Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Επισκέπτης
Παρακαλω να μη ξεφευγουμε απο το θεμα μας. Ποιος ειναι ο καριολης που εδωσε τον δικο μας? Και ποια η "ωραια Ελενη" για την οποια ξεκιναει ο 2ος Τρωικος πολεμος?


Προτεινω το εξης : Να αρχισουμε να ριχνουμε ονοματα στο τραπεζι και οποιοι βρουν τους ενοχους να κερδισουν μια κοπελα απο city tour για ενα βραδι ολο πληρωμενα απο το site.

και εγώ αυτό προτείνω αλλα δεν θέλω ct  ;)
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Παρακαλω να μη ξεφευγουμε απο το θεμα μας. Ποιος ειναι ο καριολης που εδωσε τον δικο μας? Και ποια η "ωραια Ελενη" για την οποια ξεκιναει ο 2ος Τρωικος πολεμος?


Προτεινω το εξης : Να αρχισουμε να ριχνουμε ονοματα στο τραπεζι και οποιοι βρουν τους ενοχους να κερδισουν μια κοπελα απο city tour για ενα βραδι ολο πληρωμενα απο το site.

Εγώ τον έδωσα στεγνά και ασάλιωτα...Ναι...το ομολογώ!

Από που μπορώ να παραλάβω το city tour μου;
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Παραδόσεις εκτός Αθηνών κάνετε??
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Σορρυ που χαλαω το ωραιο παρτυ αλλα για μενα το θεμα ειναι μια αηδια

Δηλαδη μια κοπελα που ηξερε οτι ο αντρας που σκεφτεται να παντρευτει ρουφαγε και τον αρπαζε απο
τρανς και μαλλον εξακολουθουσε να θελει να κανει οικογενεια μαζι του θεωρειται φυσιολογικη ετσι ωστε να πρεπει να "γυρισει" ?

Ενας αντρας που τσιμπουκωνει και τον τρωει απο τραβελια θεωρειται φυσιολογικος για οικογενεια ποσο μαλλον να δομησει το χαρακτηρα ενος παιδιου ?

Ενας τριτος που διεκδικει μια που θελει να παντρευτει(αρα εχει δοκιμασει σεξουαλικα) καποιον που μετραει το ακρβες μεγεθος αντρικων οργανων με το ματι και τη βρισκει αν ειναι πολυ μεγαλα θεωρειται φυσιολογικος για περιπου τους ιδιους λογους με παραπανω ?


Και ενα τσουρμο που επικροτουν ολα αυτα εκτος απο πολυ λιγα ατομα(απο καποια το ενα ανηκει στην ομαδα αρεσκειας του φιλαρακου και μιλαει τελειως πραγματικα αλλα δεν ειδα παρα κανα δυο που καταλαβαν)
αντικατοπτριζουν την πραγματικη εικονα της κοινωνιας μας ?


Με εχουν αφησει αναυδο ολα αυτα που διαβαζω.
Εγω νομιζω οτι ο "ξερει αυτος ποιος" ειναι που λογικα θα επρεπε να εχει φαει τη φρικη.
Μα καλα να ξερεις οτι τη γυναικα που γουσταρεις την ειχε καποιος που ξετρελαινοταν απο το να δοκιμαζει τεραστια φυσικα
αντρικα εργαλεια και να εξακολουθεις να τη θες ειναι τελειως ηλιθιο. Δηλαδη τι πηγε και της ειπε ? Ξερεις οτι επειδη ο φιλος σου
πηγε με 10 τρανς αυτη την εβδομαδα γυρνα σε μενα να...... ξερω γω τι...
Το να γουσταρεις "δεκαεφταρια" και "εικοσιπενταρια" και να λες οτι θελεις οικογενεια ανηκει σε αρρωστημενη φαντασια
ποσο μαλλον να λες οτι σταματησες και οτι αυτα ανηκουν στο παρελθον..
Οντως εχει δικιο ο φιλος ορισμενοι εχουν την ταση να μην φιλτραρουν τιποτα και το ΜΑΥΡΟ το Black να το παρουσιαζουν
σαν ασπρο

Σορρυ ρε παιδια αλλα ενιωθα οτι πρεπει να ξεσπασω εδω.
Δεν θα αντεχα η κορη μου να μεγαλωσει σε μια τετοια κοινωνια ουτε να την περιτρυγιριζουν τετοιοι δηθεν φυσιολογικοι και να την
καταστρεψουν ψυχολογικα. Σορρυ και παλι για οποιους θιγω αλλα ειναι επιλογη τους
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Barone ελπίζω να ξεπεράσεις αυτήν την κατάσταση που περνάς!!
Για ένα είμαι σίγουρος πάντως!!
Αν ήσουν πραγματικό καμάκι και κυνηγός, δύσκολα (εως πολύ δύσκολα) θα έφτανες ως εδώ,
γιατί εξίσου δύσκολα θα δενόσουν τόσο πολύ με την εν λόγω κοπέλα.
6 μήνες έμειναν μέχρι το καλοκαίρι, φορμαρίσου από τωρα λοιπόν, και άσε τα κολλήματα με τις γκόμενες, γιατί σε 2-3 χρόνια από τώρα που θα φύγουν τα μέλια θα έχουμε άλλα.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
μολις φυγουν οι εκαμιτες απο το νησι εσενα επειδη εισαι γαυρος θα σου στειλουμε 2.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Φέξε μου και γλύστρισα......
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: Θα εγκατασταθούν μόνιμα πλέον  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: .
Καλλιά να έρθω να τα παραλάβω εκεί.
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
Πως θα γινει να βρουμε τις 10 λεξεις που σταματησε ο BARONE να υπαρχει???

:think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
Φέξε μου και γλύστρισα......
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: Θα εγκατασταθούν μόνιμα πλέον  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: .
Καλλιά να έρθω να τα παραλάβω εκεί.
τοτε περαστικα σας & κοψτε την κλαψα στα καναλια γιατι δεν σας πηγαινει..αμα δεν τους αντεχετε,πεταξτε τους στην θαλασσα..εγω παντως σωσιβιο αποκλειεται να τους ριξω..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πάτερ, αυτή που στείλατε έχει πέος!

Είπαμε, το city tour θα είναι για εμένα, όχι για το Βαρώνο!
ελα ρε συ, βαλτη στα 4 και κανε πως δεν καταλαβαινεις..
αυτην ειχαμε τωρα, μη μας χαλας τη δουλεια..
 

Επισκέπτης
Σορρυ που χαλαω το ωραιο παρτυ αλλα για μενα το θεμα ειναι μια αηδια

Δηλαδη μια κοπελα που ηξερε οτι ο αντρας που σκεφτεται να παντρευτει ρουφαγε και τον αρπαζε απο
τρανς και μαλλον εξακολουθουσε να θελει να κανει οικογενεια μαζι του θεωρειται φυσιολογικη ετσι ωστε να πρεπει να "γυρισει" ?

Ενας αντρας που τσιμπουκωνει και τον τρωει απο τραβελια θεωρειται φυσιολογικος για οικογενεια ποσο μαλλον να δομησει το χαρακτηρα ενος παιδιου ?

Ενας τριτος που διεκδικει μια που θελει να παντρευτει(αρα εχει δοκιμασει σεξουαλικα) καποιον που μετραει το ακρβες μεγεθος αντρικων οργανων με το ματι και τη βρισκει αν ειναι πολυ μεγαλα θεωρειται φυσιολογικος για περιπου τους ιδιους λογους με παραπανω ?


Και ενα τσουρμο που επικροτουν ολα αυτα εκτος απο πολυ λιγα ατομα(απο καποια το ενα ανηκει στην ομαδα αρεσκειας του φιλαρακου και μιλαει τελειως πραγματικα αλλα δεν ειδα παρα κανα δυο που καταλαβαν)
αντικατοπτριζουν την πραγματικη εικονα της κοινωνιας μας ?


Με εχουν αφησει αναυδο ολα αυτα που διαβαζω.
Εγω νομιζω οτι ο "ξερει αυτος ποιος" ειναι που λογικα θα επρεπε να εχει φαει τη φρικη.
Μα καλα να ξερεις οτι τη γυναικα που γουσταρεις την ειχε καποιος που ξετρελαινοταν απο το να δοκιμαζει τεραστια φυσικα
αντρικα εργαλεια και να εξακολουθεις να τη θες ειναι τελειως ηλιθιο. Δηλαδη τι πηγε και της ειπε ? Ξερεις οτι επειδη ο φιλος σου
πηγε με 10 τρανς αυτη την εβδομαδα γυρνα σε μενα να...... ξερω γω τι...
Το να γουσταρεις "δεκαεφταρια" και "εικοσιπενταρια" και να λες οτι θελεις οικογενεια ανηκει σε αρρωστημενη φαντασια
ποσο μαλλον να λες οτι σταματησες και οτι αυτα ανηκουν στο παρελθον..
Οντως εχει δικιο ο φιλος ορισμενοι εχουν την ταση να μην φιλτραρουν τιποτα και το ΜΑΥΡΟ το Black να το παρουσιαζουν
σαν ασπρο

Σορρυ ρε παιδια αλλα ενιωθα οτι πρεπει να ξεσπασω εδω.
Δεν θα αντεχα η κορη μου να μεγαλωσει σε μια τετοια κοινωνια ουτε να την περιτρυγιριζουν τετοιοι δηθεν φυσιολογικοι και να την
καταστρεψουν ψυχολογικα. Σορρυ και παλι για οποιους θιγω αλλα ειναι επιλογη τους
καλα ξηγηθηκες & ξεσπασες φιλε..ομως αν θελεις να προστατευσεις πραγματικα την κορη σου απο οσους αναφερεις,θα πρεπει να παραδεχτεις οτι δυστηχως αυτη ειναι η κοινωνια που ζουμε & να πραξεις τα δεοντα..ασε λοιπον τα δεν αντεχω γιατι δεν σε περνει να μην αντεχεις,οπως εξαλλου & κανεναν απο εμας που εχουμε παιδια & δη κορες οπως εγω & εσυ..
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
ελα ρε συ, βαλτη στα 4 και κανε πως δεν καταλαβαινεις..
αυτην ειχαμε τωρα, μη μας χαλας τη δουλεια..

Το πρόβλημα πάτερ είναι ότι κάποιοι την έχουν μάθει αλλιώς και θέλει αυτή να πέσω εγώ στα τέσσερα!
:new_shocked:

Και το χειρότερο, όταν της εξηγώ ότι εγώ είμαι straight όνομα και πράγμα που απαντά ότι και οι άλλοι το ίδιο της λένε και δηλώνουν αλλά στα 4 πέφτουν !

Πάτερ βοήθεια!
 

xaotikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2007
Μηνύματα
306
Like
1
Πόντοι
1
Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω πως άτομο που δηλώνει ότι αγαπάει φουλ την κερατώνει συστηματικά? Να ήταν μερικές φορές παει και έρχεται κατανοητό είναι-έστω για μια περίοδο της συνύπαρξης-. Αλλά να λες γλυκόλογα και στο καπάκι να πηγαίνεις για τσάρκα μου έιναι αδιανόητο- μάλλον δεν φοράς πανταλόνια με περιεχόμενο για να ξηγιέσαι σταράτα και αντρίκια στην αγαπημένη σου. Εκτός και ήσουν κατά φαντασία ερωτευμένος κτλ ένιωθες ανασφάλειες και χρειαζόσουν  ένα ψυχολογικό στήριγμα στη ζωή σου και νόμιζες ότι την αγαπούσες. Με τον ένα ή τον άλλο τρόπο κανένας δεν αξίζει τέτοια συμπεριφορά. Άμα δεν σε γεμίζει μια σχέση σήκω φύγε,το ψέμα και υποκρισία δεν πάνε με την αγάπη και την ομαλή συμβίωση. Έστω και αν  αυτή δεν καταλάβει ποτέ το παραμικρό θα είσαι πάντα στο σκοτάδι του εαυτού σου και μια ζωή θα κρύβεσαι !
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
πιστευω οτι το θεμα γαμηθηκε...Βαρονε σ αγαπω και σε εκτιμω κι αν δεν σου ειναι κοπος διαβασε την αποψη μου στις αρχες του θεματος..Να πω οτι διαφωνω ρυζικα με την τροπη του θεματος και θα ερθει η ωρα που θα σε απογοητευσει η συγκεκριμενη και θα μετανιωσεις για τα οσα εγραψες στο θρεντ..θα πεις...τι μαλακας ημουν και αυτοξεφτιλιστηκα γι αυτην..
και κατι βασικο...ρε μαγκες εδω ειμαστε μια εικονικη κοινοτητα οπου βγαζουμε την καβλα και το χιουμορ μας,δεν ειμαστε αληθινη ζωη μην τα μπερδευετε.εδω ο καθενας λεει οτι θελει χωρις να ξερουμε τι ειναι αληθεια και τι οχι...ψυχραιμια!!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Το σάιτ εμένα μου πρόσφερε και θα συνεχίσει να μου προσφέρει αφού θα σας διαβάζω έτσι και αλλιώς και δεν το κρύβω από κανέναν, όπως νόμιζε και η φίλη Bite αν θυμάμαι καλά ότι θα το διαβάζω κρυφά!!!!

λαθος θυμασαι.. δεν το ειπα εγω αυτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom