Νέα

Βγάζει περισσότερα από εμένα !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AssFiller
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Το χωνεύεις ;;

  • Τι να κάνω;;Το δέχομαι και μούγκα..

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν χωνεύεται..αλλά την παλεύω..

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Με κάνει πύραυλο...Γαμώ το ^&*@@^*%&$^

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μια χαρά..ποιος έχει όρεξη να κάνει δεύτερη δουλειά..

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Είναι πολύ καλή....το αξίζει..

    Ψήφοι: 1 50,0%
  • Ωμός ευνουχισμός..χωρίζω ΤΩΡΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Εγώ πάντως σε μια πετυχημέη γυναίκα (και κατ επέκταση εμ υψηλες αποδοχες) βγάζω το καπέλο. Θεωρώ δε, ότι ειναι και ακρως αφροδησιακό. Αισθάνεσαι ότι εχεις δίπλα σου (και πηδάς) μια επιτυχημένη και όχι την μετρια κακομοίρα. Με ερεθίζει περισσότερο!

ρε πατε καλα, τι κομπλεξ εχετε με το χρημα? το μουνι να ειναι ωραιο και δυναμιτης στο κρεβατι και χεστηκα τι δουλεια κανει και ποσα βγαζει. Τι να το κανω να πηδαω μια κρυοκολη ασχημη κι ας βγαζει 50.000 το μηνα (εκτος αν ειμαι ζιγκολο και μου τα ακουμπαει κανονικα).
 

staristo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ποσα βγαζετε κ ποσα βγαζουν οι γκομενες σας δεν μας ειπατε ομως.....Ολο στο μπλα μπλα μοθ ειστε....
 
OP
OP
A

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
ποσα βγαζετε κ ποσα βγαζουν οι γκομενες σας δεν μας ειπατε ομως.....Ολο στο μπλα μπλα μοθ ειστε....
Υπάρχει σχετικό θεματακι για αυτό......Νομίζω έχουμε όλοι μας επισυνάψει και Ε9..το μονο μου λείπει είναι το εκκαθαριστικό απο τις γκόμενες.. sorry
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Εγώ πάντως σε μια πετυχημέη γυναίκα (και κατ επέκταση εμ υψηλες αποδοχες) βγάζω το καπέλο. Θεωρώ δε, ότι ειναι και ακρως αφροδησιακό. Αισθάνεσαι ότι εχεις δίπλα σου (και πηδάς) μια επιτυχημένη και όχι την μετρια κακομοίρα. Με ερεθίζει περισσότερο!

A έτσι!

Δηλαδή εγώ που είμαι ο μέτριος, πτωχός μεν αλλά τίμιος, και βγάζω €700 το μήνα (αλλά καταφέρνω και τα φέρνω βόλτα) και έχω δίπλα μου μια βίζιτα που καθαρίζει 9 χιλιάρικα κάθε μήνα (θα καθάριζε 10 αλλά είναι και η περίοδος βλέπεις), πρέπει να είμαι ευχαριστημένος και να καυλώνω περισσότερο απ' ότι αν δεν τον έπαιρνε?
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
δε μ' απασχολεί αν βγάζει περισσότερα...

αυτά τα θεωρώ κολλήματα παλαιών αρχών... ;)

το θέμα είναι το ταμείο να έχει...
το ποιος φέρνει τα περισσότερα... λεπτομέρειες... ;)
 

Επισκέπτης
Kυνικό αλλά... δεν υπάρχει περίπτωση η γυναίκα μου να έβγαζε πιο πολλά από μένα :)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
εξαρτάται και τι δουλειά κάνει ο καθένας έτσι?? ;)

αν η γυναίκα έίναι διευθήντρια τμήματος ή κάτι ανάλογο κι ο
σύζυγος οδηγός φορτηγού κλπ... λογικά η γυναίκα θα βγάζει περισσότερα..

πάντως προσωπικά το θεωρώ κόμπλεξ ορισμένοι να τους ενοχλεί που η γυναίκα τους βγάζει περισσότερα...
γνώμη μου πάντα....
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Kυνικό αλλά... δεν υπάρχει περίπτωση η γυναίκα μου να έβγαζε πιο πολλά από μένα :)

Liomas, δηλαδή αν σου τύχαινε να κάνεις "δεσμό" με την Αθηνά Ωνάση (που σίγουρα "βγάζει" περισσότερα από σένα - και μη μου πεις "που το ξέρεις?"), θα την απέρριπτες για μόνο το λόγο ότι βγάζει περισσότερα?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
A έτσι!

Δηλαδή εγώ που είμαι ο μέτριος, πτωχός μεν αλλά τίμιος, και βγάζω €700 το μήνα (αλλά καταφέρνω και τα φέρνω βόλτα) και έχω δίπλα μου μια βίζιτα που καθαρίζει 9 χιλιάρικα κάθε μήνα (θα καθάριζε 10 αλλά είναι και η περίοδος βλέπεις), πρέπει να είμαι ευχαριστημένος και να καυλώνω περισσότερο απ' ότι αν δεν τον έπαιρνε?

εμ τι νόμιζες.....
αφού επί της ουσίας θα τον έπαιρνε ούτως ή αλλέως καλύτερα να πληρώνεται κιόλας... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
δλδ....και εδώ καταλήξαμε ότι εάν μία γκόμενα βγάζει περισσότερα από εμάς, το καταφέρνει μόνο και μόνο επειδή είναι πουτάνα ή είναι κόρη μεγιστάνα και τα βρήκε έτοιμα?

Πως και δεν είπατε ότι μάλλον είναι και λαμόγιο, τσατσίνα, άχρηστη, κακομαθημένη, μπούλισα και άλλα ωραία και τα βγάζει αδίκως?

Άλλωστε μόνο τέτοιοι επιτρέπεται να βγάζουν περισσότερα από "εμάς" σε αυτή τη χώρα!!
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
δλδ....και εδώ καταλήξαμε ότι εάν μία γκόμενα βγάζει περισσότερα από εμάς, το καταφέρνει μόνο και μόνο επειδή είναι πουτάνα ή είναι κόρη μεγιστάνα και τα βρήκε έτοιμα?

Πως και δεν είπατε ότι μάλλον είναι και λαμόγιο, τσατσίνα, άχρηστη, κακομαθημένη, μπούλισα και άλλα ωραία και τα βγάζει αδίκως?

Άλλωστε μόνο τέτοιοι επιτρέπεται να βγάζουν περισσότερα από "εμάς" σε αυτή τη χώρα!!
Εριξες τωρα....μαχαιρια στην καρδια.....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δλδ....και εδώ καταλήξαμε ότι εάν μία γκόμενα βγάζει περισσότερα από εμάς, το καταφέρνει μόνο και μόνο επειδή είναι πουτάνα ή είναι κόρη μεγιστάνα και τα βρήκε έτοιμα?

Πως και δεν είπατε ότι μάλλον είναι και λαμόγιο, τσατσίνα, άχρηστη, κακομαθημένη, μπούλισα και άλλα ωραία και τα βγάζει αδίκως?

Άλλωστε μόνο τέτοιοι επιτρέπεται να βγάζουν περισσότερα από "εμάς" σε αυτή τη χώρα!!

σιγά ωρέ, θα ρθει ο παλιός ο αλλιώτικος κλικαδόρε που γλείφεις πουτάνες ελεεινίδες να στα χώσει.....
 

Επισκέπτης
 Εγώ θέλω η γκόμενα μου να βγάζει περισσότερα από εμένα μόνο αν είναι πόρνη!!!

    :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
δλδ....και εδώ καταλήξαμε ότι εάν μία γκόμενα βγάζει περισσότερα από εμάς, το καταφέρνει μόνο και μόνο επειδή είναι πουτάνα ή είναι κόρη μεγιστάνα και τα βρήκε έτοιμα?

Πως και δεν είπατε ότι μάλλον είναι και λαμόγιο, τσατσίνα, άχρηστη, κακομαθημένη, μπούλισα και άλλα ωραία και τα βγάζει αδίκως?

Άλλωστε μόνο τέτοιοι επιτρέπεται να βγάζουν περισσότερα από "εμάς" σε αυτή τη χώρα!!



Που είναι ομως οι γνωστοί αντιρησιολογοι εδώ να 'απαντήσουν''? Εξαφανίστηκαν....προφανώς με τον ανωτερω συνάδελφο δεν τους ''παιρνει'' να ριξουν την κοπριά τους......ή να πούν την  μαλακία τους. Έχουν επιλέξει που τους παίρνει και ...ασελγούν! χαχαχαχα

Τι κακομοίρηδες.....

 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Η γοητεία που εκπέμπει μια επιτυχημένη γυναίκα -μαζί με την συνοδεύουσα αυτοπεπιθεση- ειναι για εμένα το ΑΠΟΛΥΤΟ αφροδησιακό. Αποτελεί επίσης, την ικανή και αναγκαία συνθήκη - για να υπάρξει σοβαρή συνέχεια.

Τώρα τι αποκομίζει κανείς από την ανάβαση του Φιλοππάππου (εκτός από το να πατήσει τα περιτώματα που αφήνουν τα σκυλιά στις βόλτες τους) δεν γνωρίζω.

ΥΓ: να μη παρεξηγηθώ. η επιτυχία, δεν περιορίζεται στις απολαβες. μιλαω για γενικότερη επαγγελματική αναγνώριση.
αγορι μου συνηλθε.αν δε σε σε πιανουν τα ψυχοφαρμακα ζητησε να σου κανουν και ηλεκτροσοκ.και αυτο πιανει.και αν ΟΥΤΕ και αυτο πιασει ,γιατι χλωμο το βλεπω στην περιπτωση σου,ζητησε απο τον ψυχιατρο να σου κανει μια λοβοτομη.ε τι διολο αυτη κατι θα κανει
 

GiveItToMe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
159
Like
0
Πόντοι
1
1) Δεν είπα ποτέ ότι το έχω απαίτηση. Είπα απλά ότι μου αρέσει και ο λόγος βρίσκεται σε ένα ποστ του Assfiller.. (αίσθηση ασφάλειας έστω και θεωρητική).

Η αίσθηση ασφάλειας εξαρτάται από την διαχείριση των συναισθημάτων, λεπτών και λεφτών.
Από κει και πέρα, τι σημασία έχει ποιος βγάζει περισσότερα χρήματα; Ξαναλέω πως σημασία έχει πως το διαχειρίζονται και οι δύο.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
αγορι μου συνηλθε.αν δε σε σε πιανουν τα ψυχοφαρμακα ζητησε να σου κανουν και ηλεκτροσοκ.και αυτο πιανει.και αν ΟΥΤΕ και αυτο πιασει ,γιατι χλωμο το βλεπω στην περιπτωση σου,ζητησε απο τον ψυχιατρο να σου κανει μια λοβοτομη.ε τι διολο αυτη κατι θα κανει

Γιατι τόση έπαρση ρε μεγάλε? Εγώ καυλώνω με πετυχημένες και πλούσιες. Ποίό είναι το πρόβλημά σου?
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Γιατι τόση έπαρση ρε μεγάλε? Εγώ καυλώνω με πετυχημένες και πλούσιες. Ποίό είναι το πρόβλημά σου?
το προβλημα μου ειναι οτι ματαιοδοξα ατομα σαν εσενα,που με το μονο που καυλωνουν ειναι το χρημα,διελυσαν τον κοινωνικο ιστο,ισοπεδωσαν καθε ειδους ανθρωπινες σχεσεις και εκαναν την κοινωνια ζουγκλα.και ολα αυτα για τη μοστρα και το εφε στο γειτονα,επειδη μεσα σας σαν ανθρωποι ειστε κενοι.διχως αισθηματα,διχως ιδεες,διχως μεγαλοψυχια και στην τελικη διχως και ερωτισμο.γιατι ανθρωπακια του στυλ σκεψης που πρεσβευεις ερωτικα,προσεξε ερωτικα λεω μην αρχισεις και λες οτι εχεις ενα χαρεμι γκομενες λογω οτι εχεις χρημα η θαθελες να χεις,ειστε ενα τιποτα
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
το προβλημα μου ειναι οτι ματαιοδοξα ατομα σαν εσενα,που με το μονο που καυλωνουν ειναι το χρημα,διελυσαν τον κοινωνικο ιστο,ισοπεδωσαν καθε ειδους ανθρωπινες σχεσεις και εκαναν την κοινωνια ζουγκλα.και ολα αυτα για τη μοστρα και το εφε στο γειτονα,επειδη μεσα σας σαν ανθρωποι ειστε κενοι.διχως αισθηματα,διχως ιδεες,διχως μεγαλοψυχια και στην τελικη διχως και ερωτισμο.γιατι ανθρωπακια του στυλ σκεψης που πρεσβευεις ερωτικα,προσεξε ερωτικα λεω μην αρχισεις και λες οτι εχεις ενα χαρεμι γκομενες λογω οτι εχεις η θαθελες να χεις,ειστε ενα τιποτα

Είσαι βαριά άρρωστος. Περαστικά. Και σε άλλη παραλία.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
το προβλημα μου ειναι οτι ματαιοδοξα ατομα σαν εσενα,που με το μονο που καυλωνουν ειναι το χρημα,διελυσαν τον κοινωνικο ιστο,ισοπεδωσαν καθε ειδους ανθρωπινες σχεσεις και εκαναν την κοινωνια ζουγκλα.και ολα αυτα για τη μοστρα και το εφε στο γειτονα,επειδη μεσα σας σαν ανθρωποι ειστε κενοι.διχως αισθηματα,διχως ιδεες,διχως μεγαλοψυχια και στην τελικη διχως και ερωτισμο.γιατι ανθρωπακια του στυλ σκεψης που πρεσβευεις ερωτικα,προσεξε ερωτικα λεω μην αρχισεις και λες οτι εχεις ενα χαρεμι γκομενες λογω οτι εχεις η θαθελες να χεις,ειστε ενα τιποτα

Γιατί ρε φίλε, όταν συμβαίνει το αντίθετο (η γυναίκα να γουστάρει τον πετυχημένο και φραγκάτο άντρα) είναι καλα ???

Δεν μιλάω να πάμε στο επίπεδο ζιγκολό, αλλά δεν μου φαίνεται παράλογο κάποιος να γουστάρει τις επιτυχημένες γυναίκες.

Δηλαδή αν δεν γουστάρεις τις επιτυχημένες/ανεξάρτητες γυναίκες τι προτιμας ? καθαρίστριες ? άνεργες ? νοικοκυρές ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom