Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Φαντάζομαι πόσο τεράστια θα έχουν γίνει τα βυζιά της, οι θηλές της, οι ρώγες της...

Επίτηδες το κάνεις, είμαι σίγουρος :cussing: :cussing: :cussing: Αυτό που δεν μπορώ να χωνέψω είναι ότι δε θα έχω ΠΟΤΕ πια την ευκαιρία να γευτώ αυτά τα βυζιά και αυτό είναι βασανιστική σκέψη όταν έχεις να κάνεις με πουτάνα που είναι ακόμα σε γαμήσιμη ηλικία!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Καλά, μην παίρνεις και όρκο. Αν αρχίσουμε να αναφέρουμε τις κοπέλες που δήλωσαν πως αποχωρούν "οριστικά" και μετά από λίγους μήνες ή χρόνια επέστρεψαν με την ουρά στα σκέλια, θα φτάσουμε τις 1000 σελίδες.
Μακάρι, κ. px75, μακάρι να αποδειχθεί βάσιμη η αισιοδοξία σας.
Προχθές, μου έλεγε η Τάνια (με τους πλούσιους γοφούς - γλουτούς, σε Ρεμούνδου - Αγίου Πέτρου, κ.ά.), ότι με τα κεσάτια που έχει τις τελευταίες βδομάδες, "σκέφτομαι να επιστρέψω στην Αλβανία και ας γίνω φτωχή, παρά να μένω φτωχή στην Αθήνα και να λέω ότι είμαι πουτάνα".
 

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
347
Like
594
Πόντοι
81
Τη Μαρινα απο Alien Girls (Νεα Φιλαδελφεια) την εχει τεσταρει κανεις να πει εντυπωσεις? Τα βυζια της ειναι γιγαντιαια :cum:


Marina-01.jpg
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Δύο νυχτερινές βυζοεπισημάνσεις...

Πρώτον
Στο υπόγειο μπουρδέλο Διδύμου 18, διατίθεται η Άννα.
Κεχαριτωμένη, τσαχπίνα, νεαρή, μάτια γαλανά, βυζάρες, κωλάρες, μπουτάρες.
Παραθέτουμε δύο αυτοπροσδιορισμούς της: "Γκεματούλα", "Κόλο, καταρό κόλο".
Επίσης, απευθυνόμενη προς τον κ. orinosleon: "Εσί ίσε μαφία, μεγκάλι μαφία"...

Δεύτερον
Παιωνίου 47, η ημεδαπή Νάντια, ωσαύτως κεχαριτωμένη, τσαχπίνα, νεαρή, βυζάρες, κωλάρες, μπουτάρες, μάτια καστανά.

Αμφότερες πεοθηλάζουν άνευ περικαυλίδος.
Η Άννα, στήνει και κώλο.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Καλά, μην παίρνεις και όρκο. Αν αρχίσουμε να αναφέρουμε τις κοπέλες που δήλωσαν πως αποχωρούν "οριστικά" και μετά από λίγους μήνες ή χρόνια επέστρεψαν με την ουρά στα σκέλια, θα φτάσουμε τις 1000 σελίδες.

Δύσκολο πίξουλα να επιστρέψει καθώς αφ' ενός είναι μεγαλούτσικη (πρέπει να έχει πατήσει τα 40), αφ' ετέρου την τελευταία φορά που μίλησα μαζί της μου είπε ότι είχε δώσει όρκο πως μόλις κάνει παιδί θα αποχωρήσει.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Θεωρώ ότι έχω το δικαίωμα να σαρκάζω, καθότι εγώ σας προξένεψα.

Καλά ναι αυτό το δικαίωμα το έχεις, δεν το συζητώ... Και γενικά εξουσιοδοτείσαι να λες ό,τι θέλεις όταν απευθύνεσαι σε 'μένα καθώς δεν είναι η μοναδική που μου έχεις προξενέψει, οι συμβουλές σου σ' αυτό το thread με έχουν βοηθήσει πάρα πολύ γενικότερα!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλή δεν ειναι αυτη η μπαζολα για σενα?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Με απογοητευεις ρε τυπε και ειναι και κολομβιανη η γκομενα.
Μεχρι κι εγω της εριχνα ενα μπαζοπουτσο που λεει ο λογος
 

dimpra

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να ενημερωθώ σχετικά με τη Σύλβια από Θαρύπου και Βούρβαχη. Είδα κάτι (λίγα) σχόλια στο παρελθόν για την ηλικία της, απλώς αναρωτιέμαι αν υπάρχουν περισσότερες (και πιο φρέσκιες) πληροφορίες. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Μακάρι, κ. px75, μακάρι να αποδειχθεί βάσιμη η αισιοδοξία σας.
Προχθές, μου έλεγε η Τάνια (με τους πλούσιους γοφούς - γλουτούς, σε Ρεμούνδου - Αγίου Πέτρου, κ.ά.), ότι με τα κεσάτια που έχει τις τελευταίες βδομάδες, "σκέφτομαι να επιστρέψω στην Αλβανία και ας γίνω φτωχή, παρά να μένω φτωχή στην Αθήνα και να λέω ότι είμαι πουτάνα".
Εχουμε καμιά κριτική για τη συγκεκριμένη; Και πιο συγκεκριμένες πληροφορίες για το που μπορούμε να τη βρούμε τώρα και σε ποια βάρδια;
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Εχουμε καμιά κριτική για τη συγκεκριμένη; Και πιο συγκεκριμένες πληροφορίες για το που μπορούμε να τη βρούμε τώρα και σε ποια βάρδια;
Την έχω δει τρεις φορές: Δύο Ρεμούνδου βράδυ, μία Αγίου Πέτρου πρωί.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
10
Like
3.036
Πόντοι
1.960

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom