Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 103 άτομα (3 μέλη και 100 επισκέπτες)

anastasios78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
98
Like
108
Πόντοι
0
σε επισκεψη χθες στο 19 οροφος για ντορινα
η τσαατσα μου ειπε οτι για 3 μηνες ειχε βιζα η κατι τετοι τελος παντων
και εφυγε για την πατριδα της...αλλα πιθανοτατα θα ξαναεπιστρεψει γιατι το χρημα ειναι γλυκο
βεβαια μπορει να λεει και μαλακιες...για να γαμησω καποια απο τις κοπελες που δουλευαν
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
373
Πόντοι
26
Διδύμου 18Α, υπερυψωμένο ισόγειο, στην απογευματινή βάρδια (στην θέση της Αλιόνας) έχει μιά χαμογελαστή μελαχροινή εύσωμη βυζαρού (5άρια) την Λίλλυ. Ανακοινώνεται ελεύθερο στοματικό & τελειωτικό στα βυζιά.
Υπάρχει και σχετική κριτική. Αν την έχει δοκιμάσει κι άλλος συναγωνιστής, ας μας πεί εντυπώσεις.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056
Ειδα και μια ξανθια Ρωσιδα βυζαρου στο Χωματιανου 11α ισογειο στην απογευματινη αλλαγη.Δεν ανακοινωθηκε ονομα.Απλο προγραμμα ειπε η τσατσα! :vomit:
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
25
Like
11.633
Πόντοι
14.615
Περγάμου 1, μεσημέρι

πάλι γάμησα την Άιντα  :rockon:
πάλι γάμησα την Άιντα  :rockon:

Κάθε φορά που τη γαμάω, παρατηρώ ότι οι μελανιές στις υπερβυζάρες της είναι σε διαφορετικά σημεία, πράγμα που σημαίνει ότι μόλις της περνάνε οι μελανιές που της έκανε ο ένας συναγωνιστής, έρχεται άλλος συναγωνιστής που κακοποιεί εκ νέου τα βυζιά και τους προκαλεί νέες μελανιές.

Αυτά τα βυζιά...
Πόσους ενθουσιώδεις γενετήσιους παροξυσμούς συναγωνιστών έχουν αποσβέσει, πόσα πάθη έχουν καταπραΰνει, πόσες ψωλές έχουν εκτονώσει...

Τα βυζιά της Άιντας τα σέβομαι, δεν τα φθείρω, σχεδόν δεν ασχολούμαι μαζί τους.

Η Άιντα μου θυμίζει την Adele.
Η Άιντα και η Adele έχουν βαθύ βλέμμα, έχουν αγελαδινή πραότητα, έχουν τη γλύκα και την τρυφερότητα του ευτραφούς ανθρώπου.
Οι ευτραφείς άνθρωποι αξίζουν, γιατί παρέχουν πολλή ζεστασιά το χειμώνα και μεγάλη σκιά το καλοκαίρι.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
10
Like
3.075
Πόντοι
1.960
Ποια απο αυτες εχει τα μεγαλυτερα ρε μυστες μου σε σχεση με το σωμα της..?

Αννιτα Λεωνιδου 28 2βαρδια
Λιλυ Διδυμου 18α 2β**
Μπιανκα Ιασωνος 1γ 1+2β**
Ολγα Κολωνου 30β 1+2β**
..την Κατερινα απο Διδυμου 7 δεν τη βαζω την ειδα,
Αν ξερει καποιος?
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Μια μιλφ απο βιργινιας μπενακη ελληνιδα αξιζει της προσοχης μας τα  :tits: της;;;;;
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26

Τους χρειαζόμαστε που τους χρειαζόμαστε τώρα με τις ζέστες. :dancing:

Κοιτά να δείς ξεραίλα που έχει πέσει στο νήμα, άλλη μια περίοδος βυζόλειψυδρίας; Ή απλά είστε όλοι απασχολήμενοι με τις προαναφερώμενες του Μπετζάμπη; :dancing:
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
25
Like
11.633
Πόντοι
14.615
Μεσημέρι, Φυλής 71 άνω, Λίλη, εύσαρκη Ουκρανή, μακρύ μαύρο σπαστό μαλλί, βυζί 4ρι, φυσικότατο, μαλακό, ωραίο πρόσωπο, παχάκια.
Στο χώρο αναμονής και επιδείξεων, ένας συναγωνιστής είδε την απαστράπτουσα Λίλη και μαγεύτηκε.
Φεύγοντας κουτούλησε στην εξώπορτα.
Ταυτόχρονα, η επιστάτρια και η Λίλη του είπαν μεγαλόφωνα να προσέξει μη τσακιστεί στη σκάλα.
Ενώ τη γαμούσα, η Λίλη σχολίαζε ότι που και που κάποιος συναγωνιστής κατρακυλάει κουτρουβαλώντας τη μεγάλη μαρμάρινη σκάλα, ενώ η ίδια κάποιες φορές έχει βγάλει τους κοθόρνους και έχει κατέβει ξυπόλητη για να βοηθήσει.
Εκεί έχυσα.
Φεύγοντας, ρώτησα την επιστάτρια εάν το κουτρουβάλιασμα είναι συχνό.
Εκείνη είπε ότι έχει συμβεί μόνο μια φορά, σε κάποιον που ήταν εντελώς μεθυσμένος.
Είτε η επιστάτρια είπε ψέματα, επειδή θεώρησε ότι είμαι εκτιμητής επικινδυνότητας μπουρδέλων, είτε η Λίλη είπε ψέματα, προκειμένου να μου προβάλλει ένα αλτρουιστικό προφίλ της.
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Ωραια βυζια λετε να ειναι φυσικα  :tits:
http://www.*****.com/lady/4681
 

anastasios78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
98
Like
108
Πόντοι
0
...την εχω πετυχει φυλης 109 πανω απογε
...δεν ειναι φυσικα..προσφατα φτιαγμενα...
...ειχε ακομα τις ουλες...αλλα πολυ καλη δουλεια
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Καλή φαίνεται...αγαπητοί βυζολάτρεις, έχει δοκιμάσει κανείς ισπανικό με ενισχυμένα στήθη; Ποιά η αίσθηση σε σχέση με τα φυσικά; :hi:
 

poutaniaris69xxx

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Έχετε δει σε κανένα σπιτάκι στη Φυλής Διδύμου Λιοσίων κανένα πιπινάκι με μεγάλες βυζάρες ?
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
125
Πόντοι
6.760
Αν θυμάμαι καλά κάπου απαραπάνω αναφέρθηκε από συναθλητή πως η Τζούλια/Λάουρα άλλαξε στέκι από το αρχικό (Τροφωνίου 11).Ρωτάω για να το επιβεβαιώσω αφού υπάρχει πιθανότητα επίσκεψης μου στην Αθήνα και φυσικά επιβάλλεται να την τιμήσω!Τα φώτα σας λοιπόν παλικάρια μου!!!
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
373
Πόντοι
26
Εχει μετακομίσει στο διπλανό μαγαζί, Τροφωνίου 11 όροφος, πρωινά πάντα. Καλό βόλι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom