Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 99 άτομα (8 μέλη και 91 επισκέπτες)

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
10
Like
3.075
Πόντοι
1.960
  Ελληνιδα 40 χρονη Ελενα  με τεραστιο στηθος Νο10 και βαλε πολυ καλο προγραμμα στα 40 ευρω καπου στα πατησια
Ο συνδεσμος σε οδηγει σε μια αγγελια της ΧΕ που δεν λεει τπτ.
Εσυ που τα ξερεις αυτα ρε συντροφε? Εχεις παει? Εχεις παρει τηλ?
Τι εννοεις στηθος 10? Σαν της Μιλένας της Βέλμπας ασπουμε?
Ειναι τοφαλος? Γαμιετε?
Δωσε περισσοτερες πληροφοριες γιατι ειναι σαν μιση ενημερωση.
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Να είχε και καμιά φωτό, λες πάει στο καλό η κατάσταση, κάτι βλέπουμε. Τεσπά.

Εξόρμηση χθές και σήμερα στην 3η Σεπτεμβρη για να βρώ το άντρο που ανέφερε ο φίλτατος Ζάρας...μα επειδή είναι καλοκαίρι; Μα είμαι εγώ ο στραβούλιακας της υπόθεσης; Μα να με έχει χτυπήσει ο ήλιος; Όπως και να έχει, δεν το βρήκα το μέρος παρ'ότι είδα εκεί πέρα δύο μαγαζία με υπερυψωμένα...αλλά να υπήρχε και καμιά με στήθος, να πω εδώ είναι το βρήκαμε. Ξεραϊλα. Χειμώνα τώρα, δεν χαθήκαμε.

Χθές έγινε εξόρμηση και στην Δευκαλίωνος 63 αμέσως μετά γιατί ακούστηκε ότι στον 5ο, στο όνομα Θωδου μου είπαν γιατί υπάρχει μια Αλίκη με 7αρια και είχα βυζοθολώσει και εγώ. Νεκρική σιγή. Οι ώρες που λέγανε και οι παλιοί και σε άλλα σάιτ, 11 με 6...μήπως τα κλείνουν τον Ιούλη βρε αδερφέ ή εγώ είμαι ο γκαντέμης της παρέας;

Μετά από την σημερινή προσπάθεια τουλάχιστον, βρήκα, ευτυχώς, την Τζούλια και μου φύγαν τα μάτια. :kneel: Άλλο να το βλέπεις στην οθόνη και άλλο λάιβ. :kneel: Τιμήθηκε και τώρα, ή φταίει που είμαι εγώ όλοι μέρα στους γκασμάδες για χρόνια και τις πρώιμες πατασβούρες που δείχνουν 40 χρόνια μεγαλύτερες, αλλά για την ηλικία που λένε στο σάιτ, άψογα κρατιέται. Καλά να είμαστε και τσέπη να'χουμε να την ξανατιμήσουμε.

Καλό καλοκαίρι παίδες και καλά μπάνια. :hi: :orchestra: :rockon:
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Ο συνδεσμος σε οδηγει σε μια αγγελια της ΧΕ που δεν λεει τπτ.
Εσυ που τα ξερεις αυτα ρε συντροφε? Εχεις παει? Εχεις παρει τηλ?
Τι εννοεις στηθος 10? Σαν της Μιλένας της Βέλμπας ασπουμε?
Ειναι τοφαλος? Γαμιετε?
Δωσε περισσοτερες πληροφοριες γιατι ειναι σαν μιση ενημερωση.
Δεν ξαναλεω τπτ.Εγω εγραψα  ενα ποστ μια γραμμη και επειδη το ανεβασα  στο βυζοπουλες στα μπουρδελα και στο ανεξαρτητες με δικο τους χωρο μας την ειπε ο φιλος σας.Ρωτηστε τοτε αυτον να σας ενημερωση
 

alekos_patrinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Ο συνδεσμος σε οδηγει σε μια αγγελια της ΧΕ που δεν λεει τπτ.
Εσυ που τα ξερεις αυτα ρε συντροφε? Εχεις παει? Εχεις παρει τηλ?
Τι εννοεις στηθος 10? Σαν της Μιλένας της Βέλμπας ασπουμε?
Ειναι τοφαλος? Γαμιετε?
Δωσε περισσοτερες πληροφοριες γιατι ειναι σαν μιση ενημερωση.
Ειναι κανονικη στο σωμα προς το στρουμπουλο χωρις κοιλια με τεραστιο βυζο που για το μεγεθος τους κρατιουνται τελεια υπολογισε τζουλια και βαλε και το προγραμμα ειναι φουλ στα 40 γιουρια
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
648
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Ειναι κανονικη στο σωμα προς το στρουμπουλο χωρις κοιλια με τεραστιο βυζο που για το μεγεθος τους κρατιουνται τελεια υπολογισε τζουλια και βαλε και το προγραμμα ειναι φουλ στα 40 γιουρια
Περασμα σημερα εχει 5αρια βυζια περιπου.Προγραμμα εχει ελευθερο στοματικο , με λιγο μασαζ ,και σεξ ,40 ευρω.Εγινε η καταθεση σε βυζια και μαπα!!!Αλλα δεν ειναι μονη τηs εχει και αλλεs κοπελεs !!!Διαφορετικεs καθε μερα!!Καλα γαμησια!!
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Αμα λετε 5αρια, την Τζουλια δεν την φτάνει. Σε ποια περιοχή ειναι?
 

alekos_patrinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Περασμα σημερα εχει 5αρια βυζια περιπου.Προγραμμα εχει ελευθερο στοματικο , με λιγο μασαζ ,και σεξ ,40 ευρω.Εγινε η καταθεση σε βυζια και μαπα!!!Αλλα δεν ειναι μονη τηs εχει και αλλεs κοπελεs !!!Διαφορετικεs καθε μερα!!Καλα γαμησια!!
Τοτε σιγουρα δεν πηρες την Ελενα αλλα καποια αλλη.Η Ελενα εχει τεραστιους βυζους  :tits: :tits: :tits:
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
648
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Tην Ελενα πηρα με κοντο ξανθο μαλλι.Γιατι ειπα οτι τα εχει μικρα  :tits:
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
648
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Αν παει κανεναs υπαρχει 1 ακομα βυζαρου.Παντωs εχτεs ειχε και 1 ωραιο μουνι. :fuck1: :cum: :tits: :tits2:
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Η ελενα ειναι τοπ! Την ξερω απο παλια! Νταντανα με κατι βυζαρες 5! Ειναι μεσα καυλιαρα! Μια φορα μ ειχε κανει δωρο παρτουζα με μια αλλη για να με πεισει ν παρω την αλλη!
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Παναθεμα σας ησυχια δεν εχετε.

Ξεκαθαριζω οτι της Τζουλιας ειναι 7αρι και στο ξενο ειναι 90Η. Τελος

Αν αυτή που λετε έχει μεγαλύτερα απο την Τζουλια θα προκειται για φαινομενο.Τι 10αρια και παπαριες διαβαζουμε .

Γι αυτο παντα λεμε για τετοια μεγεθη αμα δεν ξερουμε οτι ειναι ή μικροτερα της Τζουλιας ή μεγαλυτερα.

Ισα που θα με κανετε να παω να σας πω τι φοράει και ας μην το βγαλει .Ημαρτον..Στο xe.gr δειχνει μια με κοκκινο φορεμα αν δεν κανω λαθος .Αυτη ΔΕΝ εχει 5αρια
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
648
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Δεν φτανει καμια στην Ελλαδα την Τζουλια Εδω και μια 20 ετια ,μονο μια ειδα να την εφτασε....
 

alekos_patrinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Αντε να μπει μια ταξη γιατι ο καθενας λεει οτι του κατεβει
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
10
Like
3.075
Πόντοι
1.960
Εχω συγκρατησει απο Ημερησια αυτα τα 2
Τις εχει δει κανεις?
Ειναι καμια καλη περιπτωση?

Φωκαιας 9  3Bαρδια αριστερο βυζαρου Λαουρα

Φωκαίας 17 3Bαρδια ισόγειο Αλίνα με ελεύθερο στοματικό κοντή
πολύ πιτσιρίκα με μεγάλα κρεμασμένα μαστάρια.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom