Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

talibanezos

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
92
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
0
Mια Μαίρη που ειναι βραδινές βάρδιες στο studio Artemis την έχει δοκιμάσει κανένας;

Εγώ όχι. Μου θυμίζει πάντως μια Κατερίνα Βουλγάρα με τεράστια κανόνια αλλά κατά τα άλλα μπάζο. Φιλότιμη μεν αλλά μπάζο. Είναι αυτή που κάνει κάτι αεροπλανικά και βάζει τον πούτσο στο αφαλό και περιστρέφεται!! Ό,τι να 'ναι.. Κατερίνα = Μαίρη; Έχεις κανείς ιδέα;
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ όχι. Μου θυμίζει πάντως μια Κατερίνα Βουλγάρα με τεράστια κανόνια αλλά κατά τα άλλα μπάζο. Φιλότιμη μεν αλλά μπάζο. Είναι αυτή που κάνει κάτι αεροπλανικά και βάζει τον πούτσο στο αφαλό και περιστρέφεται!! Ό,τι να 'ναι.. Κατερίνα = Μαίρη; Έχεις κανείς ιδέα;
οχι δεν ειναι αυτη
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Βυζογνώστες, η "νέα" Τζούλια έχει βάλει κάνα εξτραδάκι στο μενού; Ακάποτη βουβουζέλα ας πούμε; :coffee:

Το βυζί τσίμπησε καθόλου; Θέλω να πάω ρε γαμώτο, αλλά φοβάμαι μην ξενερώσω ενθυμούμενος τις παλιές καλές βυζομέρες...
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
οχι, εγώ δεν έχω δει να προσθέτει κάτι νέο στο πρόγραμμά της
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
οχι, εγώ δεν έχω δει να προσθέτει κάτι νέο στο πρόγραμμά της
138312233930fa96c3ab16bdd4e1d622ed5e1281.gif


To στηθάκι; Σε τι ποσοστό θα έλεγες ότι είναι σε σχέση με το παλιό;
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
καλό είναι, αμόλα
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
zaras που χάθηκες ρε πρόεδρα, κανένα  :tits:νεο απο΄τα ξενα που μονο εσυ ξέρεις???
Με Ελλάδα ΔΕΝ... γιατι εκανα τσαμπα βόλτες και δεν υπήρχε τιποτα .Ασε που μερικοί ειχαν βρει κάτι θηρία και το εχω γραψει και δεν το ειπαν ποτε .Και μιλάω πάντα για εργαζόμενες ,οχι για καποια που ειδαν . Υπηρχαν κομματια στο παρελθον που δουλεψαν σε σπίτια για κανα 2 βδομαδες και αντι να βοηθησουν μας εγραψαν .Εγω λοιπον ασχολουμε με το εξω πια γιατί ειναι πιο οικονομικό σε βαθος χρόνου και εχει και τα μεγεθη που ψαχνουμε ολοι.Ο Piderof με ξερει και καταλαβαινει τι λεω ...
Γι αυτο μπαινω , βλεπω και παρακολουθω και αν μπορω θα βοηθαω σε οτι ξερω  :)
Εξαλλου στόχος μου ειναι να φερω καποιο θηριο εδω
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Ενω είμαι χρόνια μέλος, και δεν γράφω κριτικές, δυστυχώς ενημερώνω οτι η Ειρήνη απεβίωσε. Μην με ρωτάτε για
πληροφορίες, απλά ενημερώνω τι μου έχουν πει.

Παιδιά είναι σίγουρο αυτό;;;;  :o :o :'(

κι αυτόν τον καιρό έλεγα να βρω χρόνο να παω να την δω....

 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Με Ελλάδα ΔΕΝ... γιατι εκανα τσαμπα βόλτες και δεν υπήρχε τιποτα .Ασε που μερικοί ειχαν βρει κάτι θηρία και το εχω γραψει και δεν το ειπαν ποτε .Και μιλάω πάντα για εργαζόμενες ,οχι για καποια που ειδαν . Υπηρχαν κομματια στο παρελθον που δουλεψαν σε σπίτια για κανα 2 βδομαδες και αντι να βοηθησουν μας εγραψαν .

θα σταθώ εδώ..... μιλάς σοβαρά??? τι ήταν δηλαδή, γκόμενά τους και θα τους τρώγατε λεφτά;;
Τι είναι αυτά ρεεεε..... για το μπούτσο..... παρτάκηδες.....

προσωπικά έχω σταματήσει το σπορ, αλλά καμμιά τσαρκούλα που και που για το χάζι δε βλάπτει!!
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Με Ελλάδα ΔΕΝ... γιατι εκανα τσαμπα βόλτες και δεν υπήρχε τιποτα ... Εγω λοιπον ασχολουμε με το εξω πια γιατί ειναι πιο οικονομικό σε βαθος χρόνου και εχει και τα μεγεθη που ψαχνουμε ολοι.Ο Piderof με ξερει και καταλαβαινει τι λεω ...
Γι αυτο μπαινω , βλεπω και παρακολουθω και αν μπορω θα βοηθαω σε οτι ξερω  :)
Εξαλλου στόχος μου ειναι να φερω καποιο θηριο εδω
Ο πρόεδρας το έλεγε χρόνια τώρα και εγώ το εφαρμόζω τα 2 τελευταία. Μάγκες μόνο εξωτερικό, ΤΕΛΟΣ... Κι εγώ εχω προσπαθήσει να φέρω εδώ βυζαρουδες που ούτε φανταζόμασταν στην Ελλάδα ότι υπάρχουν (Emilia Boshe, Kristina Milan, Busty Dakota, Jana από Πράγα, Titanic Toni) αλλά δυστυχώς είναι πολύ δύσκολο να πειστούν αν δεν υπάρχει κάτι οργανωμένο. Το σίγουρο πάντως είναι ότι το βυζι εδώ πεθανε και πρέπει να γίνουμε πορνομεταναστες για ένα γαμησι...
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Συναθλητές και συναγωνιστές...ερώτηση:Ήμουν αρχές Αυγούστου για 2-3 μέρες στην Αθήνα.Πέρασα δυο φορές από Κνίδου για τη Τζούλια και ήταν κλειστό.Έπεσα στις θερινές άδειες ή δεν είναι πια εκεί η κοπέλα μας?Πρέπει να μου φύγει βλέπετε η περιέργεια......Πάντως αρκετές με 3άρια-4άρια έπαιζαν στην περιοχή.Τίμησα μια πρωινής βάρδιας στο Τροφωνίου 13 το τελευταίο επάνω όροφο ψηλή με μεγάλο στητό στήθος 4αράκι θα το έλεγα που μου άρεσε πολύ.Ευγενική και καθαρή.Ήταν η Ζάνα στο Αδάνων και μια χοντρούλα στο Εξηκίου 18 με μεγάλα στήθη αλλά μόνο για χοντροφανς
 

kouhel03

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, πότε είναι η Μαργαρίτα στο Καλύμνου;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Eκτακτο βυζοανακοινωθεν...
Εμφανισθη ξανθια Ρουμανουλα με λεπτο κορμι κ συμπαθητικο προσωπακι!
Ναταλι το ονομα της κ εκδιδεται πρωινα στο Θησεως 40!
Ο καλος Θεουλης δεν της εδωσε καμια ιδιαιτερη εμφανιση για να τριβουμε τα ματια μας αλλα....
της εδωσε ενα Φυσικοτατο Ζευγαρι 5,5-6αριων :tits2: που ομοια τους δεν εχω ξαναδει σε τετοιο σωματοτυπο!!
Και απο σερβις μια χαρα...δεν βαζει βεβαια φωτιες στα σεντονια αλλα ειναι δεκτικη σε εναλλαγες στασεων,χυσιμο στα βυζια etc στο απλο προγραμμα!!
Παραθετω φωτο της κλεμμενη απο διπλανο site χεχε!! :grin:
 

Συνημμένα

  • 78916333643089396894.jpg
    78916333643089396894.jpg
    134 KB · Εμφανίσεις: 26

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Eκτακτο βυζοανακοινωθεν...
Εμφανισθη ξανθια Ρουμανουλα με λεπτο κορμι κ συμπαθητικο προσωπακι!
Ναταλι το ονομα της κ εκδιδεται πρωινα στο Θησεως 40!
Ο καλος Θεουλης δεν της εδωσε καμια ιδιαιτερη εμφανιση για να τριβουμε τα ματια μας αλλα....
της εδωσε ενα Φυσικοτατο Ζευγαρι 5,5-6αριων :tits2: που ομοια τους δεν εχω ξαναδει σε τετοιο σωματοτυπο!!
Και απο σερβις μια χαρα...δεν βαζει βεβαια φωτιες στα σεντονια αλλα ειναι δεκτικη σε εναλλαγες στασεων,χυσιμο στα βυζια etc στο απλο προγραμμα!!
Παραθετω φωτο της κλεμμενη απο διπλανο site χεχε!! :grin:

:bigdick: :bigdick: :bigdick:
Γενικα οι Ρουμανες ειναι επιπλα,δεν εχω ακουσει να ειναι καμια στο τοπ των ιεροδουλων
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Eκτακτο βυζοανακοινωθεν...
Εμφανισθη ξανθια Ρουμανουλα με λεπτο κορμι κ συμπαθητικο προσωπακι!
Ναταλι το ονομα της κ εκδιδεται πρωινα στο Θησεως 40!
Ο καλος Θεουλης δεν της εδωσε καμια ιδιαιτερη εμφανιση για να τριβουμε τα ματια μας αλλα....
της εδωσε ενα Φυσικοτατο Ζευγαρι 5,5-6αριων :tits2: που ομοια τους δεν εχω ξαναδει σε τετοιο σωματοτυπο!!
Και απο σερβις μια χαρα...δεν βαζει βεβαια φωτιες στα σεντονια αλλα ειναι δεκτικη σε εναλλαγες στασεων,χυσιμο στα βυζια etc στο απλο προγραμμα!!
Παραθετω φωτο της κλεμμενη απο διπλανο site χεχε!! :grin:
Είσαι επίκαιρος και σωστός στο καθήκον!
Συγχαρητήρια!!!
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
Eκτακτο βυζοανακοινωθεν...
Εμφανισθη ξανθια Ρουμανουλα με λεπτο κορμι κ συμπαθητικο προσωπακι!
Ναταλι το ονομα της κ εκδιδεται πρωινα στο Θησεως 40!
Ο καλος Θεουλης δεν της εδωσε καμια ιδιαιτερη εμφανιση για να τριβουμε τα ματια μας αλλα....
της εδωσε ενα Φυσικοτατο Ζευγαρι 5,5-6αριων :tits2: που ομοια τους δεν εχω ξαναδει σε τετοιο σωματοτυπο!!
Και απο σερβις μια χαρα...δεν βαζει βεβαια φωτιες στα σεντονια αλλα ειναι δεκτικη σε εναλλαγες στασεων,χυσιμο στα βυζια etc στο απλο προγραμμα!!
Παραθετω φωτο της κλεμμενη απο διπλανο site χεχε!! :grin:

μια βοηθεια φιλε .... θησεως σε ποιο απο τα παρακατω.....?


1.  ΘΗΣΕΩΣ, ΒΑΡΗ
2.  ΘΗΣΕΩΣ, ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
3.  ΘΗΣΕΩΣ, ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
4.  ΘΗΣΕΩΣ, ΚΟΡΩΠΙ
5.  ΘΗΣΕΩΣ, ΜΑΡΟΥΣΙ
6.  ΘΗΣΕΩΣ, ΜΕΓΑΡΑ
7.  ΘΗΣΕΩΣ, ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
8.  ΘΗΣΕΩΣ, ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
9.  ΘΗΣΕΩΣ, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
10.  ΘΗΣΕΩΣ, ΧΑΛΑΝΔΡΙ
11.  Λεωφορος ΘΗΣΕΩΣ, ΚΑΛΛΙΘΕΑ
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Καλλιθέα φίλε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom