Νέα

VIP Βίζιτες ! Ένας Παράλληλος Κόσμος Που Δεν Αντιλήφθηκε Το Bourdela ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 173
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.143
Like
4.676
Πόντοι
1.756
Νταξ αφηστε τις μικρες διαφωνιες και γραψτε καμια δικη σας περιπτωση που ξερετε ή υποπτευεστε...
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.143
Like
4.676
Πόντοι
1.756
Μην το λες σ'εμένα το ξέρω.Στους άλλους πες το που έχουν αναπτύξει και ολόκληρη κοσμοθεωρία περί ελλεεινίδων. :)
Εχω ενα φιλαρακι... Ροκας, αναμαλιασμενος,λεχριτης που ολο σκαει μπαφους και δεν εχει μία στην τσεπη...
Αλλα με τις γυναικες ειναι θρασυς,επιθετικος,καφρος και με χιουμορ....
Τα μουνια που εχει γαμησει δεν τα εχω δει ουτε στον υπνο μου....
Ειναι θεμα προσεγγισης..
 

Επισκέπτης
Είναι φανερό ότι κάποιοι δεν είχαν ποτέ τους γκόμενα(ούτε θα αποκτήσουν)και τη "βγάζουν" μόνο με πουτάνες.
Σταματήστε αυτή την καραμέλα ότι το μόνο που ενδιαφέρει τις γυναίκες είναι να βρουν "χορηγό".Προσπαθήστε να καταλάβετε όταν κάποιος είναι άνω των 22 ετών είναι άνεργος και μένει με τους γονείς του τότε απορρίπτεται όχι επειδή δεν έχει λεφτά αλλά επειδή είναι ΑΝΙΚΑΝΟΣ και ΤΕΜΠΕΛΗΣ.Η γνώμη μου είναι πως καλά κάνουν.Θα θέλατε η κόρη σας να μπλέξει με κανένα άχρηστο;
Πάψτε λοιπόν να εξωραΐζετε την ανικανότητά σας λέγοντας ότι φταίνε οι γυναίκες επειδή ψάχνουν λεφτάδες.
Επίσης,αν και οπαδός του σπορ,κόψτε τις πουτάνες σας χαλάνε!Το σπορ είναι γι'αυτούς που ξέρουν να ξεχωρίζουν την εικονική πραγματικότητα από τον πραγματικό κόσμο.

Χωρίς να έχω πρόθεση επίθεσης,μια απορία .Πώς κάποιοι που είναι πετυχημένοι υποτίθεται κοινωνικά,έχουν έντονη κοινωνική ζωή ,βγάζουν γκόμενες πολλές καταλήγουν κι αυτοί στις πουτάνες;Για σπορ που λες κι εσύ;Μόνο που μου φαίνεται ότι στο τέλος συγχέουν την εικονική με την πραγματική ζωή κι αυτοί και ουσιαστικά δεν έχουν καμιά διαφορά απ τους καθαυτού πουτανιάρηδες.
 

Επισκέπτης
Στη πολυκατοικια που μενω, μενει και μια τυπισα γυρω στα 40. Ισως ομως να ειναι και 36, μπορει και 42. Καπου εκει τελοσπαντων. Αυτη λοιπον η τυπισα εχει ενα αμαξι μερσεντε τζιπ. Μεγαλο αμαξι που σιγουρα κανει πολλα λεφτα. Ειναι ψηλη και ομορφη γυναικα. Δεν ξερω τι δουλεια κανει ουτε ξερω αν δουλευει, αλλα ντυνεται ωραια και βαζει και ενα πολυ ερεθιστικο αρωμα. Μια μερα πηραμε μαζι το ασανσερ και μεχρι να φτασουμε στον 5ο που αυτη κατεβηκε, με κοιτουσε περιεργα σαν κατι να ηθελε να μου πει. Εγω μενω στον 7ο.
Αποψε που γυρνουσα απο τη δουλεια την πετυχα να βγαινει απο το γκαραζ. Εχει παει να παρκαρει το τζιπ, φορουσε ενα σορτσακι και οι μπουταρες εξω.
Την θεωρω υποπτη για VIP βιζιτες.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.080
Like
72.148
Πόντοι
12.756
Στη πολυκατοικια που μενω, μενει και μια τυπισα γυρω στα 40. Ισως ομως να ειναι και 36, μπορει και 42. Καπου εκει τελοσπαντων. Αυτη λοιπον η τυπισα εχει ενα αμαξι μερσεντε τζιπ. Μεγαλο αμαξι που σιγουρα κανει πολλα λεφτα. Ειναι ψηλη και ομορφη γυναικα. Δεν ξερω τι δουλεια κανει ουτε ξερω αν δουλευει, αλλα ντυνεται ωραια και βαζει και ενα πολυ ερεθιστικο αρωμα. Μια μερα πηραμε μαζι το ασανσερ και μεχρι να φτασουμε στον 5ο που αυτη κατεβηκε, με κοιτουσε περιεργα σαν κατι να ηθελε να μου πει. Εγω μενω στον 7ο.
Αποψε που γυρνουσα απο τη δουλεια την πετυχα να βγαινει απο το γκαραζ. Εχει παει να παρκαρει το τζιπ, φορουσε ενα σορτσακι και οι μπουταρες εξω.
Την θεωρω υποπτη για VIP βιζιτες.

κάνε τα κουμάντα σου τυπε  :zfuck:
 

lastfallen

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
183
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
Η  ολοκληρωτική επίθεση των Γερμανών εναντίον του τραπεζικού συστήματος της Ελλάδος , πέραν των οικονομικών και γαιοπολιτικών προεκτάσεων , ίσως ανέδειξε ένα θέμα «κοινωνικής φύσεως» που προφανώς υπεκφεύγει των πολύ εμπεριστατωμένων πληροφοριών του site σχετικά με τον πληρωμένο έρωτα.

Προσφάτα χρειάστηκε να κατέβω Αθήνα (εργάζομαι εκτός αυτή τη περίοδο) για 1-2 μέρες και αντιμετώπισα 2 περιεργα περιστατικα .

Ήπια καφέ με μια φίλη , όμορφη , 37 χρονών , με πολύ καλό χαρακτήρα και ανύπαντρη που πάντα ο φιλικός κύκλος απορούσε γιατί δεν βρήκε ενα «καλό παιδί» η οποία μου εκδήλωσε τις έντονες ανησυχίες της για τις εξελίξεις στο τραπεζικό σύστημα και πιθανό κούρεμα των καταθέσεων.

Προσπάθησα να καταλάβω για τι ύψους καταθέσεις μιλάμε . Προσωπικά έχω εγκλωβισμένα 3000 ευρω αλλά στα αρχίδια μου μιας και δεν έχω υποχρεώσεις και λογικά κάπως έτσι έπρεπε να αισθάνεται και εκείνη (έχει δουλειά) . Κατάλαβα όμως ότι μιλάγαμε για πιο μεγάλο ποσό και όταν η συζήτηση έφτασε στις εγγυήσεις των 100.000 ευρώ που υποτίθετε ότι ισχύουν είδα ότι δεν ήταν καθόλου ήσυχη .

Στη πορεία της κουβέντας αντιλήφθηκα ότι είχε και χρηματιστή , μετοχές , γνώριζε για συναλλαγές στο εξωτερικό , για ειδικές απαιτήσεις που υπάρχουν για άνοιγμα λογαριασμού σε ξένες χώρες , για δυσκολίες που υπάρχουν σε έλληνες να ανοιξουν πλέον κλπ

Είχα πέσει απο τα σύννεφα όχι μόνο γιατι η κουβέντα αυτή μου αποκάλυψε μια εντελώς νέα πτυχή του χαρακτήρα της αλλά και για το ύψος των καταθέσεων που αισθανόμουν ότι ήταν άνω των 100000 ευρώ.

Έφυγα σκεπτόμενος .. ΟΚ ! Προφανως η κοπέλα έχει περιουσία δεν είχε πει τίποτε και τώρα το έμαθα . Δεν είναι υποχρεωμένος ο καθένας να πει εξάλλου στους φίλους του τα οικονομικά του.

Την επόμενη μέρα .. ακριβώς μια αντίστοιχη κουβέντα με μια άλλη φίλη , πάλι στα 40 , ανύπαντρη ,ομορφη , απο άλλο κύκλο γνωστών με αντιστοιχες ανησυχίες και υψηλές καταθέσεις που ανησυχεί.

Κοινός παρανομαστής ;

Δύο όμορφες κοπέλες , ευγενικές με καλό χαρακτήρα και μουνάρες βρίσκονται με πολύ υψηλά εισοδήματα που ήταν μάλιστα αφανή μιας και δεν είχαν ούτε λούσο , ούτε ακριβα ρούχα , ούτε καν αυτοκίνητο ( η πρώτη)

Σκέφτηκα πάρα πολύ . Σκέφτηκα ότι τη μια τη γούσταρα , όχι μόνο εγώ απο το κύκλο μου αλλά και άλλοι και όλοι είχαμε μείνει με το πουλί στο χέρι αλλα με ευγενική χυλόπιτα ( καλό παιδί , ναι μεν αλλα ... ) Σκέφτηκα και τη δεύτερη περίπτωση .Μια απο τα ίδια .

Και οι δύο τους με περίεργη και άγνωστη προσωπική ζωή , σχέσεις που δεν καταλήγαν πουθενά  και με παντρεμένους . Εμείς του κύκλου τους ήμασταν τα καλά παιδιά που μας έβλεπε φιλικά αλλά προφανώς κάποιοι τις είχαν .

Για εμένα , όλο αυτό βγάζει σε ένα συμπέρασμα και ήθελα τη γνώμη σας .

Βίζιτες !

Όχι πολυτελείας ή call girls κλπ . Θεωρώ ότι απο το 2000 – έως και σήμερα πολλές Ελληνίδες έχουν σχέσεις με σπόνσορες , ή λεβεντάνθρωπους όπως έλεγε ο Κωσταντάρας με πολύ καλή οικονομική επιφάνεια , γαμιόντουσταν και έβγαζαν και το «χαρτζηλίκι» τους και φυσικά όλα πληρωμένα.

Θεωρώ ότι αυτή η πλευρά δεν έχει παρουσίαστεί απο site μιας και παρά το γεγονός ότι πολλοί το παίζουν φραγκάτοι εδώ μέσα και νεοφιλελεύθεροι καραγκιόζηδες (Δημιουργία ξανά και τέτοια θλιβερά) , εντούτοις δεν είναι πραγματικά πλούσιοι ωστε να έχουν τέτοιες άκρες .

Πιστεύτε ότι υπήρξε ένας παράλληλος κόσμος όπου Ελληνίδες πηδιόντουσταν με φραγκάτους  και έκαναν τη μπάζα – προικούλα τους , όσο οι περισσότεροι απο τη διαρκή απόρριψη θεωρούσαμε ότι απλώς είναι Ελλεηνίδες και δεν ξέρουν ή δεν θελουν να γαμηθούν ;

Ακούω γνώμες !
Γνωμη μου ειναι να μας γνωρισεις τις φιλες σου...  :orchestra:
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
2.553
Πόντοι
3.187
Πάτε καλά? Νομίζετε οτι το σεξ είναι ο μόνος τρόπος για να πλουτίσει μια γυναίκα! Για σοβαρευτείτε λιγάκι!!  :vomit: :vomit:
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.803
Πόντοι
2.646
Πάτε καλά? Νομίζετε οτι το σεξ είναι ο μόνος τρόπος για να πλουτίσει μια γυναίκα! Για σοβαρευτείτε λιγάκι!!  :vomit: :vomit:

Μιλώντας με ποσοστά, μπορεί να παίζει και το 999/1000  ;) Κατά τα άλλα, φυσικά και όχι στο ερώτημά σου :grin:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Πιστεύτε ότι υπήρξε ένας παράλληλος κόσμος όπου Ελληνίδες πηδιόντουσταν με φραγκάτους  και έκαναν τη μπάζα – προικούλα τους , όσο οι περισσότεροι απο τη διαρκή απόρριψη θεωρούσαμε ότι απλώς είναι Ελλεηνίδες και δεν ξέρουν ή δεν θελουν να γαμηθούν ;

Ακούω γνώμες !



[/quote]

πιστεύω ότι υπάρχει ένα παράλληλο σύμπαν μέσα στα μυαλά κάποιων που όταν δουν γκόμενα όμορφη και φραγκάτη γύρω στα σαράντα της βάζουν την ταμπέλα της κρυφοβίζιτας πολυτελείας....

ξεκόλλα φίλε
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
NAMMOS θέλουμε φωτό τύπε......ΝΙΤRO  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127

Συνημμένα

  • IMG_1927.JPG
    IMG_1927.JPG
    44,4 KB · Εμφανίσεις: 21

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
δλδ  αν πάω να ρωτήσω τη φουρνάρισα πόσα θέλει να την γαμήσω έχω ελπίδες ?  :cum: :cum: :cum:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
πιστεύω ότι υπάρχει ένα παράλληλο σύμπαν μέσα στα μυαλά κάποιων που όταν δουν γκόμενα όμορφη και φραγκάτη γύρω στα σαράντα της βάζουν την ταμπέλα της κρυφοβίζιτας πολυτελείας....

ξεκόλλα φίλε

Έτσι! Δεν υπάρχουν κρυφοβίζιτες πολυτελείας! Όλες οι βίζιτες πολυτελείας είναι πολύ γνωστές αντιθέτως.

Επίσης δεν υπάρχουν 40άρες βίζιτες πολυτελείας διότι ο ανταγωνισμός από τις μικρότερες τις οδηγεί σε χαμηλότερες οικονομικές απαιτήσεις...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206

Και τί έκανες εσύ βρε εκεί μ' όλα αυτά τα χαζοπιτσιρίκια; :)
 

karnezis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2012
Μηνύματα
361
Κριτικές
11
Like
635
Πόντοι
531
Σωστά δεν υπάρχουν κρυφοβίζιτες,το ότι κάποιες δεν είναι γνωστές στον παρόντα ιστότοπο δεν σημαίνει ότι είναι κρυφές.
Και κάτι ακόμα οι επαγγελματίες δεν ψάχνουν για μόνιμο χορηγό.Αν ήθελαν μόνιμο δεν θα πηδιόντουσαν με καμιά 200αρά και βάλε  το χρόνο αλλά θα έκαναν μία και καλή "βίζιτα".Μπορεί κάποιοι να μην το καταλαβαίνουν αλλά οι κοπέλες του χώρου δεν θέλουν δεσμεύσεις περισσότερο από εμάς.Επίσης απολαμβάνουν την οικονομική τους ανεξαρτησία.

Όταν βρουν κάποιον που θα τις κάνει να θέλουν να δεσμευτούν (τις περισσότερες φορές δεν είναι φραγκάτος) σταματούν.

Το ξέρω ότι στους περισσότερους αυτό δεν φαίνεται λογικό αλλά αυτή είναι η πραγματικότητα.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom