Νέα

VIP Βίζιτες ! Ένας Παράλληλος Κόσμος Που Δεν Αντιλήφθηκε Το Bourdela ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 173
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mikroula*

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
Κληρονομια,πλουσιος μπαμπας,οικογενειακη επιχειρηση
Μαυρο χρημα...
Τοσα αλλα...αμεσως στην βιζιτα το μυαλο
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Κληρονομια,πλουσιος μπαμπας,οικογενειακη επιχειρηση
Μαυρο χρημα...
Τοσα αλλα...αμεσως στην βιζιτα το μυαλο
+1 οι γκόμενες το πρώτο που κοιτάνε πριν τα φτιάξουνε
με κάποιον είναι α) τι δουλειά κάνει, β) τι λεφτά βγάζει. Αν απαντήσεις λάθος
σε 1 από τα δύο game over ;)
 

mikroula*

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
+1 οι γκόμενες το πρώτο που κοιτάνε πριν τα φτιάξουνε
με κάποιον είναι α) τι δουλειά κάνει, β) τι λεφτά βγάζει. Αν απαντήσεις λάθος
σε 1 από τα δύο game over ;)
Εξαρταται....τι ηλικια εχουν κ τι ψαχνουν
Δν νομιζω να ισχυει για ολες

Νταξει αν πεις περιεργη δουλεια εννοειται πως θα την κανουν

Το 3ο πραγμα πες...προηγουνται αλλα :grin:
 

karnezis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2012
Μηνύματα
361
Κριτικές
11
Like
635
Πόντοι
531
Είναι φανερό ότι κάποιοι δεν είχαν ποτέ τους γκόμενα(ούτε θα αποκτήσουν)και τη "βγάζουν" μόνο με πουτάνες.
Σταματήστε αυτή την καραμέλα ότι το μόνο που ενδιαφέρει τις γυναίκες είναι να βρουν "χορηγό".Προσπαθήστε να καταλάβετε όταν κάποιος είναι άνω των 22 ετών είναι άνεργος και μένει με τους γονείς του τότε απορρίπτεται όχι επειδή δεν έχει λεφτά αλλά επειδή είναι ΑΝΙΚΑΝΟΣ και ΤΕΜΠΕΛΗΣ.Η γνώμη μου είναι πως καλά κάνουν.Θα θέλατε η κόρη σας να μπλέξει με κανένα άχρηστο;
Πάψτε λοιπόν να εξωραΐζετε την ανικανότητά σας λέγοντας ότι φταίνε οι γυναίκες επειδή ψάχνουν λεφτάδες.
Επίσης,αν και οπαδός του σπορ,κόψτε τις πουτάνες σας χαλάνε!Το σπορ είναι γι'αυτούς που ξέρουν να ξεχωρίζουν την εικονική πραγματικότητα από τον πραγματικό κόσμο.
 

Επισκέπτης
Είναι φανερό ότι κάποιοι δεν είχαν ποτέ τους γκόμενα(ούτε θα αποκτήσουν)και τη "βγάζουν" μόνο με πουτάνες.
Σταματήστε αυτή την καραμέλα ότι το μόνο που ενδιαφέρει τις γυναίκες είναι να βρουν "χορηγό".Προσπαθήστε να καταλάβετε όταν κάποιος είναι άνω των 22 ετών είναι άνεργος και μένει με τους γονείς του τότε απορρίπτεται όχι επειδή δεν έχει λεφτά αλλά επειδή είναι ΑΝΙΚΑΝΟΣ και ΤΕΜΠΕΛΗΣ.Η γνώμη μου είναι πως καλά κάνουν.Θα θέλατε η κόρη σας να μπλέξει με κανένα άχρηστο;
Πάψτε λοιπόν να εξωραΐζετε την ανικανότητά σας λέγοντας ότι φταίνε οι γυναίκες επειδή ψάχνουν λεφτάδες.
Επίσης,αν και οπαδός του σπορ,κόψτε τις πουτάνες σας χαλάνε!Το σπορ είναι γι'αυτούς που ξέρουν να ξεχωρίζουν την εικονική πραγματικότητα από τον πραγματικό κόσμο.
ρε φιλε με τοσο ανεργια που υπαρχει πως τολμας και λες ανικανους και τεμπεληδες τους ανεργους το ο.τι εχεις εσυ δουλεια δεν σημαινει οτι ειναι ευκολα τα πραγματα εκει εξω
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.142
Like
4.675
Πόντοι
1.756
παλι στο πολιτικο θα παει η συζητηση.... το γαμησατε και αυτο το θρεντ....
 

Επισκέπτης
παλι στο πολιτικο θα παει η συζητηση.... το γαμησατε και αυτο το θρεντ....

απλα φιλε ορισμενοι επειδη ζουνε καλα νομιζουν πως ειναι ευκολη η επιβιωση αλλα δεν ειναι ετσι ειναι δυσκολη η ζωη οποτε καλυτερα να μετραμε τα λογια μας
 

karnezis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2012
Μηνύματα
361
Κριτικές
11
Like
635
Πόντοι
531
ρε φιλε με τοσο ανεργια που υπαρχει πως τολμας και λες ανικανους και τεμπεληδες τους ανεργους το ο.τι εχεις εσυ δουλεια δεν σημαινει οτι ειναι ευκολα τα πραγματα εκει εξω

απλα φιλε ορισμενοι επειδη ζουνε καλα νομιζουν πως ειναι ευκολη η επιβιωση αλλα δεν ειναι ετσι ειναι δυσκολη η ζωη οποτε καλυτερα να μετραμε τα λογια μας

Επειδή έχω φτύσει αίμα για να έχω οικονομική επιφάνεια και επειδή ξέρω ότι η ζωή είναι δύσκολη τολμώ!.Όσο πιο γρήγορα το καταλάβουν ορισμένοι τόσο το καλύτερο γι'αυτούς.
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Επειδή έχω φτύσει αίμα για να έχω οικονομική επιφάνεια και επειδή ξέρω ότι η ζωή είναι δύσκολη τολμώ!.Όσο πιο γρήγορα το καταλάβουν ορισμένοι τόσο το καλύτερο γι'αυτούς.
Μιας και έχεις οικονομική επιφάνεια όπως ισχυρίζεσαι , για το εν λόγω θέμα έχεις να πεις κάτι; Έχεις σπονσονάρει ποτέ ;
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.142
Like
4.675
Πόντοι
1.756
Είναι φανερό ότι κάποιοι δεν είχαν ποτέ τους γκόμενα(ούτε θα αποκτήσουν)και τη "βγάζουν" μόνο με πουτάνες.
Σταματήστε αυτή την καραμέλα ότι το μόνο που ενδιαφέρει τις γυναίκες είναι να βρουν "χορηγό".Προσπαθήστε να καταλάβετε όταν κάποιος είναι άνω των 22 ετών είναι άνεργος και μένει με τους γονείς του τότε απορρίπτεται όχι επειδή δεν έχει λεφτά αλλά επειδή είναι ΑΝΙΚΑΝΟΣ και ΤΕΜΠΕΛΗΣ.Η γνώμη μου είναι πως καλά κάνουν.Θα θέλατε η κόρη σας να μπλέξει με κανένα άχρηστο;
Πάψτε λοιπόν να εξωραΐζετε την ανικανότητά σας λέγοντας ότι φταίνε οι γυναίκες επειδή ψάχνουν λεφτάδες.
Επίσης,αν και οπαδός του σπορ,κόψτε τις πουτάνες σας χαλάνε!Το σπορ είναι γι'αυτούς που ξέρουν να ξεχωρίζουν την εικονική πραγματικότητα από τον πραγματικό κόσμο.
Με αυτην την λογικη ομως τυπε... Τα σκατοπαιδα που δεν εχουν δουλεψει ουτε μια μερα στην ζωη τους (ανικανοι κ τεμπεληδες), αλλα τα εχουν βρει ολα ετοιμα απο τον μπαμπα,και κολυμπανε στο χρημα, δεν θα επρεπε να δουν μουνι στην ζωη τους... Ειναι οπως τα λες,ΑΝΙΚΑΝΟΙ κ ΤΕΜΠΕΛΗΔΕΣ,ανεργοι κ μενουν με τους γονεις... ελα ομως που γυρνανε με τα καλυτερα μουνια... γιατι???
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
βιζιτες και χορηγειες τυπε ετσι ειναι
 

karnezis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2012
Μηνύματα
361
Κριτικές
11
Like
635
Πόντοι
531
Με αυτην την λογικη ομως τυπε... Τα σκατοπαιδα που δεν εχουν δουλεψει ουτε μια μερα στην ζωη τους (ανικανοι κ τεμπεληδες), αλλα τα εχουν βρει ολα ετοιμα απο τον μπαμπα,και κολυμπανε στο χρημα, δεν θα επρεπε να δουν μουνι στην ζωη τους... Ειναι οπως τα λες,ΑΝΙΚΑΝΟΙ κ ΤΕΜΠΕΛΗΔΕΣ,ανεργοι κ μενουν με τους γονεις... ελα ομως που γυρνανε με τα καλυτερα μουνια... γιατι???

Ποιός είπε ότι η ζωή είναι δίκαιη.Όμως είναι σκληρή μην είσαι σίγουρος πως όταν φύγει ο μπαμπάς θα είναι σε θέση να διατηρήσουν την οικονομική τους επιφάνεια.Αν τα καταφέρουν τότε δεν είναι τεμπέληδες και ανίκανοι.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Πρωτον ποσες μουναρες φιλες εχεις; Δευτερο, ποσες βιτιζες, μουναρες, φιλες εχεις;
Νταξει να βρηκες μια. Αλλα την επομενη μερα να ανακαλυπτεις και δευτερη;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.068
Like
72.132
Πόντοι
12.756
Πρωτον ποσες μουναρες φιλες εχεις; Δευτερο, ποσες βιτιζες, μουναρες, φιλες εχεις;
Νταξει να βρηκες μια. Αλλα την επομενη μερα να ανακαλυπτεις και δευτερη;

ετσι  :rockon: :rockon:

βαλε ταξη εδω μεσα
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.142
Like
4.675
Πόντοι
1.756
Ποιός είπε ότι η ζωή είναι δίκαιη.Όμως είναι σκληρή μην είσαι σίγουρος πως όταν φύγει ο μπαμπάς θα είναι σε θέση να διατηρήσουν την οικονομική τους επιφάνεια.Αν τα καταφέρουν τότε δεν είναι τεμπέληδες και ανίκανοι.
Λες οτι οι γυναικες δεν θελουν αχρηστους τεμπεληδες που μενουν με τους γονεις τους...
και σου λεω οτι υπαρχουν παιδια που ειναι αχρηστοι,τεμπεληδες,και μενουν με τους γονεις τους αλλα κολυμπαν στο χρημα και στο μουνι...
το "γιατι" που ρωτησα δεν εναι ενα γενικο γιατι....
οποτε ξαναρωταω αναλυτικοτερα..."για ποιο λογο κυκλοφορουν τα καλυτερα μουνια"..
θα βαλω και απαντησεις να σε διευκολυνω...

1.Τους λυπουνται.
2.Την εχουν παλαμαρι.
3.Ειναι σωστοι στις σχεσεις τους.
4.Εχουν λεφτα.
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πρωτον ποσες μουναρες φιλες εχεις; Δευτερο, ποσες βιτιζες, μουναρες, φιλες εχεις;
Νταξει να βρηκες μια. Αλλα την επομενη μερα να ανακαλυπτεις και δευτερη;
Να σου απαντήσω (κατάλαβα ότι μιλάς για την αρχική ανάρτηση μου)
Μέσα σε 2 μέρες βγήκα για καφέ με 2 φίλες όμορφες (έχω φάει χυλόπιτα απο τη μια) και μου έκανε εντύπωση το κοινό τους πρόβλημα . Δεν είπα ότι είναι βίζιτες απλώς συνειρμικά κατέληξα στο συμπέρασμα ότι σιωπηλά τόσα χρόνια σπονσονάρονταν.
Αν δεν με πιστεύει Οκ , δεκτό αλλά δεν είναι και κάτι σημαντικό ή εξωπραγματικό αυτό που είπα
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.873
Κριτικές
40
Like
22.850
Πόντοι
26.096
Καλησπερα.
Εξαιρετικη η κεντρικη ιδεα του νηματος αυτου.
Διαφωνω με την χρηση της λεξεως Ελλεηνιδες στο εισηγητικο σημειωμα οπως και γενικοτερα με την χρηση της λεξεως αυτης στο μπου. Αν τις βοηθουσε ο σωματοτυπος τους θα ηταν τωρα στη θεση των κοριτσιων απο Ρωσια η Τσεχια κλπ.
Ομως και οι Ρωσιδες κλπ αν βρουν καποιον ωριμο κ οικονομικα ευρωστο φερονται οπως οι Ελληνιδες. Αρα δεν ειναι θεμα εθνικοτητας.
Στον ελληνικο μικροκοσμο ομως - της κρισης υποβοηθουσης - το φαινομενο χρηματισμου μιας σχεσης ειναι μαλλον συχνο.
Συναπτονται συμβασεις και ο καθεις εισφερει ο,τι διαθετει. Χρηματα αντι ομορφιας. Εξουσια αντι φρεσκαδα
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.873
Κριτικές
40
Like
22.850
Πόντοι
26.096
Φρονω οτι ειναι λαθος να μεμφεται καποιος τις Ελληνιδες οταν υπαρχουν Ελληνες που ανταποκρινονται.
Ας δουμε καταφατσα το προβλημα. Ο καθε ενας δινει αυτο που εχει κ εισπραττει αυτο που του λειπει.
Ειναι αναγκη της εποχης.Δεν ηταν αγνωστο φαινομενο ουτε παλιοτερα.
Παραλληλοι μικροκοσμοι και ετσι προχωραμε.
Πιστευουν πολλοι απο εσας στην αγνη αγαπη;
Η οτι διαρκει για παντα;
Ο πονος ελλοχευει και η συμβαση προσφερει διεξοδους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom