Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Καλά φιλαράκο, εγώ δεν σε χαιρετάω :) Να δεις που θα επιστρέψεις δριμύτερος όταν καταλάβεις ότι πλέον θα είσαι παντρεμένος, ΟΧΙ πεθαμένος ;) Σου μιλάω εκ πείρας!!!

Άντε η ώρα η καλή και βίον ανθόσπαρτον! Τα λέμε soon ;)
καλα στεφανα ρε μεγαλε.αποψη μου ειναι λιγο ακυρο να χαθεις απο το σαιτ.εμενα η δικια μου ξερει πολυ καλα οτι το παρακολουθω  και το θεωρει νορμαλ να ανταλλασω αποψεις με αλλα ατομα.υπαρχουν τροποι αν το θες να μεινεις μελος..
+10000000000!!!Δηλαδή εγώ που είμαι παντρεμένος θα πρέπει να αποχωρήσω τώρα????
[move] :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:[/move]
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
καλα στεφανα ρε μεγαλε.αποψη μου ειναι λιγο ακυρο να χαθεις απο το σαιτ.εμενα η δικια μου ξερει πολυ καλα οτι το παρακολουθω  και το θεωρει νορμαλ να ανταλλασω αποψεις με αλλα ατομα.υπαρχουν τροποι αν το θες να μεινεις μελος..
...πολύ προχώ!!!Μπράβο!!! :thumbsup:
 

Επισκέπτης
+10000000000!!!Δηλαδή εγώ που είμαι παντρεμένος θα πρέπει να αποχωρήσω τώρα????
[move] :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:[/move]

Όχι παλικάρι εσύ πρέπει να γαμάς πιο πολύ τώρα που παντρεύτηκες για να κανεις περήφανη την οικογένεια σου για εσένα.
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
...πολύ προχώ!!!Μπράβο!!! :thumbsup:
[/quote] ths, αν και ειναι πολυ ευκολο να εξηγησεις στην συντροφο του ο καθενας μας τα παρα πολλα θεματα που εχει το σαιτ και βοηθαει σε ενημερωση και στην καλυτερευση του ζευγαριου στο κρεββατι,κουζινα,μπανιο,ταρατσα κλπ :knockinb: αντρες ειμαστε με τσοντοσαιτ ασχολουμαστε και γουσταρουμε  :rockon: αν ειμασταν λουγκρες θα ασχολουμασταν με το κοσμοπολιταν :uglystupid: η αληθεια βεβαια ειναι οτι σκοπευω να παντρευτω μεσα στο 2008 για να διαιωνισω την βλακεια μου και οπου να ειναι θα μενω και στην ιδια στεγη :grin: ετσι ειναι ακομα μεγαλυτερη η αναγκη της ενημερωσης μου για να κρατησω ζωντανη την σχεση και τον εγγαμο βιο αργοτερα :2funny: :2funny: ακου τα nille μηπως αλλαξεις αποψη,αν ειμασταν ελευθεροι θα αλωνιζαμε ατακτες κορασιδες χωρις κοστος ενω τωρα εχουμε αναγκη την εχεμυθεια,ανωνυμια,σιγουρια του πληρωμενου ερωτα  :rockon:
 

Επισκέπτης
Αντε φιλε καλα να εισαι και να κανεις και κανα παιδακι να δεις εκει χαρα. :rockon:
Βεβαια λενε το προβλημα στα 3 στα 7 η στα 12 χρονια υπαρχει στον γαμο αμα τα ξεπερασεις αυτα τοτε μπραβο σου.
Μεχρι τοτε ομως εχεις πολυ καιρο οποτε περνα καλα. :2funny:
 

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
Μπραβο για την αποφαση αυτη να μην ξαναμπις στο αυτο διχνει οτι εισαι οριμος,οταν καποιος κανει εναν γαμο δεν ειναι ορεο να ερχεται σε επαφη με πλιρομενο σεξ. Ευχομαι να μην μπεις στον πειρασμο να πας σε καποιο μπουρδελο και τα συναφη... να εχεισ επικοινονια με την γυναικα σου!
Σου ευχομαι να ζησετε και να κανετε ευτιχυσμενα πααιδια,και να μην ερυει ποτε η τριβη του γαμου σε σας.
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Καλη τυχη σε οτι κανεις απο εδω και περα και βιον ανθοσπαρτον :)
Αντε με το καλο και κανενα παιδακι :grin:
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
Ευχομαι να εχεις εναν ευτυχισμενο γαμο...
με πιο πολλες τις ευχαριστες στιγμες απο τις ασχημες...

ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την συλλογη που αφηνεις!!!  :rockon:  :rockon:

να εισαι παντα καλα...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925
Καλά φιλαράκο, εγώ δεν σε χαιρετάω :) Να δεις που θα επιστρέψεις δριμύτερος όταν καταλάβεις ότι πλέον θα είσαι παντρεμένος, ΟΧΙ πεθαμένος ;) Σου μιλάω εκ πείρας!!!

Άντε η ώρα η καλή και βίον ανθόσπαρτον! Τα λέμε soon ;)

Εγκρίνω και επαυξάνω. Μόνο λίγο καιρό ξαποσταίνεις και ξανα προς τα 'ρδελλα τραβας
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
άντε βρε φίλε nile...να είσαι ευτυχισμένος και τα μάτια σου στην οικογένεια σου....αξίζει να αφοσιωθείς εκεί...νάσαι καλά και να κάνεις πολλά παιδάκια....και να ξέρεις..ότι και να σου λένε η ευτυχισμένη οικογένεια είναι ότι καλλίτερο για τον άντρα....άμα αγαπιέστε χέσε και τις πουτάνες και όλα....καλή τύχη ρε φίλε.... :dancing:
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Νομίζω πως δύσκολα κάποιος εγκαταλείπει τον αγοραίο έρωτα και ακόμα δυσκολότερα το Forum του.Όπως όλα τα πράγματα με τα οποία περνάμε καλά ,δεν τα αποχωριζόμαστε.
Πάντως ούτως ή άλλως εύχομαι κι εγώ "Βίον ανθόσπαρτον" και πιστεύω για να είναι όντως ρόδινος θα χρειάζεσαι και το Forum και καμμιά βίζιτα κάθε τόσο...
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Καλή τύχη στη ζωή σου φίλε Nile...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Καλη τυχη αξιο μελος αυτου του σαιτ NiLe..
Ευχομαι να σουυ πανε ολα καλα στη ζωη σου και να δεις τη ζωη σου οπως επιθημεις...
να σαι παντα καλα!
 

Επισκέπτης
Όλα καλά να σου πάνε!!  Να κάνεις μια σωστή οικογένεια με αρχές και να είσαι πάντα ευτυχισμένος!!!!! Να θυμάσαι που και που και τις  παλιές καλές ημέρες που ήσουν στο site!! 
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Εγώ πάλι γιατί είμαι σίγουρη ότι θα σε ξαναδούμε;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Με λύπη μου μου ανεκοινωθη απο το εκλεκτοτατο μελος της κοινοτητας μας και global moderator giorgospapa οτι απεφασισε να αποσυρθει απο το σαιτ ακομη και απο απλο μελος διοτι τελικα συνειδητοποιησε οτι τον καλει ο θεος σε καποιον απο τους μοναστηριακους κοιτωνες της κορινθιας απο οπου και καταγεται.Μου ειπε οτι το εργο του στην κοινοτητα αυτη ολοκληρωθηκε και ενα αλλο εργο πρεπει να ξεκινησει,αυτο της ελεημοσυνης και της αγαπης μας προς τον συνανθρωπο μας.Καλη τυχη φιλε και πρωην συναγωνιστη giorgospapa.Να σε εχει ο θεος παντα καλα φιλε.. :'( :'( :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom