Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Ναι προμοταρα την μάνα σου αλλά τόσο σάπια που ήταν δεν άξιζε τον κόπο και την κατέβασα την αγγελία...
την αγγελια εννοουσα για προμοσιον ρε κωλοτρυπιδα οχι οτι κανεις εσυ προμοσιον,εχεις δικιο δεν αξιζει η μανα μου βαλε την δικια σου την πουτανα που αξιζει καθυστερημενε
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
την αγγελια εννοουσα για προμοσιον ρε κωλοτρυπιδα οχι οτι κανεις εσυ προμοσιον,εχεις δικιο δεν αξιζει η μανα μου βαλε την δικια σου την πουτανα που αξιζει καθυστερημενε
Μάθε τότε να γράφεις σωστές προτάσεις, άλλο τι εννοείς άλλο τι γράφεις
Η σωστή πρόταση σε περίπτωση που δεν ξέρεις έχει υποκείμενο-ρημα-αντικειμενο και άμα έχεις τελειώσει το δημοτικό μπορείς να χρησιμοποιήσεις και κατηγορούμενο.  :heavymetalbig:
Που να τα ξέρεις εσύ όμως αυτά, ασχολησε με το να κοροϊδεύεις άλλους σε βαθμό να τους έχεις στην φωτό προφίλ σου.  :thubsdown:
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
863
Κριτικές
66
Like
12.319
Πόντοι
4.706
Μεσημεριανή επίσκεψη, σήμερα. Μπήκα στις 14:00 και έφυγα λίγο πριν τις 16:00. Πλήρωσα απλό εισιτήριο, άφησα τα πράγματά μου στο ερμάριο και πέρασα στην σάλα. Μαζί μου μπήκε και ένας πατσαβούρας, μπάρμπας, σκούρος με μια σακούλα στο χέρι, τον οποίο είδα, αργότερα, να πιπώνει έναν άλλον μπάρμπα. Είχε κάτσει μπάστακας στην είσοδο και τον έσπρωξα για να περάσω, χωρίς να πει τίποτα. Εκτός από αυτόν, το σινεμά ήταν άδειο. Μετά από λίγα λεπτά ήρθαν κάποιοι μπαρμπάδες, όλοι τους λούγκρες. Μόνο ένας χοντρός με μούσι ήρθε και μου πρότεινε να μου κάνει τσιμπούκι, αλλά τον ακύρωσα, λέγοντάς του ότι δεν πηγαίνω με άνδρες. Μετά από καμιά ώρα, είδα ξαφνικά την υποτακτική ξανθιά. Αμέσως σηκώθηκα και την πλησίασα. Αυτή μιλούσε συνεχώς στο κινητό, πηγαίνοντας από εδώ και από εκεί. Της πρότεινα να μπούμε σε μία καμπίνα και δέχθηκε. Μου είπε ότι είναι υποτακτική, ότι ήταν εκεί ο αφέντης της και με ρώτησε τι θέλω να της κάνω. Της είπα να γδυθεί, να μου πάρει πίπα και να την χύσω στο πρόσωπο. Αυτή υπάκουσε και άρχισε να γδύνεται, επαναλαμβάνοντας ότι της έλεγα, για να τα ακούει ο αφέντης της. Έμεινε ολόγυμνη, αποκαλύπτοντας το μαυρισμένο, από τα μπάνια, κορμί της. Γδύθηκα και εγώ, την αγκάλιασα από πίσω και άρχισα να τρίβομαι πάνω στο σώμα της. Αυτή γύρισε και έβαλε το καυλί μου στο στόμα της. Ήμουν πάρα πολύ καυλωμένος, καθώς είχα να γαμήσω από τις 14 Φεβρουαρίου. Μόλις κατάλαβα ότι θα έχυνα, έπιασα την πούτσα μου, την έπαιξα και άρχισα να χύνω ασταμάτητα πάνω στο πρόσωπό της, κάνοντάς την χάλια. Αυτή βογκούσε δυνατά, για να την ακούει ο δικός της, ο οποίος ήταν στην γραμμή. Μετά από τόσο μεγάλη αποχή, έβγαλα πολύ πράμα. Εάν την βλέπατε, ήταν λες και κάποιος της πέταξε τούρτα στη μάπα. Βγήκα από την καμπίνα και άραξα στους αριστερούς καναπέδες, με σκοπό να φτιαχτώ και να την γαμήσω. Μετά από εμένα, μπήκε ένας χοντρός μπάρμπας, ο οποίος έκατσε μέσα περίπου μισή ώρα. Ήμουν απορροφημένος από την τσόντα και δεν κατάλαβα ότι η ξανθιά έφυγε. Δεν πειράζει, σκέφτηκα, εγώ το κομμάτι μου το είχα κάνει!
 

Marcello_

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
0
Μεσημεριανή επίσκεψη, σήμερα. Μπήκα στις 14:00 και έφυγα λίγο πριν τις 16:00. Πλήρωσα απλό εισιτήριο, άφησα τα πράγματά μου στο ερμάριο και πέρασα στην σάλα. Μαζί μου μπήκε και ένας πατσαβούρας, μπάρμπας, σκούρος με μια σακούλα στο χέρι, τον οποίο είδα, αργότερα, να πιπώνει έναν άλλον μπάρμπα. Είχε κάτσει μπάστακας στην είσοδο και τον έσπρωξα για να περάσω, χωρίς να πει τίποτα. Εκτός από αυτόν, το σινεμά ήταν άδειο. Μετά από λίγα λεπτά ήρθαν κάποιοι μπαρμπάδες, όλοι τους λούγκρες. Μόνο ένας χοντρός με μούσι ήρθε και μου πρότεινε να μου κάνει τσιμπούκι, αλλά τον ακύρωσα, λέγοντάς του ότι δεν πηγαίνω με άνδρες. Μετά από καμιά ώρα, είδα ξαφνικά την υποτακτική ξανθιά. Αμέσως σηκώθηκα και την πλησίασα. Αυτή μιλούσε συνεχώς στο κινητό, πηγαίνοντας από εδώ και από εκεί. Της πρότεινα να μπούμε σε μία καμπίνα και δέχθηκε. Μου είπε ότι είναι υποτακτική, ότι ήταν εκεί ο αφέντης της και με ρώτησε τι θέλω να της κάνω. Της είπα να γδυθεί, να μου πάρει πίπα και να την χύσω στο πρόσωπο. Αυτή υπάκουσε και άρχισε να γδύνεται, επαναλαμβάνοντας ότι της έλεγα, για να τα ακούει ο αφέντης της. Έμεινε ολόγυμνη, αποκαλύπτοντας το μαυρισμένο, από τα μπάνια, κορμί της. Γδύθηκα και εγώ, την αγκάλιασα από πίσω και άρχισα να τρίβομαι πάνω στο σώμα της. Αυτή γύρισε και έβαλε το καυλί μου στο στόμα της. Ήμουν πάρα πολύ καυλωμένος, καθώς είχα να γαμήσω από τις 14 Φεβρουαρίου. Μόλις κατάλαβα ότι θα έχυνα, έπιασα την πούτσα μου, την έπαιξα και άρχισα να χύνω ασταμάτητα πάνω στο πρόσωπό της, κάνοντάς την χάλια. Αυτή βογκούσε δυνατά, για να την ακούει ο δικός της, ο οποίος ήταν στην γραμμή. Μετά από τόσο μεγάλη αποχή, έβγαλα πολύ πράμα. Εάν την βλέπατε, ήταν λες και κάποιος της πέταξε τούρτα στη μάπα. Βγήκα από την καμπίνα και άραξα στους αριστερούς καναπέδες, με σκοπό να φτιαχτώ και να την γαμήσω. Μετά από εμένα, μπήκε ένας χοντρός μπάρμπας, ο οποίος έκατσε μέσα περίπου μισή ώρα. Ήμουν απορροφημένος από την τσόντα και δεν κατάλαβα ότι η ξανθιά έφυγε. Δεν πειράζει, σκέφτηκα, εγώ το κομμάτι μου το είχα κάνει!
Είναι αυτή που έρχεται με έναν τύπο που τη μαστιγώνει συνήθως;;
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
124
Like
315
Πόντοι
21
μετά από τον φίλο που περιέγραψε σωστά τη φάση η υποτακτική κατέβηκε στο υπόγειο όπου την ακολούθησα και έγινε ανάλογο παιχνίδι με τον φίλο...γδύθηκε τελείως μιλώντας και ακούγοντας στα ακουστικά τον αφέντη της...με τσιμπούκωσε και μου ζήτησε να την δείρω στο κώλο με ζώνη αλλά επειδή δεν φόραγα την έδειρα με το χέρι στα κωλομάγουλα τόσο δυνατά που πόνεσε το χέρι μου και σταμάτησα και αυτή ακάθεκτη ζητούσε κι άλλο...στη συνέχεια την έχυσα στο στόμα και δεν της έπεσε κάτω σταγόνα...καλή φάση παρόλο που δίπλα ήρθε και ο χοντρός μπάρμπας που λέει ο φίλος που παρόλο που την είχε τόση ώρα στην επάνω καμπίνα ως αχόρταγος ήθελε να συνεχίσει να παίρνει μάτι...αλλά οκ όλοι χωράνε μάλλον σε τέτοιες φάσεις !!!!
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.692
Πόντοι
6.255
Μεσημεριανή επίσκεψη, σήμερα. Μπήκα στις 14:00 και έφυγα λίγο πριν τις 16:00. Πλήρωσα απλό εισιτήριο, άφησα τα πράγματά μου στο ερμάριο και πέρασα στην σάλα. Μαζί μου μπήκε και ένας πατσαβούρας, μπάρμπας, σκούρος με μια σακούλα στο χέρι, τον οποίο είδα, αργότερα, να πιπώνει έναν άλλον μπάρμπα. Είχε κάτσει μπάστακας στην είσοδο και τον έσπρωξα για να περάσω, χωρίς να πει τίποτα. Εκτός από αυτόν, το σινεμά ήταν άδειο. Μετά από λίγα λεπτά ήρθαν κάποιοι μπαρμπάδες, όλοι τους λούγκρες. Μόνο ένας χοντρός με μούσι ήρθε και μου πρότεινε να μου κάνει τσιμπούκι, αλλά τον ακύρωσα, λέγοντάς του ότι δεν πηγαίνω με άνδρες. Μετά από καμιά ώρα, είδα ξαφνικά την υποτακτική ξανθιά. Αμέσως σηκώθηκα και την πλησίασα. Αυτή μιλούσε συνεχώς στο κινητό, πηγαίνοντας από εδώ και από εκεί. Της πρότεινα να μπούμε σε μία καμπίνα και δέχθηκε. Μου είπε ότι είναι υποτακτική, ότι ήταν εκεί ο αφέντης της και με ρώτησε τι θέλω να της κάνω. Της είπα να γδυθεί, να μου πάρει πίπα και να την χύσω στο πρόσωπο. Αυτή υπάκουσε και άρχισε να γδύνεται, επαναλαμβάνοντας ότι της έλεγα, για να τα ακούει ο αφέντης της. Έμεινε ολόγυμνη, αποκαλύπτοντας το μαυρισμένο, από τα μπάνια, κορμί της. Γδύθηκα και εγώ, την αγκάλιασα από πίσω και άρχισα να τρίβομαι πάνω στο σώμα της. Αυτή γύρισε και έβαλε το καυλί μου στο στόμα της. Ήμουν πάρα πολύ καυλωμένος, καθώς είχα να γαμήσω από τις 14 Φεβρουαρίου. Μόλις κατάλαβα ότι θα έχυνα, έπιασα την πούτσα μου, την έπαιξα και άρχισα να χύνω ασταμάτητα πάνω στο πρόσωπό της, κάνοντάς την χάλια. Αυτή βογκούσε δυνατά, για να την ακούει ο δικός της, ο οποίος ήταν στην γραμμή. Μετά από τόσο μεγάλη αποχή, έβγαλα πολύ πράμα. Εάν την βλέπατε, ήταν λες και κάποιος της πέταξε τούρτα στη μάπα. Βγήκα από την καμπίνα και άραξα στους αριστερούς καναπέδες, με σκοπό να φτιαχτώ και να την γαμήσω. Μετά από εμένα, μπήκε ένας χοντρός μπάρμπας, ο οποίος έκατσε μέσα περίπου μισή ώρα. Ήμουν απορροφημένος από την τσόντα και δεν κατάλαβα ότι η ξανθιά έφυγε. Δεν πειράζει, σκέφτηκα, εγώ το κομμάτι μου το είχα κάνει!
Πως και ετσι μεσημεριανη η ξανθια συνηθως έρχεται μετά τις 20:00  Τρίτη και Πέμπτη μία φορά την εβδομάδα και εσυ ησουν εκει οταν ηρθε τωρα η τυχερος εισαι η ειχες ενημερωθει οτι θα ερθει οπως και εγω ειχα το τηλεφωνο (μου το ειχε δωσει καποιος που ειναι και μελος εδω μεσα) της προηγουμενης ξανθιας της Ναντιας και ηξερα ποτε θα πηγαινε και εμφανιζομουν εκει
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
952
Κριτικές
6
Like
1.278
Πόντοι
486
Η ξανθιά αυτή "βλέπεται"? Ηλικία περίπου?
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
124
Like
315
Πόντοι
21
Η ξανθιά αυτή "βλέπεται"? Ηλικία περίπου?
φυσικά και βλεπεται...καλό σωματακι,,,35αρα περιπου...δεν την καταλαβαινεις αρχικα οτι παιζει κατι τετοιο...ειναι χαμηλοβλεπουσα κλπ...
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
658
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
86
Παίζει τίποτα τώρα ; Είναι κανείς ; Κανά κροσσακι;
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
124
Like
315
Πόντοι
21
χθες βράδυ γύρω στις 11:30 σκάει μύτη στο σινεμά ζευγάρι λεσβίες , στα τόσα χρόνια που πάω γενικά σε τσοντάδικα πρώτη φορά το συναντάω...η μία πιτσιρίκα άνδρας κανονικός εμφανισιακά με ανδρικό κούρεμα κλπ και η άλλη λίγο γεματούλα η έμπειρη του ζευγαριού όπως φαινόνταν....με το που μπήκαν ανέβηκαν εξώστη και πήγαν προς τους καναπέδες ,φιλιά αγκαλιές άλλα έως εκεί...μετά μπήκαν στην πρώτη καμπίνα του εξώστη με ανοιχτή την πόρτα ,τα ίδια πάλι αγκαλιές φιλιά χάδια πάντα ντυμένες...φαινόνταν ότι η στη μία άρεσε η φάση μάλλον να τις βλέπουν η ποιος ξέρει τι άλλο αλλά η πιτσιρίκα κόμπλαρε και έβαζε τα γέλια και σταμάταγαν...μετά πήγαν πλατεία και κάθησαν στις καρέκλες μέχρι που έφυγα γιατί δεν φάνηκε πλέον να κάνουν κάτι άλλο απλά την είχαν αράξει και ψιλοφιλιόντουσταν...δεν ξέρω μετά αν έγινε κάτι πιο καλό ,αν ήταν κάποιος άλλος έως που έφυγαν ας μας πει...
 

Gladiatorios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ερωτηση ισως και χαζη...η υποτακτικη ξανθια ερχεται στανταρ μερες και ωρες;;; ξερει κανεις να μου πει; επισης εχει δωσει σε κανεναν τηλ και ετσι ή απλα την βρισκουμε εκει;;;
 

klearxos000

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2019
Μηνύματα
94
Like
280
Πόντοι
20
αυτη που γραφεται ποια ειναι αυτη με τα μεγαλα βυζια που ερχεται εκει και παιζει με πολλους
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
παιδες γκάου, να γραφουμε ελληνικα για να καταλαβαινομαστε.
αυτο
"αυτη που γραφεται ποια ειναι αυτη με τα μεγαλα βυζια που ερχεται εκει και παιζει με πολλους"
δεν εχει συντακτικο, ορθογραφια και κανενα, απολυτως κανενα, νοημα.

απλα λεω.

βγαλτε αλλιως τα ματια σας (και οτι εχει απομεινει απο το μυαλο σας)
 

Olina_cross

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
30
Like
70
Πόντοι
0
Λέω να περάσω σήμερα αργά το βράδυ μετά τη 01:00 από το σινεμά, ελπίζω να γίνεται φάση. Παθητική θηλυκη κροσουλα εδώ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom