Νέα

VIP Βίζιτες ! Ένας Παράλληλος Κόσμος Που Δεν Αντιλήφθηκε Το Bourdela ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 173
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.667
Πόντοι
606
Σημερα στην Σκιαθο όπου παραθερίζω είδα κάτι που εαν μου το έλεγαν απλά δεν θα το πίστευα. Είχε έρθει στους γυμνιστές μια θεσσαλονικιά φοιτίτρια η οποία έκανε ασκήσεις ενόργανης γυμναστικής στην παραλία (περιλάμβαναν ανοιγμα ποδιών) και είχε φλομώσει στην καύλα όλον τον ανδρικό πληθυσμό. Σκάει απο ακριβό ιστιοφόρο παρέα 6 μπακουρίων κυπρίων και της πρότειναν να πάει στο κότερο να κάνει τις ασκήσεις. Προσοχή 6 αγνωστοι ανδρες προτειναν σε τσουλακι να παει να ανεβει στο κότερο. Το τσουλί αρχικά δίστασε δεν χρειάστηκαν όμως παραπάνω απο 90 δευτερόλεπτα για να πιστεί! Την πήρανε με το μικρό φουσκωτό στο κότερο κι εκεί αυτη έπαιρνε πόζες με το στρινγ κι αργότερα γυμνή και οι κύπριοι έπαιρναν ματι και τραβαγαν φωτογραφίες. Τι σου ειναι η χλιδή και το κοινωνικό στάτους !
τι σου ειναι το μουνι μποι μου..το μουνι..
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
τιποτα αλλο δεν την εκαναν μετα???

Σε αυτην την φαση οχι δεν την πειραξανε σταθηκανε κυριοι. Τους εβλεπα απο την ακτη. Τωρα εαν ανταλλαξανε τηλεφωνα και θα την παρτουζωσουνε αυριο μεθαυριο δεν μπορω να το γνωριζω.
 

Επισκέπτης
πιστευω οτι αυτος ο παραλληλος κοσμος πρεπει να εχει σχεση με τα υποπτα βανακια  :rockon:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Σημερα στην Σκιαθο όπου παραθερίζω είδα κάτι που εαν μου το έλεγαν απλά δεν θα το πίστευα. Είχε έρθει στους γυμνιστές μια θεσσαλονικιά φοιτίτρια η οποία έκανε ασκήσεις ενόργανης γυμναστικής στην παραλία (περιλάμβαναν ανοιγμα ποδιών) και είχε φλομώσει στην καύλα όλον τον ανδρικό πληθυσμό. Σκάει απο ακριβό ιστιοφόρο παρέα 6 μπακουρίων κυπρίων και της πρότειναν να πάει στο κότερο να κάνει τις ασκήσεις. Προσοχή 6 αγνωστοι ανδρες προτειναν σε τσουλακι να παει να ανεβει στο κότερο. Το τσουλί αρχικά δίστασε δεν χρειάστηκαν όμως παραπάνω απο 90 δευτερόλεπτα για να πιστεί! Την πήρανε με το μικρό φουσκωτό στο κότερο κι εκεί αυτη έπαιρνε πόζες με το στρινγ κι αργότερα γυμνή και οι κύπριοι έπαιρναν ματι και τραβαγαν φωτογραφίες. Τι σου ειναι η χλιδή και το κοινωνικό στάτους !

Τύπε μου θύμισες σκηνικό που είχα πετύχει στο χωριό του πορνομετανάστη πριν κανά μήνα. Σκάνε στη Νιέφσκι δύο τύπισσες τρελά ξεκώλια, μιλάμε γυρνούσαν και τις κοιτούσαν όλοι. Και πάνε και κάθονται δυο βήματα από μια στάση λεωφορείου. Εγώ αναρωτιόμουν, "τώρα αυτές λεωφορείο περιμένουν, ταξί ή κάνουν πιάτσα". Και όπως στέκονται σταματάει μπροστά τους όχημα κἀτσε καλά (δε θυμάμαι πιο συγκεκριμένα) με τέσσερις κάγκουρες μέσα.

Τις αρχίζει ο ένας με ανοικτό παράθυρο στο μπλα μπλα, και μετά από λίγο όταν τις βλέπει να ανταποκρίνονται κατεβαίνει, κρατάει την πόρτα ανοικτή και τους λέει να μπουν μέσα. Αυτές όλο να κοιτάζονται και να χασκογελάνε και ο τυπάκος να τις συνεχίζει στο μπλα μπλα. Μιλάμε όλος ο δρόμος κοίταγε το σκηνικό.

Τελικά μετά από κανά 10λεπτο ο τύπος, και αφού είδε οτι οι άλλες δε δέχονταν με τίποτα, μπήκε στο αμάξι και ανεχώρησε με τους υπόλοιπους της παρέας του.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Τύπε μου θύμισες σκηνικό που είχα πετύχει στο χωριό του πορνομετανάστη πριν κανά μήνα. Σκάνε στη Νιέφσκι δύο τύπισσες τρελά ξεκώλια, μιλάμε γυρνούσαν και τις κοιτούσαν όλοι. Και πάνε και κάθονται δυο βήματα από μια στάση λεωφορείου. Εγώ αναρωτιόμουν, "τώρα αυτές λεωφορείο περιμένουν, ταξί ή κάνουν πιάτσα". Και όπως στέκονται σταματάει μπροστά τους όχημα κἀτσε καλά (δε θυμάμαι πιο συγκεκριμένα) με τέσσερις κάγκουρες μέσα.

Τις αρχίζει ο ένας με ανοικτό παράθυρο στο μπλα μπλα, και μετά από λίγο όταν τις βλέπει να ανταποκρίνονται κατεβαίνει, κρατάει την πόρτα ανοικτή και τους λέει να μπουν μέσα. Αυτές όλο να κοιτάζονται και να χασκογελάνε και ο τυπάκος να τις συνεχίζει στο μπλα μπλα. Μιλάμε όλος ο δρόμος κοίταγε το σκηνικό.

Τελικά μετά από κανά 10λεπτο ο τύπος, και αφού είδε οτι οι άλλες δε δέχονταν με τίποτα, μπήκε στο αμάξι και ανεχώρησε με τους υπόλοιπους της παρέας του.
Κοινώς, πήρε δουλειά για το σπίτι... :cheesy:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.664
Πόντοι
41.129
Είναι φανερό ότι κάποιοι δεν είχαν ποτέ τους γκόμενα(ούτε θα αποκτήσουν)και τη "βγάζουν" μόνο με πουτάνες.
Σταματήστε αυτή την καραμέλα ότι το μόνο που ενδιαφέρει τις γυναίκες είναι να βρουν "χορηγό".Προσπαθήστε να καταλάβετε όταν κάποιος είναι άνω των 22 ετών είναι άνεργος και μένει με τους γονείς του τότε απορρίπτεται όχι επειδή δεν έχει λεφτά αλλά επειδή είναι ΑΝΙΚΑΝΟΣ και ΤΕΜΠΕΛΗΣ.Η γνώμη μου είναι πως καλά κάνουν.Θα θέλατε η κόρη σας να μπλέξει με κανένα άχρηστο;
Πάψτε λοιπόν να εξωραΐζετε την ανικανότητά σας λέγοντας ότι φταίνε οι γυναίκες επειδή ψάχνουν λεφτάδες.
Επίσης,αν και οπαδός του σπορ,κόψτε τις πουτάνες σας χαλάνε!Το σπορ είναι γι'αυτούς που ξέρουν να ξεχωρίζουν την εικονική πραγματικότητα από τον πραγματικό κόσμο.

τυπε αντε στη γυναικουλα σου μη σε ψαχνει και φας επαναλαμβανομενες παντοφλιες στην καραφλα,απλα ζηλευεις που ειμαστε καλομαθημενοι και θελουμε να γαμαμε αλλο πιπινακι καθε μερα.
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
"Πιστεύτε ότι υπήρξε ένας παράλληλος κόσμος όπου Ελληνίδες πηδιόντουσταν με φραγκάτους  και έκαναν τη μπάζα – προικούλα τους , όσο οι περισσότεροι απο τη διαρκή απόρριψη θεωρούσαμε ότι απλώς είναι Ελλεηνίδες και δεν ξέρουν ή δεν θελουν να γαμηθούν ; "
Ναι το πιστεύω!

Οπως γνωρίζεται είμαι τραπεζικός υπάλληλος και προσλήφθηκα αρχικά σε τράπεζα που δεν υφίσταται σήμερα, έχει εξαγοραστεί. Υπάρχει μια φήμη στους κύκλους της τράπεζας αυτης που λέει οτι όσες ήταν καλοπληρωμένες διευθύντριες ήταν πουτανες πολυτελείας τις οποίες γαμούσανε οι μέτοχοι και οι γενικοί σε πάρτυ οργίων. Με τον καιρό αυτες ζητουσανε ενα ρουσφετι (προσληψη) σε θέση καρριέρας.
Μεγαλύτεροι τραπεζικοί υπαλληλοι απο εμένα, σημερα 55 αρηδες και φτασμένοι, διευθυντες καταστημάτων κτλ , σε συζητήσεις μας μου έλεγαν οτι πολλές γυναίκες πήραν τις προαγωγές με το μουνι τους. Εκτιμώ οτι το φαινόμενο έπαιζε πιο πολύ την δεκαετία του 1990 άντε αρχες 2000 που οι άνδρες ήταν πιο λιγουρηδες και οι γυναίκες που προτίθεντο να πηδηχτουν για επαγγελματική εξέλιξη ήταν λίγες και πρωτοπόρες. Σήμερα θα το εκαναν πιο πολλές (ξυπνήσανε δηλαδη) και ισως για αυτό έχει παρακμάσει το φαινόμενο.
τραπεζικος δεν ειμαι αλλα αυτο για τις θεσεις τις καλοπληρωμενες ειναι μονο φημη .που ισως να ξεκινησε απο μερικα κ μονο περιστατικα .
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.143
Like
4.676
Πόντοι
1.756
τραπεζικος δεν ειμαι αλλα αυτο για τις θεσεις τις καλοπληρωμενες ειναι μονο φημη .που ισως να ξεκινησε απο μερικα κ μονο περιστατικα .
Η αδερφη της κοπελας μου δουλευει σε σουπερ μαρκετ... Καποιες  τις ειχαν με 4ωρη συμβαση,ξαφνικα κανα 2 εγιναν 8ωρες στα καλα καθουμενα, και απο οτι εμαθε μετα απο την μία, ειχε βγει για φαγητο με τον διευθυντη... Μια αλλη φορα πηγε να μπει στο γραφειο του διευθυντη και ηταν κλειδωμενο, κρυβεται σε μια γωνια,και μετα απο λιγο ανοιγει η πορτα και βγαινει μια απο τις 4ωρες και ο διευθυντης... και μιλαμε για παντρεμενες με παιδια και οικογενεια... Αν γαμιουνται για μια θεση στο σουπερ μαρκετ,φαντασου τι θα εκαναν για θεσεις στην τραπεζα...
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
Είναι φανερό ότι κάποιοι δεν είχαν ποτέ τους γκόμενα(ούτε θα αποκτήσουν)και τη "βγάζουν" μόνο με πουτάνες.
Σταματήστε αυτή την καραμέλα ότι το μόνο που ενδιαφέρει τις γυναίκες είναι να βρουν "χορηγό".Προσπαθήστε να καταλάβετε όταν κάποιος είναι άνω των 22 ετών είναι άνεργος και μένει με τους γονείς του τότε απορρίπτεται όχι επειδή δεν έχει λεφτά αλλά επειδή είναι ΑΝΙΚΑΝΟΣ και ΤΕΜΠΕΛΗΣ.Η γνώμη μου είναι πως καλά κάνουν.Θα θέλατε η κόρη σας να μπλέξει με κανένα άχρηστο;
Πάψτε λοιπόν να εξωραΐζετε την ανικανότητά σας λέγοντας ότι φταίνε οι γυναίκες επειδή ψάχνουν λεφτάδες.
Επίσης,αν και οπαδός του σπορ,κόψτε τις πουτάνες σας χαλάνε!Το σπορ είναι γι'αυτούς που ξέρουν να ξεχωρίζουν την εικονική πραγματικότητα από τον πραγματικό κόσμο.


τυπε για μουνι 3d πρωτη φορα ακουω :grin:
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
φαντασου τι θα εκαναν για θεσεις στην τραπεζα...
HOTEL ROOM
HOME VISITS
HETEROSEXUAL
MEN
COUPLES
OWO
COB
69 POSITION
MASSAGE
GFE
FRENCH KISS
MASTURBATION
DUO
EXTRA BALL
STRIPTEASE
DEEPTHROAT
ANAL
BDSM
LESBIAN SHOW
2 ΜΕΝ
3 ΜΕΝ
PRO MASSAGE
OVERNIGHT
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Χωρίς να αποκλείω ότι θα υπάρχουν 2-3 τέτοιες περιπτώσεις, σαν αυτή που περιγράφει ο ΟΡ, νομίζω ότι όλοι παραβλέπετε τον βασικό λόγο για τον οποίο πολλές γυναίκες άνω των 30 βρίσκονται με χρήματα ή περιουσία στην διάθεση τους: προίκα. Προφανώς σε κάποιες ο πατέρας τους τους έγραψε ένα σπίτι, ενώ σε κάποιες άλλες τους τα έδωσε κας.
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
Η αδερφη της κοπελας μου δουλευει σε σουπερ μαρκετ... Καποιες  τις ειχαν με 4ωρη συμβαση,ξαφνικα κανα 2 εγιναν 8ωρες στα καλα καθουμενα, και απο οτι εμαθε μετα απο την μία, ειχε βγει για φαγητο με τον διευθυντη... Μια αλλη φορα πηγε να μπει στο γραφειο του διευθυντη και ηταν κλειδωμενο, κρυβεται σε μια γωνια,και μετα απο λιγο ανοιγει η πορτα και βγαινει μια απο τις 4ωρες και ο διευθυντης... και μιλαμε για παντρεμενες με παιδια και οικογενεια... Αν γαμιουνται για μια θεση στο σουπερ μαρκετ,φαντασου τι θα εκαναν για θεσεις στην τραπεζα...
αυτο που λες εσυ το πιστευω .παντου γινεται  ;)
αυτο που σχολιασα εγω ομως αναφεροταν σε κωλ γκερλ πολυτελειας οποτε ακυρη η απαντηση σου
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
τυπε αντε στη γυναικουλα σου μη σε ψαχνει και φας επαναλαμβανομενες παντοφλιες στην καραφλα,απλα ζηλευεις που ειμαστε καλομαθημενοι και θελουμε να γαμαμε αλλο πιπινακι καθε μερα.
:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
Σωστά δεν υπάρχουν κρυφοβίζιτες,το ότι κάποιες δεν είναι γνωστές στον παρόντα ιστότοπο δεν σημαίνει ότι είναι κρυφές.
Και κάτι ακόμα οι επαγγελματίες δεν ψάχνουν για μόνιμο χορηγό.Αν ήθελαν μόνιμο δεν θα πηδιόντουσαν με καμιά 200αρά και βάλε  το χρόνο αλλά θα έκαναν μία και καλή "βίζιτα".Μπορεί κάποιοι να μην το καταλαβαίνουν αλλά οι κοπέλες του χώρου δεν θέλουν δεσμεύσεις περισσότερο από εμάς.Επίσης απολαμβάνουν την οικονομική τους ανεξαρτησία.

Όταν βρουν κάποιον που θα τις κάνει να θέλουν να δεσμευτούν (τις περισσότερες φορές δεν είναι φραγκάτος) σταματούν.

Το ξέρω ότι στους περισσότερους αυτό δεν φαίνεται λογικό αλλά αυτή είναι η πραγματικότητα.

ύποπτο ψευδώνυμο...(ως επιλογή).

υπάρχουν και παραϋπάρχουν κι άσε τη στάχτη στα μάτια.
Κι ο λόγος που συνεχίζουν να υπάρχουν και να λειτουργούν ευκαιριακά είναι ότι θέλουν να είναι ελεγχόμενα τα πράγματα, υψηλής ταρίφας, υπεράνω πάσης υποψίας τόσο για αυτές όσο και για τους δυνητικούς πελάτες.


 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.143
Like
4.676
Πόντοι
1.756
αυτο που λες εσυ το πιστευω .παντου γινεται  ;)
αυτο που σχολιασα εγω ομως αναφεροταν σε κωλ γκερλ πολυτελειας οποτε ακυρη η απαντηση σου
Εδω ομως δεν μιλαμε για τις επαγγελματιες... αυτες τις βρισκεις ευκολα στο εσκορτ τουρς....
Εδω μιλαμε για την απλη καθημερινη κοπελα της διπλανης πορτας που ενω ειναι ανεργη κανει ανεξηγητως πολυτελεστατη ζωη...
Ουτε μιλαμε για τις "και καλα δεν ειμαι βιζιτα" (Αλεξανδρακη,Διαμαντοπουλου... κτλ κτλ)
Εδω αναφερομαστε στον τυπο κοπελας που περιγραφω στην σελιδα 7
Διαβασε τα και πες μου τι εντυπωση σου κανει...
Η κοπελα ειναι φιλη της οικογενειας παντως....
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Χωρίς να αποκλείω ότι θα υπάρχουν 2-3 τέτοιες περιπτώσεις, σαν αυτή που περιγράφει ο ΟΡ, νομίζω ότι όλοι παραβλέπετε τον βασικό λόγο για τον οποίο πολλές γυναίκες άνω των 30 βρίσκονται με χρήματα ή περιουσία στην διάθεση τους: προίκα. Προφανώς σε κάποιες ο πατέρας τους τους έγραψε ένα σπίτι, ενώ σε κάποιες άλλες τους τα έδωσε κας.
Εχεις ενα δικιο αλλα συνηθως σε αυτες τις περιπτωσεις φαινεται,γιατι ολη η οικογενεια ειναι περιπου στο ιδιο επιπεδο.Εδω μιλαμε για αλλες περιπτωσεις που της βλεπεις απο την μια στιγμη στην αλλη να "ξεφευγουν" οικονομικα.Πχ απο κει που η οικογενεια ζει στο ενοικιο κ φυτοζωεί,να σκαει η ανεπάγγελτη κόρη με κάμπριο και τετοια πραγματα
 

Πάνης

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2015
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Βλέποντας αυτό το forum αποφάσισα από απλός αναγνώστης του sait να γίνω ενεργό μέλος!Για να ενώσω αυτούς τους δύο κόσμους!
 

Πάνης

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2015
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
παραδείγματος χάριν

 

Συνημμένα

  • jpx.jpg
    jpx.jpg
    19,9 KB · Εμφανίσεις: 17

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
Ξαναείδα τους τύπους με το ακριβό κότερο στην Σκιάθο. Αυτην την φορά είχαν παρέα πάνω στο deck 2 νέα πουτανάκια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom