Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (1 μέλη και 42 επισκέπτες)

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
:boobies:   ας ενημερωσο τους συναδελφους   :tits:


η δικες μου καταθεσεις τους τελευταιους δυο μηνες

  :cum:
α/ Τροφωνίου 11   , στο κατω  ζανα , τα λογια ειναι περιτα .    :tits:

w w w . b o u r d e l a . t v / c o n t e n t / v i e w / 4 3 4 / 2 2 5     ( εαν εισαι καθαρος κανει ακαποτο)
.
.
.
.
.
.
:cum:
β/ Τροφωνίου 11   , επανω , αγαπη  :tits2:  ,  milf ,  λιγο παχουλη και στα συν της οτι  δεν καταλαβαινει απο περιορισμο χρονου.

w w w . b o u r d e l a . t v / c o n t e n t / v i e w / 4 3 4 / 2 2 5     ( εαν εισαι καθαρος κανει ακαποτο)
.
.
.
.
.
.
:cum:
γ/  Τροφωνίου 13   στο επανω ,  :boobies:  , ( αδυναμια της τελευταιες μερες )

εδω εχουμε την  Μπετυ ,  ψηλη milf τσεχα ,  με λιγα παραπανω κιλα (busty)  , εχει  πλουσια μακρια μαλλια με ξανθιες ανταυγειες , και  ζουμερες βυζαρες  , στα συν της οτι  κανει τελεια προκαταρκτικα παιχνιδια και φυσικα το στισιμο στα τεσσερα οταν κανει πιπα  χωρις χερια και χαζευεις τον κολο της στον καθρεφτη , ειναι ολα τα λεφτα  :fuck1:  ( δεν  κανει ακαποτο)
w w w . b o u r d e l a . t v / c o n t e n t / v i e w / 4 3 1 / 2 2 5
.
.
.
.
.
.
.

:cum:
και η τελευταια ανακαλυψη μου  :humpleg:

δ/ Βέργας 6Α  , αναστασια

η αναστασια , ειναι μια νταρντανοειδες γυναικαρα , με μεγαλα βυζια  :tits: ( κατηγορια ζανα ) προσχαρη και χαμογελαστη , στα μειον η κοιλια , οπως φυσικα σε ολες με τα τεραστια βυζια .
στα συν  ο πολυ καθαρος χωρος  και το βασικοτερο δεν μυριζει ωραια και οχι  πουτσιλα !!!  :rockon:  ( εαν εισαι καθαρος κανει ακαποτο)
w w w . b o u r d e l  a. t v / c o n t e n t / v i e w / 2 0 4 4 / 2 2 5
.
.
.
.
.
..
.
.
.

.
:2on1:
asxeto , οποιος ψαχνει μαυρακια , στην πρωινη βαρδια ,  της  τελευταιες μερες οποτε περναω εκει ειναι
Βέργας 6Β    w w w . b o u r d e l a . t v / c o n t e n t / v i e w / 2 0 4 5 / 2 2 5
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Φίλε η Αναστασία από Βέργας 6Α σε τι βάρδια είναι?
 

art47

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Like
14
Πόντοι
0
Παιδια η Αναστασια στο Βεργας 6, ειναι καινουργια? Δεν μπορω να βρω καμια κριτικη για την κοπελα...
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Φίλε αυτές αλλάζουν ονόματα από το ένα σπίτι στο άλλο. Εγώ πχ ψάχνω να βρω την Άντζελα ρωσσίδα βυζαρού από Εξηκίου 20, δούλευε πρωί. Ίσως να είναι και αυτή δίπλα είναι η εξηκίου.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Παιδια η Αναστασια στο Βεργας 6, ειναι καινουργια? Δεν μπορω να βρω καμια κριτικη για την κοπελα...

εαν σου αρεσουν τα παρακατω : βυζια + ψηλη + νταρντανα + τιν κιλιτσατης της κρυβη με το babydoll της , πηγαινε με κλειστα ματια
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Επίσκεψη χθες το μεσημεράκι, στο πρώτο από τα δύο της Τροφωνίου 11 (εκείνο που πας από πίσω). Το παλιό λημέρι της Τζουλιο-Λάουρας. Είχα να τη δω μήνες... έγινε αγνώριστη! Δεν το κατάλαβα ότι ήταν αυτή! Μου είπε έχασε από το Μάϊο 26 κιλα! Εντάξει καλά έκανε η κοπέλα για τον εαυτό της και τη υγεία της... εγώ όμως απογοητεύτηκα! Νοσταλγώ την παλιά Τζούλια με την κοιλάρα, τις μπουτάρες και την απίστευτη κωλάρα και τις τερατοβυζάρες! Παιδιά το στήθος της έμεινε μισό απ'ότι το θυμαμαι (και εχει κρεμάσει πάρα πολύ). Κρίμα!
Τώρα όσον αφορά τις υπηρεσίες καλή πίπα, εκπληκτικό γλείψιμο στις μπάλες και στην κ...πίδα! Επειτα ανέβηκε από πάνω και καρφώθηκε για λίγο, την άρπαξα από τη μέση και τη στριφογύρισα καθισμένος, και μετά σφυροκόπημα ιεραποστολικό γλείφοντας και τις τακουνάρες της! Στο τέλος την έβαλα να μου ξαναγλείψει την κ@λο..πιδα, ενώ είχε βγάλει το προφυλακτικο και μου την έπαιζε. Οι ριπές δεν άργησαν να πέσουν...
Πάντως πένθος για τους βυζολάτρεις, ήταν η μοναδική αυθεντική χοντρη-βυζαρού...
 

darkroom

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
650
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Πάλι κάνει μαλακίες και θα χάσει όλους τους πελάτες..!

Βλέπω βέβαια ότι σε αντιστάθμισμα άρχισε τα ακάποτα..
Αν δεν είναι για θέμα υγείας αλλά ψυχολογικό κόλλημα θέλει  :s&m_1:

Το πιθανότερο πάντως σε κάνα μήνα να τα ξαναπάρει..
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Πελάτες νομίζω πως δεν θα τους χάσει όλους, γιατί είναι καλή και στο άθλημα, όχι μόνο στις βυζάρες. Νομίζω πως πρέπει να την επισκευθώ, να κάνω και εγώ αυτοψία :P
Βέργας 6 έχετε πετύχει το βυζοπουλέν νταρντανουά και Σάββατο?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Τίμησα σήμερα την Αναστασία από Βέργας 6Α. Άλλο ένα πεταμένο για μένα 20ρικο στην αναζήτηση της ιδανικής βυζαρούς. Την είχα ξαναπάρει πριν κανά μήνα στο Τροφωνίου 13 το πάνω απογευματινή βάρδια όμως δεν το θυμόμουν και ξαναπέρασα ελπίζοντας ότι είναι κάποια άλλη. Η κοπέλα οκ, έχει μεγάλα βυζιά, αλλά τι να το κάνεις αν στα φέρνει στη μάπα για 10 δεύτερα και μετά στα παίρνει. Δεν το χαίρεσαι. Τυπικά πράγματα, εντάξυ χωρίς βιασίνη αλλά υπάρχουν πολύ καλύτερα.
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Ρε παιδιά κανένα τέτοιο πρότε θα βρούμε:


ή κανένα τέτοιο:


Νομίζω ότι αυτά μόνο ως γκόμενες τα βρίσκεις. Υπάρχουν και εξαιρέσεις βέβαια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom