Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 89 άτομα (7 μέλη και 82 επισκέπτες)

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Μια Γαβριέλα στο Τατοιου 71 την έχει δοκιμάσει κανείς; (θα την βρείτε στο άλλο γνωστό site ελλαςκυρίες)
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
Δύο νυχτερινές βυζοεπισημάνσεις...

Πρώτον
Στο υπόγειο μπουρδέλο Διδύμου 18, διατίθεται η Άννα.
Κεχαριτωμένη, τσαχπίνα, νεαρή, μάτια γαλανά, βυζάρες, κωλάρες, μπουτάρες.
Παραθέτουμε δύο αυτοπροσδιορισμούς της: "Γκεματούλα", "Κόλο, καταρό κόλο".
Επίσης, απευθυνόμενη προς τον κ. orinosleon: "Εσί ίσε μαφία, μεγκάλι μαφία"...

Δεύτερον
Παιωνίου 47, η ημεδαπή Νάντια, ωσαύτως κεχαριτωμένη, τσαχπίνα, νεαρή, βυζάρες, κωλάρες, μπουτάρες, μάτια καστανά.

Αμφότερες πεοθηλάζουν άνευ περικαυλίδος.
Η Άννα, στήνει και κώλο.
μηπως γνωριζεις ωρες και τιμες?
 

M-pokerer21

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2014
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα μαγκες,σορι αν δν ειναι το σωστο topic  αλλα δν ξερω που να γραψω..θελω βοηθεια σχετικα με ενα διλημμα.

Τι να επισκεφθω? ζανετ η ρια(πιπινακι gfe) που παιζει αυτον τον καιρο διαβασα σε ενα αλλο τοπικ

εχει κανεις να προτεινει τιποτα ??

θενκς ενιγουει
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.177
Κριτικές
86
Like
3.958
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστές η γνωστή μας Τατιάνα στο Περγάμου 27Β δουλεύει ακόμα ή σταμάτησε; Ρωτάω γιατί κάτι γράφτηκε ότι είχε περιορίσει τις μέρες που δούλευε εκεί και σκεφτόταν να σταματήσει και τελείως...
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Δευτέρα και Παρασκευή πρωινή βάρδια μόνο
 

qwertyuiopasdfghjklqwerty

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχω , εδώ και καιρό , ξεκινήσει την αναζητηση για τα πιο extreme στήθη σε studio.παρακαλω αν έχετε κανα έμπειρο tip βοηθήστε με!!!όντας και νέος στις studiokaταστασεις πάω για την υπέρβαση!!δεν μ ενδιαφέρει να είναι μοντέλο,απλα θέλω extreme στήθη και studio.ΒΟΗΘΗΣΤΕ το nooba :rockon: :tits:
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830
Έχω , εδώ και καιρό , ξεκινήσει την αναζητηση για τα πιο extreme στήθη σε studio.παρακαλω αν έχετε κανα έμπειρο tip βοηθήστε με!!!όντας και νέος στις studiokaταστασεις πάω για την υπέρβαση!!δεν μ ενδιαφέρει να είναι μοντέλο,απλα θέλω extreme στήθη και studio.ΒΟΗΘΗΣΤΕ το nooba :rockon: :tits:

Άννα από Τατοίου 58 έχεις τσεκάρει;
URL]]
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830
Υπάρχουν 2-3 κριτικές γι'αυτήν. Όλοι συμφωνούν πως χωρίς να είναι κάτι το σπουδαίο, ούτε σε εμφάνιση, ούτε σε υπηρεσίες, είναι φιλότιμη και αξίζει να δοκιμαστεί μια φορά από τους βυζολάγνους.

εμφανισιακά δεν είναι καθόλου του γούστου μου απλά επειδή ρώτησε ο τύπος θυμήθηκα ότι είναι απ' τα μεγαλύτερα που έχω πετύχει και ίσως τον εξυπηρετούν.  :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Η Χριστιαννα που ξεκινησε στο Βουρβαχη 19 καισ υνεχισε στην αλυσιδα Μελαντιας 50. ΛΑ 373, Κατεχακη 5 ειναι μια απο τις πλεον ενδιαφέρουσες περιπτωσεις.
Φυσικα 4+ στηθη. Νεαρη αρκετα εκφυλο στυλ. Ελληνιδα.
Πλεον πληροφοριες αναφερουν οτι εργαζεται στο Φραντζη 47 σαν Εμμανουελα.

 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Για την Εμανουέλα στο Φραντζή 47 υπάρχει κάποια εμπειρία; Ο οπλισμός είναι φυσικός;
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Είναι σιγουρα η ιδια; Το χει τσεκάρει κάποιος;
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Για την Εμανουέλα στο Φραντζή 47 υπάρχει κάποια εμπειρία; Ο οπλισμός είναι φυσικός;
Αν ειναι η Χριστιάνα (που μάλλον αυτή είναι) που δούλευε Βουρβαχη και μετά Κατεχάκη 5 κλπ, έχει φυσικό στήθος αρκετά καλό θα έλεγα...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Βυζοαλέρτ!

Διδύμου 16 / Υπόγειο / Απόγευμα / Σοβιετικές Λίλιαν και Μαρία / Μαρία / Μελαχρινή / Καρέ μαλλί / ~40 Μαίων / Λεπτή / Φυσικές βυζάρες king size / Διχτυωτό "ρούχο" / Ρώγες που ξεπετάγονται έξω από το "ρούχο" / Καλός χαρακτήρας / Δεν περιγράφω άλλο.
 

ThE

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
63
Πόντοι
0
Βυζοαλέρτ!

Διδύμου 16 / Υπόγειο / Απόγευμα / Σοβιετικές Λίλιαν και Μαρία / Μαρία / Μελαχρινή / Καρέ μαλλί / ~40 Μαίων / Λεπτή / Φυσικές βυζάρες king size / Διχτυωτό "ρούχο" / Ρώγες που ξεπετάγονται έξω από το "ρούχο" / Καλός χαρακτήρας / Δεν περιγράφω άλλο.

Σε ευχαριστούμε για την πληροφορία Πύραυλε. Πέρασα σήμερα το απόγευμα από το Διδύμου 16, όπου δούλευε η Λίλιαν και μία άλλη μιλφ (δυστυχώς όχι η Μαρία), ξανθωπή με μαλλιά μέχρι τους ώμους, μετρίου αναστήματος - αρκετά πιο κοντή από την Λίλιαν, και με μέτριο θωρακικό εξοπλισμό. Η υπηρεσία μου είπε ότι η Μαρία θα γυρίσει μετά το Πάσχα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom