Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ρε παιδιά υπάρχει κανά μόνιμο ζευγάρι εκεί;
 

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Καλησπέρα θέλω να πάω πρώτη φορά στο σινεμά μπορώ να ρωτήσω τι παίζει?,,είναι νορμάλ?,δεν έχω πάει ποτέ
κυρίως γκει αλλα που κ που σκάει κ κανα ζευγαρι άλλα πρεπει να τύχη η ωρα κ η στιγμή αλλα για γκει συνάντηση παίζει συνέχεια
 

Nick1977

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ απλά δεν έχω πάει ...πέρασα απ' έξω αλλά δεν τόλμησα...είναι ενοχλητικοί η όχι?
 

Marcello_

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ απλά δεν έχω πάει ...πέρασα απ' έξω αλλά δεν τόλμησα...είναι ενοχλητικοί η όχι?
ενοχλητικοί υπάρχουν ναι, ευγένεια θέλει. Εσύ θες να κάνεις φάση ή απλά να περιηγηθείς στον χώρο;;
 

Stelios(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς στο IRA BATHS στη ζινωνος
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Το Σάββατο 08/08 αποφάσισα να το ξενυχτήσω στο τσοντάδικο μιας και ο βροχερός καιρός με παρότρυνε για κάτι τέτοιο :) :) .Άφιξη με μετρό στις 23:20,αρκετός κόσμος,κυρίως δροσεροί και φυσικά τα γνωστά ζόμπι που είναι κάθε βράδι εκεί.Πολύ θετικό ότι τα μέτρα από το συγκεκριμένο κατάστημα τηρούνται στο 100%,μέσα σχεδόν όλοι φορούσαν μάσκες ενώ υπήρχαν αντισηπτικά στην είσοδο του σινεμά αλλά και πριν κατέβεις για το υπόγειο.Γύρω στις 24:00 παρατήρησα και τον 'φίλο' μου τον γιώργο,ενώ κάποιοι κυκλοφορούσαν με αγωνία πάνω κάτω στο χώρο. Γύρω στις 01:45 έσκασε μύτη ζευγάρι με 35αρη μαλλιά κι ένα κοντό μελαχροινάκι με 2αρι βυζί. Αφού την ξενάγησε σε όλο τον σινεμά,μπήκαν στην πρώτη καμπίνα δεξιά του ισογείου και άφησαν ανοικτή την κουρτίνα για να τους πάρουμε μάτι :wink: :cheesy: .Είχαμε μαζευτεί 5-6 ματάκηδες απ'έξω με αρχηγό τον γιώργο και παίζαμε τα καβλιά μας όσο η τύπισσα τσιμπούκωνε τον μαλλιά. Μετά ο τύπος της έγλειψε το μουνί κι εκείνη τον καβάλησε και γαμήθηκαν. Μάλλον ζεστάθηκαν από το γαμήσι μέσα στην καμπίνα και βγήκαν για να συνεχίσουν στο πρώτο καναπέ αριστερά.Και πάλι μαζευτήκαμε 5-6 ανώμαλοι μπροστά τους και παίζαμε τις πούτσες μας ενώ το ζευγάρι φασωνότανε και ο μαλλιάς έγλυφε τα βυζιά και το μουνί της μελαχροινής. Αυτό το ζευγάρι είχε κέφια και συνέχισαν με μια μικρή βόλτα προς τα πάνω και μετά από λίγο έφυγαν με την τύπισσα να βγαίνει γυμνόστηθη από το τσοντάδικο :P :P .Κάπου εδώ ξέχασα να αναφέρω ότι βγαίνοντας από την μία καμπίνα μπήκαν για λίγο στην μεσαία αλλά δεν άνοιξαν την πόρτα ή το παραθυράκι που βλέπει η διπλανή.Απλά μείναμε απ'έξω και ακούγαμε το γαμήσι και τα κωλοχαστούκια που έπεφταν. Κατά τις 03:00 είχαν μείνει μόνο τα γνωστά ζόμπι που κυνήγουσαν μάταια να ρουφήξουν κάποια ψωλή,ο γιώργος,ένας ακόμα στρέτ τύπος(φίλος του γιώργου) κι εγώ. Στις 03:50 έκλεισε ο κλιματισμός και κάπου εκεί αποχώρησα περιμένοντας να ξεκινήσει και πάλι το μετρό για να επιστρέψω σπίτι μου.
 

Marcello_

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
0
Το Σάββατο 08/08 αποφάσισα να το ξενυχτήσω στο τσοντάδικο μιας και ο βροχερός καιρός με παρότρυνε για κάτι τέτοιο :) :) .Άφιξη με μετρό στις 23:20,αρκετός κόσμος,κυρίως δροσεροί και φυσικά τα γνωστά ζόμπι που είναι κάθε βράδι εκεί.Πολύ θετικό ότι τα μέτρα από το συγκεκριμένο κατάστημα τηρούνται στο 100%,μέσα σχεδόν όλοι φορούσαν μάσκες ενώ υπήρχαν αντισηπτικά στην είσοδο του σινεμά αλλά και πριν κατέβεις για το υπόγειο.Γύρω στις 24:00 παρατήρησα και τον 'φίλο' μου τον γιώργο,ενώ κάποιοι κυκλοφορούσαν με αγωνία πάνω κάτω στο χώρο. Γύρω στις 01:45 έσκασε μύτη ζευγάρι με 35αρη μαλλιά κι ένα κοντό μελαχροινάκι με 2αρι βυζί. Αφού την ξενάγησε σε όλο τον σινεμά,μπήκαν στην πρώτη καμπίνα δεξιά του ισογείου και άφησαν ανοικτή την κουρτίνα για να τους πάρουμε μάτι :wink: :cheesy: .Είχαμε μαζευτεί 5-6 ματάκηδες απ'έξω με αρχηγό τον γιώργο και παίζαμε τα καβλιά μας όσο η τύπισσα τσιμπούκωνε τον μαλλιά. Μετά ο τύπος της έγλειψε το μουνί κι εκείνη τον καβάλησε και γαμήθηκαν. Μάλλον ζεστάθηκαν από το γαμήσι μέσα στην καμπίνα και βγήκαν για να συνεχίσουν στο πρώτο καναπέ αριστερά.Και πάλι μαζευτήκαμε 5-6 ανώμαλοι μπροστά τους και παίζαμε τις πούτσες μας ενώ το ζευγάρι φασωνότανε και ο μαλλιάς έγλυφε τα βυζιά και το μουνί της μελαχροινής. Αυτό το ζευγάρι είχε κέφια και συνέχισαν με μια μικρή βόλτα προς τα πάνω και μετά από λίγο έφυγαν με την τύπισσα να βγαίνει γυμνόστηθη από το τσοντάδικο :P :P .Κάπου εδώ ξέχασα να αναφέρω ότι βγαίνοντας από την μία καμπίνα μπήκαν για λίγο στην μεσαία αλλά δεν άνοιξαν την πόρτα ή το παραθυράκι που βλέπει η διπλανή.Απλά μείναμε απ'έξω και ακούγαμε το γαμήσι και τα κωλοχαστούκια που έπεφταν. Κατά τις 03:00 είχαν μείνει μόνο τα γνωστά ζόμπι που κυνήγουσαν μάταια να ρουφήξουν κάποια ψωλή,ο γιώργος,ένας ακόμα στρέτ τύπος(φίλος του γιώργου) κι εγώ. Στις 03:50 έκλεισε ο κλιματισμός και κάπου εκεί αποχώρησα περιμένοντας να ξεκινήσει και πάλι το μετρό για να επιστρέψω σπίτι μου.
παιζόταν φάση μεταξύ αυτών που παίρνατε μάτι; ;
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.692
Πόντοι
6.255
πολλα ζευγαρια ερχονται κλεινονται σε μια καμπινα και ετα φευγουν χωρις να παιξουν και με αλλα ατομακαι αυτο διοτι με 14€ τους ερχεται πιο φθηνα απο το να πανε σε ξενοδοχειο
 

Marcello_

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
0
Γίνεται τπτ αυτή τη περίοδο;;
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
658
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
86
Κάνα κροσσακι απόψεμετάτις 11 ενδιαφέρεται;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
πολλα ζευγαρια ερχονται κλεινονται σε μια καμπινα και ετα φευγουν χωρις να παιξουν και με αλλα ατομακαι αυτο διοτι με 14€ τους ερχεται πιο φθηνα απο το να πανε σε ξενοδοχειο

Τύπε οι καμπίνες του τσοντάδικου δεν έχουν καλό κλιματισμό και δεν προσφέρονται για δυνατό γαμήσι και παρτούζες :confused::glasses:. Λογικά και το ζευγάρι που έγραψα πιο πάνω γι αυτόν τον λόγο άλλαξαν καμπίνα και μετά από λίγο κατέληξαν στην κεντρική αίθουσα.Γενικά μετά από λίγο φάσωμα μέσα στις καμπίνες καταλήγεις να κάνεις και σάουνα.Πιστεύω ισχύει και για τις κάτω αλλά και για τις πάνω :confused::confused:
 

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
466
Like
4.280
Πόντοι
441
Για τα ζευγάρια κάποτε είχε έκπτωση χρόνια πριν βέβαια.
Έχει αλλάξει κάτι με τίς τιμές.
Μετά την καραντίνα άλλαξε τίποτα ή ακόμη ζεχνει πουτσιλα και τσιγάρο; Για την εμπειρία καλά ήταν είχε την καλτιλα του
 

991844a

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2016
Μηνύματα
71
Like
576
Πόντοι
80
Καλημέρα.απο εδώ και πέρα το at κλείνει στις 12;
 

991844a

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2016
Μηνύματα
71
Like
576
Πόντοι
80
Καλημέρα.τα σινεμα τώρα τι ώρα κλείνουν; Στις 12;
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.692
Πόντοι
6.255
Κανω μια προταση οποια ζευγαρια ή κρος η αν καποιος θελει να φερει γυναικα (φιλη΄η γνωστη) για παρτουζα καλο θα ηταν να το γραφει εδω μια τουλαχιστον μερα νωριτερα εαν ειναι δυνατον και βεβαια ωρα που θα παει για να μην βρεθει να ειναι στο ΑΤ μεσα μονο με γκευ διοι με το νεο ωραριο δαν πανε και πολυ στρειτ



 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

Marcello_

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
0
Παιδιά, να σας ρωτήσω, μήπως έχετε εμπειρία. Πολλές φορές κατά τη διάρκεια που ήμουν στο σινεμά, ήθελα να πεταχτώ γ λίγο εξω, δλδ στο περίπτερο ή να τσιμπίσω τπτ κτλ. Δεν το έκανα ποτέ γιατί δεν ήξερα αν μετά έπρεπε να πληρώσω εν νέου εισιτήριο. Κι η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν ρώτησα τον υπάλληλο θεωρώντας πως θα φάω χυλοπίτα. Ξέρετε τι ισχύει; Μπορεί κάποιος να βγει για λίγο;
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
267
Like
361
Πόντοι
21
Ναι μπορεις να βγεις για λιγο και να ξαναμπεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom