Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (9 μέλη και 64 επισκέπτες)

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Παιδιά, να σας ρωτήσω, μήπως έχετε εμπειρία. Πολλές φορές κατά τη διάρκεια που ήμουν στο σινεμά, ήθελα να πεταχτώ γ λίγο εξω, δλδ στο περίπτερο ή να τσιμπίσω τπτ κτλ. Δεν το έκανα ποτέ γιατί δεν ήξερα αν μετά έπρεπε να πληρώσω εν νέου εισιτήριο. Κι η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν ρώτησα τον υπάλληλο θεωρώντας πως θα φάω χυλοπίτα. Ξέρετε τι ισχύει; Μπορεί κάποιος να βγει για λίγο;
Ναι μπορεί ιδικά για τσιγάρο όλοι έξω βγαίνουμε άπλα το αναφέρεις στον ταμεία
 

DHMHTRHS44

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2019
Μηνύματα
25
Like
12
Πόντοι
0
KΑΛΗΣΠΕΡΑ ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΩ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ.....ΑΞΙΖΕΙ?....ΩΡΕΣ?
:sunglasses:
 

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
KΑΛΗΣΠΕΡΑ ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΩ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ.....ΑΞΙΖΕΙ?....ΩΡΕΣ?
:sunglasses:
Σίγουρα θα βρεις κάνα πουστρακι αν είσαι στρειτ και τυχερός την ώρα που θα πας και σκάση κάνα ζευγάρι θα περάσεις καλά
 

Marcello_

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
0
Γειά σας φριεντς τι λέει σήμερα;
 

Nik3

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2020
Μηνύματα
14
Like
8
Πόντοι
0
Γεια σας αν Πάει κάποιος ενεργητικός η ζευγαράκι ας ενημερώνει εδώ
 

Saltampakouras

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2013
Μηνύματα
32
Like
40
Πόντοι
0
Ψήνομαι να επισκεφθώ τον χώρο αλλά είμαι αναποφασιστος για τον αν αξίζει η όχι
 

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
0
Ψήνομαι να επισκεφθώ τον χώρο αλλά είμαι αναποφασιστος για τον αν αξίζει η όχι

Εξαρταται τι ψαχνεις. Αν εισαι μικρος σε ηλικια,παθητικος, που του αρεσουν οι μεγαλυτερες ηλικιες, τοτε θα βρεις 100%. Αν εισαι ενεργητικος και ψαχνεις μικρες ηλικιες τοτε σου δινω ενα 30% να βρεις, αν παλι σου αρεσουν οι μεγαλυτερες ηλικιες τοτε θα βρεις σιγουρα. Και τελος, αν εισαι στρειτ και ψαχνεις μονη κοπελα τοτε για κανενα λογο αν ψαχνεις καποιο ζευγαρι τοτε παλι οχι
 

Saltampakouras

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2013
Μηνύματα
32
Like
40
Πόντοι
0
Ψήνομαι να επισκεφθώ τον χώρο αλλά είμαι αναποφασιστος για τον αν αξίζει η όχι

Εξαρταται τι ψαχνεις. Αν εισαι μικρος σε ηλικια,παθητικος, που του αρεσουν οι μεγαλυτερες ηλικιες, τοτε θα βρεις 100%. Αν εισαι ενεργητικος και ψαχνεις μικρες ηλικιες τοτε σου δινω ενα 30% να βρεις, αν παλι σου αρεσουν οι μεγαλυτερες ηλικιες τοτε θα βρεις σιγουρα. Και τελος, αν εισαι στρειτ και ψαχνεις μονη κοπελα τοτε για κανενα λογο αν ψαχνεις καποιο ζευγαρι τοτε παλι οχι

Ενεργητικός είμαι και δεν ενδιαφέρομαι για μεγαλύτερες ηλικίες οπότε μάλλον θα το αποφύγω. Καλύτερα κιόλας μην κολλήσουμε και κάνα covid xD
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.884
Πόντοι
7.885
Ενεργητικός είμαι και δεν ενδιαφέρομαι για μεγαλύτερες ηλικίες οπότε μάλλον θα το αποφύγω. Καλύτερα κιόλας μην κολλήσουμε και κάνα covid xD

Τύπε στον συγκεκριμένο χώρο τα μέτρα τηρούνται κατά γράμμα οπότε μης λες ανοησίες,αν πάθεις κάτι προφανώς δεν θα γίνει από εκεί μέσα.
 

Saltampakouras

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2013
Μηνύματα
32
Like
40
Πόντοι
0
Ενεργητικός είμαι και δεν ενδιαφέρομαι για μεγαλύτερες ηλικίες οπότε μάλλον θα το αποφύγω. Καλύτερα κιόλας μην κολλήσουμε και κάνα covid xD

Τύπε στον συγκεκριμένο χώρο τα μέτρα τηρούνται κατά γράμμα οπότε μης λες ανοησίες,αν πάθεις κάτι προφανώς δεν θα γίνει από εκεί μέσα.

Εντάξει τυπε αφού τηρούνται τα μέτρα κατά γράμμα τότε πάω πάσο
 

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Ενεργητικός είμαι και δεν ενδιαφέρομαι για μεγαλύτερες ηλικίες οπότε μάλλον θα το αποφύγω. Καλύτερα κιόλας μην κολλήσουμε και κάνα covid xD

Τύπε στον συγκεκριμένο χώρο τα μέτρα τηρούνται κατά γράμμα οπότε μης λες ανοησίες,αν πάθεις κάτι προφανώς δεν θα γίνει από εκεί μέσα.

Εντάξει τυπε αφού τηρούνται τα μέτρα κατά γράμμα τότε πάω πάσο
Ναι ναι τηρούνται μάσκα μέχρι να πληρώσεις το εισιτήριο και μέσα κρατάμε αποστάσεις πίπες κ γαμήσι στο ενάμισι μετρό χαχα!!! μαλακίες τι μετρά μέσ το τσονταδικο πλάκα κάνετε
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.884
Πόντοι
7.885
Ναι ναι τηρούνται μάσκα μέχρι να πληρώσεις το εισιτήριο και μέσα κρατάμε αποστάσεις πίπες κ γαμήσι στο ενάμισι μετρό χαχα!!! μαλακίες τι μετρά μέσ το τσονταδικο πλάκα κάνετε

Τύπε να σταματήσεις να κάνεις πίπες και να γαμιέσαι,ώστε να τηρείς τα μέτρα.
 

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Ναι ναι τηρούνται μάσκα μέχρι να πληρώσεις το εισιτήριο και μέσα κρατάμε αποστάσεις πίπες κ γαμήσι στο ενάμισι μετρό χαχα!!! μαλακίες τι μετρά μέσ το τσονταδικο πλάκα κάνετε

Τύπε να σταματήσεις να κάνεις πίπες και να γαμιέσαι,ώστε να τηρείς τα μέτρα.
Έγινε μεγάλε έχεις κ εσύ τα δικιά σου άλλα δεν κόβετε το άτιμο το χουι
 

apalefta

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
24
Like
75
Πόντοι
0
Επισκέφτηκα τον χώρο με την σύντροφό. Θα απευθυνθώ προς τους θαμώνες.
Ένιωσε η σύντροφος σαν το πτώμα που το κύκλωσαν τα όρνεα. Κουλαρετε. Δεν ξέρω τι περιμένατε, πάντως την φαντασίωση της την καταστρέψατε.
 

Marcello_

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
0
Φίλοι μου μια ερώτηση.: Το ΑΤ έχει pos;; Δέχεται δλδ κάρτες; Τους καλώ αλλά δεν τους βρίσκω να ρωτήσω.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.884
Πόντοι
7.885
Επισκέφτηκα τον χώρο με την σύντροφό. Θα απευθυνθώ προς τους θαμώνες.
Ένιωσε η σύντροφος σαν το πτώμα που το κύκλωσαν τα όρνεα. Κουλαρετε. Δεν ξέρω τι περιμένατε, πάντως την φαντασίωση της την καταστρέψατε.

Τύπε έπρεπε να το περιμένεις,έτσι γίνεται σχεδόν πάντα στο τσοντάδικο όταν σκάει ζευγάρι :P :P .Μάλλον είναι πρωτάρα η δικιά σου και δεν την ενημέρωσες σωστά.Αν το έχει μεγάλη ανάγκη θα ξαναπάτε και θα περάσει καλά :cheesy: :cheesy:
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Ναι ναι τηρούνται μάσκα μέχρι να πληρώσεις το εισιτήριο και μέσα κρατάμε αποστάσεις πίπες κ γαμήσι στο ενάμισι μετρό χαχα!!! μαλακίες τι μετρά μέσ το τσονταδικο πλάκα κάνετε

Τύπε να σταματήσεις να κάνεις πίπες και να γαμιέσαι,ώστε να τηρείς τα μέτρα.
:2funny::2funny::2funny:
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Επισκέφτηκα τον χώρο με την σύντροφό. Θα απευθυνθώ προς τους θαμώνες.
Ένιωσε η σύντροφος σαν το πτώμα που το κύκλωσαν τα όρνεα. Κουλαρετε. Δεν ξέρω τι περιμένατε, πάντως την φαντασίωση της την καταστρέψατε.
δηλαδη τι περιμενατε μολις μπειτε να κατσουν ολοι σε παραταξη στα 2 μετρα και να διαλεξετε ποιος θα σας παρει ματι και ποιον θα πιπωσετε?
και παλι καλα που πηγατε στο α.τ και δεν πηγατε σε κανα αβερωφ θα σας ειχαν γαμησει και τους δυο χωρις πολλα πολλα
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.896
Like
534
Πόντοι
36
Επισκέφτηκα τον χώρο με την σύντροφό. Θα απευθυνθώ προς τους θαμώνες.
Ένιωσε η σύντροφος σαν το πτώμα που το κύκλωσαν τα όρνεα. Κουλαρετε. Δεν ξέρω τι περιμένατε, πάντως την φαντασίωση της την καταστρέψατε.
δηλαδη τι περιμενατε μολις μπειτε να κατσουν ολοι σε παραταξη στα 2 μετρα και να διαλεξετε ποιος θα σας παρει ματι και ποιον θα πιπωσετε?
και παλι καλα που πηγατε στο α.τ και δεν πηγατε σε κανα αβερωφ θα σας ειχαν γαμησει και τους δυο χωρις πολλα πολλα
και παλι καλα που πηγατε στο α.τ και δεν πηγατε σε κανα αβερωφ θα σας ειχαν γαμησει και τους δυο χωρις πολλα πολλα αχαχαχ καλοοοοο:rockon::rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom