Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (1 μέλη και 60 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ετοιμαζω βόμβα με νεο αστερι ......αλλά οχι επι πληρωμη
 

Επισκέπτης
Λοιπόν αδέφια μου αλήτες πουλιά που λεει και ο Τόλης .....
Εγω ως δεσμευμένος την εν λόγω που θα αναφέρω δεν μπορώ να την αγγίξω λόγω ότι θα διαλύσω και γάμους και αρραβωνες γιατί θα με δωσουν στεγνά οποτε επειδή ΔΕΝ είμαι μοναχοφάης όπως πολλοί από εδω θα δωσω το μωρό και οποιος την καταφέρει χρωστάει βίντεο σε μενα μόνο(τωρα ειμαι μοναχοφάης)!!! :uglystupid:Αρχίζω ...

Εκεί που πάω και κουρεύομαι ο κουρεάς μου που τον ξερω 10 χρόνια αποφάσισε ν ανοιξει κολλητά με το κουρείο ένα μαγαζί με μανικιουρ , πεντικιουρ κτλ για αντρες και γυναικες.Αφού έβαλε την γυναίκα του μέσα να το κάνει κουμάντο (αστερι λεπτό μουναρος από αρμενία)ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ , πηρε και μερικές κοπέλες ...και παω εγω να κουρευτώ και βγαίνει το 6ΑΡΙ :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:ΚΑΘΑΡΌ 6ΑΡΙ  οτι και να γίνει και το κουρεμα το εκανα αντι μισή ωρα 1,30 και ηπια και καφέ.....Ειναι μελαχροινή με 6αρι νταρντανα ψηλή με πράσινα ματια .Μου φυγε ο πάτος .... :rockon: :rockon: Στη συζήτηση που ειχαμε του λεω ποια είναι αυτή και μου λεει οτι ειναι καινούργια και εχει και να πάει 6 μηνες με αντρα και είναι από Πολωνία...και αλλάξαμε συζήτηση να μην καρφωθω...αφού δεν το πίστευα!!!!!!αυτό που έβλεπα!!

Σας λέω μόνο ότι όταν εβγαινε στο πεζοδρόμιο για τσιγάρο μπορεί και να τον επαιζε ολη η περιοχή και γω κάτω από την πετσέτα ανετα . Μιλάμε για τους βύζους γιατί δεν ειναι παχια με ζάπια και φοράει και σορτσάκι και εχει και πλατάρες να υποστηριξει τις τορπίλλες . :tits: :tits: :tits: :tits:

Οποιος θέλει πάει για κουρεμα , είναι και φτηνό..χι,χι αλλά μπορει να πάει και για κανα καθαρισμό προσωπου διπλα ακριβως που ειναι αυτή.
Οποιος περάσει και τη δει θα καταλάβει και αν αρχίσει και γραψει οτι δεν ειναι 6ΑΡΙ να πάει να γαμηθει γιατί το είπε η ίδια χτες λέγοντας ότι δυσκολεύεται να βρει μαγιό γιατί φοράει 6 νούμερο!!!

Λοιπον αντε για κουρεμα όλοι στην Μιχαήλ Βοδα και απ όσο θυμαμαι πρεπει να ειναι στο 12-14  εκει νομίζω  !!
Φιλιά και οποιος την καταφέρει που εγω θα την ειχα για καραμέλα μου χρωστάει βιντεο και τραπέζι :boobies: :boobies: :boobies: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Οποιος περάσει και τη δει θα καταλάβει και αν αρχίσει και γραψει οτι δεν ειναι 6ΑΡΙ να πάει να γαμηθει γιατί το είπε η ίδια χτες λέγοντας ότι δυσκολεύεται να βρει μαγιό γιατί φοράει 6 νούμερο!!!


πω πω !!!!!!!!!!! εξαρι  :tits2:  !!!!!!!!  μονο που το λες ζαλιζομαι απο κ@υλα  :boobies: :headbang: :headbang:




Καλησπερα μαγκες λεω να περασω αυριο απο Τζουλια για βυζοθεραπεια.Ξερει κανεις αν δουλευει η ειναι διακοπες?


κανονικα στο καινουργιο ποστο της ειναι , αδυνατησμενη 15 κιλα περιπου , και παντα με το μαυρο κοντο φορεματακι της . . . . .




ασχετο , αλλα το κοντο μαλλι της δεν της παει , η ιδεα μου ειναι ?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
λοιπον προκειται για στουντιο αλλά ειναι άκρως ενδιαφέρουσα περιπτωση που πρέπει να δοκιμάσει κάθε βυζολάτρης
Ειρηνη Ελληνιδα μικρη με βυζι φυσικοτατο 4άρι τουλάχιστον!
οχι παχια με πιασιματα οσα πρέπει
θα τη βρειτε στο Σολωμου 32 ισογειο κάνετε κλικ στο εν λογω στουντιο στις βάρδιές του!
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Ειρηνη Ελληνιδα μικρη με βυζι φυσικοτατο 4άρι τουλάχιστον!
οχι παχια με πιασιματα οσα πρέπει
θα τη βρειτε στο Σολωμου 32 ισογειο


δεν λεω καλη η ειρηνουλα , αλλα εχει μια ταση για ξεπετα ή ετσι καταλαβα εγω . . .  ( δυο φορες εχω τιμηση . . )
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Εύα, κάθε βράδυ στο Αλκαμένους 13  :tits2: :tits2: :tits2:
Έχω ενθουσιαστεί!
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
η Ευα ειναι μιλφ κοντα στα 55 ειναι καλη μεσα αλλα μεγαλη και αν ειναι αβαφτη ειναι χαλια.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
δεν λεω καλη η ειρηνουλα , αλλα εχει μια ταση για ξεπετα ή ετσι καταλαβα εγω . . .   ( δυο φορες εχω τιμηση . . )
Σαν κάτι τέτοιο να κατάλαβα και εγώ, αλλά προσπάθεί να μην το κάνει έκδηλο μάλλον.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
χμ εμένα πάντως με αφησε και γεύτηκα αρκετά τα βυζιά της η Ειρηνουλα
απλά μου την έπσασε λιγο αυτη η ψυχροτητα της και ο πληθυντικος και οταν της ειπα να μου μιλάει στον ενικο άρχισε τα περι σεβασμου στον πελάτη και μετά το πως δεν μπλεκει τους πελάτες και τη δουλεια με τα άλλα πάντα ευγενική πάντως
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
η Ευα ειναι μιλφ κοντα στα 55 ειναι καλη μεσα αλλα μεγαλη και αν ειναι αβαφτη ειναι χαλια.

γιατι μπερδευετε τον κοσμο  :tickedoff: , εδω μιλαμε για  :tits: '' Β Υ Ζ Ι Α ''  :tits:   δεν μπορουμε εδω να ποσταρουμε για βυζια που ειναι 3  :tits2: , διοτι τριαρι ειναι της ευα , και επειδη ειναι παχουλη νομιζεις οτι ειναι τεραστειο , και το αλλο δεν ειναι milf ((  mother i like to fuckαλλα  gilf  ( granny i like to fuck ) , ομως θα συμφωνησω μαζι σου οτι η γιαγια κανει καλο κρεβατι , ειδικα στην  :pipa2: πιπα  :pipa1: ειναι απο της καλες που κυκλοφορουν , και τωρα ειδικα το καλοκαιρι οταν ερχεται με τα υγρα μανταλακια να καθαριση τα επιμαχα σημεια , σε δροσιζει κιολας  :dancing: . . . .
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Αλκαμένους 113, πάτερ μου. Ευλόγησον  :priest:
Υπάρχει κι άλλη Εύα σ' αυτό το κατάστημα. Αυτή που λέω εγώ (η ροδαλή Ρωσίδα) είναι γύρω στα 40 (για επιβεβαίωση, είχα ρωτήσει και την τσατσά).
Όσο για το στήθος, 3άρι είναι, απλώς φαίνεται παραπάνω επειδή είναι χοντρούλα.
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Λοιπόν αδέφια μου αλήτες πουλιά που λεει και ο Τόλης .....
Εγω ως δεσμευμένος την εν λόγω που θα αναφέρω δεν μπορώ να την αγγίξω λόγω ότι θα διαλύσω και γάμους και αρραβωνες γιατί θα με δωσουν στεγνά οποτε επειδή ΔΕΝ είμαι μοναχοφάης όπως πολλοί από εδω θα δωσω το μωρό και οποιος την καταφέρει χρωστάει βίντεο σε μενα μόνο(τωρα ειμαι μοναχοφάης)!!! :uglystupid:Αρχίζω ...

Εκεί που πάω και κουρεύομαι ο κουρεάς μου που τον ξερω 10 χρόνια αποφάσισε ν ανοιξει κολλητά με το κουρείο ένα μαγαζί με μανικιουρ , πεντικιουρ κτλ για αντρες και γυναικες.Αφού έβαλε την γυναίκα του μέσα να το κάνει κουμάντο (αστερι λεπτό μουναρος από αρμενία)ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ , πηρε και μερικές κοπέλες ...και παω εγω να κουρευτώ και βγαίνει το 6ΑΡΙ :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:ΚΑΘΑΡΌ 6ΑΡΙ  οτι και να γίνει και το κουρεμα το εκανα αντι μισή ωρα 1,30 και ηπια και καφέ.....Ειναι μελαχροινή με 6αρι νταρντανα ψηλή με πράσινα ματια .Μου φυγε ο πάτος .... :rockon: :rockon: Στη συζήτηση που ειχαμε του λεω ποια είναι αυτή και μου λεει οτι ειναι καινούργια και εχει και να πάει 6 μηνες με αντρα και είναι από Πολωνία...και αλλάξαμε συζήτηση να μην καρφωθω...αφού δεν το πίστευα!!!!!!αυτό που έβλεπα!!

Σας λέω μόνο ότι όταν εβγαινε στο πεζοδρόμιο για τσιγάρο μπορεί και να τον επαιζε ολη η περιοχή και γω κάτω από την πετσέτα ανετα . Μιλάμε για τους βύζους γιατί δεν ειναι παχια με ζάπια και φοράει και σορτσάκι και εχει και πλατάρες να υποστηριξει τις τορπίλλες . :tits: :tits: :tits: :tits:

Οποιος θέλει πάει για κουρεμα , είναι και φτηνό..χι,χι αλλά μπορει να πάει και για κανα καθαρισμό προσωπου διπλα ακριβως που ειναι αυτή.
Οποιος περάσει και τη δει θα καταλάβει και αν αρχίσει και γραψει οτι δεν ειναι 6ΑΡΙ να πάει να γαμηθει γιατί το είπε η ίδια χτες λέγοντας ότι δυσκολεύεται να βρει μαγιό γιατί φοράει 6 νούμερο!!!

Λοιπον αντε για κουρεμα όλοι στην Μιχαήλ Βοδα και απ όσο θυμαμαι πρεπει να ειναι στο 12-14  εκει νομίζω  !!
Φιλιά και οποιος την καταφέρει που εγω θα την ειχα για καραμέλα μου χρωστάει βιντεο και τραπέζι :boobies: :boobies: :boobies: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Φιλτατε Ζαρα αναβεις φωτιες  :tits: :tits: :tits:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
τελικά η Ειρήνη δουλευεί ρε βυζοκαυλιάρηδες???
 

theostousex

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Την Αγαπη με τις βυζαρες απο Τροφωνιου που μπορω να τη βρω? Δουλευει ακομα εκει? Ενας φιλος μου ειχε πει πως μπορω να τηνβρω και στην Ιουλιανου.
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
TIMH KAI ΔΟΞΑ ΣΤΟ ΖΑΡΑΣ!!! ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ!!! Γιατί καλή η τάνα με τους βύζους αλλά ΤΙΠΟΤΑ μα ΤΙΠΟΤΑ δε συγκρίνεται με την κοπέλα της διπλανής πόρτας, το κορίτσι που μπήκε τυχαία στο ίδιο βαγόνι με σένα, την πωλήτρια του σούπερ μάρκετ που ψωνίζεις, τη μαμά δυό ομπρέλες παραπέρα στην παραλία ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΑΣΤΑΡΟΒΥΖΑ... Amateur huge boobs και τα μυαλά στα κάγκελα! Και προτείνω τη δημιουργία δικτύου τέτοιων πληροφοριών (awwhb aka amateur women with huge boobs  :2funny:) ώστε να δοκιμάσει ο καθένας την τύχη του! ΖΑΡΑΣ άνοιξε post ως πρόεδρος και πίστεψέ με θα ακολουθήσω. Έτοιμη την έχω τη Ρίμμα τη Ρωσίδα, στο 1.60 με 6αρι βυζί...  :rolleyes:
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
TIMH KAI ΔΟΞΑ ΣΤΟ ΖΑΡΑΣ!!! ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ!!! Γιατί καλή η τάνα με τους βύζους αλλά ΤΙΠΟΤΑ μα ΤΙΠΟΤΑ δε συγκρίνεται με την κοπέλα της διπλανής πόρτας, το κορίτσι που μπήκε τυχαία στο ίδιο βαγόνι με σένα, την πωλήτρια του σούπερ μάρκετ που ψωνίζεις, τη μαμά δυό ομπρέλες παραπέρα στην παραλία ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΑΣΤΑΡΟΒΥΖΑ... Amateur huge boobs και τα μυαλά στα κάγκελα! Και προτείνω τη δημιουργία δικτύου τέτοιων πληροφοριών (awwhb aka amateur women with huge boobs  :2funny:) ώστε να δοκιμάσει ο καθένας την τύχη του! ΖΑΡΑΣ άνοιξε post ως πρόεδρος και πίστεψέ με θα ακολουθήσω. Έτοιμη την έχω τη Ρίμμα τη Ρωσίδα, στο 1.60 με 6αρι βυζί...  :rolleyes:

Συμφωνώ κι επαξάνω με τον υπηρετούντα την πατρίδα piderof. Τίποτε δεν είναι σαν τη γυναίκα της διπλανής πόρτας, της απέναντι πολυκατοικίας, της παραδιπλανής ομπρέλλας, κτλ...
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
BEST AMATEUR ΜΕΓΑΛΑ ΒΥΖΙΑ  ΕΧΕΙ ΕΔΩ.

megalabyzia.blogspot.com

:tits2: :tits2: :s&m_2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom