Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Στα νέα μέτρα που θα ισχύουν από 21/09 για αττική λέει να κλείνουν τα σινεμά όπου έχουν κλειστή αίθουσα :confused::confused:. Βλέπω να κλείνει και το τσοντάδικο από Δευτέρα μαλάκα κούλη.
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
267
Like
361
Πόντοι
21
Δυστυχώς kostakis27 είναι αλήθεια, το μαγαζί από Δευτέρα είναι κλειστό για 14 μέρες, σήμερα τελευταία μέρα όποιος προλάβει πρόλαβε...
 

index

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.940
Like
160
Πόντοι
16
Καλημέρα . Ήταν βράδυ Παρασκευής 11 /9 είχαμε πάει για βόλτα με κάποιον φίλο Αθήνα και ενώ κάναμε ραντεβού με δυο κυρίες 37αρες (καφεδάκι ) γυρίζαμε για σπίτι. Στο γυρισμό πέφτει η ιδέα και περάσαμε από το σινεμά μπροστά , εκείνη την ώρα έμπαινε μέσα ένα ζευγάρι η ώρα ήταν 10 πάρα περίπου. Παρκάραμε μπήκαμε σε κάνα πεντάλεπτο και είχαν μπει στην καμπίνα κάτω αφού είχαν μαζευτεί εκεί καμία 10ρια άτομα και λέγανε ζευγάρι. Ζευγάρι… ξαφνικά ανοίγει την πόρτα ο κύριος ένας 45αρης και λέει ποιος θα μπει, μην χάνοντας χρόνο παίρνω τον φίλο και μπουκάρω, στα γόνατα μις 25αρα-28αρα με κοντό μαλλάκι τα βυζιά έξω με πλούσιο στήθος και μας λέει θέλω να σας Τσιμπουκώσω και να με χύσετε μάπα, γδυνόμαστε και η τύπισσά άρχισε να γλύφει εναλλάξ εμένα και τον φίλο μου βαθιά τσιμπούκια πνίξιμο και κάποια στιγμή λέει ο δικός της μωρή καριόλα σήμερα θα σε πνίξουν στα χύσια, έγλυφε τα αρχίδια μας και γενικά ήταν πολύ καΐλα το σκηνικό, την έχυσε ο δικός μου μάπα και μετά συνεχίζει να με γλύφει και να μου λέει χύσε με την καριόλα, τότε λέει φίλος εγώ θα βγω έξω σε περιμένω κάνει να βγει και μπαίνει μέσα ένας τυπάς 46αρης βλέπει την φάση και της τον δίνει πίπα εναλλάξ μαζί μου , να μην τα πολυλογώ ξανά χύσιμο στην μάπα από τον τυπά και αποχώρησε , με το που βγήκε μπήκε άλλος και άρχισε το ίδιο εγώ κρατιόμουνα να δω τι παίζει , ο τύπος της κατέβασε το παντελόνι και άρχισε να την δαχτυλιάζει και τσιμπούκωμα ξανά, ακολουθήσε χύσιμο του τύπου και αποχώρηση του εγώ ήμουνα έτοιμος ξαφνικά κατεβάζει το σορτσάκι ο δικός της τον πετάει και της λέει γλύψε πουτάνα θα σε χύσω 4 φορά σήμερα και αρχίζει βαθιά πίπα αρχίδια και πάει ξανά σε μένα όταν γύρισε ξανά σε αυτόν την αρπάζει από το μαλλί και άρχισε να ρίχνει χαστούκια στη μάπα και φτύσιμο , και της τον χώνει λαρύγγι , δεν άντεξα όταν ήρθε σε μένα έχυσα και την πασάλειψα μούρη έτσι χυμένη της γαμούσε ο δικός της το στόμα την έχυσε κι αυτός μάπα άπλα στο τέλος του πήρε την πούτσα και άρχισε να του γλύφει τα τελευταία χύσια του.. ντύθηκα βγήκα και βγήκε και αυτός έξω την άφησε να ετοιμαστεί, σε 4 λεπτά βγήκε πήγαν τουαλέτα μαζί και αποχώρησαν… όταν ετοιμαζόταν τον ρώτησα θα ξαναέρθετε και λέει ναι αλλά δεν ξέρω πότε.. του λέω να δώσω τηλέφωνο να μου πεις και έγινε μέχρι τώρα δεν έχω ενημέρωση… ελπίζω να αρχίσει να έχει κίνηση το μαγαζί εκεί….
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Δεν μας είπες τι έγινε με τις 37άρες; Δεν μπήκατε μαζί στο σινεμά;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Τύπε ιντεξ πολύ δυνατό το σκηνικό,σίγουρα έχουμε τεράστια ανάγκη τέτοια ζευγάρια στο τσοντάδικο :cheesy: :cheesy: :P :P . Ο 46αρης που λες ότι χώθηκε μέσα στην καμπίνα μετά τον φίλο σου μήπως τον έλεγαν γιώργο και ήταν ψηλός γκριζομάλλης με αλβανόφατσα :confused::confused:
 

index

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.940
Like
160
Πόντοι
16
Δεν μας είπες τι έγινε με τις 37άρες; Δεν μπήκατε μαζί στο σινεμά;

δεν θα συμμετέχω σε τρολάρισμα ... ανάφερα το περιστατικοί με το ζευγάρι , τα υπόλοιπα είναι περιττά νομίζω...
 

index

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.940
Like
160
Πόντοι
16
Τύπε ιντεξ πολύ δυνατό το σκηνικό,σίγουρα έχουμε τεράστια ανάγκη τέτοια ζευγάρια στο τσοντάδικο :cheesy: :cheesy: :P :P . Ο 46αρης που λες ότι χώθηκε μέσα στην καμπίνα μετά τον φίλο σου μήπως τον έλεγαν γιώργο και ήταν ψηλός γκριζομάλλης με αλβανόφατσα :confused::confused:

δεν εγιναν οι συστασεις εκει φιλε μου δεν μπορουσαμε ....
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Αντε απο δευτερα κλεινει το ιδρυμα μεχρι νεωτερας καλο καλοκαιρι δηλαδη και βλεπουμε,οτι φαγατε φαγατε παιδες
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Καλημέρα . Ήταν βράδυ Παρασκευής 11 /9 είχαμε πάει για βόλτα με κάποιον φίλο Αθήνα και ενώ κάναμε ραντεβού με δυο κυρίες 37αρες (καφεδάκι ) γυρίζαμε για σπίτι. Στο γυρισμό πέφτει η ιδέα και περάσαμε από το σινεμά μπροστά , εκείνη την ώρα έμπαινε μέσα ένα ζευγάρι η ώρα ήταν 10 πάρα περίπου. Παρκάραμε μπήκαμε σε κάνα πεντάλεπτο και είχαν μπει στην καμπίνα κάτω αφού είχαν μαζευτεί εκεί καμία 10ρια άτομα και λέγανε ζευγάρι. Ζευγάρι… ξαφνικά ανοίγει την πόρτα ο κύριος ένας 45αρης και λέει ποιος θα μπει, μην χάνοντας χρόνο παίρνω τον φίλο και μπουκάρω, στα γόνατα μις 25αρα-28αρα με κοντό μαλλάκι τα βυζιά έξω με πλούσιο στήθος και μας λέει θέλω να σας Τσιμπουκώσω και να με χύσετε μάπα, γδυνόμαστε και η τύπισσά άρχισε να γλύφει εναλλάξ εμένα και τον φίλο μου βαθιά τσιμπούκια πνίξιμο και κάποια στιγμή λέει ο δικός της μωρή καριόλα σήμερα θα σε πνίξουν στα χύσια, έγλυφε τα αρχίδια μας και γενικά ήταν πολύ καΐλα το σκηνικό, την έχυσε ο δικός μου μάπα και μετά συνεχίζει να με γλύφει και να μου λέει χύσε με την καριόλα, τότε λέει φίλος εγώ θα βγω έξω σε περιμένω κάνει να βγει και μπαίνει μέσα ένας τυπάς 46αρης βλέπει την φάση και της τον δίνει πίπα εναλλάξ μαζί μου , να μην τα πολυλογώ ξανά χύσιμο στην μάπα από τον τυπά και αποχώρησε , με το που βγήκε μπήκε άλλος και άρχισε το ίδιο εγώ κρατιόμουνα να δω τι παίζει , ο τύπος της κατέβασε το παντελόνι και άρχισε να την δαχτυλιάζει και τσιμπούκωμα ξανά, ακολουθήσε χύσιμο του τύπου και αποχώρηση του εγώ ήμουνα έτοιμος ξαφνικά κατεβάζει το σορτσάκι ο δικός της τον πετάει και της λέει γλύψε πουτάνα θα σε χύσω 4 φορά σήμερα και αρχίζει βαθιά πίπα αρχίδια και πάει ξανά σε μένα όταν γύρισε ξανά σε αυτόν την αρπάζει από το μαλλί και άρχισε να ρίχνει χαστούκια στη μάπα και φτύσιμο , και της τον χώνει λαρύγγι , δεν άντεξα όταν ήρθε σε μένα έχυσα και την πασάλειψα μούρη έτσι χυμένη της γαμούσε ο δικός της το στόμα την έχυσε κι αυτός μάπα άπλα στο τέλος του πήρε την πούτσα και άρχισε να του γλύφει τα τελευταία χύσια του.. ντύθηκα βγήκα και βγήκε και αυτός έξω την άφησε να ετοιμαστεί, σε 4 λεπτά βγήκε πήγαν τουαλέτα μαζί και αποχώρησαν… όταν ετοιμαζόταν τον ρώτησα θα ξαναέρθετε και λέει ναι αλλά δεν ξέρω πότε.. του λέω να δώσω τηλέφωνο να μου πεις και έγινε μέχρι τώρα δεν έχω ενημέρωση… ελπίζω να αρχίσει να έχει κίνηση το μαγαζί εκεί….
τζαμπα την εγραψες την ιστορια τελευταια μερα
επρεπε να περιμενεις οταν ανοιξει ξανα να κανει και τζιρο με ετεροφυλα ζομπι
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
τζαμπα την εγραψες την ιστορια τελευταια μερα
επρεπε να περιμενεις οταν ανοιξει ξανα να κανει και τζιρο με ετεροφυλα ζομπι

Μύστη λες να μας δουλεύει ο τύπος :confused::confused:
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Καλό καλοκαίρι τώρα ποια πλέων για τα τσονταδικα, αφού έκλεισαν δεν ξανά ανοίγουν τουλάχιστον μέχρι τέλος του 2020
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Αν λειτουργείτε εσωτερικό μπάρ θα μπορούσε να έχει άδεια για καφέ αναψυκτιτηριο και μέσα πριβέ καμπίνες με live sex , κάποτε στην Αχαρνών υπήρχε κάτι παρόμοιο και μάζευε και ζευγάρια,οι παλιές καραβανες εδώ μέσα θα γνωρίζουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Αν λειτουργείτε εσωτερικό μπάρ θα μπορούσε να έχει άδεια για καφέ αναψυκτιτηριο και μέσα πριβέ καμπίνες με live sex , κάποτε στην Αχαρνών υπήρχε κάτι παρόμοιο και μάζευε και ζευγάρια,οι παλιές καραβανες εδώ μέσα θα γνωρίζουν
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Άλλο ένα μαλακισμένο μέτρο αυτό για τα σινεμά,άντε άνοιξε ξανά τους πορνοσινεμάδες μαλάκα κούλη.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Αν λειτουργείτε εσωτερικό μπάρ θα μπορούσε να έχει άδεια για καφέ αναψυκτιτηριο και μέσα πριβέ καμπίνες με live sex , κάποτε στην Αχαρνών υπήρχε κάτι παρόμοιο και μάζευε και ζευγάρια,οι παλιές καραβανες εδώ μέσα θα γνωρίζουν

Μάζευε ματάκηδες. Πλήρωναν αδρά για μάτι prive. Τζάμπα να τους έλεγες να γαμήσουν δεν τους ενδιέφερε. Αγόραζες μάρκες.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Πριν από λίγο περνούσα έξω από το ίδρυμα της Καρόλου και είχε το ρόλο μισάνοιχτο και μέσα φώτα, Μπένο εβγεναν κάτι τύποι κουβαλούσαν φέρετρα κάσες μαλλων το αλλάζει το μαγαζι, είδε και από είδε από το κορονοιο και το άλλαξε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hero1

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Μπωρει να είχε και κάνα κρυφό πάρτι νεκροφιλων ποίος να ξέρει άραγε
 

la_kolan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
135
Like
128
Πόντοι
1
Εχω την εντυπωση οτι ανοιξε. Θα περασω συντομα για επιβεβαιωση...
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom