Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 89 άτομα (5 μέλη και 84 επισκέπτες)

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
Τελικα μπηκαν οι φωτος της πολυαναμενομενης κατερινας στο φυλης 104..αν αυτα ειναι 8αρια εγω ειμαι πυρηνικος φυσικος...ασε που σαν σιλικονατα τα κοβω..οχι οτι ειναι ασχημα και ειδικα στην βυζολειψυδρια που υπαρχει μια χαρα ειναι...αλλα λεμε τωρα σαν της τζουλιολαουρας οχι...οποτε ειμαστε μια απο τα ιδια..

φίλε να ρωτήσω κατι?

οι τζουλιολάουρες δουλέυουν ακόμη και που?
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Στην κνιδου 11:00-17:00
 

Επισκέπτης
Πεντακάθαρο και αυθεντικά 7αρια .Κοιτα και το ταμπελάκι στο σουτιεν να σου φύγει ο τάκος
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ποια η Λάουρα? Μου χουν πει ότι το Νο1 με διαφορά...είναι ετσι?το μαγαζι είναι καθαρό?

Οντως ετσι ειναι.

Το μαγαζι, αρκετα καλο, ειδικα συγκρινοντας το με τα υπολοιπα της γυρω πειοχης.
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
Φιλενάδα κανείς δεν σου επιτέθηκε και εδω κάνουμε όλοι σχόλια και είσα και πολύ ευγενική προς τιμή σου , τωρα
αυτά τα 8αρια , 5αρια κτλ είναι αυθαίρετα τις περισσότερες φορές .
Εσύ απλά διάβασε το ταμπελάκι απο πίσω από το σουτιέν σου που πιθανότατα είναι DD και μαλλον 90αρι και αφήστε τα 5αρια και 9αρια .
Το ταμπελάκι τι λέει ?


Εχει δικιο ο φιλος ζαρας.... αποδειξης θελουμε...!!!
να κοιτα το μαρακι δεν ντρεπετε να το δειξει το σουτιεν της.

r18248495e34.jpg
r18248295e34.jpg
http://www.myupload.dk/showfile/r1824900d735.jpg[/img[/URL]]


[URL unfurl="true"]http://megalabyzia.blogspot.com/[/URL]
 

Συνημμένα

  • 11111xl7.gif
    11111xl7.gif
    88,9 KB · Εμφανίσεις: 23
  • alicia_loren_tits.gif
    alicia_loren_tits.gif
    77,6 KB · Εμφανίσεις: 51
  • fetchavatar2.gif
    fetchavatar2.gif
    234 KB · Εμφανίσεις: 50

andys13

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
φιλε κόπρος, ξέρεις μήπως το καινούριο site της miosotis;
οχι το miosotis-claribel, αυτό το παράτησε
 

Parakelsos

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Αυριο εχω ελευθερο χρονο και λεω να επισκεφθω καμια <φορτωμενη>.
Τζουλια η Αγαπη προτεινετε?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Tzουλια δαγκωτο!!
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
φιλε κόπρος, ξέρεις μήπως το καινούριο site της miosotis;
οχι το miosotis-claribel, αυτό το παράτησε


φιλε δεν ξερω αλλα γιατι δεν κατεβαζεις τσαμπα απο εδω......μια εγγραφη κανε και εχει τα παντα.




βυζια μονο βυζια μεγαλα βυζια τεραστια βυζια.....!!!!!!!!!!
 

KARKINOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Πότε εμφανίστηκε, περισσότερες πληροφορίες δεν έχουμε?
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Πότε εμφανίστηκε, περισσότερες πληροφορίες δεν έχουμε?

2 στους 2 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Βυζομάνα, Δευτέρα 16 Μάρ 2009, στις 19:16

Γράφτηκε από τον vasilaras69  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές

Συνολική βαθμολογία
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
9.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
10.0
Μετά από τις κριτικές για το εν λόγο στούντιο είπα να το τιμήσω.Δευτέρα γύρω στις 17:00 φτάνω στο στούντιο.Parking εύκολο αλλά διαθέτει και ιδιωτικό 4 θέσεων.Πηγαίνω πρώτα στο επάνω μαγαζί. Η υπηρεσία πολύ ευγενική, ο χώρος πεντακάθαρος και ο κοπέλα ξανθιά, ψηλή με μακρυά πόδια και όμορφο πρόσωπο η οποία δεν περνά απαρατήρητη.Είπα να ρίξω και μια ματιά και στο κάτω μαγαζί και να διαλέξω.Πάω κάτω ίδια κατάσταση σε χώρο και υπηρεσία μόνο που περίμενα κάποιο τέταρτο γιατί η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο.Βγαίνει και μου κόβεται η ανάσα.Καστανόξανθη,κανονικού αναστήματος,λεπτή με κάτι φυσικές στητές βυζάρες (εξάρι) που ξέχασα το όνομά μου.Χωρίς δεύτερη κουβέντα δίνω το 80άρι και παίρνω το πρόγραμμα για κουλούρι.Έρχεται στο δωμάτιο το Τζενάκι και με αρχίζει στο γλύψιμο σε όλο το κορμί και εγώ να παίζω με τις θεσπέστιες βυζάρες.Μετά μου βάζει το σκούφο γυρνάει σε στάση 69 και πλακωνώμαστε σε ένα αλληλοτσιμπούκωμα που μόνο με την εκάστοτε γκόμενά μου κάνω.Ανεβαίνει από πάνω και με αργές κινήσεις αρχίζει ιππασία και εγώ τη δουλειά μου να χουφτώνω να γλύφω τους τεράστιους βύζους και να τρελαίνομαι.Στην συνέχεια σφυροκόπιμα στα τέσσερα με το Τζενάκι να ουρλιάζει και να μου ζητάει να της τον χώσω στην κωλάρα της.Δεν έχασα χρόνο και καρφώθηκα στην σούφρα της.Δεν άντεξα και πολύ και τις τα έδωσα .Αφού με κράτησε λίγο ακόμα μέσα της σηκωθήκαμε και την ρώτησα ποιες μέρες δουλεύει και μου είπε Δευτέρα πρωί, Πέμπτη απόγευμα και άλλες 2-3 φορές την εβδομάδα οι οποίες παίζουνε.Βγαίνοντας ζαλισμένος από την ευχαρίστηση και την καύλα που ένιωσα με αποτελείωσε η μελαχρινή ψηλή καυλομούνα που ήρθε για αλλαγή.Ρώτησα και η κυρία δουλεύει φουλ πρόγραμμα και σύντομα θα επανέλθω και εδώ και επάνω και θα έχετε νέα.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ • Στάση 69 • «Ισπανικό» • Αυταρχικό • Sex show
Όνομα κοπέλας: Τζένη
Ημερ/νια επίσκεψης: 16.03.2009

 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
2 στους 2 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Βυζομάνα, Δευτέρα 16 Μάρ 2009, στις 19:16

Γράφτηκε από τον vasilaras69   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές

Συνολική βαθμολογία
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
9.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
10.0
Μετά από τις κριτικές για το εν λόγο στούντιο είπα να το τιμήσω.Δευτέρα γύρω στις 17:00 φτάνω στο στούντιο.Parking εύκολο αλλά διαθέτει και ιδιωτικό 4 θέσεων.Πηγαίνω πρώτα στο επάνω μαγαζί. Η υπηρεσία πολύ ευγενική, ο χώρος πεντακάθαρος και ο κοπέλα ξανθιά, ψηλή με μακρυά πόδια και όμορφο πρόσωπο η οποία δεν περνά απαρατήρητη.Είπα να ρίξω και μια ματιά και στο κάτω μαγαζί και να διαλέξω.Πάω κάτω ίδια κατάσταση σε χώρο και υπηρεσία μόνο που περίμενα κάποιο τέταρτο γιατί η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο.Βγαίνει και μου κόβεται η ανάσα.Καστανόξανθη,κανονικού αναστήματος,λεπτή με κάτι φυσικές στητές βυζάρες (εξάρι) που ξέχασα το όνομά μου.Χωρίς δεύτερη κουβέντα δίνω το 80άρι και παίρνω το πρόγραμμα για κουλούρι.Έρχεται στο δωμάτιο το Τζενάκι και με αρχίζει στο γλύψιμο σε όλο το κορμί και εγώ να παίζω με τις θεσπέστιες βυζάρες.Μετά μου βάζει το σκούφο γυρνάει σε στάση 69 και πλακωνώμαστε σε ένα αλληλοτσιμπούκωμα που μόνο με την εκάστοτε γκόμενά μου κάνω.Ανεβαίνει από πάνω και με αργές κινήσεις αρχίζει ιππασία και εγώ τη δουλειά μου να χουφτώνω να γλύφω τους τεράστιους βύζους και να τρελαίνομαι.Στην συνέχεια σφυροκόπιμα στα τέσσερα με το Τζενάκι να ουρλιάζει και να μου ζητάει να της τον χώσω στην κωλάρα της.Δεν έχασα χρόνο και καρφώθηκα στην σούφρα της.Δεν άντεξα και πολύ και τις τα έδωσα .Αφού με κράτησε λίγο ακόμα μέσα της σηκωθήκαμε και την ρώτησα ποιες μέρες δουλεύει και μου είπε Δευτέρα πρωί, Πέμπτη απόγευμα και άλλες 2-3 φορές την εβδομάδα οι οποίες παίζουνε.Βγαίνοντας ζαλισμένος από την ευχαρίστηση και την καύλα που ένιωσα με αποτελείωσε η μελαχρινή ψηλή καυλομούνα που ήρθε για αλλαγή.Ρώτησα και η κυρία δουλεύει φουλ πρόγραμμα και σύντομα θα επανέλθω και εδώ και επάνω και θα έχετε νέα.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ • Στάση 69 • «Ισπανικό» • Αυταρχικό • Sex show
Όνομα κοπέλας: Τζένη
Ημερ/νια επίσκεψης: 16.03.2009

Ναι, όλο κάτι τέτοια διαβάζουμε, αλλά στο τέλος αποδεικνύεται ότι άλλος ένας λιγούρης μας λέει το Autobianchi για Ferrari... Μέχρι και για 7άρια διαβάσαμε που τελικά με το ζόρι ήταν 4άρια. Κανένας αξιόπιστος μπορεί να πάει να ελέγξει;
 

Parakelsos

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Σημερινη εφοδος για Τζουλια και Αγαπη τζιφος ομως γιατι στο μεν Κνιδου ηταν κελιστο στο δε
Φωκαιας 22 καποια Μαρια δεν λεο καλο αλλα αβυζη για τα γουστα μου.......
Εμεινα με την γλυκα...........
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Παλιότερα λέγατε και για μια στο πειραιά...αλλα μάλλον κανείς δεν έδωσε παραπάνω πληροφορίες...πιθανων γιατι ηταν και καπως ακριβά λογω studio??? Γενικα παντως ειναι δυσκολο να βρεθει κατι αντιστοιχο της Τζουλιας, η κοπελα εχει τρελό 7αρι. Ειναι στο maximum δλδ.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Παλιότερα λέγατε και για μια στο πειραιά...αλλα μάλλον κανείς δεν έδωσε παραπάνω πληροφορίες...πιθανων γιατι ηταν και καπως ακριβά λογω studio??? Γενικα παντως ειναι δυσκολο να βρεθει κατι αντιστοιχο της Τζουλιας, η κοπελα εχει τρελό 7αρι. Ειναι στο maximum δλδ.
Φιλαρακο στον πειραια υπαρχει μονο σε μασατζιδικο (απο οσο γνωριζω) η παμελα με 65+20...δεν εχει 7αρια αλλα ειναι φορτωμενη καλα και σε αφηνει να παιξεις οπως θες...υπαρχουν αμα ψαξεις αναφορες απο αλλους συναδελφους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom