Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Παίδες μετά την περσινή Πράγα, για μια ακόμα φορά επιβεβαίωσα πόσο πίσω είμαστε σα χώρα... Γύρισα από Λονδίνο και ραντεβού με Busty Dakota () και μελαγχόλησα. Μια από αυτές τις μέρες θα επισκεφτώ τη Βίκυ στην Κηφισίας να μετριάσω τον πόνο... Δεν θα αντέξω όμως για πολύ. Τον Αύγουστο με βλέπω πάλι όξω για βυζοκατάνυξη...  :tits:
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Παίδες μετά την περσινή Πράγα, για μια ακόμα φορά επιβεβαίωσα πόσο πίσω είμαστε σα χώρα... Γύρισα από Λονδίνο και ραντεβού με Busty Dakota () και μελαγχόλησα. Μια από αυτές τις μέρες θα επισκεφτώ τη Βίκυ στην Κηφισίας να μετριάσω τον πόνο... Δεν θα αντέξω όμως για πολύ. Τον Αύγουστο με βλέπω πάλι όξω για βυζοκατάνυξη...  :tits:
Απο οτι καταλαβα το αθλημα ειναι δυσκολο ακομα και στο Λονδινο που εχει ενα καρο ενναλακτικες.Καηκαμε φιλε.Που θα πρεπει να ταξιδεψουμε δηλ South Afrika για να βρουμε τα υπερμεγεθη που θελουμε?Το μονο ευχαριστο ειναι οτι μαζι με την Βικη Κηφησιας 38 εθεαθη στο olx.gr και ενα πολυ δυνατο 5αρακι απο Βουλγαρια που απο οτι μου ειπε η Βικη στο τηλ ξερει και επαγγελματικο μασαζ.Θα τσεκαριστει και θα επανελθω με λεπτομερειες *P
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Το μονο ευχαριστο ειναι οτι μαζι με την Βικη Κηφησιας 38 εθεαθη στο olx.gr και ενα πολυ δυνατο 5αρακι απο Βουλγαρια που απο οτι μου ειπε η Βικη στο τηλ ξερει και επαγγελματικο μασαζ.Θα τσεκαριστει και θα επανελθω με λεπτομερειες *P
Το πολύ 4αρι και σιλικονάτο  ;)
Είναι η γνωστή Στέλλα μιλφ 45+ με θητεία σε διάφορα μασατζίδικα και στούντιο. Παμπάλαια καραβάνα, καλό σέρβις.
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.937
Πόντοι
201
Αν έχει κανείς info για τη Στέλλα  :tits:(τηλ. και κτλ ας μου στείλει pm)...

Η Βίκυ ... πόσο πάει το δωράκι της και για πόση ώρα.... Το πρόγραμμα τι περιλαμβάνει???
(όποιος ξέρει .... pm αλλιώς ας το γράψει στο forum)
:tits2:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Αν έχει κανείς info για τη Στέλλα  :tits:(τηλ. και κτλ ας μου στείλει pm)...

Η Βίκυ ... πόσο πάει το δωράκι της και για πόση ώρα.... Το πρόγραμμα τι περιλαμβάνει???
(όποιος ξέρει .... pm αλλιώς ας το γράψει στο forum)
:tits2:

το δωράκι εκεί ειναι 80, και περιλαμβανει μασαζ και  :pipa1: :fuck1:
η Βικυ κατ εμε ειναι μια αηδία...2 κρεμασταρια αγελαδινα, αλλα σε οποιον αρεσει αυτο παω πασο...

Η Στελλα εχει, οπως ειπε ο Κεμπαπ, 3,5αρια σιλικονατα βυζια και ειναι Βουλγαρα. Εχει περασει σχεδον απο ολα τα μασαζ της αθηνας, Μιχαλακοπουλου 99, Καφανταρη, Ιμβρου, Φωκιωνος 9, Στουρναρη 63, Λ.Αλεξανδρας 5, Σκαβάτζου, και άλλα πολλά.
αλλαζει μαγαζια συνεχεια, οποτε το πιο πιθανο ειναι εαν πατε σε λιγο καιρο εκει να μην την βρειτε...
μασαζ κανει καλο, αλλα το σερβις της πλεον πασχει σοβαρα...δεν εχει ορεξη για φικι φικι και το δειχνει,,,,ειναι απαθης και οταν ερθει η ωρα της πραξης η συμμετοχη της ειναι άνυπαρκτη σχεδον...
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
307
Πόντοι
26
Καλα νεα για τουσ βυζολαγνουσ επισκεψη σημερινη 14.30 η ωρα η γνωστη Λαουρα-Τζουλια επεστρεψε μαζι με τον οπλισμο τηs πηρε κιλακια και επανηρθε οπωσ και πριν 7ΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΠΑΛΚΟΝΑΡΕΣ.Λοιπον εχουμε και λεμε ξεκινησε με τρελο πιπονι που περιελαμβανε και στα μπαλακια, συνεχεια πιπιλαγα τησ μπαλκοναρεσ και τα βαραγα στην μουρη μου ,τελοσ 2 στασεισ και δεν αντεξα αλλο.....καλα βυζογαμησια α σε λιγεσ μερεσ θα γινει ξανθια,εχει βαλει περσινγκ στον οφαλο και εχει και τατουαζ μεγαλα πλεον χερι, πλατη.....Glasses :cum: :tits:
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Καλα νεα για τουσ βυζολαγνουσ επισκεψη σημερινη 14.30 η ωρα η γνωστη Λαουρα-Τζουλια επεστρεψε μαζι με τον οπλισμο τηs πηρε κιλακια και επανηρθε οπωσ και πριν 7ΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΠΑΛΚΟΝΑΡΕΣ.Λοιπον εχουμε και λεμε ξεκινησε με τρελο πιπονι που περιελαμβανε και στα μπαλακια, συνεχεια πιπιλαγα τησ μπαλκοναρεσ και τα βαραγα στην μουρη μου ,τελοσ 2 στασεισ και δεν αντεξα αλλο.....καλα βυζογαμησια α σε λιγεσ μερεσ θα γινει ξανθια,εχει βαλει περσινγκ στον οφαλο και εχει και τατουαζ μεγαλα πλεον χερι, πλατη.....Glasses :cum: :tits:
ευχαριστούμε για την ενημέρωση , μπορείς να μου πεις σε πιο Σπιτι δουλεύει η εν λόγο;
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Καλα νεα για τουσ βυζολαγνουσ επισκεψη σημερινη 14.30 η ωρα η γνωστη Λαουρα-Τζουλια επεστρεψε μαζι με τον οπλισμο τηs πηρε κιλακια και επανηρθε οπωσ και πριν 7ΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΠΑΛΚΟΝΑΡΕΣ.
Ώπα αδερφέ, αυτό που λες είναι πολύ σοβαρό!
Όπως ΑΚΡΙΒΩΣ ήταν πριν;
Μήπως φούσκωσαν απλά και σου φάνηκε;
Μη μας τρελαίνεις τώρα!
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Παλικάρια, οποιος κάνει επισκεψη στην Λαουρα-Τζουλια να της πηγαινει και κανα ταψι μπακλαβά, ωστε σε κανα 6μηνο να έχουμε ακομα καλυτερα αποτελεσματα ;)  :grin:
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
307
Πόντοι
26
Ώπα αδερφέ, αυτό που λες είναι πολύ σοβαρό!
Όπως ΑΚΡΙΒΩΣ ήταν πριν;
Μήπως φούσκωσαν απλά και σου φάνηκε;
Μη μας τρελαίνεις τώρα!Δεν κανω λαθοσ δεν ειμαι κανενασ χθεσινοσ την ξερω πολλα χρονια απο τοτε που ηταν Ιεροσολυμων....
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
4
Like
1.867
Πόντοι
266
Καλα νεα για τουσ βυζολαγνουσ επισκεψη σημερινη 14.30 η ωρα η γνωστη Λαουρα-Τζουλια επεστρεψε μαζι με τον οπλισμο τηs πηρε κιλακια και επανηρθε οπωσ και πριν 7ΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΠΑΛΚΟΝΑΡΕΣ.Λοιπον εχουμε και λεμε ξεκινησε με τρελο πιπονι που περιελαμβανε και στα μπαλακια, συνεχεια πιπιλαγα τησ μπαλκοναρεσ και τα βαραγα στην μουρη μου ,τελοσ 2 στασεισ και δεν αντεξα αλλο.....καλα βυζογαμησια α σε λιγεσ μερεσ θα γινει ξανθια,εχει βαλει περσινγκ στον οφαλο και εχει και τατουαζ μεγαλα πλεον χερι, πλατη.....Glasses :cum: :tits:

...Για να επιβεβαιώσει και κανένας ακόμη έμπειρος..
 

morpanos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
...Για να επιβεβαιώσει και κανένας ακόμη έμπειρος..
Μπορει να ειναι μολις το δευτερο μου μηνυμα αλλα ειμαι σε θεση να σας διαβεβαιωσω οτι μπορουμε πλεον να μιλαμε και παλι για τις τερατοβυζαρες της Τζουλιας.Ελειπε για δυο μηνες στις Σερρες και ολο αυτο το διαστημα ετρωγε οτι εβρισκε μπροστα της με αποτελεσμα την επιστροφη στα παλια στανταρ προς τερψιν των συναγωνιστων. :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Είναι σε πολύ καλό επίπεδο, αφού ξαναπήρε κάποια κιλά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom