Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 89 άτομα (10 μέλη και 79 επισκέπτες)

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.044
Πόντοι
1.960
Ναι τιε ξέρω και τις δυο αλλά, όπως θα έχεις καταλάβει, είναι φθηνά υποκατάστατα, για μένα, μιας πραγματικής βυζαρούς. Η μόνη τύπου τζούλιας είναι αυτή η μαρίνα που ξανάβαλε αγγελία στο κανεσεχ ως τζοβάνα αλλά εκτός το ότι κλέβει χρόνο, ο χώρος πάσχει από καθαριότητα. Οπότε ελπίζουμε σε καμμιά γνήσια αντικαταστάτρια του σερραικού θρύλου, αλλιώς βιντεο....
Εχεις παει με αυτες?
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
755
Κριτικές
20
Like
1.436
Πόντοι
2.290
Μεγαλα γαλακτερα νεανικα Βυζια (οχι θειες-γριες και ορκες) αν θες να τα χουφτωσεις και απλα να τον βρεξεις πας με 50€ στην Βικτωρια..
*****/gr/StudioWorker/4039-Victoria
Οπου*****εροτικ.κομ στα Αγγλικα
Αλλιως πας και με 10€ πρωινο αρμεγμα στην νταρντανοθεια Κορινα Κεραμικου 13
Δεν μου το εμφανιζει να πω την αληθεια. Λες για μια μαυρομαλλα με βυζαρες και κριτικες παλτου;;
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.044
Πόντοι
1.960
Δεν μου το εμφανιζει να πω την αληθεια. Λες για μια μαυρομαλλα με βυζαρες και κριτικες παλτου;;
?
victoria.png
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
303
Like
516
Πόντοι
81
Εχεις παει με αυτες?
Ναι και ειδικά με την Κορίνα παλαιότερα. Αλλά σου είπα, είναι υποκατάστατα για μένα μιας πραγματικής βυζαρούς. Είπαμε, η μόνη βυζαρού που υπάρχει αυτή τη στιγμή είναι η τζοβάνα αλλά γαμησέ τα είναι η κατάσταση. Για Ανέττα δεν συζητάμε κάν, διότι η φόλα βαράει ταβάνι με το που μπαίνεις μες το σπίτι.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.044
Πόντοι
1.960
Ναι και ειδικά με την Κορίνα παλαιότερα. Αλλά σου είπα, είναι υποκατάστατα για μένα μιας πραγματικής βυζαρούς. Είπαμε, η μόνη βυζαρού που υπάρχει αυτή τη στιγμή είναι η τζοβάνα αλλά γαμησέ τα είναι η κατάσταση. Για Ανέττα δεν συζητάμε κάν, διότι η φόλα βαράει ταβάνι με το που μπαίνεις μες το σπίτι.
Εμενα δεν μου αρκουν 2 σακουλες πλεον, ουτε καν θα πηγαινα στην Τζουλια αν δουλευε ακομα, μεγαλη σε ηλικια και πολυ παχια για τα γουστα μου (ευτυχως την ειχα χαρει προ 10ετιας που ηταν σφιχτη και chubby)
και η Αννετα πολυ χοντρη,ατσουμπαλη και ακριβη (κλασσικη ασχημη γυφτισσα απο κοτετσια ορεινου χωριου της Βουλγαριας)
Για τα δεδομενα της χωρας προτιμω Ρομπερτα και Βικτωρια αλλα δεν περισσευουν 50ρικα για 10 λεπτα..
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
303
Like
516
Πόντοι
81
Εμενα δεν μου αρκουν 2 σακουλες πλεον, ουτε καν θα πηγαινα στην Τζουλια αν δουλευε ακομα, μεγαλη σε ηλικια και πολυ παχια για τα γουστα μου (ευτυχως την ειχα χαρει προ 10ετιας που ηταν σφιχτη και chubby)
και η Αννετα πολυ χοντρη,ατσουμπαλη και ακριβη (κλασσικη ασχημη γυφτισσα απο κοτετσια ορεινου χωριου της Βουλγαριας)
Για τα δεδομενα της χωρας προτιμω Ρομπερτα και Βικτωρια αλλα δεν περισσευουν 50ρικα για 10 λεπτα..
Για την τζούλια θα διαφωνήσω διότι είχε πολύ καλές υπηρεσίες. Πιο παλιά ήταν σφιχτή αλλά λιγότερο καλή. Η Αννέτα, θα συμφωνήσω, είναι ακριβή και φόλα, δεν αξίζει. Οι άλλες είναι ακριβές και λιτές και φυσικά, δεν έχουν τις βυζάρες της πρώτης ή της δεύτερης.. Τι να κάνουμε, δυστυχώς η Ελλάδα δεν έχει πολλές επιλογές για όποιον θέλει huge tits. Δεν υπάρχουν Μασερατι ή Κριστινα Μιλαν εδώ. Για παλιες εποχές, 2000ς, δεν ξέρω τι έπαιζε.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.044
Πόντοι
1.960
Το μεγαλυτερο δεν ειναι παντα και καλυτερο..
Αν μου ελεγες να διαλεξω μεταξυ Roxi Red που τα βυζια της εχουν ξεθωριασει και μοιαζουν με αγελαδας και Maserati που ειναι μικροτερα αλλα πολυ πιο ωραια θα διαλεγα την Masi..
Γι αυτο και πηγαινα Μπιουτι,Ρομπερτα,Βικτωρια και οχι στην Τζουλια..
Τωρα εγω το μονο που θελω ειναι να θελει να γαμηθει απο κει και περα οι υπηρεσιες ειναι σχετικες για τον καθενα..
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
303
Like
516
Πόντοι
81
Δύσκολη σύγκριση. Roxi Red υπερτερεί σε βυζαρες αλλά Maserati έχει καλυτερο κώλο και πιο καυλιαρικό κορμι. Αλλά δεν νομίζω ότι έχουμε στην Ελλάδα τέτοιες επιλογές. Οπότε ο καθένας βολεύεται όπως μπορεί κι αν μπορεί.
 
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
81
Like
70
Πόντοι
0
Μεγαλα γαλακτερα νεανικα Βυζια (οχι θειες-γριες και ορκες) αν θες να τα χουφτωσεις και απλα να τον βρεξεις πας με 50€ στην Βικτωρια..
*****/gr/StudioWorker/4039-Victoria
Οπου*****εροτικ.κομ στα Αγγλικα
Αλλιως πας και με 10€ πρωινο αρμεγμα στην νταρντανοθεια Κορινα Κεραμικου 13
Γενικά αξίζει αυτή; Οι κριτικές που διαβάζω δεν είναι καλές, μιλάνε για κομοδίνο
 
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
81
Like
70
Πόντοι
0
Το μεγαλυτερο δεν ειναι παντα και καλυτερο..
Αν μου ελεγες να διαλεξω μεταξυ Roxi Red που τα βυζια της εχουν ξεθωριασει και μοιαζουν με αγελαδας και Maserati που ειναι μικροτερα αλλα πολυ πιο ωραια θα διαλεγα την Masi..
Γι αυτο και πηγαινα Μπιουτι,Ρομπερτα,Βικτωρια και οχι στην Τζουλια..
Τωρα εγω το μονο που θελω ειναι να θελει να γαμηθει απο κει και περα οι υπηρεσιες ειναι σχετικες για τον καθενα..

Αυτή η Ρομπέρτα δουλεύει πλέον;
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.044
Πόντοι
1.960
Αυτή η Ρομπέρτα δουλεύει πλέον;
Οχι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτή η Ρομπέρτα δουλεύει πλέον;

Γενικά αξίζει αυτή; Οι κριτικές που διαβάζω δεν είναι καλές, μιλάνε για κομοδίνο
Για ποια απ τις δυο ρωτας?
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα σε όλους
Άγκυρας 12β Ιβαννα ξανθιά νταρντανοπαχουλη μιλφ με 3.5αρια συν βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στόμα ανακοινώθηκε σήμερα.
Την ξέρει κανείς μάλλον πρωινή βάρδια...
 

bluespot

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
αυτή η Τζοβάνα πρώην Μαρίνα κάνει ραντεβού στο Lydia που είναι παρακμιακό. Έχει ωραίο πρόσωπο αλλά είναι γεμάτη γυναίκα με αποτέλεσμα να έχει ραγάδες στα πόδια. Επίσης δε μου φάνηκε καθαρή καθώς δεν την είδα να κάνει μπάνιο. Η τιμή της είναι όμως χαμηλή και κάποιες μέρες στη τιμή περιλαμβάνεται κ το δωμάτιο.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.044
Πόντοι
1.960

Aridar13

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2018
Μηνύματα
45
Like
146
Πόντοι
0
Καλημερα και απο εμενα μαγκες μου, ξερουμε καμια με μεγαλα βυζια και ωραια πιπα να φυγω καρφι τωρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom