Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (2 μέλη και 52 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Λοιπον αντε για κουρεμα όλοι στην Μιχαήλ Βοδα και απ όσο θυμαμαι πρεπει να ειναι στο 12-14  εκει νομίζω  !!
Φιλιά και οποιος την καταφέρει που εγω θα την ειχα για καραμέλα μου χρωστάει βιντεο και τραπέζι :boobies: :boobies: :boobies: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Δεν ξέρω αν θα την πιτσιλίσει κάποιος βυζοσυναγωνιστής, αλλά αυτό που ξέρω σίγουρα είναι ότι ο κουρέας σου θα χεστεί στο τάληρο!!! :dancing:
Όποιος πηγαίνει να γράφει και ενημέρωση πόσες φορές τον έπαιξε... :rockon:
Αλλά απ'τη βυζομάνα Πολωνία δεν περίμενα κάτι λιγότερο. Ρε πούστη μου τι πίνουν εκεί και τους μεγαλώνουν τα βυζιά; Νερό απ'τον ποταμό Βιστούλα; Ή μήπως Βυζούλα; :2funny:
 

mpaokara

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια που παιζει καμμια βυζαρου (μπουρδελο η στουντιο) για μας που δουλευουμε πρωινα;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ρε παιδια που παιζει καμμια βυζαρου (μπουρδελο η στουντιο) για μας που δουλευουμε πρωινα;
φιλε απο θεσσαλονικη ή αθηνα εισαι;γιατι αν το πρωτο να ρωτησεις και στο αλλο θρεντ..της θεσσαλονικης
 

art47

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Like
14
Πόντοι
0
Φιλοι βυζολατρες, γνωριζετε το ? Ποσο τυχεροι ειναι αυτοι οι Αγγλοι.. Ολες τις γνωστες πουτανες με τεραστια βυζια εχουν μες στα ποδια τους.
Να'χαμε και εμεις κατι ανάλογο..
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
ΕΚΤΑΚΤΟ ΒΥΖΟΠΑΡΑΡΤΗΜΑ

Κύριοι, με δάκρυα συγκίνησης σας ενημερώνω για μια άρτι ανακαλυφθείσα βυζοπούλα. Βυζοκουλουροπούλα για την ακρίβεια.
Το πουλέν το πέτυχα στο Αχιλλέως 40, νυχτερινή βάρδια, την Παρασκευή. Ανεβαίνω πάνω και τι να δω; Ένα βυζάκι 4άρι γεμάτο. Κι όχι μόνο αυτό, αλλά και εργάτρια της πίσω πόρτας, οπότε μπήκα σφαίρα.
Μαρία τη λένε, ξανθιά, γύρω στα 30-35 την έκοψα (είπε 20+ αλλά μάλλον μούφα), από Βραζιλία (κι αυτό πρέπει να'ναι τρελή μούφα), σώμα καλό με πιασίματα και ωραία μαστάρια για άρμεγμα.
Στα ενδότερα τώρα, ισπανικό ίσα-ίσα για να μου γίνει τούμπανο, λίγη πεολειχία, καβάλημα γλύφοντας ωσάν μουρλός και τέλος πισωκολλητό για το πολυπόθητο κουλούρι.
Εν κλειτορίδι, είναι μια τίμια βυζοπρόταση για τους νυχτερινούς περιπατητές. Ελπίζω να μονιμοποιηθεί γιατί όποτε πετυχαίνω κανένα ουρανοκατέβατο κελεπούρι εξαφανίζεται γαμώ τα βυζιά της πάπιας!!!
Αστεία-αστεία το συγκεκριμένο "ανακουφιστήριο" έχει δώσει μεγάλες στιγμές. Ειρήνη, Σόνια, ένα άλλο βυζομιλφέιγ, τη Μιμή τη βυζοκουλουρτζού που πήρε τον πούλο και τώρα τη Μαρία την Κουλουριώτισσα. Αχ βυζοαναμνήσεις... :pipa1: :2on1: :zfuck: :tits: :kissass:

Aνταπόκριση του αγώνα εδώ:
Viva Las Tetas amigos!!! :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
έ ρε γλέντια ο βυζοσυναγωνιστής λέμεεεε...  :rockon: :rockon:
τακούνια φοράει;;  :grin:
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
τιν παρασκευη γυρισα απο touring στα europe , και διαβαζοντας αυτο το νεο σημερα . . . . 


ΕΚΤΑΚΤΟ ΒΥΖΟΠΑΡΑΡΤΗΜΑ

Ένα βυζάκι 4άρι γεμάτο. ...............εργάτρια της πίσω πόρτας. . . . τώρα τη Μαρία την Κουλουριώτισσα.


. . .  κατεβηκα επειγοντως για ακροαση  :2funny: , κοντουλα , οτνως μασταρακια τα εχει τα βυζιακια της , απο το δωματιο βγαινει χωρις το σουτιεν , εχεις της κρεμες στην παλαμη , οποτε λεω μπες για να δουμε . . . .

οπως τα λεει και υπερτατος '' βυζολαγνος'' ειναι τα πραγματα , μονο που μεσα στο δωματιο με + 10 ελευθερο , ( μακρια απο εμας )

έ ρε γλέντια ο βυζοσυναγωνιστής λέμεεεε...  :rockon: :rockon:
τακούνια φοράει;;  :grin:
 

σημερα φοραγε ενα τακουνι , αλλα μην φανταστη τιποτα τεραστιο , φυσιολογικο



λεει οτι ειναι καθε βραδυ με τα της 11.00 . . . .  ( εως την τσιμπησουν τα λαγωνικα . . . )
...
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
ΕΚΤΑΚΤΟ ΒΥΖΟΠΑΡΑΡΤΗΜΑ

Κύριοι, με δάκρυα συγκίνησης σας ενημερώνω για μια άρτι ανακαλυφθείσα βυζοπούλα. Βυζοκουλουροπούλα για την ακρίβεια.
Το πουλέν το πέτυχα στο Αχιλλέως 40, νυχτερινή βάρδια, την Παρασκευή. Ανεβαίνω πάνω και τι να δω; Ένα βυζάκι 4άρι γεμάτο. Κι όχι μόνο αυτό, αλλά και εργάτρια της πίσω πόρτας, οπότε μπήκα σφαίρα.
Μαρία τη λένε, ξανθιά, γύρω στα 30-35 την έκοψα (είπε 20+ αλλά μάλλον μούφα), από Βραζιλία (κι αυτό πρέπει να'ναι τρελή μούφα), σώμα καλό με πιασίματα και ωραία μαστάρια για άρμεγμα.
Στα ενδότερα τώρα, ισπανικό ίσα-ίσα για να μου γίνει τούμπανο, λίγη πεολειχία, καβάλημα γλύφοντας ωσάν μουρλός και τέλος πισωκολλητό για το πολυπόθητο κουλούρι.
Εν κλειτορίδι, είναι μια τίμια βυζοπρόταση για τους νυχτερινούς περιπατητές. Ελπίζω να μονιμοποιηθεί γιατί όποτε πετυχαίνω κανένα ουρανοκατέβατο κελεπούρι εξαφανίζεται γαμώ τα βυζιά της πάπιας!!!
Αστεία-αστεία το συγκεκριμένο "ανακουφιστήριο" έχει δώσει μεγάλες στιγμές. Ειρήνη, Σόνια, ένα άλλο βυζομιλφέιγ, τη Μιμή τη βυζοκουλουρτζού που πήρε τον πούλο και τώρα τη Μαρία την Κουλουριώτισσα. Αχ βυζοαναμνήσεις... :pipa1: :2on1: :zfuck: :tits: :kissass:

Aνταπόκριση του αγώνα εδώ:
Viva Las Tetas amigos!!! :headbang2: :headbang2: :headbang2:

Καλά έγραψες συναγωνιστή με την κριτική σου ούτε ο Όμηρος δεν σε φτάνει
 

frozenzero

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα στους βυζολαγνους,βυζοκατακτητες και ολα σε βυζο-!!!!
μαγκες με ενημερωσε ενας φιλος για αυτο το φορουμ με την αγαπη στα μεγαλα βυζια!!!!
μπραβο σας κ με το παραπανω.
ειμαι κ εγω λατρεις των βυζοκαταστασεων κ μου αρεσουν ειδικα απο οι κυριες που τα εχουν ειναι κ λιγο μιλφ κατασταση.
καλη δουλεια μαγκες κ να μας ενημερωνεται για οτι βυζι κινειται στην πολη!!!
απο βυζαρουδες εχω παρει το κατερινακι απο στουντιο φυλης 104!!!
ειχα δει στο ιντερνετ το θεαμα κ πηγα να επισκευτω.η αληθεια ειναι οπως ειπε κ ενας συναγωνιστης πιο πανω οτι στις φωτο φενονται πιο τουμπανα κ μεγαλα.
δεν απογοητευτηκα αλλα τα περιμενα πιο μεγαλα.πολυ καλο βυζι που το εγλειφα κανενα 15λεπτο.κανει κ ενα αεροπλανικο στην πιπα!!!!
τωρα θελω να παρω απο το ιδιο στουντιο την ευα βλεπω οτι κ αυτη εχει μπολικο υλικο για γλειψιμο

μαγκεσ συνεχιστε ετσι κ δωστε κ καμια ιδεα που θα βρουμε καμια βυζαρου κ λιγο μιλφ!!!
καλα γλειψιματα κ να βυζοπροσεχετε τα κοριτσια με τις 2 πλατες(αυτες που ειναι πλακα)!!!!
 

frozenzero

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανενας σημερα αν δουλευει καμια βυζαρου κ που να παω για βυζοκαταθεση?
η φυγατε ολοι διακοπες βυζοκαυλιαρηδες?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Διδύμου 16 5αρια τέρατα αλλά συνοδευόμενα με πολύ λίπος στην κοιλιά χάλια φάτσα και ηλικία 50 (αν αντέχεις βουρ)
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
ποτε την ειδεs αυτη φιλε ονομα.....
 

frozenzero

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Διδύμου 16 5αρια τέρατα αλλά συνοδευόμενα με πολύ λίπος στην κοιλιά χάλια φάτσα και ηλικία 50 (αν αντέχεις βουρ)

σε ευχαριστω φιλε free αλλα με ξενερωνεις οτι ειναι τοσο χαλια.θα δω αν εχω οραξη μετα θα παω οταν σχολασω
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
σε ευχαριστω φιλε free αλλα με ξενερωνεις οτι ειναι τοσο χαλια.θα δω αν εχω οραξη μετα θα παω οταν σχολασω
τυπε νομιζω μια που την λενε αλικη λεει ο τυπος
οντως με βυζαρες και καμια 50αρα
για τα κιλα εχω δει και πιο χοντρες
δεν ξερω αν ειναι καλη στο γαμησι γιατι και δεν εχω παει μαζι της,ουτε εχει παρει το ματι μου καποια κριτικη εδω
 

frozenzero

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
τυπε νομιζω μια που την λενε αλικη λεει ο τυπος
οντως με βυζαρες και καμια 50αρα
για τα κιλα εχω δει και πιο χοντρες
δεν ξερω αν ειναι καλη στο γαμησι γιατι και δεν εχω παει μαζι της,ουτε εχει παρει το ματι μου καποια κριτικη εδω

σε ευχαριστω παληκαρε.να το κανω το αλμα λεσ η οχι?κ εγω δεν εχω ξαναδιαβασει κατι για αυτην
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom