Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 204 άτομα (5 μέλη και 199 επισκέπτες)

alekos_patrinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Σε καμια περιπτωση  βεβαια η Ελενα ειναι ποιο νταρντανα απο την Ρομινα με μεγαλητερες πλατες και αλλο σωματοτυπο αλλα σε απολυτους αριθμους εχει πολυ ποιο μεγαλο βυζο με διαφορα  :tits2:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Σε καμια περιπτωση  βεβαια η Ελενα ειναι ποιο νταρντανα απο την Ρομινα με μεγαλητερες πλατες και αλλο σωματοτυπο αλλα σε απολυτους αριθμους εχει πολυ ποιο μεγαλο βυζο με διαφορα  :tits2:
η ρομινα ηταν πολυ καλυτερη οταν δουλευε σε γραφειο.πολυ ποιο αδυνατη,και ποιο στητα τα βυζια της..τωρα μεγαλωσε και παχυνε αρκετα...η ελενα μην ξεχνας ειναι και 50φευγα ετσι...
 

alekos_patrinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
η ρομινα ηταν πολυ καλυτερη οταν δουλευε σε γραφειο.πολυ ποιο αδυνατη,και ποιο στητα τα βυζια της..τωρα μεγαλωσε και παχυνε αρκετα...η ελενα μην ξεχνας ειναι και 50φευγα ετσι...
Συμφωνω απολυτα αλλα για 50αρα μια χαρα κρατιεται  τα βυζια της ακομα δεν εχουν κρεμασει και στο δωματιο το παλευει καλα αλλα δεν ειναι και απολυτα συγκρισιμο με την Ρομινα οταν  ηταν 25 χρονων
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Η Αιντα απο Περγαμου κανει καλο κρεβατι;
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
648
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26

alekos_patrinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Η Ρομίνα ήταν πολύ παραπάνω από 25 όταν δούλευε σε γραφείο πριν μια δεκαετία τύπε.
Δεν νομιζω να κανω λαθος αλλα η Ρομινα εχει πανω απο μια 10ετια που ξεκινησε.13 με 14 χρονια πριν
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
10
Like
3.075
Πόντοι
1.960
Το νεο Ρομπερτοειδή Νταιάνα Βεργ3αριστ. απ οτι καταλαβα δουλευει 5 το απογευμα με 6 το πρωι καθημερινες εκτος ΠΣΚ.
Ενος λεπτου σιγη για τη νεα πολιτικη ενημερωσης του Σμυρνη χωρις Νουμερο στηθους.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
25
Like
11.633
Πόντοι
14.615
Το νεο Ρομπερτοειδή Νταιάνα Βεργ3αριστ. απ οτι καταλαβα δουλευει 5 το απογευμα με 6 το πρωι καθημερινες εκτος ΠΣΚ.
Ενος λεπτου σιγη για τη νεα πολιτικη ενημερωσης του Σμυρνη χωρις Νουμερο στηθους.
:2funny:
 

Επισκέπτης
Οξαποδω στη μαριαννα (βεργας) πας ακομα?

Σε τι κατασταση βρισκεται? Γιατι τελευταια φορα που την ειχα δει ειχε αδυνατισει :(
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
25
Like
11.633
Πόντοι
14.615
Οξαποδω στη μαριαννα (βεργας) πας ακομα?

Σε τι κατασταση βρισκεται? Γιατι τελευταια φορα που την ειχα δει ειχε αδυνατισει :(
Ναι, αμέ, την επισκεπτομαι που και που.
Έχουμε διαχρονική σχέση με τη Μαριάννα, από τον καιρό που ήταν στο αλήστου μνήμης Περγάμου 27.
Την είχα γνωρίσει μιλφ, ενώ τώρα είναι γκιλφ.
 

Επισκέπτης
Ναι, αμέ, την επισκεπτομαι που και που.
Έχουμε διαχρονική σχέση με τη Μαριάννα, από τον καιρό που ήταν στο αλήστου μνήμης Περγάμου 27.
Την είχα γνωρίσει μιλφ, ενώ τώρα είναι γκιλφ.
απο κιλα πως ειναι; Οπως οταν ηταν στο περγαμου;
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
373
Πόντοι
26
Δοκίμασα χτές Κυριακή μεσημέρι την Ρουμάνα Busty MILF Αλίνα, στο Διδύμου 18Β υπόγειο. Μοιάζει πολύ με βυζαρού μητέρα συμμαθητή μου, για την οποία είχα παίξει άπειρες μαλακίες για πάρτη της όταν ήμουν πιτσιρικάς... :wanker:

Ηλικία 45+, πρόσωπο γλυκό αλλά με πονηρό χαμόγελο, μαύρα στιλπνά μαλλιά, δέρμα σχετικά λευκό (αν και μελαχροινή), Βυζιά φυσικά 3,5άρια, κρεμασμένα, ρόγα που καβλώνει στο πιπίλισμα, θηλή σχετικά μεγάλη αλλά όχι τόσο σκουρόχρωμη, μεγάλη κοιλιά, αφήνει γλύψιμο στο ξυρισμένο μουνί της, αλλά όχι δάχτυλο. Λόγω προβλήματος στην μέση μου δεν μπόρεσα να κάνω πολλά πράγματα, τελείωσα με Ισπανική. Οπως είπε και προηγουμένως κάποιος συναγωνιστής, "Καλούλα είναι". Εμένα πλέον μου έφυγε το απωθημένο της βυζαρούς μητέρας του συμμαθητή μου :tits2: :tits2: :tits2:

 

Επισκέπτης
Δοκίμασα χτές Κυριακή μεσημέρι την Ρουμάνα Busty MILF Αλίνα, στο Διδύμου 18Β υπόγειο. Μοιάζει πολύ με βυζαρού μητέρα συμμαθητή μου, για την οποία είχα παίξει άπειρες μαλακίες για πάρτη της όταν ήμουν πιτσιρικάς... :wanker:

Ηλικία 45+, πρόσωπο γλυκό αλλά με πονηρό χαμόγελο, μαύρα στιλπνά μαλλιά, δέρμα σχετικά λευκό (αν και μελαχροινή), Βυζιά φυσικά 3,5άρια, κρεμασμένα, ρόγα που καβλώνει στο πιπίλισμα, θηλή σχετικά μεγάλη αλλά όχι τόσο σκουρόχρωμη, μεγάλη κοιλιά, αφήνει γλύψιμο στο ξυρισμένο μουνί της, αλλά όχι δάχτυλο. Λόγω προβλήματος στην μέση μου δεν μπόρεσα να κάνω πολλά πράγματα, τελείωσα με Ισπανική. Οπως είπε και προηγουμένως κάποιος συναγωνιστής, "Καλούλα είναι". Εμένα πλέον μου έφυγε το απωθημένο της βυζαρούς μητέρας του συμμαθητή μου :tits2: :tits2: :tits2:
  Ειμαι ο συναγωνιστης.

Να ξερεις οτι και στα 4 απλωνει ωραια η κωλαρα της.
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
373
Πόντοι
26
Νά σαι καλά συναγωνιστή Νώντα...Ελπίζω να περάσει σύντομα η μέση και να την ξαναεπισκεφτώ, αν και όπως είπα την πήρα πιό πολύ για το απωθημένο των μαθητικών μου χρόνων...
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
25
Like
11.633
Πόντοι
14.615

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
373
Πόντοι
26
Τύπε ευχαριστώ για το λινκ, αλλά εγώ μάλλον έχω πρόβλημα σε κάποιον σπόνδυλο. Οι ασκήσεις που έχει το λινκ είναι περισσότερο για την πλάτη, αν κατάλαβα καλά. Και πάλι ευχαριστώ.

 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
3,5αρι αξιο αναφορας κολωνου 30β πανω, ονομα μελινα νομιζω, χυμωδες καλο σωμα, εμφανισιμη, μεγαλες ρωγες επισης, στο δωματιο τυπικοτες
συμφωνω εχει βυζαρες...θυμασαι τι βραδια δουλευει;;
 

Επισκέπτης
συμφωνω εχει βυζαρες...θυμασαι τι βραδια δουλευει;;
φιλε ειχα μπει περιπου 5 πμ (δεν ειχα κοιταξει ωρα ακριβως) και οταν τη ρωτησα στο δωματιο αν εκεινη την ωρα ξεκινουσε ή τελειωνε αυτη γελασε και δεν απαντησε...

Μαλλον πρωινη ειναι

Επισης αν εκεινη την ωρα τελειωνε, τα βυζια της ηταν πολυ καθαρα

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom