Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (1 μέλη και 69 επισκέπτες)

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Ωραία 3,5άρια δοκίμασα στο Φ104 Ευα χορταστικά, με καυλέ ρόγες.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
30 ευρώ κάνει εκεί το απλό πρόγραμμα
  στο σιτε λεει μερικες κοπελς προσφερουν 30 , αλλα οποτε εχω παει 40 μου ζητησαν και καλα οτι για να εχει ποιο ανεσει η κοπελα 50 , οποτε αστα να πανε !!!!!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Η Κατερίνα από Φυλής 104  :tits: :tits: αν θυμάμαι καλά με 30 εχει το απλό... ;)
Πολύ καλή τιμή και χαίρεσαι τα βυζιά της περισσότερη ώρα ;) :rockon: :rockon:
Την έχω τιμήσει και θα το ξανακάνω ;) ;)

Για την Ευα δεν ξέρω αν είναι με 30 ή 40, αλλά την έχω στα υπόψιν....  ;)
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Η Κατερίνα από Φυλής 104  :tits: :tits: αν θυμάμαι καλά με 30 εχει το απλό... ;)
Πολύ καλή τιμή και χαίρεσαι τα βυζιά της περισσότερη ώρα ;) :rockon: :rockon:
Την έχω τιμήσει και θα το ξανακάνω ;) ;)

Για την Ευα δεν ξέρω αν είναι με 30 ή 40, αλλά την έχω στα υπόψιν....  ;)

Πολυ μικρα βυζια για να αναφερονται σε αυτο το θεμα.

Παιδια αν ξερετε κατι μεγαλο αλλιως γραψτε καλυτερα σε αλλο θεμα.Αυτο κανω και εγω.
Γερμανια ποιος παει ειπαμε?Καμια καλη ανακαλυψη?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Πολυ μικρα βυζια για να αναφερονται σε αυτο το θεμα.

Παιδια αν ξερετε κατι μεγαλο αλλιως γραψτε καλυτερα σε αλλο θεμα.Αυτο κανω και εγω.
Γερμανια ποιος παει ειπαμε?Καμια καλη ανακαλυψη?

της ευα ? ή της κατερινας ?
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Η Κατερίνα από Φυλής 104  :tits: :tits: αν θυμάμαι καλά με 30 εχει το απλό... ;)

Bυζομαχητές, κατέθεσα εψές στην εν λόγω. Τελικά βυζοάνθρακες ο θησαυρός. Καμία σχέση τα βυζιά με αυτά που φαίνονται στις φωτογραφίες. Δεν είναι τούμπανο δυστυχώς. :headbang:
Πέραν των βυζιών, είναι μια κοντόφαρδη ύπαρξη με μια κοιλούμπα λες κι έχει εφτάδυμα. Αλλά εντάξει δε με χάλαγε. :dancing:
Στο δωμάτιο έκανε κάτι τσαχπινιές και αεροπλανικά τύπου Κομανέτσι (πίπα-μακροβούτι θα την χαρακτήριζα) χωρίς ωστόσο να ενθουσιάζει τον μέσο βυζοσκάουτερ. :think:
Εν κλειτορίδι, θα έλεγα ότι για 30 ευρώ που είναι το απλό πρόγραμμα είναι μια βυζοτίμια πρόταση... :tits2:

Με αγωνιστικούς βυζοχαιρετισμούς. :rockon:
 

mpaokara

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια ξερει κανεις αν η Λαουρα ειναι στο ποστο της, τροφωνιου αν δεν απατομαι, αυριο η αν εχει παει διακοπες?
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Bυζομαχητές, κατέθεσα εψές στην εν λόγω. Τελικά βυζοάνθρακες ο θησαυρός. Καμία σχέση τα βυζιά με αυτά που φαίνονται στις φωτογραφίες. Δεν είναι τούμπανο δυστυχώς. :headbang:
Πέραν των βυζιών, είναι μια κοντόφαρδη ύπαρξη με μια κοιλούμπα λες κι έχει εφτάδυμα. Αλλά εντάξει δε με χάλαγε. :dancing:
Στο δωμάτιο έκανε κάτι τσαχπινιές και αεροπλανικά τύπου Κομανέτσι (πίπα-μακροβούτι θα την χαρακτήριζα) χωρίς ωστόσο να ενθουσιάζει τον μέσο βυζοσκάουτερ. :think:
Εν κλειτορίδι, θα έλεγα ότι για 30 ευρώ που είναι το απλό πρόγραμμα είναι μια βυζοτίμια πρόταση... :tits2:

Με αγωνιστικούς βυζοχαιρετισμούς. :rockon:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
μετα απο αρκετη ωριμη σκεψη , αποφασησα να ξενιτευτώ  , για να μπορεσω να βρω  :tits2: , αφου το ταξιδιωτικο μου πραγραμα με το αυτοκινουμενο εχει διαδρομη για πραγα , λογο ( βαζελου ) μετα λεω να κανω μερικα ακομα χιλιομετρα για να συναντισω  :knockinb: α/ και  :knockinb: β / . οποιος εχει να προτεινει και τιποτα αλλο  :tits: , ειμαι ανοιχτως για καλες προτασεις  :boobies:
 

Επισκέπτης
Πολυ μικρα βυζια για να αναφερονται σε αυτο το θεμα.

Παιδια αν ξερετε κατι μεγαλο αλλιως γραψτε καλυτερα σε αλλο θεμα.Αυτο κανω και εγω.
Γερμανια ποιος παει ειπαμε?Καμια καλη ανακαλυψη?

Γερμανία στο Σαλόνι αυτοκινήτου Σεπτεμβρη όλοι εκει αδέρφιααααααααααα
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
η τζουλια  ειναι στο 11 ( το κατω , με τιν κοκκινη πορτα στιν πισω αυλη ) μην τιν ψαχνεται πλεον στιν κινδου , εγω περασα σημερα , εκανα την βυζοθεραπεια μου , και εμει ετοιμος !!!!!!!!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστές επικαλούμαι ιδιαίτερα το δαιμόνιο ορισμένων από εσάς που είστε τσακάλια & δε σας ξεφεύγει τίποτα... Η Ειρήνη η γνωστή & μη εξαιρετέα (Κολωνού 27Α & παλιότερα Αχιλλέως 40) πού δουλεύει τώρα??? Σήμερα πέρασα από Κολωνού 27Α στην πρωινή βάρδια & δούλευε μια Βαλέρια. Επίσης κάτι άλλο, η Τζούλια έχει φύγει για διακοπές? Σήμερα το φωτάκι στο σπίτι που δουλεύει ήταν σβηστό.
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Συναγωνιστές επικαλούμαι ιδιαίτερα το δαιμόνιο ορισμένων από εσάς που είστε τσακάλια & δε σας ξεφεύγει τίποτα... Η Ειρήνη η γνωστή & μη εξαιρετέα (Κολωνού 27Α & παλιότερα Αχιλλέως 40) πού δουλεύει τώρα??? Σήμερα πέρασα από Κολωνού 27Α στην πρωινή βάρδια & δούλευε μια Βαλέρια. Επίσης κάτι άλλο, η Τζούλια έχει φύγει για διακοπές? Σήμερα το φωτάκι στο σπίτι που δουλεύει ήταν σβηστό.
Αδελφε την Ειρηνη την ψαχνω και εγω.Απ οτι καταλαβα κανεις δεν την εχει δει εδω και αρκετο καιρο...Κριμα
 

Parakelsos

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες λεω να περασω αυριο απο Τζουλια για βυζοθεραπεια.Ξερει κανεις αν δουλευει η ειναι διακοπες?
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Επίσης κάτι άλλο, η Τζούλια έχει φύγει για διακοπές? Σήμερα το φωτάκι στο σπίτι που δουλεύει ήταν σβηστό.

Mήπως πήγες νωρίς; Χθες άνοιξε κατά 12.30 και έκανα βυζοσεφτέ. :dancing:
Να ενημερώσω τους φίλτατους βυζοπροσκυνητές ότι η Τζούλια έχασε 15 κιλά (κατά δήλωσή της). Δε τη ζύγισα να πω την αλήθεια αλλά σίγουρα έχει χάσει αρκετά και τα βυζιά σα να μίκρυναν. :'(
Μάλιστα μου είπε πως θέλει να χάσει άλλα τόσα και της κάνω: ΟΥΔΕΠΟΠΟΤΕ!!! Άμα σκεβρώσουν τα βυζόμπαλα την κάναμε από κούπες κύριοι... :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom