Νέα

Βγάζει περισσότερα από εμένα !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AssFiller
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Το χωνεύεις ;;

  • Τι να κάνω;;Το δέχομαι και μούγκα..

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν χωνεύεται..αλλά την παλεύω..

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Με κάνει πύραυλο...Γαμώ το ^&*@@^*%&$^

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μια χαρά..ποιος έχει όρεξη να κάνει δεύτερη δουλειά..

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Είναι πολύ καλή....το αξίζει..

    Ψήφοι: 1 50,0%
  • Ωμός ευνουχισμός..χωρίζω ΤΩΡΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
χρηστίδη δεν έχεις καταλάβει μία.........
Η ΟΧΙΑ βγάζει παραπάνω από μένα...
Απλά εμένα φέρνουν λεφτά σπίτι οι στριπτηζούδες απ τους σαμπανούληδες.....
Αρα και δεν υπάρχει θέμα ανδρισμού και χρηματική ασφάλεια απολαμβάνει ο κλώνος μου....
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Δηλαδή εσύ μου λες εδώ ότι όλοι οι σαμπανούληδες είναι γαμώ τους άντρες και γι΄αυτό πάνε μαζί τους αυτές που πάνε. Όχι στο μεγαλύτερο ποσοστό για τα λεφτά τους.
ΟΚ.
I rest my case.
εγω λεω οτι ειπες προηγουμενως οτι θελεις να βγαζει περισσοτερα ο αντρας για να αισθανεται ασφαλεια....και αφου ασφαλεια στη γυναικα παρεχει ο ανδρας (με τα δικα σουλεγομενα...)συμπερανα οτι θεωρεις πως παραπανω λεφτα =περισσοτερο αντρας .....
αν σε παρεξηγησα δεν τρεχει τιποτα....συζητηση κανουμε....
εγω ετσι το καταλαβα ;) ;) ;) ;) ;)
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
χρηστίδη δεν έχεις καταλάβει μία.........
Η ΟΧΙΑ βγάζει παραπάνω από μένα...
Απλά εμένα φέρνουν λεφτά σπίτι οι στριπτηζούδες απ τους σαμπανούληδες.....
Αρα και δεν υπάρχει θέμα ανδρισμού και χρηματική ασφάλεια απολαμβάνει ο κλώνος μου....
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
θελω ιδιαιτερα.......
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
εγω λεω οτι ειπες προηγουμενως οτι θελεις να βγαζει περισσοτερα ο αντρας για να αισθανεται ασφαλεια....και αφου ασφαλεια στη γυναικα παρεχει ο ανδρας (με τα δικα σουλεγομενα...)συμπερανα οτι θεωρεις πως παραπανω λεφτα =περισσοτερο αντρας .....
αν σε παρεξηγησα δεν τρεχει τιποτα....συζητηση κανουμε....
εγω ετσι το καταλαβα ;) ;) ;) ;) ;)

Ναι συζήτηση κάνουμε, δεν έγινε καμιά παρεξήγηση!
Πάντως δε θεωρώ παραπάνω λεφτά = περισσότερο άντρας και να στο αιτιολογήσω αμέσως.
Βουτυρόπαιδο χαζό - το τονίζω αυτό - παιδί μπαμπά με πολλά λεφτά. Εκπέμπει αυτό το πράμα ανδρισμό;
Νομίζω συμφωνήσαμε.
 

Επισκέπτης
Κολλημένη απο κάρβουνο ε; σωστοοοοο
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Δεν παει να βγαζει τα κερατα της..... Στα @@ μου!
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Εγώ πάντως σε μια πετυχημέη γυναίκα (και κατ επέκταση εμ υψηλες αποδοχες) βγάζω το καπέλο. Θεωρώ δε, ότι ειναι και ακρως αφροδησιακό. Αισθάνεσαι ότι εχεις δίπλα σου (και πηδάς) μια επιτυχημένη και όχι την μετρια κακομοίρα. Με ερεθίζει περισσότερο!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Εγώ πάντως σε μια πετυχημέη γυναίκα (και κατ επέκταση εμ υψηλες αποδοχες) βγάζω το καπέλο. Θεωρώ δε, ότι ειναι και ακρως αφροδησιακό. Αισθάνεσαι ότι εχεις δίπλα σου (και πηδάς) μια επιτυχημένη και όχι την μετρια κακομοίρα. Με ερεθίζει περισσότερο!

Δεν εχεις και αδικο..Αλλο πραγμα η κατακτηση του Εβερεστ και αλλη του Φιλοπαππου..
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Η γοητεία που εκπέμπει μια επιτυχημένη γυναίκα -μαζί με την συνοδεύουσα αυτοπεπιθεση- ειναι για εμένα το ΑΠΟΛΥΤΟ αφροδησιακό. Αποτελεί επίσης, την ικανή και αναγκαία συνθήκη - για να υπάρξει σοβαρή συνέχεια.

Τώρα τι αποκομίζει κανείς από την ανάβαση του Φιλοππάππου (εκτός από το να πατήσει τα περιτώματα που αφήνουν τα σκυλιά στις βόλτες τους) δεν γνωρίζω.

ΥΓ: να μη παρεξηγηθώ. η επιτυχία, δεν περιορίζεται στις απολαβες. μιλαω για γενικότερη επαγγελματική αναγνώριση.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Σημασία δεν έχει μόνο το τι βγάζει ο καθένας ... αλλά και τι ξοδεύει ...

Τι να την κάνεις τι γκόμενα που βγάζει 5 και ξοδεύει 10 ? Οπότε μετά σου ζητάει και δανεικά από τα 3 που βγάζεις εσυ ???

:boobies:  :headbang:  :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom