Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (4 μέλη και 40 επισκέπτες)

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
10
Like
3.075
Πόντοι
1.960
Εχω συγκρατησει απο Ημερησια αυτα τα 2
Τις εχει δει κανεις?
Ειναι καμια καλη περιπτωση?

Φωκαιας 9  3Bαρδια αριστερο βυζαρου Λαουρα

Φωκαίας 17 3Bαρδια ισόγειο Αλίνα με ελεύθερο στοματικό κοντή
πολύ πιτσιρίκα με μεγάλα κρεμασμένα μαστάρια.
Τσεκαριστικε η Αλινα, εχει 2,5αρες ρωγες, γιατι ολο της το βυζι ειναι μια ρωγα!
..και επισης η Ολγα απο Κολωνου30β, και αυτης 2μισαρια ειναι..ενα κανονικο στηθος σε ενα κανονικο σωμα.
Την Λαουρα2 απο Φωκαιας δεν την εχω δει ακομα.
Γραψτε καμμια μλκια να φτασουμε στις 500 σελιδες!!
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Tσεκαρίστηκε - οπτικά μονο-  η Ντιανα, ρωσίδα μιλφ, στο Θεσ. νικης 81. (τελικά αυτη, δεν ειναι  η Ντιανα απο Τροφωνιου 11 πανω ,  που νομιζα )  ΟΚ Ψηλή με 4αρια  :tits:, ψηλά  πόδια  και κοιλιά.  Εχει  ενα μαλλι κουπ 1950'ς -60'ς που την κανει  σαν θείτσα  . Δεν  μου αρεσαν  οι γνωστες  επεμβάσεις στα περιθήλια, τυπου  θεια Ολγα  Ρεμουνδου  και  Αγαπη  @ Περγ 1, Ιουλ 71, Τροφ  11    κλπ Anyway -  Το στουντιο ερημο  εκει μεσ' τα συνεργεία ..  μία βαρδια μόνο-  ποιος  πατάει εκει με τιμες 70 ε  το με 69,και 80 ε το ακα στοματικο …Αποχωρήσαμε,,,
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056
Γραψτε καμμια μλκια να φτασουμε στις 500 σελιδες!!
Τανια απο Ιασωνος 36 στη μεταμεσονυχτια αλλαγη.Εχει αρκετα μεγαλο φυσικο στηθος! Πρεπει να ειναι 4 η 5ρι!!! Εχω γραψει κριτικη! :hi: :grin:
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
10
Like
3.075
Πόντοι
1.960
Να τις 1000άσει!!!
 

Συνημμένα

  • 500 pages of tits.jpg
    500 pages of tits.jpg
    304,5 KB · Εμφανίσεις: 39

adolfo13

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2016
Μηνύματα
41
Κριτικές
8
Like
81
Πόντοι
0
ρε παιδια εχω μια απορια οποιος μπορει και θελεις ας μου τη λυσει.
πηγα με τη βυζου την αρτεμις στο χωματιανου 11 το πανω.
διαβασα εδω κρητικη οτι κανει ακα τσιμπουκι.
εγω οταν πηγα η υπηρεσια δε το ανακοινωσε στο σαλονι ουτε και αυτη με ρωτησε.
εχεις κανεισ εμπιρια με τη συγκεκριμενη??
επισης στα βυζια καθετε να τη χυσεις?
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Τελικα το ιδιο προσωπο ειναι αυτες οι δυο αγγελιες; Μπραβο παντως για την ανακαλυψη παιδες, τωρα μενει να βρουμε και μια με μεγαλυτερα απο την τζουλια. Μακαρι...
 

tolistolis55

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2016
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα το ιδιο προσωπο ειναι αυτες οι δυο αγγελιες; Μπραβο παντως για την ανακαλυψη παιδες, τωρα μενει να βρουμε και μια με μεγαλυτερα απο την τζουλια. Μακαρι...
Αυτη δειχνει να τα εχει μεγαλυτερα απο της Τζουλια και σιγουρα ποιο στητα  :tits: :tits: :tits:
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Απο ματι και ποσταρισμα αλλο τιποτα ....απο κοκό όμως παπαρια μαντολες
 

tolistolis55

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2016
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον η κυρια ειναι σουπερ τουμπανο.Βυζαρες πελωριες και αρκετα σφικτες για το μεγεθος τους.Χωρος καθαρος διακριτικος.Προγραμμα ολα εκτος πρωκτου.Πολυ καλη εμπειρια για λατρεις του ειδους.Εχει μαζι και μια πιτσιρικα μελαχρινη πολυ καλη αλλα οχι σε αυτο το  μεγεθος
 

Zaxaroplastis5

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον η κυρια ειναι σουπερ τουμπανο.Βυζαρες πελωριες και αρκετα σφικτες για το μεγεθος τους.Χωρος καθαρος διακριτικος.Προγραμμα ολα εκτος πρωκτου.Πολυ καλη εμπειρια για λατρεις του ειδους.Εχει μαζι και μια πιτσιρικα μελαχρινη πολυ καλη αλλα οχι σε αυτο το  μεγεθος

αυτο το θρεντ ειναι μακραν το πιο χρησιμο για μας τους βυζολατρες. Γινεται ενημερωση επιπεδου reuters  :boobies:


 

tolistolis55

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2016
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα το ιδιο προσωπο ειναι αυτες οι δυο αγγελιες; Μπραβο παντως για την ανακαλυψη παιδες, τωρα μενει να βρουμε και μια με μεγαλυτερα απο την τζουλια. Μακαρι...
Τσεκαριστηκε και αυτη και δεν ειναι η ιδια.Εχει δικο της χωρο στην πλατεια Αττικης εχει και αυτη βυζαρες τεραστιων διαστασεων ποιο μελαχροινη απο την Ελενα πολυ περιποιητικη δεν βιαζεται και το προγραμμα ειναι τα παντα ολα
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
37
Like
2.888
Πόντοι
1.446
Τσεκαριστηκε και αυτη και δεν ειναι η ιδια.Εχει δικο της χωρο στην πλατεια Αττικης εχει και αυτη βυζαρες τεραστιων διαστασεων ποιο μελαχροινη απο την Ελενα πολυ περιποιητικη δεν βιαζεται και το προγραμμα ειναι τα παντα ολα

πωωω ρε φίλε...

τί βυζάρες είναι αυτές?

περιγραφή κοπέλας?

κόστος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom