Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 102 άτομα (8 μέλη και 94 επισκέπτες)

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
10
Like
3.075
Πόντοι
1.960
ΒΥΖΟ ΑΛΕΡΤ!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

Βεργας 3 δεξια μαζι με την Μαργκω δουλευε μια καινουργια Αλβανιδα με τεραστια βυζομπαλα!!!  Πιο μεγαλα και απο αυτα που εχει η Αιντα απο Περγμαμου! :rockon: Απο φατσα κ σωμα ομως δεν ελεγε τιποτα.Δεν ρωτησα την τσατσα αν η κοπελα κανει τελειωτικο στο στηθος!
Ηλικια περιπου? Χοντρη?
 

darkroom

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
650
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
ΒΥΖΟ ΑΛΕΡΤ!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

Βεργας 3 δεξια μαζι με την Μαργκω δουλευε μια καινουργια Αλβανιδα με τεραστια βυζομπαλα!!!  Πιο μεγαλα και απο αυτα που εχει η Αιντα απο Περγμαμου! :rockon: Απο φατσα κ σωμα ομως δεν ελεγε τιποτα.Δεν ρωτησα την τσατσα αν η κοπελα κανει τελειωτικο στο στηθος!

Πέρασα με την κοπέλα χτες, βραδυνή βάρδια (2η). Νομίζω την είπαν "Νταϊάνα". Η τσατσά λέει ότι είναι 2 μέρες τώρα εκεί και έχει γίνει χαμος..   Είχε όρεξη για κουβεντούλα στην αρχή οπότε την ρώτησα από που είναι. Μου είπε Ιταλίδα.. Αν όχι αλβανίδα μπορεί να είναι και ρουμάνα. Έχει το στυλ σώματος, χρώμα δέρματος και βύζου της Ρομπέρτας -ίσως λίγο πιο μικρά και πιο πεσμένα- αλλά σαφώς πιο φιλική και πιο ευχάριστος χαρακτήρας. Μετά από χαδάκια έβαλε κατευθείαν προφυλακτικό χωρίς να υπονοηθεί κάτι για ακά. Ψεύτικες κραυγούλες στα αγγλικά  :think:. Ρώτησα για τελείωμα στο στήθος και αρνήθηκε ευγενικά. Σκούπισε μετά το στήθος της που το είχα πιπιλήσει δεόντως με μωρομάντηλα.

Μήπως γνωρίζει κάποιος πού έχει χαθεί η Κατερίνα από Διδύμου 7;
 

psyduck

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά πήγα χθες 5/7/16 11 πμ στο δεξια στη Βεργας 3 αλλα ηταν μια με στηθος 3-3,5. Δε νομίζω ότι τιθεται θεμα συγκρισης με τα βυζοκτηνη της Ρομπερτας που ανεφερε βυζαγωνιστης. Αν και μαλλον μιλαμε για αλλη γυναικα. Γιατι και το σωματοτυπο δεν ειχε σχεση με Ρομπτερτα. Η συγκεκριμενη ειχε λεπτα ακρα και μεγαλη κοιλια(Νταξ εχει και Ρομπερτα κοιλιτσα αλλα ειναι κοντη σε σχεση με αυτη). Ειχε tribal slut tattoo στη μεση.
 

Επισκέπτης
Παιδιά πήγα χθες 5/7/16 11 πμ στο δεξια στη Βεργας 3 αλλα ηταν μια με στηθος 3-3,5. Δε νομίζω ότι τιθεται θεμα συγκρισης με τα βυζοκτηνη της Ρομπερτας που ανεφερε βυζαγωνιστης. Αν και μαλλον μιλαμε για αλλη γυναικα. Γιατι και το σωματοτυπο δεν ειχε σχεση με Ρομπτερτα. Η συγκεκριμενη ειχε λεπτα ακρα και μεγαλη κοιλια(Νταξ εχει και Ρομπερτα κοιλιτσα αλλα ειναι κοντη σε σχεση με αυτη). Ειχε tribal slut tattoo στη μεση.
αυτη που λες ειναι η στελλα ρε μινωταυρε
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056
Πέρασα με την κοπέλα χτες, βραδυνή βάρδια (2η). Νομίζω την είπαν "Νταϊάνα". Η τσατσά λέει ότι είναι 2 μέρες τώρα εκεί και έχει γίνει χαμος..   Είχε όρεξη για κουβεντούλα στην αρχή οπότε την ρώτησα από που είναι. Μου είπε Ιταλίδα.. Αν όχι αλβανίδα μπορεί να είναι και ρουμάνα. Έχει το στυλ σώματος, χρώμα δέρματος και βύζου της Ρομπέρτας -ίσως λίγο πιο μικρά και πιο πεσμένα- αλλά σαφώς πιο φιλική και πιο ευχάριστος χαρακτήρας. Μετά από χαδάκια έβαλε κατευθείαν προφυλακτικό χωρίς να υπονοηθεί κάτι για ακά. Ψεύτικες κραυγούλες στα αγγλικά  :think:. Ρώτησα για τελείωμα στο στήθος και αρνήθηκε ευγενικά. Σκούπισε μετά το στήθος της που το είχα πιπιλήσει δεόντως με μωρομάντηλα.

Μήπως γνωρίζει κάποιος πού έχει χαθεί η Κατερίνα από Διδύμου 7;
Αμαρτια να μην αφηνει να την χυσουμε σε αυτα τα βυζομπαλα! :headbang: Ε , με απλο προγραμμα δεν αξιζει να περασεις!!! :jerking:
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
373
Πόντοι
26
:tits: ΒΥΖΟ-ALERT  :tits: Χτές βράδυ 2345, 3η βάρδια στο Κολωνού 47 ισόγειο, εργαζόταν μιά νταρντανοειδής θηριώδης βυζαρού, ονόματι Τζούλια. με Μεγάλα 5-6άρια βυζιά. Ο σωματότυπος της είναι παραπλήσιος με την αντίστοιχη Τζούλια της Τροφωνίου, αλλά η συγκεκριμένη είναι Ρωσίδα, με μαύρα μακρυά μαλλιά (λίγο κάτω από τους ώμους), πιό ψηλή, φαρδιές πλάτες και αρκετά χοντρή γενικά. Πρόγραμμα στο 10ρικο, Ισπανική, ακά πίπα, χύσιμο στα βυζιά. Δεν πέρασα γιατί το πρόσωπο της έδειχνε κάπως άγριο, κάτι σαν παλαιστής. Ηλικία κοντά στα 40. Δεν ξέρω πόσο καιρό δουλεύει εκεί αν έχει αναφερθεί παλαιότερα, οι βυζολάτρεις ας πάνε και ας ενημερώσουν αναλυτικότερα. 
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
Καποιος που να ξερει ρωσικα ας πει τι ειναι αυτο bustyrussianwomanblogspot.gr.Ειναι βυζαρουδες ολων των ειδων.Σιγουρα δεν ειναι πορνες γιατι οι φωτο ειναι ολες ντυμενες.Ειναι για γνωριμιες?ειναι απλα φωτο?τι τελικα ειναι?
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
373
Πόντοι
26
Σήμερα πρωινή βάρδυα, στον οίκο Διδύμου 18Β (υπόγειο), εργαζόταν η μελαχροινή Ρουμάνα Αλίνα (ηλικία 45-50) , BUSTY MILF με 4άρια που ασφυκτιούσαν στο σουτιέν της. Το πρόγραμμα (το ανακοίνωσε μόνη της), είχε τα πάντα όλα εκτός από κουλούρι (ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, ακά Ισπανική τελειωτική κλπ). Δεν πέρασα, γιατί μου φάνηκε για ξεπέτα. Κατάθεσα στην βυζαρού Ελένη (επίσης Ρουμάνα) στο Αγκύρας 12 (αριστερά), με μέτριες εντυπώσεις. Εχω στείλει κριτική.
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
αδερφε τελευταια φορα ποσταρεις το ιδιο,παντου!!!!!!!!!!!!!!!
ελεος!
Καλα πας καλα ρε φιλε?Εδω κανουν κρα να βρεθει μια βυζαρου και ποσταρουν για 3αρια και 4αρια και μας την  λες που γραψαμε μια γραμμη για μια σουπερ περιπτωση εδω και στο ανεξαρτητες με δικο τους χωρο?Τι ζορι τραβας.Εκτος αν σε πηραζει καποιος να ενημερωνει
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Καλα πας καλα ρε φιλε?Εδω κανουν κρα να βρεθει μια βυζαρου και ποσταρουν για 3αρια και 4αρια και μας την  λες που γραψαμε μια γραμμη για μια σουπερ περιπτωση εδω και στο ανεξαρτητες με δικο τους χωρο?Τι ζορι τραβας.Εκτος αν σε πηραζει καποιος να ενημερωνει
Καταρχην χαλαρωσε.δεν νομιζω να ειπα,πας καλα,κτλ,κτλ,κτλ.....το να ποσταρεις στην ημερησια ενημερωση για μπουρδελα,ενα ποστ που το εχεις γραψει και αλλου,ειναι σωστο.?
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Καταρχην χαλαρωσε.δεν νομιζω να ειπα,πας καλα,κτλ,κτλ,κτλ.....το να ποσταρεις στην ημερησια ενημερωση για μπουρδελα,ενα ποστ που το εχεις γραψει και αλλου,ειναι σωστο.?
Χαλαρος ειμαι.Σε προσφωνω φιλε δευτερο.Με ρωτας αν ειναι σωστο?Και ποιος θα μας ορισει το σωστο και το λαθος στην ενημερωση?Και στα δυο ποστ που εκανα κολαγε το θεμα.Γιατι ειναι σε δικο της χωρο και γιατι ειναι καραβυζοπουλα απλα δεν ειναι σε μπουρδελα αλλα στον χωρο της.Τι το μεμπτο βρισκεις για να καταλαβω αν εχω κανει λαθος σε κατι
 

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
:tits: ΒΥΖΟ-ALERT  :tits: Χτές βράδυ 2345, 3η βάρδια στο Κολωνού 47 ισόγειο, εργαζόταν μιά νταρντανοειδής θηριώδης βυζαρού, ονόματι Τζούλια. με Μεγάλα 5-6άρια βυζιά. Ο σωματότυπος της είναι παραπλήσιος με την αντίστοιχη Τζούλια της Τροφωνίου, αλλά η συγκεκριμένη είναι Ρωσίδα, με μαύρα μακρυά μαλλιά (λίγο κάτω από τους ώμους), πιό ψηλή, φαρδιές πλάτες και αρκετά χοντρή γενικά. Πρόγραμμα στο 10ρικο, Ισπανική, ακά πίπα, χύσιμο στα βυζιά. Δεν πέρασα γιατί το πρόσωπο της έδειχνε κάπως άγριο, κάτι σαν παλαιστής. Ηλικία κοντά στα 40. Δεν ξέρω πόσο καιρό δουλεύει εκεί αν έχει αναφερθεί παλαιότερα, οι βυζολάτρεις ας πάνε και ας ενημερώσουν αναλυτικότερα. 
Tωρα την ειδα.δεν εχει σχεση με την τροφωνιου ουτε στα κιλα ουτε στις κα μπυλες ποσο μαλλον στα βυζια πιο μικρα κ νερουλα πεσμενα! :vomit:
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
:orchestra:Ρε παιδια τουλαχιατον ξερει κανενας γι αυτη την αγγελια στα πατησια η ειναι ψεμα;
 

Επισκέπτης
:tits: ΒΥΖΟ-ALERT  :tits: Χτές βράδυ 2345, 3η βάρδια στο Κολωνού 47 ισόγειο, εργαζόταν μιά νταρντανοειδής θηριώδης βυζαρού, ονόματι Τζούλια. με Μεγάλα 5-6άρια βυζιά. Ο σωματότυπος της είναι παραπλήσιος με την αντίστοιχη Τζούλια της Τροφωνίου, αλλά η συγκεκριμένη είναι Ρωσίδα, με μαύρα μακρυά μαλλιά (λίγο κάτω από τους ώμους), πιό ψηλή, φαρδιές πλάτες και αρκετά χοντρή γενικά. Πρόγραμμα στο 10ρικο, Ισπανική, ακά πίπα, χύσιμο στα βυζιά. Δεν πέρασα γιατί το πρόσωπο της έδειχνε κάπως άγριο, κάτι σαν παλαιστής. Ηλικία κοντά στα 40. Δεν ξέρω πόσο καιρό δουλεύει εκεί αν έχει αναφερθεί παλαιότερα, οι βυζολάτρεις ας πάνε και ας ενημερώσουν αναλυτικότερα. 
καινουργια ειναι, μονο 5 χρονια δουλευει
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Χαλαρος ειμαι.Σε προσφωνω φιλε δευτερο.Με ρωτας αν ειναι σωστο?Και ποιος θα μας ορισει το σωστο και το λαθος στην ενημερωση?Και στα δυο ποστ που εκανα κολαγε το θεμα.Γιατι ειναι σε δικο της χωρο και γιατι ειναι καραβυζοπουλα απλα δεν ειναι σε μπουρδελα αλλα στον χωρο της.Τι το μεμπτο βρισκεις για να καταλαβω αν εχω κανει λαθος σε κατι
διαβασε τους κανονες του σαιτ.οτι δεν ειναι στο σωστο τοπικ,θεωρειται οφ.αυτα και τελος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom