Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (2 μέλη και 58 επισκέπτες)

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Καλη κυριακη σε ολους,μηπως ξερει κανεις για την κατερινα απο studio φυλης τη παιζει, για τη μεγεθος στηθους μιλαμε γιατι εχει γινει λιγο ντορος,θα δουλεψει ξανα τη πεμπτη λενε και ειπα να ρωτησω μηπως εχει κανεις καμια εμπειρια για την εν λογο κυρια.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλη κυριακη σε ολους,μηπως ξερει κανεις για την κατερινα απο studio φυλης τη παιζει, για τη μεγεθος στηθους μιλαμε γιατι εχει γινει λιγο ντορος,θα δουλεψει ξανα τη πεμπτη λενε και ειπα να ρωτησω μηπως εχει κανεις καμια εμπειρια για την εν λογο κυρια.

η Κατερινα ματια μου θα δουλεψει παλι την Πεμπτη το απογευμα 17:00 με 24:30
εχει πολυ μεγαλο στηθος γυρω στο 8αρι περιπου :cheesy:
 

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: να`σαι καλα,προβλεπω την πεμπτη να γινεται λαοθαλασσα!!!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
γιατι κάνει μονο μια βάρδια τη βδομάδα; μάλλον 8α δουλεύει και σε άλλο μαγαζι δεν εξηγειται αλλιως... αν την πετυχει κάποιος ας ενημερώσει γιατι στο Φ104 θα γινει χαμος προβλεπω λαοθάλασσα θα τα παιξει η κοπέλα και αναγκαστικά θα γινει ξεπέταγμα :(
 

wrongplay

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
αυτο ειναι η καταρα του βυζολατρη.αντι να εχει εναλλακτικες με το ποιο σετακι boobies θα κανει τα ιδιαιτερα ισπανικων του, περιμενει για φροντιστηριο την πεμπτη με ολη την ταξη. ολοκληρο λεκανοπεδιο και εχει τρια σετ αξιοσπαστα μασταρια μονο :tickedoff: τελικα θα παω στη Γερμανια να ησυχασω και απο αυτο το θεμα.busenladies ερχομαι!!!!!!!

Υ.Γ. μην μου παρεξηγηθουν οι υπολοιποι συνβυζολατρεις, αλλα αν γινει συνωστισμος αστα....
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
84
Πόντοι
1
φωτο στο site εχει μπει? θα μπει?
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Φίλοι βυζογνώστες, εντοπίστηκε καμιά μπροστόβαρη; Τι ρωτάω ε;
Σήμερα, που λέτε, έκανα ένα βυζοσκάουτινγκ αλλά ως συνήθως πήρα τον πούλο...
crying-baby-1.gif

Τελικά πήγα Τζούλια δε γαμιέται... Λαμπάδα μου τον έκανε πάλι η άτιμη!!!http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_022.gif[/img[/URL]]

[QUOTE="Φυλης104, post: 999628"]
εχει πολυ μεγαλο στηθος γυρω στο [size=15pt]8αρι[/size] περιπου :D
[/quote]

Κόψε κάτι, κόψε κάτι, κόψε κάτι, κόψε, σαν πολλά κοκόνα μου μας τα λες απόψε!!!
Μακάρι αλλά το κόβω ιδιαιτέρως χλωμό...

Και για να ευθυμήσουμε λίγο, όποιος θέλει να ρίξει το βυζογέλιο της αρκούδας ας περάσει να δει το "πουλέν" στο Τροφωνίου 13 πάνω. Μιλάμε είναι σα να την έχει πατήσει ελέφαντας!!! Λέει και κάτι τσαχπινογαργαλιάρικα του στυλ "πέρνα μουρό μου έλα να περάσεις καλά ---> γιατί φεύγεις δε σ'αρέσω;;;" και είναι όλα τα λεφτά!!! μπουχαχαχαχα
 

wrongplay

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι βυζογνώστες, εντοπίστηκε καμιά μπροστόβαρη; Τι ρωτάω ε;
Σήμερα, που λέτε, έκανα ένα βυζοσκάουτινγκ αλλά ως συνήθως πήρα τον πούλο...
crying-baby-1.gif

Τελικά πήγα Τζούλια δε γαμιέται... Λαμπάδα μου τον έκανε πάλι η άτιμη!!!http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_022.gif[/img[/URL]]

Κόψε κάτι, κόψε κάτι, κόψε κάτι, κόψε, σαν πολλά κοκόνα μου μας τα λες απόψε!!!
Μακάρι αλλά το κόβω ιδιαιτέρως χλωμό...

Και για να ευθυμήσουμε λίγο, όποιος θέλει να ρίξει το βυζογέλιο της αρκούδας ας περάσει να δει το "πουλέν" στο Τροφωνίου 13 πάνω. Μιλάμε είναι σα να την έχει πατήσει ελέφαντας!!! Λέει και κάτι τσαχπινογαργαλιάρικα του στυλ "πέρνα μουρό μου έλα να περάσεις καλά ---> γιατί φεύγεις δε σ'αρέσω;;;" και είναι όλα τα λεφτά!!! μπουχαχαχαχα
[/quote]



μηπως ειναι και μαυρη και τα λεει λιγο τραγουδιστα κινουμενη ωσαν να χορευει hip-hop;yo! :2funny:αν ειναι αυτη εχει και βυζαρες αλλα κατα τα αλλα ειναι σαν τον τατανγκα! :banghead:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
μηπως ειναι και μαυρη και τα λεει λιγο τραγουδιστα κινουμενη ωσαν να χορευει hip-hop;yo! :2funny:αν ειναι αυτη εχει και βυζαρες αλλα κατα τα αλλα ειναι σαν τον τατανγκα! :headbang:

Όχι μια Φιλιππινεζοτέτοια είναι σαν τσουβάλι με πατάτες!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

geomet

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα μηπωσ ξερει καποιοσ αν και που δουλευει η ΑΘΗΝΑ που δουλευε παλια στο ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ 71
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
καλησπερα μηπωσ ξερει καποιοσ αν και που δουλευει η ΑΘΗΝΑ που δουλευε παλια στο ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ 71
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Τι μου θυμισες. Ημουν τακτικος πελατης της. Μπαζο σαν εμφανιση, αλλα φοβερες υπηρεσιες και πραγματικη βυζαρου

Αυτη φιλε εχει σταματησει περιπου 1 χρονο.

Μου ειχε πει την τελευταια φορα που ειχαμε βρεθει, οτι θα πηγαινε Γερμανια, να δουλεψει εκει σε extreme καταστασεις  μιας και ηταν απο τις λιγες που τα κανει ολα, (εδινε και κωλο αν θυμασαι) και ηταν...ειδικευμενη σε ουρολαγνιες, και ...αγρια αυταρχικα. (παντα σε ενεργητικο ρολο).

Εκτοτε αγνοητε η τυχη της.....

 

Επισκέπτης
η Κατερινα ματια μου θα δουλεψει παλι την Πεμπτη το απογευμα 17:00 με 24:30
εχει πολυ μεγαλο στηθος γυρω στο 8αρι περιπου :cheesy:

Τα χουμε πει αυτά 8αρι δεν είναι μιας και σε σχεση με την φωτό της Λάουρας είναι μικρότερα όπως απάντησες σε προηγούμενο μύνημα.
 

KARKINOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Τι 8αρι ρε παιδιά, εδώ για την ίδια μας έλεγε 5αρι και σε δική της φωτογραφία που παρέθεσε μέλος ήταν κάτι σιλικονάτα με το ζόρι 2,5.

Δεν πρέπει να έχει καλή σχέση με τα νούμερα η εν λόγω "κυρία".
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Τι 8αρι ρε παιδιά, εδώ για την ίδια μας έλεγε 5αρι και σε δική της φωτογραφία που παρέθεσε μέλος ήταν κάτι σιλικονάτα με το ζόρι 2,5.

Δεν πρέπει να έχει καλή σχέση με τα νούμερα η εν λόγω "κυρία".

μαναρακι μου γλυκο........ :-* :-* :-*
ή ο πλαστικος μου αντι για πενταρι που μουβαλε, μου τοκανε 2,5αρι οπως λες και με εκλεψε στη σιλικονη που ειναι ενα πανακριβο αγαθο..... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: και επισης στα καταστηματα εσωρουχων με κοροιδευουν και οι πωλητριες και στα σουτιεν που αγοραζω αλλαζουν τα ταμπελακια με τα μεγεθη και αντι για 5αρι σουτιεν που ψωνιζω μου πασαρουν 2,5αρι :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
ή δεν προσεξες καλα τη φωτογραφια μου
ή καπου εισαι λιγο μη εξικιωμενος οχι με τα γυναικεια στηθη αλλα με τα μεγεθη οπως αυτα μετριουνται ακριβος στα γυναικεια σουτιεν ή και ακομα στη σιλικονη(προτεζες).

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Οτι και να σου πουν απαντάς με ευγένεια και χιούμορ αυτό δείχνει πάρα πολλά. Μπράβο σου:) H αλήθεια ειναι πως σε μια παλιοτερη φωτογραφία που χες ηταν μικρη και δε φαινοταν καλά στις καινουριες ομως φαινεται μια χαρά!
 

Επισκέπτης
μαναρακι μου γλυκο........ :-* :-* :-*
ή ο πλαστικος μου αντι για πενταρι που μουβαλε, μου τοκανε 2,5αρι οπως λες και με εκλεψε στη σιλικονη που ειναι ενα πανακριβο αγαθο..... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: και επισης στα καταστηματα εσωρουχων με κοροιδευουν και οι πωλητριες και στα σουτιεν που αγοραζω αλλαζουν τα ταμπελακια με τα μεγεθη και αντι για 5αρι σουτιεν που ψωνιζω μου πασαρουν 2,5αρι :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
ή δεν προσεξες καλα τη φωτογραφια μου
ή καπου εισαι λιγο μη εξικιωμενος οχι με τα γυναικεια στηθη αλλα με τα μεγεθη οπως αυτα μετριουνται ακριβος στα γυναικεια σουτιεν ή και ακομα στη σιλικονη(προτεζες).

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Φιλενάδα κανείς δεν σου επιτέθηκε και εδω κάνουμε όλοι σχόλια και είσα και πολύ ευγενική προς τιμή σου , τωρα
αυτά τα 8αρια , 5αρια κτλ είναι αυθαίρετα τις περισσότερες φορές .
Εσύ απλά διάβασε το ταμπελάκι απο πίσω από το σουτιέν σου που πιθανότατα είναι DD και μαλλον 90αρι και αφήστε τα 5αρια και 9αρια .
Το ταμπελάκι τι λέει ?
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Τελικα μπηκαν οι φωτος της πολυαναμενομενης κατερινας στο φυλης 104..αν αυτα ειναι 8αρια εγω ειμαι πυρηνικος φυσικος...ασε που σαν σιλικονατα τα κοβω..οχι οτι ειναι ασχημα και ειδικα στην βυζολειψυδρια που υπαρχει μια χαρα ειναι...αλλα λεμε τωρα σαν της τζουλιολαουρας οχι...οποτε ειμαστε μια απο τα ιδια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom