Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Τι να πω κι εγώ που της έδειξα σε βίντεο μέχρι και παρτούζα που έχω κάνει με ρωσιδάκια, αλλά δεν λέει να μου αδειάσει τη γωνιά;

Λες αληθεια ? Ειναι τοσο ...προχωρημενη η κατασταση??
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Γάμησέ τα. Το μόνο που την ενόχλησε, είναι που είδε μια από τις δύο να με φιλάει με γλώσσα. Σε ολα τα άλλα, έδειξε... κατανόηση
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Απλα δεν θα θελα να υπαρχουν κι αλλοι που θα πουν..."Βαrone" Τελος..
αντικαθιστωντας το ονομα Βarone με το nickname τους.  :'(
δεν θες δεν θες αλλα συνεχεια λες οτι θα ειμαι ο επομενος... ;) ;) ;) ;) ;)
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
γκομενα του πσαχνο ισε ρε τομασο
 

7of9

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γι αυτο και ειναι σιγουρο οτι ολοι αυτοι που γραφουνε οτι πηραν την ταδε,η την αλλη εδω
ειναι 100% σιγουρο οτι θα πιαστουνε μια μερα

...........
Και τοτε δεν θα τους φταιει κανεις.

Η τεχνολογια βοηθαει την ανταλλαγη πληροφοριων,αλλα βοηθαει και αλλους να εχουν πληροφοριες για μας..

Οπως που βρισκεται αυτη τη στιγμη ο ανθρωπος που ειναι γραφει το ταδε post..(οσα nick name κι αν αλλαξει...και επισης ακομα κι αν δεν γραφει κανενα post, ακομα κι αν δεν δημοσιευει καν στο φορουμ αυτο, ευκολα μπορουμε να βρουμε που μενει οταν ειναι online........ 

Φίλτατοι καλησπέρα,
συμμετέχω πολύ σπάνια, αλλά νομίζω ότι ο φίλος Tomaso θέτει (ή 
δημιουργεί) εδώ ένα θέμα... Αν είμαι εκτός θέματος, παρακαλώ οι υπεύθυνοι να με διορθώσουν, αλλά επειδή η ασφάλεια είναι εδώ το βασικό (υπο)θέμα, νομίζω ότι δεν είμαι εκτός θέματος... Αυτό που θέλω να πω, είναι ότι διαφορετικό επίπεδο ασφάλειας απαιτείται για να μην έχουμε προβλήματα με τις γυναίκες μας ή τις φιλενάδες μας, ενώ διαφορετικό αν κάποια μέλη με περισσότερες γνώσεις πληροφορικής (υπο)δηλώνουν ότι μπορούν (και μπορούν βεβαίως) να παρακολουθήσουν τα ίχνη μας εδώ μέσα (τα οποία μπορούμε βέβαια να σβήσουμε αν θέλουμε, αλλά χρειάζεται;)... Για ένα φόρουμ μιλάμε... ειλικρινά, αν χρειάζεται να κάνω το ip μου τρεις γύρους στον πλανήτη για να διαβάσω ή να γράψω εδώ κάτι, (ή αν κάποιος υπονοεί κάτι τέτοιο) είναι κρίμα...
Φιλικά,
7of9
 

copypro

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι καλησπερα και από εμενα.
Για τους φίλους που θέλουν να εχουν λιγότερο άγχος θα τους πρότεινα live cd (linux) οπότε με το που κλεινεις δεν μενει τίποτα.αν κρατας πραγματα στο pc είναι σίγουρο ότι καποια στιγμή θα σε παρουν χαμπαρι.Καλη συνεχεια σε όλους
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Λυπήθηκα για ότι συνέβη. Αλλά δε δικαιολογώ ότι ο Barone επιδίδεται σε ένα δημόσιο αυτομαστίγωμα με εμφανή πρόθεση να τον συγχωρήσει η δεσποινίς ή κυρία Υπεράνω και να γυρίσει πίσω. Θα ήθελα να τον συμβουλέψω, αδερφικά και όμορφα, να αφήσει τις μαλακίες ότι έκανε λάθος και ότι πρόκειται για άλλο πρόσωπο, και ότι μπήκε και καλά ο διάολος μέσα του κ.ο.κ. και να αποδεχτεί ότι ο χρήστης Barone και το φυσικό πρόσωπο πίσω από αυτόν, είναι το ένα και το αυτό πρόσωπο και ότι τώρα που η λεγάμενη είδε, βρήκε, ανακάλυψε, διαπίστωσε ποιος πραγματικά είναι, ή να τον αποδεχτεί και 'κείνη, ή να πάει παραπέρα.

Αμάν πια, ν' απαρνιόμαστε τον ίδιο τον εαυτό μας για τη συγχώρια της κάθε Υπεράνω. Πάνω απ' όλα αυτογνωσία και αξιοπρέπεια.

Υ.Γ.: Το μοναδικό σίγουρο ηθικό δίδαγμα τελικά από όλο το thread είναι πώς ο tommaso είναι μέγας κρετίνος
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
[quote author=Andras37Athina link=topic=20759.msg287377#msg287377 date=119

Αμάν πια, ν' απαρνιόμαστε τον ίδιο τον εαυτό μας για τη συγχώρια της κάθε Υπεράνω. Πάνω απ' όλα αυτογνωσία και αξιοπρέπεια.

Αμάν πια, ν' απαρνιόμαστε τον ίδιο τον εαυτό μας για τη συγχώρια της κάθε Υπεράνω. Πάνω απ' όλα αυτογνωσία και αξιοπρέπεια.
σωστοτατος!!
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Πολύ ανυσηχία μη πιαστούνε κάποιοι.
Τι έκαναν έκλεψαν ή σκότωσαν.
Σε στριπτιτζάδικα πήγαν και μαγκιά τους.
Σε μπουρδέλα πήγαν και μαγκία τους ξανά.
Τρέμουμε τις Ελλεεινίδες, δε το κατάλαβα ρε παιδιά;;;;
Τι λογική είναι αυτη;;;
Αν όχι τις Ελλεεινίδες πιους τρέμουμε, τους άντρες;;;
Ισα ίσα που αν κάποιος άντρας΄εκτός του site μάθαινε για κάποιον από μας ότι κάνει μπουρδελότσαρκες και καμάκια, πιστεύω ότι το μόνο που θα έλεγε θα ήταν "μαγκιά του".
Λένε όλοι για τις Ελεεινίδες συνέχεια τα χειρότερα, και ότι δεν αξίζεις να ασχολείσαι μαζί τους,
και μετά τρεμουν σα το φτερό.
Αν είναι αμαρτία το γαμήσι και η επιστροφή στη φυση ενημερώστε με.
 

Επισκέπτης
Πολύ ανυσηχία μη πιαστούνε κάποιοι.
Τι έκαναν έκλεψαν ή σκότωσαν.
Σε στριπτιτζάδικα πήγαν και μαγκιά τους.
Σε μπουρδέλα πήγαν και μαγκία τους ξανά.
Τρέμουμε τις Ελλεεινίδες, δε το κατάλαβα ρε παιδιά;;;;
Τι λογική είναι αυτη;;;
Αν όχι τις Ελλεεινίδες πιους τρέμουμε, τους άντρες;;;
Ισα ίσα που αν κάποιος άντρας΄εκτός του site μάθαινε για κάποιον από μας ότι κάνει μπουρδελότσαρκες και καμάκια, πιστεύω ότι το μόνο που θα έλεγε θα ήταν "μαγκιά του".
Λένε όλοι για τις Ελεεινίδες συνέχεια τα χειρότερα, και ότι δεν αξίζεις να ασχολείσαι μαζί τους,
και μετά τρεμουν σα το φτερό.
Αν είναι αμαρτία το γαμήσι και η επιστροφή στη φυση ενημερώστε με.

Τις γυναίκες τους φιλαρακι τρεμουνε γιατί η μαγκία τους αναλώνεται εδω μέσα στην ανωνυμία ενώ εκείς έξω κοτούλες και σούζα στις γυναίκες.Κατά τα άλλα άντρες..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Τις γυναίκες τους φιλαρακι τρεμουνε γιατί η μαγκία τους αναλώνεται εδω μέσα στην ανωνυμία ενώ εκείς έξω κοτούλες και σούζα στις γυναίκες.Κατά τα άλλα άντρες..
γιατι ?? εσυ εδω μεσα εισαι με ονοματεπωνυμο ??????????
 

Επισκέπτης
γιατι ?? εσυ εδω μεσα εισαι με ονοματεπωνυμο ??????????

Οχι δεν είμαι πάτερ με ονοματεπώνυμο,  αλλά δεν πηδάω σε μπουρδέλα ενώ η γυναίκα μου δεν συμφωνει με αυτό.Ούτε ξεφτιλίζω την οικογενειά μου και τα παιδιά μου. Ούτε βρίζω τις γυναίκες και το παίζω μάγκας ενώ στην γυναίκα μου είμαι ανθρωπάκι.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Οχι δεν είμαι πάτερ με ονοματεπώνυμο,  αλλά δεν πηδάω σε μπουρδέλα ενώ η γυναίκα μου δεν συμφωνει με αυτό.Ούτε ξεφτιλίζω την οικογενειά μου και τα παιδιά μου. Ούτε βρίζω τις γυναίκες και το παίζω μάγκας ενώ στην γυναίκα μου είμαι ανθρωπάκι.
καλα, δεν τα ξερουμε αυτα για κανεναν, καθως ειμαστε ολοι νικ εδω μεσα.
εξαλλου υπαρχουν και οι μυθομανεις, καταλαβαινεις.. ;)
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Οχι δεν είμαι πάτερ με ονοματεπώνυμο,  αλλά δεν πηδάω σε μπουρδέλα ενώ η γυναίκα μου δεν συμφωνει με αυτό.

Δλδ πιστευεις πραγματικα οτι καποιες γυναικες συμφωνουν να πηγαινει ο αντρας τους να ξενογαμαει? :huh:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Λυπήθηκα για ότι συνέβη. Αλλά δε δικαιολογώ ότι ο Barone επιδίδεται σε ένα δημόσιο αυτομαστίγωμα με εμφανή πρόθεση να τον συγχωρήσει η δεσποινίς ή κυρία Υπεράνω και να γυρίσει πίσω. Θα ήθελα να τον συμβουλέψω, αδερφικά και όμορφα, να αφήσει τις μαλακίες ότι έκανε λάθος και ότι πρόκειται για άλλο πρόσωπο, και ότι μπήκε και καλά ο διάολος μέσα του κ.ο.κ. και να αποδεχτεί ότι ο χρήστης Barone και το φυσικό πρόσωπο πίσω από αυτόν, είναι το ένα και το αυτό πρόσωπο και ότι τώρα που η λεγάμενη είδε, βρήκε, ανακάλυψε, διαπίστωσε ποιος πραγματικά είναι, ή να τον αποδεχτεί και 'κείνη, ή να πάει παραπέρα.

Αμάν πια, ν' απαρνιόμαστε τον ίδιο τον εαυτό μας για τη συγχώρια της κάθε Υπεράνω. Πάνω απ' όλα αυτογνωσία και αξιοπρέπεια.
Του τα είπα κι εγώ στην πρώτη σελίδα αλλά..στου βarone την πόρτα κτλ!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom