Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Dynamic

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
280
Like
273
Πόντοι
21
Επίσκεψη Τρίτη, βράδυ. Μπήκα στις 22:00 και έφυγα στις 00:00.
Στην είσοδο, μπαίνοντας, συνάντησα τον γνωστό και μη εξαιρετέο γέρο, Γιώργο. Δεν τον βρίζω, καθώς δεν έκανε κάτι κακό και προσωπικά του δίνω μία δεύτερη ευκαιρία να συμμορφωθεί, μετά την καραντίνα. Πλήρωσα εισιτήριο για όλο τον χώρο, χωρίς να δω κάποια αλλαγή στα υπόλοιπα μέρη. Το σινεμά είχε πάρα πολύ λίγο κόσμο. Σύνολο, ήμασταν περίπου 7 άτομα. Εκτός από εμένα, όλοι ήταν πούστηδες και οι περισσότεροι μπαρμπάδες. Στο υπόγειο, δύο από δαύτους έκαναν φάση με πίπες και στο μυστικό δωμάτιο άλλος ένας κάθονταν και τον έπαιζε μόνος του. Δεν με ενόχλησε κανένας τους. Λίγο πριν φύγω, πέτυχα έναν γνωστό θαμώνα, με τον οποίο χαιρετηθήκαμε. Αποχώρησα προβληματισμένος, για εάν θα επιστρέψει η κανονικότητα, στο συγκεκριμένο μέρος.
Γιωργος ειναι ο Μαλλιας? ο γνωστος η αλλον λες?
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
315
Πόντοι
21
Ωραίες τις πηδανε;;να φερω καμία κ εγώ;;
 

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Ωραίες τις πηδανε;;να φερω καμία κ εγώ;;
γενικά της πηδάνε άλλα το Σαββάτο που πήγα 12-3 το βράδυ να ήμασταν όλοι 8-10 άτομα ερημιά η του υπογιου ήταν ωραία η πανό ήταν χάλια γενικώς δεν είδα παιχνίδι μονο ενα γερο γύρο στα 70 είδα να τον τσιμπουκωνη η πάνω γενικώς ψόφια τα πράγματα
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Και νόμιζα ότι ΣουΚου θα είχε περισσότερο κόσμο! Κι εχθές χαλαρά ήταν με μόνο άντρες μέσα. 1 ώρα και κάτι έκατσα κι έφυγα γιατί ήταν ενοχλητικά 2 παππουδια εκεί....
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Αλλα ελεγες εκεινο το βραδυ. Ξερεις πολυ καλα και ποιος ειμαι και εαν σου εχει απαγορευτει η εισοδος.

Θα χαρω να τα πουμε απο κοντα - εως την πορτα - γιατι παραπανω δεν θα σε αφησω να περασεις, εαν εχεις οποιαδηποτε απορια.

Να επισημανω πως τα τελευταια 4 ετη, ειναι ελαχιστες οι περιπτωσεις ανθρωπων που εχουν φαει "πορτα" απο το ΑΤ - για να μην παρερμηνευονται τα λεγομενα μου και νομιζει ο κοσμος πως τρωνε πορτα ολοι.

Δυστυχως για καποιους, βρισκονται μεσα σε αυτη τη λιστα. Ξερουμε τα καμωματα τους απο τον ανταγωνισμο (βλεπε ΛΑΜΔΑ κτλ) και συνεχιζουν το ιδιο τροπαριο και εκει, ενω σε καποια αλλα μαγαζια ειναι ηδη Banned οπως στο ΑΤ.

Να πω επισης πως το σκηνικο με την κοκα κολα - επειδη ημουν μπροστα - ειναι ημιαληθες. Ο συγκεκριμενος θαμωνας (εως τοτε θαμωνας), εβρισε τον συναδελφο, ενω τον βουτηξε και απο τον λαιμο, την ιδια στιγμη που η μονη ερωτηση που του εγινε ηταν γιατι χτυπαει το μηχανημα, ψυχραιμα και χωρις  καμια ενταση.

Μαθετε να γραφετε αληθειες. Και οσοι εχετε προβλημα με υποικοτητες κτλ, ειστε τουλαχιστον σκουπιδια και αναρωτιεμαι γιατι αυτα που γραφετε, οταν ερθει η ωρα να τα πειτε και προφορικα, κανετε τις κοτες.

Τελος, να ενημερωσω για καποιους που ειπαν πως η σταση μου ειναι απαραδεκτη γιατι εκπροσωπο το σινεμα, πως αρχικα ειμαι σποραδικα ενεργος στο σινεμα γιατι το μεταπτυχιακο μου δεν μου επιτρεπει να ειμαι εκει καθε ημερα. Επισης, οι αποψεις που γραφω εδω, αφορουν την προσωπικη μου αποψη καθαρα και οχι τον επαγγελματισμο μου, ο οποιος ειναι υποδειγματικος καθ ολη τη διαρκεια της οποιας επαγγελματικης συνεργασιας ετυχε να εχω στη ζωη μου, ειτε στο evliya chelebi το χωριο μου που ειναι μερος της Αλβανικης ριβιερας με πανεμορφες φυσικες ομορφιες, ειτε στην καλλιθεα και την ευρυτερη αττικη που διαμενω και εργαζομαι τα τελευταια χρονια.
καλά τα λες φίλε μου, αλλά πρέπει να υπάρχει όριο καί νά μήν είναι μόνιμα κάποια άτομα στην απέξω εγώ έχω περίπου 5,5 χρόνια να εμφανιστο στο εν λόγω κατάστημα και έχω ξεχάσει και τους λόγους που έφυγα να φανταστείς, τώρα καί νά εμπενα βέβαια σπάνια θα ερχόμουν γιατί τα 9,00 ευρώ είναι βουνό για εμένα που ζω με 627 ευρώ το μήνα καί υποχρεώσεις να τρέχουν, εγώ προσωπικά θά ήθελα μία δεύτερη ευκαιρία όπως αρκετοί πελάτες έχουν πάρει
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Γιωργος ειναι ο Μαλλιας? ο γνωστος η αλλον λες?

Τύπε καμία σχέση ο γιώργος με τον μαλλιά.Διάβασε προηγούμενες σελίδες να ξεστραβοθείς,έχουν γίνει επικές περιγραφές και για τους δύο.
 

Dynamic

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
280
Like
273
Πόντοι
21
Τύπε καμία σχέση ο γιώργος με τον μαλλιά.Διάβασε προηγούμενες σελίδες να ξεστραβοθείς,έχουν γίνει επικές περιγραφές και για τους δύο.
χυστη Κωστα για καποιο λογο δεν μπορω να μπω με το παλιο ακαουντ οποτε σιγουρα εχασα επεισοδια...ο Μαλλιας τι να εχει γινει?ειχα καιρο να τον δω στο σινεμα...βεβαια εχω κ αρκετο διαστημα να παω στο μαγαζι!
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
124
Like
315
Πόντοι
21
χθες στις 4 περίπου το απόγευμα εμφανίστηκε ζευγάρι 45άρηδων ,αυτή όμορφη γυναίκα με πολύ καλό σώμα .Σχεδόν αμέσως κάθησαν στο ισόγειο σε καναπέ και η κυρία γδύθηκε και έμεινε αρχικά με το στριγκάκι της.Παρόλο που δεν είχε και πολύ κόσμο έγινε παιχνίδι για καμμιά ώρα περίπου όπου η κυρία γαμήθηκε με 3,,,,4 άνδρες ενώ συγχρόνως ένας πιτσιρικάς που κυκλοφορούσε ολόγυμνος μέσα στο σινεμά έκανε τσιμπούκι στον κύριο.
Αρκετά καλή φάση ειδικά για τέτοια εποχή μετά τον κορονοιό .Μετά από μια ώρα έφυγαν και αφού ο άνδρας έχυσε στο στόμα του πιτσιρικά.
 

--pstola--

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
11
Like
12
Πόντοι
0
Για την αποκατάσταση της αλήθειας ,πρωτον ,ο παρλαπιπας πρακτικαριος σε τσονταδικο ,στον φανταστικό του κοσμο έβγαλε το μαγαζί και τον Αλβανό λάδι και εκπροσώπησε την ειδυλλιακή Αλβανία επάξια.στην πραγματικοτητα τα πράγματα έγιναν όπως τα περιεγραψα .Δεν θα ακουμπαγα ποτέ τον Αλβανό ταμία χωρίς γάντια αντισηπτικά κτλ τα οποία κ δεν διαθέτει το κατάστημα.Ομως επειδή θέλω να περιπαιξω λίγο τον πρακτικαριο του τσονταδικου έκανα αυτό το σχολιο.Επισης η αλήθεια είναι ότι το σπορ είναι πολύ επικυνδινο και καλύτερα που έγιναν έτσι τα πράγματα..
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
χυστη Κωστα για καποιο λογο δεν μπορω να μπω με το παλιο ακαουντ οποτε σιγουρα εχασα επεισοδια...ο Μαλλιας τι να εχει γινει?ειχα καιρο να τον δω στο σινεμα...βεβαια εχω κ αρκετο διαστημα να παω στο μαγαζι!

Τύπε τέτοιες μορφές όπως ο μαλλιάς πάντα εκεί κοντά θα τριγυρνούν. Θα τον αναγνωρίσεις εύκολα από το κοντό σορτσάκι του,την κοκα κόλα του και το τσιγαράκι του.Ίσως να κάνει και μπανιστήρι τώρα το καλοκαίρι σε παραλίες όπως ο γιώργος ο ψηλός γκριζομάλλης.
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
315
Πόντοι
21
αν παω σας κρος θα ερθει κανενας εχετετ ορεξη για στενο κωλαρακι?
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
863
Κριτικές
66
Like
12.319
Πόντοι
4.706
Γιωργος ειναι ο Μαλλιας? ο γνωστος η αλλον λες?
Καμία σχέση, ο ένας με τον άλλον. Ο Γιώργος είναι ένας γέρος, φίλος του αφεντικού και ο Μαλλιάς είναι ένας 40άρης, ψυχοπαθής  ανώμαλος, ο οποίος μοιάζει πολύ με τον Θεόφιλο Σεχίδη και τον έχουν διώξει από το σινεμά, εδώ και χρόνια.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
863
Κριτικές
66
Like
12.319
Πόντοι
4.706
αν παω σας κρος θα ερθει κανενας εχετετ ορεξη για στενο κωλαρακι?
Φίλε, επειδή είμαι τακτικός θαμώνας, σου γράφω το εξής: Εάν έρθει κάποιο crossdresser και είναι αρκετά εμφανίσιμο, θα περάσει καλά. Οι πατσαβούρηδες, οι οποίοι φοράνε μόνο περούκα και δεν βλέπονται, έχουν πρόβλημα.
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
315
Πόντοι
21
Σκέφτομαι να στηθω.θα έρθει κανενας να Το βάλει;;ψηνεστε
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1
Εγω εχω αρκετους μηνες να παω διοτι βαρεθηκα το ιδιο σκηνικο. Γερους να κοιτανε περιεργα ή να χωνονται αρρωστα, κινηση γυρω γυρω πανω κατω χωρις νοημα, κλειδωμενοι με τις ωρες στις καμπινες μηπως και κατσει τιποτα με τον φιλο με το κολαν περισσοτερο απο ολους και αλλα τετοια. Καποιοι οκ περνανε ισως καλα αλλα ειναι λιγοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom