Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Εγω αλλο καταλαβα. Οτι ο τυπος (Barone) εχει κανει κονε με καποια απο δω μεσα. Αλλα τυγχανει η τυπισα (απο δω μεσα) να εχει κανει κονε και με αλλον απο εδω μεσα. Οποτε ο αλλος βλεποντας πως ο τυπος του τρωει την τυπισα, του κανει τη στραβη. Ποια η στραβη ? Της θυμηζει (ο αλλος) κατι που ειχε γραψει παλαιοτερα ο τυπος. Και ο Βαρωνος σε μια κριση ειληκρινιας παραδεχετε τα παντα και αποφασιζει να αποκυρυξει το παρελθον του και να κανει ενα νεο ξεκινημα στη ζωη του. ΚΑΙ ΖΗΣΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. Υπαρχει βεβαια και το ενδεχομενο να κανω λαθος....στη συνεχεια του σηριαλ ελπιζω να αποκαλυψουμε την ταυτοτητα του ενοχου.
Πες κι'αλλα. Το εχεις :'(
 

Επισκέπτης
Αφηστε ησυχο τον barone!Ο καθενας χωρις να ξερει καλα καλα τι εχει γινει πεταγεται και λεει τις υποθεσεις του.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Αφηστε ησυχο τον barone!Ο καθενας χωρις να ξερει καλα καλα τι εχει γινει πεταγεται και λεει τις υποθεσεις του.

Σε λίγο θα μας πεις ότι του παραβιάζουμε τα προσωπικά δεδομένα...

Από τη στιγμή που βγάζεις εσύ ο ίδιος τα προσωπικά σου στη φόρα και μάλιστα μέσω αόριστων και αντιφατικών ιστοριών, γεμάτων υπονούμενα και σπόντες, είναι επόμενο να σε κάνουν βούκινο, να σε χλευάσουν, να σε κοροϊδέψουν, να σε ειρωνευτούν...

Επειδή αυτές οι "προσωπικές" ιστορίες μου κάνουν κάτι από το θρυλικό ντουέτο καβλίτσας- ντούρασελ (οι παλιοί θυμούνται) δεν θα μπω στην ουσία, αφενός διότι δεν με αφορά αφετέρου διότι πολλά δεν κολλάνε στις εκατέρωθεν διηγήσεις των πρωταγωνιστών...

Αυτό δεν με (μας) εμποδίζει να το ρίξουμε στην πλάκα, ίσως η πλέον υγιής αντίδραση σε αρρωστημένα σκηνικά....

δειξτης το φυλακτο που σου εχω δωσει..

Πάτερ, με την ευλογία του πανίσχυρου φυλακτού σου (το περιτύλιγμα της καπότας από την 1η σου επίσκεψη σε οίκο ανοχής) η τρανς όχι μόνο σταμάτησε να θέλει να μου κάνει κολονοσκόπηση αλλά μου έδωσε και λίστα όλων των τραβελοφαν του σάιτ...

Η Εσπρέσσο ήδη ετοιμάζει πρωτοσέλιδα σοκ...
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Σε λίγο θα μας πεις ότι του παραβιάζουμε τα προσωπικά δεδομένα...

Από τη στιγμή που βγάζεις εσύ ο ίδιος τα προσωπικά σου στη φόρα και μάλιστα μέσω αόριστων και αντιφατικών ιστοριών, γεμάτων υπονούμενα και σπόντες, είναι επόμενο να σε κάνουν βούκινο, να σε χλευάσουν, να σε κοροϊδέψουν, να σε ειρωνευτούν...

Επειδή αυτές οι "προσωπικές" ιστορίες μου κάνουν κάτι από το θρυλικό ντουέτο καβλίτσας- ντούρασελ (οι παλιοί θυμούνται) δεν θα μπω στην ουσία, αφενός διότι δεν με αφορά αφετέρου διότι πολλά δεν κολλάνε στις εκατέρωθεν διηγήσεις των πρωταγωνιστών...

Αυτό δεν με (μας) εμποδίζει να το ρίξουμε στην πλάκα, ίσως η πλέον υγιής αντίδραση σε αρρωστημένα σκηνικά....

:rockon: :rockon: :rockon:
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Καλησπερα
Γεια σας Παιδια θα ειθελα να ανακοινωσω την αποχωριση μου απο το sait και γενικος απο τον κοσμο του Νετ η συνδεση μου στο ADSL εχει απο το σπιτι μου σταματησει να δουλευει εδω και σχεδων 3 βδομαδες και στο τελος αυτης θα ειμαι πλεον δεσμευμενος με τα δεσμα του γαμου....  :grin:
Θα ειθελα λιπον να σας αποχαιρετησω ολους και να σας ευχαριστησω για την καλη παρεα που καναμε ολων αυτον τον καιρο,ευχαριστω λιπων ολους τους Moderator και admin και ολους εσας τα καλα παιδια που βρηκα σε αυτο το sait που με ενθουσιασε αφανταστα με την καλη παρεα του.
Πιστευω να μην στεναχωρω καποιον και να ειναι ολοι και ολες καλα και στα δικα σας...  :)
Να περνατε καλα και να μην ξεχνατε να ανανεονεται την collection μου με νεες Τσοντουλες...απο σημερα θα ειναι για παντα ανοιχτη και sorry που την ειχα κλειδωσει...



-ο Τσοντοβιος-

NiLe
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
παντα στις καρδιες μας συντροφε Nile :cheesy: τωρα που θα εισαι παντρεμενος να παιρνεις που και που καμμια βιζιτα :P
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Tύχη Αγαθή συναγωνιστη Nile :grouphug:
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
NiLe καλη τυχη και να περνας καλα
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Καλησπερα
Γεια σας Παιδια θα ειθελα να ανακοινωσω την αποχωριση μου απο το sait και γενικος απο τον κοσμο του Νετ η συνδεση μου στο ADSL εχει απο το σπιτι μου σταματησει να δουλευει εδω και σχεδων 3 βδομαδες και στο τελος αυτης θα ειμαι πλεον δεσμευμενος με τα δεσμα του γαμου....  :grin:
Θα ειθελα λιπον να σας αποχαιρετησω ολους και να σας ευχαριστησω για την καλη παρεα που καναμε ολων αυτον τον καιρο,ευχαριστω λιπων ολους τους Moderator και admin και ολους εσας τα καλα παιδια που βρηκα σε αυτο το sait που με ενθουσιασε αφανταστα με την καλη παρεα του.
Πιστευω να μην στεναχωρω καποιον και να ειναι ολοι και ολες καλα και στα δικα σας...  :)
Να περνατε καλα και να μην ξεχνατε να ανανεονεται την collection μου με νεες Τσοντουλες...απο σημερα θα ειναι για παντα ανοιχτη και sorry που την ειχα κλειδωσει...



-ο Τσοντοβιος-

NiLe
να ζησεις να ευτηχησεις φιλε.....!καλα στεφανα.....!και καλη τυχη στην ζωη σου...!
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
καλα να περασεις φιλε μου, κ να μην στεναχωρισεις αυτους που πραγματικα σε αγαπανε..

Ελπιζω καποτε να ανεβασω κ εγς αναλογο Θερντ...

καλα ν περνας
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Καλησπερα
Γεια σας Παιδια θα ειθελα να ανακοινωσω την αποχωριση μου απο το sait και γενικος απο τον κοσμο του Νετ η συνδεση μου στο ADSL εχει απο το σπιτι μου σταματησει να δουλευει εδω και σχεδων 3 βδομαδες και στο τελος αυτης θα ειμαι πλεον δεσμευμενος με τα δεσμα του γαμου....  :grin:
Πας καλα παιδακι μου ; Αφηνεις το σαιτ για να παντρευτεις ;  :idiot:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Κι άλλος χαζομούνης............ρε γαμώτο....αυτή να θυμηθείς θα σε βάλει να ξυρίσεις και το μουστάκι σου, ο Μεμάς στο λέει........
 

walkalone

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σου εύχομαι ευτυχία και υγεία φίλε μου
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
γεια σου φιλε NiLe...

καλη τυχη στις επιλογες σου...!!!



 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Γειά σου και από μένα άρχοντα!
Δε σε ξέρω αλλά τα λες ωραία!
Σίγουρα με τόσα κόλπα που έχεις μάθει θα
αφήνεις την γυναίκα σου κάτι παραπάνω από
ενθουσιασμένη στο θέμα του έρωτα.
Αυτά έχουν οι μπουρδελιάρηδες, στο sex γαμάνε
και κυριολεκτικά και μεταφορικά!!!
Καλά στέφανα!!!!!!!!!
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αντε και σιδεροκεφαλος
 

Επισκέπτης
Καλησπερα
Γεια σας Παιδια θα ειθελα να ανακοινωσω την αποχωριση μου απο το sait και γενικος απο τον κοσμο του Νετ η συνδεση μου στο ADSL εχει απο το σπιτι μου σταματησει να δουλευει εδω και σχεδων 3 βδομαδες και στο τελος αυτης θα ειμαι πλεον δεσμευμενος με τα δεσμα του γαμου....  :grin:
Θα ειθελα λιπον να σας αποχαιρετησω ολους και να σας ευχαριστησω για την καλη παρεα που καναμε ολων αυτον τον καιρο,ευχαριστω λιπων ολους τους Moderator και admin και ολους εσας τα καλα παιδια που βρηκα σε αυτο το sait που με ενθουσιασε αφανταστα με την καλη παρεα του.
Πιστευω να μην στεναχωρω καποιον και να ειναι ολοι και ολες καλα και στα δικα σας...  :)
Να περνατε καλα και να μην ξεχνατε να ανανεονεται την collection μου με νεες Τσοντουλες...απο σημερα θα ειναι για παντα ανοιχτη και sorry που την ειχα κλειδωσει...



-ο Τσοντοβιος-

NiLe

Καλά φιλαράκο, εγώ δεν σε χαιρετάω :) Να δεις που θα επιστρέψεις δριμύτερος όταν καταλάβεις ότι πλέον θα είσαι παντρεμένος, ΟΧΙ πεθαμένος ;) Σου μιλάω εκ πείρας!!!

Άντε η ώρα η καλή και βίον ανθόσπαρτον! Τα λέμε soon ;)
 

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπερα
Γεια σας Παιδια θα ειθελα να ανακοινωσω την αποχωριση μου απο το sait και γενικος απο τον κοσμο του Νετ η συνδεση μου στο ADSL εχει απο το σπιτι μου σταματησει να δουλευει εδω και σχεδων 3 βδομαδες και στο τελος αυτης θα ειμαι πλεον δεσμευμενος με τα δεσμα του γαμου....  :grin:
Θα ειθελα λιπον να σας αποχαιρετησω ολους και να σας ευχαριστησω για την καλη παρεα που καναμε ολων αυτον τον καιρο,ευχαριστω λιπων ολους τους Moderator και admin και ολους εσας τα καλα παιδια που βρηκα σε αυτο το sait που με ενθουσιασε αφανταστα με την καλη παρεα του.
Πιστευω να μην στεναχωρω καποιον και να ειναι ολοι και ολες καλα και στα δικα σας...  :)
Να περνατε καλα και να μην ξεχνατε να ανανεονεται την collection μου με νεες Τσοντουλες...απο σημερα θα ειναι για παντα ανοιχτη και sorry που την ειχα κλειδωσει...



-ο Τσοντοβιος-

NiLe

Στο καλο τιτανομεγιστοτεραστιε Νile.. Ευχομαι να ζησετε να ευτυχησετε και να γερασετε στο ιδιο μαξιλαρι..
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
καλα στεφανα ρε μεγαλε.αποψη μου ειναι λιγο ακυρο να χαθεις απο το σαιτ.εμενα η δικια μου ξερει πολυ καλα οτι το παρακολουθω  και το θεωρει νορμαλ να ανταλλασω αποψεις με αλλα ατομα.υπαρχουν τροποι αν το θες να μεινεις μελος..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom