Νέα

Βγάζει περισσότερα από εμένα !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AssFiller
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Το χωνεύεις ;;

  • Τι να κάνω;;Το δέχομαι και μούγκα..

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν χωνεύεται..αλλά την παλεύω..

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Με κάνει πύραυλο...Γαμώ το ^&*@@^*%&$^

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μια χαρά..ποιος έχει όρεξη να κάνει δεύτερη δουλειά..

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Είναι πολύ καλή....το αξίζει..

    Ψήφοι: 1 50,0%
  • Ωμός ευνουχισμός..χωρίζω ΤΩΡΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Γιατί ρε φίλε, όταν συμβαίνει το αντίθετο (η γυναίκα να γουστάρει τον πετυχημένο και φραγκάτο άντρα) είναι καλα ???

Δεν μιλάω να πάμε στο επίπεδο ζιγκολό, αλλά δεν μου φαίνεται παράλογο κάποιος να γουστάρει τις επιτυχημένες γυναίκες.

Δηλαδή αν δεν γουστάρεις τις επιτυχημένες/ανεξάρτητες γυναίκες τι προτιμας ? καθαρίστριες ? άνεργες ? νοικοκυρές ?

Δεν είναι παράλογο. Είναι λογικότατο. Διαλύει επίσης και τον κοινωνικο (sic) ιστό!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :huh: :boobies: :headbang:. Δίχνει κενότητα, και ματαιοδοξία.

Μην ασχολείσαι. Αυτό θέλει ο αυνανίας. Τελεία.
 

Επισκέπτης
Γιατί ρε φίλε, όταν συμβαίνει το αντίθετο (η γυναίκα να γουστάρει τον πετυχημένο και φραγκάτο άντρα) είναι καλα ???

Δεν μιλάω να πάμε στο επίπεδο ζιγκολό, αλλά δεν μου φαίνεται παράλογο κάποιος να γουστάρει τις επιτυχημένες γυναίκες.

Δηλαδή αν δεν γουστάρεις τις επιτυχημένες/ανεξάρτητες γυναίκες τι προτιμας ? καθαρίστριες ? άνεργες ? νοικοκυρές ?

η επιλογή των γυναικών όμως δεν γίνεται με τα αντίστοιχα κριτήρια που επιλέγουν οι γυναίκες. Η γυναίκα θα κοιτάξει τον επιτυχημένο, εσένα αν σου αρέσει η καθαρήστρια δεν θα το πολυσκεφτείς
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
η επιλογή των γυναικών όμως δεν γίνεται με τα αντίστοιχα κριτήρια που επιλέγουν οι γυναίκες. Η γυναίκα θα κοιτάξει τον επιτυχημένο, εσένα αν σου αρέσει η καθαρήστρια δεν θα το πολυσκεφτείς

Υπάρχουν και επιτυχημένες καθαρήστριες.....
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Μην ασχολείσαι. Αυτό θέλει ο αυνανίας. Τελεία.

Ασχολούμαι με διαφορετικές απόψεις εφόσον στηρίζονται από επιχειρήματα.

Ειδικά στο υποκειμενικότατο θέμα του γούστου θεωρώ ότι πρέπει να μαθαίνεις πως το βλέπει ο άλλος για να αποκτάς πιο σφαιρική άποψη και να μειώνεις τις παρωπίδες του προσωπικού/υποκειμενικού.
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Δεν είναι παράλογο. Είναι λογικότατο. Διαλύει επίσης και τον κοινωνικο (sic) ιστό!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :huh: :boobies: :headbang:. Δίχνει κενότητα, και ματαιοδοξία.

Μην ασχολείσαι. Αυτό θέλει ο αυνανίας. Τελεία.
το ποιο ειναι ο αυνανιας ασε να το κρινει η ζωη.παντω ςειναι τιμη μου που ατομα σαν εσενα με βριζουν.οσο για το χρημα που απο χτες στις συζητησεις που χεις εδω με σεβαστα μελη,ολο προκαλεις και χλευαζεις,ενα θα σου πω.οταν ποτε αντιμετωπισεις κανενα σοβαρο θεμα υγειας τοτε θα καταλαβεις τι ψευτικος ειναι ο κοσμος που ζεις.τοτε θα δεις οτι τα φραγκα ειναι απλα κωλοχαρτα και τιποτε αλλο.και τοτε ισως θυμηθεις τα λογια του αυνανια αγενεστατε και εμπαθη
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
το ποιο ειναι ο αυνανιας ασε να το κρινει η ζωη.παντω ςειναι τιμη μου που ατομα σαν εσενα με βριζουν.οσο για το χρημα που απο χτες στις συζητησεις που χεις εδω με σεβαστα μελη,ολο προκαλεις και χλευαζεις,ενα θα σου πω.οταν ποτε αντιμετωπισεις κανενα σοβαρο θεμα υγειας τοτε θα καταλαβεις τι ψευτικος ειναι ο κοσμος που ζεις.τοτε θα δεις οτι τα φραγκα ειναι απλα κωλοχαρτα και τιποτε αλλο.και τοτε ισως θυμηθεις τα λογια του αυνανια αγενεστατε και εμπαθη

Μου κάνει εντύπωση που σε έναν άγνωστο κάνεις τετοια επίθεση. Μεγάλη εντύπωση. Όσο για τα γραπτά μου (δεν ξέρω σε ποιά αναφέρεσαι) αντικατοπτριζουν τις θέσεις μου και πιστεύω ότι είναι - αν μη τι άλλο- στοιχειοθετημένα. προς τι οι χαρακτηρισμοί? Απλά διαφώνησε.

Το θέμα της υγειας δεν το θίγω καθόλου. Ελπίζω να σου ξέφυγε. Μακριά από όλους.

Τέρμα από μενα. Βρες άλλο συμπαίκτη.
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
δλδ....και εδώ καταλήξαμε ότι εάν μία γκόμενα βγάζει περισσότερα από εμάς, το καταφέρνει μόνο και μόνο επειδή είναι πουτάνα ή είναι κόρη μεγιστάνα και τα βρήκε έτοιμα?
Πως και δεν είπατε ότι μάλλον είναι και λαμόγιο, τσατσίνα, άχρηστη, κακομαθημένη, μπούλισα και άλλα ωραία και τα βγάζει αδίκως?
Άλλωστε μόνο τέτοιοι επιτρέπεται να βγάζουν περισσότερα από "εμάς" σε αυτή τη χώρα!!

Γιατι μαι γυναικα να ΕΠΙΛΕΞΕΙ εναν αντρα φτωχότερο απο αυτην
  1) Γιατι δεν την ενδιαφερει το χρημα. Δλδ συμβιβαζεται και με ενα μετριο επίπεδο ζωης
                                        (ισως γιατι δενξερει πως ειναι ενα ΚΑΛΟ επίπεδο ζωης)
  2) Γιατι money is not an issue (το μοναστηρι να ειναι καλα). Εχουμε απο το σπίτι αρα δεν ανυσηχουμε για το επίπεδο ζωης.

  Με λιγα λογια ενα αλητη (ποιος τον προσεχει αλητης ειναι ψυχή δεν εχει) σορυ αφραγκο θα τον παρει μονιμα ειτε μια αφραγκη που δεν φοβαται την φτωχεια αφου μια ζωη ετσι ζει ειτε μια πλουσια που δεν φοβαται την φτωχεια επειδη ΞΕΡΕΙ οτι δεν θα την γνωρίσει.
  Μια πουτανα δεν εχει αναγκη να παντρευτει/εχει για γκόμενο εναν φτωχο αφου ευκολα παντρευεται εναν πλουσιοτερο και πηδιεται με τον αφραγκο.

  Με λιγα λογια οι πιθανοτητες ειναι μια γκομενα να ζει με ενα φτωχότερο αντρα να εχει κανει τον πλουτο ΕΥΚΟΛΑ (δλδ ειναι λαμογιο, τσατσινα, απο οικογενεια με λεφτα) γιατι αν της βγηκε ο πατος να κανει πλουτο δεν θα καθοταν να ξαναγυρισει στην μιζερια...............................Εκτος αν ειναι ηλιθια αρα και τοτε εκανε λεφτα επειδη ειναι τσατσος κλπ


  edit το σβηνω το εδιτ
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Εμενα παντως πιο παλια με παρατησε μια γκομενα γιατι ημουν οικονομικα πιο ανετος απο αυτη.
Μετρια σε εμφανιση,μικρος εγω, δεν την κοιταζε κανενας αλλος, ε την κοιταξα εγω..
Μολις πηρε ο μπαμπας της μερσεντες,ετυχε και πηγε στο χωριο της για πασχα. με πηρε τηλ. να μου πει οτι την κοιταζουν ολοι, και τι
ωραια που νιωθει...
Ειχαμε προγραμματισει να παμε αγγλια μαζι για μεταπτυχιακο... 1 χρονο και ζουσαμε μαζι....

Δεν απαντησε ποτε ξανα στο τηλεφωνο.. Εσκασα εγω, γιατι,γιατι,γιατι,γιατι αναρωτιομουν κανα μηνα(20 ετων)!!!

Οταν κατεβηκε ξανα απο το χωριο, ηταν αλλαζων πιο καλοντυμενη, και με αυτοπεποιθηση που δεν ειχε καμια σχεση με την
πραγματικη της αξια...
Θα γραψω βιβλια για να βοηθησω τις γυναικες στον κοσμο, ειπε οτι θα ειναι η δουλεια της... Πτυχιουχος μιας απο τις καλυτερες σχολες στην ελλαδα, παραδεχοταν οτι περναγε τα μαθηματα με σκονακια και γλυκα ματια στους επιτηρητες..(μαλιστα με ειχε στειλει καποιες φορες να κανω σμικρυνση καποιες απαντησεις θεματων στο βιβλιοπωλειο)

Ειναι τοσος ο ποθος και η ματαιοδοξια των γυναικων για εξουσια.. και συναμα τοσο ανετοιμες σαν μυαλα αλλα και σαν ανθρωπινες κατασκευες για κατι τετοιο, που εχει χασει η μανα το παιδι και το παιδι τη μανα.. 


Οποτε για μενα δεν ειναι το θεμα οτι βγαζει περισσοτερα, αλλα για το οτι γενικα βγαζει σε μια κοινωνια που δεν το δεχεται...
Οι υπολοιπες κοινωνιες σαπιζουν μιας και το θεμελιακο στοιχειο της οικογενειας καταρρεει στο βωμο του χρηματος και της δυναμης...
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Εδω φιλοι συμβαινει το εξης:

Οταν μια γυναικα παντρευτει αντρα με λεφτα ολα ειναι ενταξει.

Οταν αντρας παντρευτει γυναικα με λεφτα τοτε ειναι προικοθηρας και ανικανος.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Εδω φιλοι συμβαινει το εξης:

Οταν μια γυναικα παντρευτει αντρα με λεφτα ολα ειναι ενταξει.

Οταν αντρας παντρευτει γυναικα με λεφτα τοτε ειναι προικοθηρας και [size=12pt]ανικανος.[/size]

Ίσως είναι και ικανότατος ;)
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Και θα το επαναλάβω για μία ακόμα φορά:

Είτε βγάζετε περισσότερα, είτε βγάζετε λιγότερα, από τις γκόμενές σας, [size=14pt]ΜΗΝ ΤΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΤΕ[/size] :2funny: :rockon:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Και θα το επαναλάβω για μία ακόμα φορά:

Είτε βγάζετε περισσότερα, είτε βγάζετε λιγότερα, από τις γκόμενές σας, [size=14pt]ΜΗΝ ΤΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΤΕ[/size] :2funny: :rockon:
Ε μα ναι. Γάμος μετά τα 40 και αν (λέω εγώ).  :rockon:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
'Η καλυτερα να βλέπεστε αραιά που και που, ώστε να μην φθείρεται η σχέση σας!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μια φορα τον μηνα......Να μενειs σε αγωνια μεχρι την επομενη συναντηση....δεν ειν κακο!!!!!
Ετσι θα υπαρχη πολυ περιθωριο και για συναντησεις με αλλες,και αμα καταφερης και της εχεις ολες να δουλευουν εισαι μαχαραγιας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
ας βγαζει περισσοτερα,μαγκια ειναι να τις τα τρως.
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μαζι μου σιγουρα θα βγαζε περισσοτερα......θα βγαζαμε μαλλον..... :2funny: :cool2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom