Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (1 μέλη και 37 επισκέπτες)

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τζούλια? Έστω και το 70% αυτού που ήταν να έχει πιάσει, μπροστά στην ξεραϊλα που βιώνουμε, καλό θα είναι!!! Θα προσπαθήσω να επιβεβαιώσω την κατάσταση σύντομα ;)
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Το τεστ έγινε... Ξανθιά, πιο έκφυλη από ποτέ, με νέα τατού. Τα κιλά λιγότερα από αυτά που είχε όταν εξαφανίστηκε για να αδυνατίσει, συνεπώς και το βυζί λίγο πιο ξεφούσκωτο... Ίσως κάποιοι να χαλαστούν, τουλάχιστον όμως γέμισε και δείχνει ζωντανός ο βύζος, καμία μα καμία σχέση με το σύνδρομο σακούλα σουπερ μάρκετ που αντικρύσαμε όσοι είδαμε την Λάουρα/Τζούλια σε αδύνατη έκδοση. Με τα κιλά που έχει τώρα καβαλάει πιο όμορφα και πιο ενεργά και τα βυζιά της έχουν καλύτερη υφή από ποτέ! Συνολικά στο σεξ (μπορεί να) έχει καλύτερες επιδόσεις, τις οποίες και διαπίστωσα... Για να μην πω για το απίστευτο καραμέλωμα και την άψογη πίπα...
Παρελειπόμενο της συνάντησης:
Τζούλια: Με γνώρισες, ε?
Βυζιολογικός: Γιατί, ξεχνιέσαι έτσι εύκολα?
Τζούλια: Πολύς καιρός ε? Είχα αδυνατίσει κιόλας...
Βυζιολογικός: Καλύτερη από ποτέ είσαι!
Τζούλια: Πως με βρήκες? Το ίντερνετ ε?
Βυζιολογικός: (χαμόγελο και κλείσιμο ματιού με ταυτόχρονη έξοδο του μπλε εισητηρίου από την τσέπη)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Το τεστ έγινε... Ξανθιά, πιο έκφυλη από ποτέ, με νέα τατού. Τα κιλά λιγότερα από αυτά που είχε όταν εξαφανίστηκε για να αδυνατίσει, συνεπώς και το βυζί λίγο πιο ξεφούσκωτο... Ίσως κάποιοι να χαλαστούν, τουλάχιστον όμως γέμισε και δείχνει ζωντανός ο βύζος, καμία μα καμία σχέση με το σύνδρομο σακούλα σουπερ μάρκετ που αντικρύσαμε όσοι είδαμε την Λάουρα/Τζούλια σε αδύνατη έκδοση. Με τα κιλά που έχει τώρα καβαλάει πιο όμορφα και πιο ενεργά και τα βυζιά της έχουν καλύτερη υφή από ποτέ! Συνολικά στο σεξ (μπορεί να) έχει καλύτερες επιδόσεις, τις οποίες και διαπίστωσα... Για να μην πω για το απίστευτο καραμέλωμα και την άψογη πίπα...
Παρελειπόμενο της συνάντησης:
Τζούλια: Με γνώρισες, ε?
Βυζιολογικός: Γιατί, ξεχνιέσαι έτσι εύκολα?
Τζούλια: Πολύς καιρός ε? Είχα αδυνατίσει κιόλας...
Βυζιολογικός: Καλύτερη από ποτέ είσαι!
Τζούλια: Πως με βρήκες? Το ίντερνετ ε?
Βυζιολογικός: (χαμόγελο και κλείσιμο ματιού με ταυτόχρονη έξοδο του μπλε εισητηρίου από την τσέπη)
φίλε η Τζούλια εργάζεται πρωινές ώρες;
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Sin tetas no hay paraíso...

Άργησε αλλά το κατάλαβε...
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Θετικόν... Η Τζούλια μας εργάζεται στο Κνίδου 18 πρωϊνή βάρδια...
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Καυλάουρα ετιμήθει...μεγεθος ικανοποιητικό αλλα σιγουρα οχι σαν τον παλιο καλο καιρο...αντε να δουμε θα παρει κανα κιλάκι ακομα :P
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
Αιμιλία, Ρωσσίδα βυζαρού με ωραία φυσικά 4άρια (δεν είμαι σίγουρος για το μέγεθος, ίσως και μεγαλύτερα), ψηλή νταρντάνα (όχι χοντρή), ωραία πράσινα μάτια, ξανθιά σπαστά μαλλιά, χαμογελαστή, ευγενική, πολύ ωραία αργή και βασανιστική ακά, αφήνει χύσιμο στα βυζιά. Την πέτυχα στην απογευματινή βάρδια στο Αγκύρας 12α. Δουλεύει και στο διπλανό (12β) αλλά και πρωινά. Κάντε ένα test drive, αξίζει το 20άρικο.  :tits2: :tits2:

 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Εγώ πήγα για Αιμιλία στο 12α αλλά βρήκα μια Αλεξάνδρα χοντρή με μέτριο βυζί ωστόσο καλά πέρασα...
 

kon80

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σε 34 κριτικές για τη Μαντόνα,έξω οι δύο δικές μου,μέτρησα 33 σχόλια για το πόσο εκπληκτικά και τεράστια είναι τα βυζιά της!!!Η γκόμενα είναι η απόλυτη φαντασίωση για κάθε βυζολάτρη,όνειρο πραγματικό, η απόλυτη κάβλα, πανέμορφο πρόσωπο με τσιμπουκόχειλα και 6άρια βύζους ατελείωτη απόλαυση!Προσωπικά από τον Φεβρoυάριο που την είδα πρώτη φορά νιώθω πολύ τυχερός που την ανακάλυψα μέσω του site.Πραγματικά είμαι ερωτευμένος με τις βυζάρες της,θεωρώ πως είναι ό,τι ωραιότερο υπάρχει σε βυζιά στα σπίτια γενικά ενώ και η Μαντόνα είναι όνειρο!
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
226
Πόντοι
36
Σε 34 κριτικές για τη Μαντόνα,έξω οι δύο δικές μου,μέτρησα 33 σχόλια για το πόσο εκπληκτικά και τεράστια είναι τα βυζιά της!!!Η γκόμενα είναι η απόλυτη φαντασίωση για κάθε βυζολάτρη,όνειρο πραγματικό, η απόλυτη κάβλα, πανέμορφο πρόσωπο με τσιμπουκόχειλα και 6άρια βύζους ατελείωτη απόλαυση!Προσωπικά από τον Φεβρoυάριο που την είδα πρώτη φορά νιώθω πολύ τυχερός που την ανακάλυψα μέσω του site.Πραγματικά είμαι ερωτευμένος με τις βυζάρες της,θεωρώ πως είναι ό,τι ωραιότερο υπάρχει σε βυζιά στα σπίτια γενικά ενώ και η Μαντόνα είναι όνειρο!
Συναδελφοι απο αθηνα..Ποσο τυχεροι ειστε....Διβαζω καθε φορας τις κριτικες και τις περιγραφες για την περιβοητη μαντονα,δεν την εχω δει ποτε και ηδη μου την εχετε κανει φραντασιωση...Να δω ποτε θα μπορεσω να κατεβω.....Αλλα ρε σεις,μια απορια...Δεν υπαρχει πουθενα φωτο της....Ποσο ευκολο θα ηταν καποιος να με βοηθουσε να εχω εστω μια οπτικη επαφη εξ αποστασεως?
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
Σε 34 κριτικές για τη Μαντόνα,έξω οι δύο δικές μου,μέτρησα 33 σχόλια για το πόσο εκπληκτικά και τεράστια είναι τα βυζιά της!!!Η γκόμενα είναι η απόλυτη φαντασίωση για κάθε βυζολάτρη,όνειρο πραγματικό, η απόλυτη κάβλα, πανέμορφο πρόσωπο με τσιμπουκόχειλα και 6άρια βύζους ατελείωτη απόλαυση!Προσωπικά από τον Φεβρoυάριο που την είδα πρώτη φορά νιώθω πολύ τυχερός που την ανακάλυψα μέσω του site.Πραγματικά είμαι ερωτευμένος με τις βυζάρες της,θεωρώ πως είναι ό,τι ωραιότερο υπάρχει σε βυζιά στα σπίτια γενικά ενώ και η Μαντόνα είναι όνειρο!

φίλε, που δουλεύει η Μαντονα και πότε αν ξέρεις?
 

ΕΛΛΑΣ 7

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πάλι χάθηκε η Τζούλια?Πήγα Σαββατο πρωί (9/7/11) και σε ήταν εκεί (Κνιδου 18).Ξέρει κανεις κάτι?
 

marcopolo

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
12
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
φυσικα ειναι τα βυζια της μαντονασ? εχει πουθενα φωτογραφιες?
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Πάλι χάθηκε η Τζούλια?Πήγα Σαββατο πρωί (9/7/11) και σε ήταν εκεί (Κνιδου 18).Ξέρει κανεις κάτι?

Μπορει να ήταν στις μέρες της βρε αδερφε, :) αν ξερει κανεις κατι παραπάνω ας ενημερώσει...
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Για απόγευμα έχει εμφανιστεί τίποτα????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom