Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (9 μέλη και 57 επισκέπτες)

PoutsaKaggelo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
101
Like
47
Πόντοι
1
Για αυτό να πηγαίνουμε και να τους διωχνουμε πήγα προχτες και ηταν ιαιβτρςβελι κακασχημο όλοι τους έψαχναν πουτσα με κυνηγαγανε οπου πηγαινα κάποιοι και στο τέλος είπα σε εναν που πήγε να με ακουμπήσει θα σου σπασω τα μούτρα και εφυγε πρεπει να καταλάβουν οτι εκεί είναι μονο για str8  την επομενη θα πάω με δυο τρεις χρυσαυγιτες γιατί και αυτός που κόβει εισιτήρια πουσταρακος μου φάνηκε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Για αυτό να πηγαίνουμε και να τους διωχνουμε πήγα προχτες και ηταν ιαιβτρςβελι κακασχημο όλοι τους έψαχναν πουτσα με κυνηγαγανε οπου πηγαινα κάποιοι και στο τέλος είπα σε εναν που πήγε να με ακουμπήσει θα σου σπασω τα μούτρα και εφυγε πρεπει να καταλάβουν οτι εκεί είναι μονο για str8  την επομενη θα πάω με δυο τρεις χρυσαυγιτες γιατί και αυτός που κόβει εισιτήρια πουσταρακος μου φάνηκε.
Μέσα φίλε έτσι να καθαρίσει λίγο 
εκει μέσα απο τους βρομιάρηδες .πόσες φόρες μου εχουν χαλασι σκηνικό με ζευγαρι οι παλιο μαλακεσ
 

lithium

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2013
Μηνύματα
50
Like
58
Πόντοι
0
όλοι τους έψαχναν πουτσα με κυνηγαγανε οπου πηγαινα κάποιοι
Αφού καταβάθος γουστάρεις ανωμαλίες (αλλιώς δεν θα πήγαινες σε τσοντοσινεμά) γιατί διαμαρτύρεσαι?  :uglystupid:

την επομενη θα πάω με δυο τρεις χρυσαυγιτες.
Πες μας πότε θα τους φέρεις όμως να ετοιμάσουμε υποδοχή  :piss:  :s&m_2:
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Λόγω της ημέρας σήμερα πρέπει να έχει μια προσφορά το ίδρυμα
 

Συνημμένα

  • IMG-04eda4162d02fde85ec8066068cdcc89-V.jpg
    IMG-04eda4162d02fde85ec8066068cdcc89-V.jpg
    112,8 KB · Εμφανίσεις: 53

ATHINA22

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
Ρε παιδια ενα κρος με ταγιερ  που κυκλοφορει εκειμεσα τι ρολο βαραει?επαγγελματιας?αξιζει να την πλησιασω?
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
920
Κριτικές
15
Like
2.052
Πόντοι
2.477
Ρε παιδια ενα κρος με ταγιερ  που κυκλοφορει εκειμεσα τι ρολο βαραει?επαγγελματιας?αξιζει να την πλησιασω?

Εχθες το βραδυ εκανα επισκεψη στο ιδρυμα στις 21,00
Περιπου στις 22,00 εμφανιστικε ενα κροςς με καστανη περουκα
αδυνατο πολυ
προσεγμενο
μελαχροινο
μια φορουσε ζακετα λευκη
μια φορουσε κατι σαν κοντη καπαρντινα.

Δεν αραζε καπου συγκεκριμενα
επαιζε και στους δυο χωρους.

Για αυτο το λογο δεν την πλησιαζα καθως θελω να κανω οπτικο παιχνιδι πρωτα.
Ακουσα απο συζητηση που ειχαν δυο ατομα στο καπνιστηριο πως ζητουσε χρηματα,οχι καποιο συγκεκριμενο ποσο ο,τι ειχες.
Σε αυτη την περιπτωση τι κανουμε?
Της δινουμε και μας καθεται?
Την αγνοουμε ευγενικα?
Το λεμε στην υποδοχη?

Ισως να λεμε για την ιδια.

Κατα τα αλλα αρκετες φατσες και νεανικες
Περισσοτερο παιχνιδι γινοταν στον υπογειο απο διαφορους και αλλοι διαφοροι να παιρνουν ματι.

Καθησα μεχρι τη 01,00
Δεν παρουσιαστηκε κατι αλλο ενδιαφερον.
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
658
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
86
Κανά κροσσακι σήμερα για μετά τις 23.00 υπάρχει θα είμαστε εγώ και ένας φίλος μου
 

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
0
και πειραια και adult ? :p
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
658
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
86
Pm οποιο κροσσακι θέλει να γίνει καλή φάση
 

ATHINA22

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
Εχθες το βραδυ εκανα επισκεψη στο ιδρυμα στις 21,00
Περιπου στις 22,00 εμφανιστικε ενα κροςς με καστανη περουκα
αδυνατο πολυ
προσεγμενο
μελαχροινο
μια φορουσε ζακετα λευκη
μια φορουσε κατι σαν κοντη καπαρντινα.

Δεν αραζε καπου συγκεκριμενα
επαιζε και στους δυο χωρους.

Για αυτο το λογο δεν την πλησιαζα καθως θελω να κανω οπτικο παιχνιδι πρωτα.
Ακουσα απο συζητηση που ειχαν δυο ατομα στο καπνιστηριο πως ζητουσε χρηματα,οχι καποιο συγκεκριμενο ποσο ο,τι ειχες.
Σε αυτη την περιπτωση τι κανουμε?
Της δινουμε και μας καθεται?
Την αγνοουμε ευγενικα?
Το λεμε στην υποδοχη?

Ισως να λεμε για την ιδια.

Κατα τα αλλα αρκετες φατσες και νεανικες
Περισσοτερο παιχνιδι γινοταν στον υπογειο απο διαφορους και αλλοι διαφοροι να παιρνουν ματι.

Καθησα μεχρι τη 01,00
Δεν παρουσιαστηκε κατι αλλο ενδιαφερον.
Την ιδια λεμε....δεν ξερω αν ζητουσε λεφτα γιατι ουτε εγω πλησιασα αλλα αν ζητουσε πιστευω το σωστο ειναι να την αναφερεις στην εισοδο.αν γεμισουμε με επαγγελματιες εκειμεσα πιστευω θα ειναι η αρχη του τελους....
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
920
Κριτικές
15
Like
2.052
Πόντοι
2.477
Την ιδια λεμε....δεν ξερω αν ζητουσε λεφτα γιατι ουτε εγω πλησιασα αλλα αν ζητουσε πιστευω το σωστο ειναι να την αναφερεις στην εισοδο.αν γεμισουμε με επαγγελματιες εκειμεσα πιστευω θα ειναι η αρχη του τελους....

Και εγω οτι ακουσα εγραψα.
Αν την πετυχεις ξανα πες και σε εμας εντυπωσεις γιατι εγω θα βρεθω στο ιδρυμα μετα απο 2 εβδομαδες.
 

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
επίσκεψη σήμερα το μεσημεράκι,μεγάλη εντύπωση μου έκανε που δεν έμεινε τοίχος για τοίχο πόρτα για πόρτα σωλήνας για σωλήνας που δεν κόλλησαν οτι στο ίδρυμα απαγορεύετε το κάπνισμα χαχα!!!στο υπόγειο δε παντουυυυ κολλημένο νο σμόκιν ,και κάτω ολοι μας καπνίζαμε τουμανι ο καπνός χαχα!!!Ελλάδαρα μου
 

giannis_evo

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
262
Πόντοι
0
πηρα 1142 και με ενημερωσε πως θα σκασουν μυτη ελεγκτες, ζευγαρι με κυρια σιτεμενη
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Εχθες το βραδυ εκανα επισκεψη στο ιδρυμα στις 21,00
Περιπου στις 22,00 εμφανιστικε ενα κροςς με καστανη περουκα
αδυνατο πολυ
προσεγμενο
μελαχροινο
μια φορουσε ζακετα λευκη
μια φορουσε κατι σαν κοντη καπαρντινα.
μηπως το ελεγαν φιλιππο?
 

vyzarakias

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2018
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
70
Πόντοι
0
επισκεψη εχτεσ κοντα στισ 9 ειχε καμια τριανταρια ατομα ενα ζευγαρι μικρο σε ηλικια μια τρανσ που δεν εκανε ουτε για καθαρισμο λεκανησ και πολλα γερακια οπου ειχαν κατσει σαν τροκτικα να δουνε το ζευγαρι το οποιο μπηκε πανω σε μια καμπινα κλειστηκε μονο του και ολοι περιμεναν να ανοιξει η πορτα η να δουν απο καποια τρυπα τι γινεται το μαγαζι ηταν σαν να γερνει πανω ολοι εχω απ τ καμπινα και κατω μωλισ τρια ατομα μετα απο μια ωρα εφυγα πιστευω ακομα εκει πρεπει να ειναι οι αυγουλοματηδεσ να περιμενουν αν ανοιξει το ζευγαρι και η τρανσ να ψαχνει δανεικα τσιγαρα
 

PoutsaKaggelo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
101
Like
47
Πόντοι
1
Στέκι ανώμαλων είναι μονο gay  πάνε και τραβελια σπάνια ζευγάρια και αυτό σαπιααα... Ουτε στο nirvana τέτοια κατάντια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Στέκι ανώμαλων είναι μονο gay  πάνε και τραβελια σπάνια ζευγάρια και αυτό σαπιααα... Ουτε στο nirvana τέτοια κατάντια.

Φίλε η πλειοψηφία σε όλα τα τσοντοσινεμα gay είναι.  Παρολα αυτα στο συγκεκριμένο υπαρχουν και καποιοι bi που το επιλέγουν για την cultιλα.
Όταν πας σε αυτά είσαι ενημερωμένος για το που μπαίνεις  και δεν το παίζεις μετά μυξοπαρθενα λέγοντας ότι είναι ανώμαλοι εκεί προσβάλλοντας μερίδα ανθρώπων που παρακολουθεί το  forum!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom