της αθηνας αλλα και για ολες οσες επισκεπτονται την αθηνα το τελευταιο διαστημα...(παρατηρησεις για επιδοσεις , προσοντα!, διαστασεις! , κτλ.)...το χειροτερο βεβαια απο ολα εαν το δουμε απο την πλευρα της μνηστης του ηταν οτι ο φιλος barone  κατατοπιζε πληρως την κοινοτητα για τις καταθεσεις που εκανε που καποιες φορες δεν εμεναν και ασχολιαστες!
ε παιδια, τι να πω! αν και αυτο δεν πρεπει να γραφεται απο εμενα...θα ηταν αγαθη μεχρι και ηλιθια η κοπελια εαν πιστευε μετα απο ολα αυτα που διαβασε γνωριζοντας πλεον οτι προκειται περι του ερωτα της να παρεμενε μαζι του...μου θυμιζει ενα γνωστο μου που εκατσε και εξομολογηθηκε στην αρραβωνιαστικια του οτι ειναι καψουρης με  μια τρανς και η φαντασιωση του θα ηταν να κανουνε ενα "αγαθο" τριο!! και οχι μονο αυτο , της ειπε κιολας τι κανει μαζι με την τρανς  (οποιος καταλαβε καταλαβε τι ακριβως!) και αυτη τον παρατησε χωρις λεξη! ισως βεβαια καλυτερα γι'αυτον γιατι συνεχισε τη ζωη του βιωνοντας πληρως το παθος του για τραβελια!!
η αποψη μου:
οποιος εχει τετοια παθη στην εποχη μας καλυτερα να τα βιωνει με διακριτικοτητα και να μην παρασυρεται απο τις νεωτεριστικες τασεις της εποχης μας...πολλοι θα τον ακουσουν και θα του πουνε καλα λογακια αλλα ...παιδια πιστεψτε με...κανεις δεν εκτιμαει ή αντεχει τοση ειλικρινεια ειδικα οταν προκειται για θεματα σεξουαλικης αγυρτιας και παθους!
καντε λοιπον οτι γουσταρετε αλλα παντα να ειστε προσεχτικοι ...και ας μην στιλιτευουμε τη συμπεριφορα της μνηστης ...ολοι στη θεση της το ιδιο θα καναμε....και αγαπητε μου barone εχουμε ανταλλαξει πολλες κουβεντες στο επιμαχο thread και μαλιστα διαφωνοντας τις πλειστες των περιπτωσεων αλλα βρε αθεοφοβε κρατει δεν εκανες και συ...απο την μια ανταποκριση στην αλλη...και να πεφτουν τα φραγκα...αδικο εχει η μνηστη να την κανει? και να σε συγχωρεσει ή εστω να κατανοησει τα παθη σου...ειναι δυνατον? ειναι αυτο που εγραψα πολλες φορες στο συγκεκριμενο thread αλλα ο barone αδιαφορησε: η κοινωνια εχει πλεον αλλαξει...αλλιως σε βλεπανε το 80 οταν ελεγες πηγα με τραβελι για τσιμπουκακι...και αλλιως το 2007 !!! εδω και ο Ταχτσης  εγραψε στα μεσα του 80...οτι πριν το 80 οι αντρες κατεβαιναν στη συγγρου και επλεναν τα αχαμνα τους και τωρα (καπου γυρω στο 85-88) πλενουν τον πισινο τους...απο τοτε περασαν 20χρονια πληροφορησης...η μνηστη του barone στα ιμαλαια μεγαλωσε? 
δυστυχως οι ανθρωποι εχουν γινει πολυ καχυποπτοι και κυνικοι τα τελευταια χρονια οχι λογο πουριτανισμου αλλα λογο εμπειριων και πληροφορησης...αυτη την πληροφορηση (που εδωσε απο αυτο το site o φιλος μας) χρησιμοποιησε εναντιον του η εν λογω μνηστη...
ετσι λοιπον αφου το κακο εγινε που εγινε βρε barone....ελα στην παρεα μας και παλι!!
εισαι δικος μας πια!

xxx
n

Να τα ακουτε αυτα που λεει η Ναντια..Ισως τα πιστεψετε αν τα ακουτε και απο αλλους ανθρωπους εκτος απο μενα.

Ενας ανθρωπος μπορει να σε παρατησει πανευκολα αν του δωσεις μια αφορμη σαν κι αυτη(Αλλα και πολυ μικροτερη αφορμη απο αυτην την προκλητικοτατη που εδωσε ο Barone)

Περιγραφε ο αλλος τι εκανε στην τρανς και με ποσες πηγε..

Οποιοσδηποτε κι αν ηταν στη θεση της κοπελας θα τον ειχε τελειωσει με τη μια.


Γι αυτο και ειναι σιγουρο οτι ολοι αυτοι που γραφουνε οτι πηραν την ταδε,η την αλλη εδω
ειναι 100% σιγουρο οτι θα πιαστουνε μια μερα


Και τοτε δεν θα τους φταιει κανεις.

Η τεχνολογια βοηθαει την ανταλλαγη πληροφοριων,αλλα βοηθαει και αλλους να εχουν πληροφοριες για μας..

Οπως που βρισκεται αυτη τη στιγμη ο ανθρωπος που ειναι γραφει το ταδε post..(οσα nick name κι αν αλλαξει...και επισης ακομα κι αν δεν γραφει κανενα post, ακομα κι αν δεν δημοσιευει καν στο φορουμ αυτο, ευκολα μπορουμε να βρουμε που μενει οταν ειναι online........ ;) ;) ;)
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ελα ντε δεν κανει μια παραθεση..Θα τον βοηθησω..


Γι αυτο και ειναι σιγουρο οτι ολοι αυτοι που γραφουνε οτι πηραν την ταδε,η την αλλη εδω
ειναι 100% σιγουρο οτι θα πιαστουνε μια μερα

...........
Και τοτε δεν θα τους φταιει κανεις.

Η τεχνολογια βοηθαει την ανταλλαγη πληροφοριων,αλλα βοηθαει και αλλους να εχουν πληροφοριες για μας..

Οπως που βρισκεται αυτη τη στιγμη ο ανθρωπος που ειναι γραφει το ταδε post..(οσα nick name κι αν αλλαξει...και επισης ακομα κι αν δεν γραφει κανενα post, ακομα κι αν δεν δημοσιευει καν στο φορουμ αυτο, ευκολα μπορουμε να βρουμε που μενει οταν ειναι online........ 
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.347
Πόντοι
506
Δεν κάνουμε και κανένα έγκλημα που είμαστε εδώ! Μόνο από τις γυναίκες μας πρέπει να φυλαγόμαστε, να μην αφήνουμε τα ίχνη μας στον υπολογιστή.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Δεν κάνουμε και κανένα έγκλημα που είμαστε εδώ! Μόνο από τις γυναίκες μας πρέπει να φυλαγόμαστε, να μην αφήνουμε τα ίχνη μας στον υπολογιστή.


Μα φυσικα.

Για τις γυναικες σας μιλαω και γω.. ;)

Και θα χουν και δικιο.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
βλεπω οτι εχετε πεσει ολοι στο τριπακι του tommaso να σας τσιτωνει.....!
καλα ρε φιλε δεν βαρεθηκες....!
ασε να μας πιασουνε πο ρε ζορια που τραβανε μερικοι εδω μεσα.....!
νταβατζη στα @@@@@@@ μας σε βαλαμε????
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Απλα δεν θα θελα να υπαρχουν κι αλλοι που θα πουν..."Βαrone" Τελος..
αντικαθιστωντας το ονομα Βarone με το nickname τους.  :'(
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ενταξει ρε μεγαλε.....!
κοιτα την δουλεια σου.........!
δεν εχεις παρει χαμπαρι οτι γινεσαι αντιπαθητηκος???
 

Επισκέπτης
αρχίσαμε πάλι χαχαχα o tomsao ολη μερα απο χθες βραδυ ανησυχει υπερβολικα
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
+13 nandia4u,πολυ σοβαρη προσέγγιση..
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Τι να πω κι εγώ που της έδειξα σε βίντεο μέχρι και παρτούζα που έχω κάνει με ρωσιδάκια, αλλά δεν λέει να μου αδειάσει τη γωνιά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom