Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Στέκι ανώμαλων είναι μονο gay  πάνε και τραβελια σπάνια ζευγάρια και αυτό σαπιααα... Ουτε στο nirvana τέτοια κατάντια.
Ακόμη και εγώ που δεν έχω πρόσβαση στο εν λόγω ιδρύμα και θα μπορούσα άνετα να το κρίνω αρνητικά, όχι δεν είναι έτσι φίλε μου γιατί το σινεμά ίσως είναι το ποίο καθαρό και το ποίο διαφημισμενο στην Ελλάδα η και στα Βαλκάνια ακόμη που έχει τόσο σταθερή πελατεία ζευγαριών στρέιτ αλλά και για το γκέι κοινο.εξερεσεις θα υπάρχουν πάντα παντού όπως και αρνητικά , τα οποία τα έχω αναφέρει και εγώ
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
920
Κριτικές
15
Like
2.054
Πόντοι
2.477
Μπηκα στο καταστημα περιπου στις οχτω το βραδυ εχθες.
Φατσες ιδιες και ιδιες
αλλες με σακιδια
αλλες χωρις
αλλες ευγενικες φυσιογνωμιες
αλλες αγενεις
αλλες πανω κατω
αλλες σταθερες να απολαμβανουν το εργο
αλλες επιθετικες
αλλλες με σεβασμο στην αρνηση
η πορτα που οδηγει στο σινεμα ετριξε οταν ανοιγοκλεινε οποτε καταλαβαιναμε οτι καποιος μπηκε
ρουφιχτα γλωσσοφιλα στο νταρκ ρουμ
και πιπες τσιχλοφουσκα στις καμπινες
δεκα νοματαιοι ειμασταν περιπου
σε μερικες στιγμες το εργο ηταν πολυ καλο
αλλες αδιαφορο
στο υπογειο ηρεμα δεν παιζοταν φαση οπως την προηγουμενη φορα.

δωδεκα παρα δεκα σκεφτηκα να φυγω,λεω να κανω μια βολτα στο υπογειο και αλλη μια γυρα στην κεντρικη αιθουσα και μετα να καληνυχτισω τον ευγενικο ηληκιωμενο της υποδοχης.
οπως ανεβαινα απο το υπογειο ακουω γυναικεια φωνη....σκεφτηκα οτι δεν παιζει και απλα ειμαι κουρασμενος...συνεχισα χαλαρος να ανεβαινω και κοιταζω διακριτικα δεξια και βλεπω μια ομορφη κοπελα καστανη με ωραιο προσωπο θαταν δεν θαταν 28-33 μαυρο δερματινο μπουφαν και μακρια φουστα,ο κυριος στα 40 φαλακρας και εμοιαζε με μπραβο,οχι γεροδεμενος ιδιαιτερα αλλα ειχε τη φατσα της νυχτας.
Πηγα στη κεντρικη αιθουσα και καθησα σε μια γωνιτσα περιμενοντας τις κινησεις του ζευγαριου.
Καθησαν στον μεσαιο καναπε στην δεξια μερια.

ΞΑΦΝΙΚΑ μπηκαν δυο φατσες νεαρες που δεν τις ειχα δει καθολου στο σινεμα σε ολη τη διαρκεια που ημουν.
Ειμαι σιγουρος οτι περιμεναν απο εξω...ειδικα ο ενας...τον ειχα δει και την προηγουμενη φορα να περιφερεται στην απεναντι πλευρα του σινεμα στη σταση του λεωφορειου.
Ο ενας πηγε και καθησε ακριβως απεναντι τους στις θεσεις του σινεμα.
Τα κορακια μαζευτικαν αλλα ευτυχως ηταν διακριτικα σκορπισμενα και φανηκε να μην ενοχλουσαν το ζευγαρι (ΕΥΤΥΧΩΣ)

Η κοπελα ηταν ξενη γιατι μιλουσε αγγλικα δυνατα και γελουσε συνεχως.
Απο οσο διεκρινα ξεκινησε να τον παιζει στον δικο της.
Μετα εσκιψε και τον πιπωνε.
Μετα με τα ρουχα τον καβαλησε με θεα την τσοντα που επαιζε με εναν μαυρο και μια νεαρη ξανθια.
Μετα εβγαλε το μπουφαν της και αραξε με τον τυπο,κοιτουσαν τσοντα και του τον επαιζε.
Σηκωθηκε ο νεαρος που καθοταν απεναντι τους και εκατσε διπλα της.
Δεν φανηκε να ενοχλειται ουτε αυτη ουτε ο μπραβος.
Σηκωσε τα μανικια του και της ετριβε το μουνι.
Περασαν αρκετα λεπτα ετσι.
Η κοπελα ειχε ανοιξει για τα καλα τα ποδια της.
Σηκωθηκε ο νεαρος και ξεκινησε να της τον καρφωνει ιεραποστολικα.
Τα κορακια πηγαν πιο κοντα....πιο κοντα...πιο κοντα...οπου εκαναν ενα κλοιο.
Παρεμεινα στη θεση μου,κοιτουσα συμπεριφορες απο τα κορακια,τον τυπο να φιστικωνει και ηρθε ενας γυαλακιας με το καυλι εξω διπλα μου.
Τον ενημερωσα οτι δεν ενδιαφερομαι και αυτος δεν το καταλαβαινε,μαλλον θα ειχε μυωπια και δεν θα εβλεπε καλα....
Η κοπελα να γαμιεται με τον πρωτο θεατη ακομη,εδειχνε να το ευχαριστιεται.
Τελειωσε ο τυπος και σειρα πηρε ο αλλος νεαρος που ΣΙΓΟΥΡΑ περιμενε απο εξω απο το σινεμα.
Γαμησε και αυτος.
Ο τυπος με τα γυαλια εχει αρχισει και γινεται ενοχλητικος και μου χαλαει ολη την αυρα,ολο το σκηνικο,ολη την διαθεση και την καλτιλα.
Τον αποφευγω ξανα και πηγα καπως πιο κοντα να παρω και εγω ματι.
ΞΑΦΝΙΚΑ εσκασαν αλλοι δυο μουσατοι νεαροι...οπα λεω επεσε σημα.
Δευτερα βραδυ....δωδεκα και εικοσι...ποιος θα δωσει χρηματα για να μπει στο σινεμα...
Απολαμβανα την φαση και ειχα επισκεπτη διπλα μου,κανω μια δεξια και βλεπω τον ηλικιωμενο ταμια να καθεται και αυτος να παιρνει ματι...αλλα ηταν στη φαση "περασα να δω αν ολα ειναι καλα με το ζευγαρι"
Εχεις και τα τυχαρα σου του λεω
Χαμογελαει και φευγει.
Η κοπελα γαμιεται ιεραποστολικα με τον δευτερο και πιπωνει τον μπραβο.
Τελειωνει και αυτος.
Στηνεται στα 4 και ενας μπαρμπας ξεκιναει να την γλυφει στο μουνι κωλο και να την δαχτυλιαζει!!!!
Της δινει και καταλαβαινει και ναααααα οι κραυγες!!!!
Μπαινει ξανα ο πρωτος γαμιας...ειχε παει να παρει δευτερη καποτα και ο βλακας ο αγενεστατος πηγαινει και καθεται μπροστα μου κοβοντας μου την θεα και την ορεξη...στανταρτ πρεπει να ειναι ταριφας...ολα δικα του...

Στημενη στα 4 παιρνει θεση ο πρωτος γαμιας και ξεκιναει δευτερη γυρα.
ελα μου ομως που η γκομενα ηθελε δαχτυλιασμα και γλυψιμο.
Γαμησε ξανα και αυτος αλλα δεν τον αφησε να τελειωσει...ηθελε αλλη φαση...
ο κυριος της υποδοχης ξανα βολταρε να παρει το ματι του.
Ημουν σε αλλο σημειο και δεν καταφερα να πω καμια αττακα.
καλα εκανε!!!!
ο γυαλακιας με το μπακ πακ στη πλατη και το λευκο πουκαμισο να την πεφτει σε ανυποψιαστους...
ενας αλλος να πηγαινει και απλα να πιανει τον κωλο στους θεατες που τον ειχαν πεταξει εξω λογικα να πιασουν σειρα.
Ιδιο σκηνικο..τα κορακια να μην αφηνουν χωρο για ανασα...
ιδιο σκηνικο μεχρι τη μια...τους σιχαθηκα και σηκωθηκα και εφυγα...

ναι στην καλτιλα
ναι στο ματι
ναι στη διαθεση για τετοια ωραια σκηνικα
ναι στην συμμετοχη

αλλα μην ειστε σιχαμενοι μερικοι

αφηστε λιγο χωρο και για το ζευγαρι
και για τους αλλους..ολοι θα φατε
ολοι θα φαμε

ο μπαρμπας που ξεκινησε να γλυφει τι εγλειφε?
τον ιδρωτα,τις πουτσοτριχες,το λιπαντικο απο την καποτα και την μυτζηθρα των αλλων δυο?

Αυτα.
 

Boy1979

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
19
Like
10
Πόντοι
0
Περιγραφικότατος ο φίλος! Ένιωσα λες και ήμουν και εγώ εκεί.Θα συμφωνήσω με τα κοράκια που κάνουν σαν πεινασμένοι.Μερικοί στραβώνουν κιόλας όταν βλέπουν ότι δεν θα γαμήσουν μόνο αυτοί.Με το μαλακό ρε παιδιά.:heavymetalbig:
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.692
Πόντοι
6.255
κοιταζω διακριτικα δεξια και βλεπω μια ομορφη κοπελα καστανη με ωραιο προσωπο θαταν δεν θαταν 28-33 μαυρο δερματινο μπουφαν και μακρια φουστα,ο κυριος στα 40 φαλακρας και εμοιαζε με μπραβο,οχι γεροδεμενος ιδιαιτερα αλλα ειχε τη φατσα της νυχτας.
Καποτε εμπαινε μονο η πορνη μεσα τωρα μπαινει και με τον νταβατζη της;;;
ΞΑΦΝΙΚΑ εσκασαν αλλοι δυο μουσατοι νεαροι...οπα λεω επεσε σημα.
Δευτερα βραδυ....δωδεκα και εικοσι...ποιος θα δωσει χρηματα για να μπει στο σινεμα...
τωρα εχουν και μιλημενους γαμιαδες για να γινεται ντορος;;
Παντως σωστη η σκεψη σου Δευτερα βραδυ δωδεκα και εικοσι ποιος θα δωσει χρηματα για να μπει στο σινεμα πολυ σωστα για αυτο βαζουμε μια πορνη (παλιο κολπο) μαζι με τον νταβατζη τωρα για να φαινετε ζευγαρι (και οχι μονη της οπως παλια)την παιρνουν και μερικοι και ετσι το ΑΤ κανει ντορο για να μαζεψει κοσμο Δευτερες ετσι απλα και οποιος λεει οτι δεν γινεται αυτο ας το επιχειρηματολογισει
 

PoutsaKaggelo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
101
Like
47
Πόντοι
1
Στημένα είναι και προσέξτε γιατί ακουγετε οτι ηταν γεμάτη κονδυλώματα.
 

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Καποτε εμπαινε μονο η πορνη μεσα τωρα μπαινει και με τον νταβατζη της;;;τωρα εχουν και μιλημενους γαμιαδες για να γινεται ντορος;;
Παντως σωστη η σκεψη σου Δευτερα βραδυ δωδεκα και εικοσι ποιος θα δωσει χρηματα για να μπει στο σινεμα πολυ σωστα για αυτο βαζουμε μια πορνη (παλιο κολπο) μαζι με τον νταβατζη τωρα για να φαινετε ζευγαρι (και οχι μονη της οπως παλια)την παιρνουν και μερικοι και ετσι το ΑΤ κανει ντορο για να μαζεψει κοσμο Δευτερες ετσι απλα και οποιος λεει οτι δεν γινεται αυτο ας το επιχειρηματολογισει
Ντορος ντορος γάμησαν έγλειψαν και δαχτυλιασαν το μουνι της πουτανας αυτο εχει σημασία δεν πα ηταν δευτερα καλα περασαν
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Καποτε εμπαινε μονο η πορνη μεσα τωρα μπαινει και με τον νταβατζη της;;;τωρα εχουν και μιλημενους γαμιαδες για να γινεται ντορος;;
Παντως σωστη η σκεψη σου Δευτερα βραδυ δωδεκα και εικοσι ποιος θα δωσει χρηματα για να μπει στο σινεμα πολυ σωστα για αυτο βαζουμε μια πορνη (παλιο κολπο) μαζι με τον νταβατζη τωρα για να φαινετε ζευγαρι (και οχι μονη της οπως παλια)την παιρνουν και μερικοι και ετσι το ΑΤ κανει ντορο για να μαζεψει κοσμο Δευτερες ετσι απλα και οποιος λεει οτι δεν γινεται αυτο ας το επιχειρηματολογισει
δεν μιλουσε ελληνικα και εβαλαν τον νταβατζη για να σιγουρεψει οτι θα την γαμησουν συγκεκριμενα ατομα
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Ντορος ντορος γάμησαν έγλειψαν και δαχτυλιασαν το μουνι της πουτανας αυτο εχει σημασία δεν πα ηταν δευτερα καλα περασαν
και θα βγαλει πολλες φορες παραπανω τα οσα λεφτα εδωσε ο ιδιοκτητης για την πληωμενη πουτανα και τον νταβα της απο τα ετεροφυλα ζομπι του ατ
δοκιμασμενη συνταγη
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
δηλαδη δεν πανε 20χρονες λεσβιες,ξανθιες αεροσυνοδοι,υποτακτικες γυναικες,ξανθιες που τον παιρνουν ακαποτα,5-6 ζευγαρια την μερα?
αποκλειεται δεν το πιστευω
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
313
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Καλά είναι να πεθαίνεις από τα γέλια... :2funny: :2funny: :2funny:
ένας εκκολαπτόμενος συγγραφέας :idiot:,
ένας παντογνώστης :headbang:,
ένας μισογύνης :jerking:,
και μια μαλακισμένη καλικαντζαρού :2on1: συνθέσαν πάλι το παζλ των ζευγαριών του ατ.
 

PoutsaKaggelo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
101
Like
47
Πόντοι
1
Πηγαίνετε καμια βόλτα απο το Συγγρός στα επείγοντα αμα δείτε τίποτα σαλιγκάρια στη πουτσα χαχα δεν σας αρέσει να βρείτε καμια κοπελα θέλετε ανωμαλίες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Ψωλές της θάλασσας τύπε όχι σαλιγκάρια. Κάτι τέτοιο παίζει και εκεί στο τσοντοσινεμά.
Η θάλασσα στο Σαν Φρανσίσκο γέμισε ψάρια -φαλλούς

:zombie: :zombie: :zombie:
 

Συνημμένα

  • fishDicks.jpg
    fishDicks.jpg
    57,9 KB · Εμφανίσεις: 33

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
920
Κριτικές
15
Like
2.054
Πόντοι
2.477
Καποτε εμπαινε μονο η πορνη μεσα τωρα μπαινει και με τον νταβατζη της;;;τωρα εχουν και μιλημενους γαμιαδες για να γινεται ντορος;;
Παντως σωστη η σκεψη σου Δευτερα βραδυ δωδεκα και εικοσι ποιος θα δωσει χρηματα για να μπει στο σινεμα πολυ σωστα για αυτο βαζουμε μια πορνη (παλιο κολπο) μαζι με τον νταβατζη τωρα για να φαινετε ζευγαρι (και οχι μονη της οπως παλια)την παιρνουν και μερικοι και ετσι το ΑΤ κανει ντορο για να μαζεψει κοσμο Δευτερες ετσι απλα και οποιος λεει οτι δεν γινεται αυτο ας το επιχειρηματολογισει

Ενας τροπος να εχει " κινηση" το μαγαζι?

Πως γνωριζεις οτι ηταν πορνη και ο νταβατζης της?
Ειναι αφυσικο να ηταν συναδελφοι σε πολυεθνικη που εχει γραφεια και στην Ελλαδα και ηρθε η γκομενα αποξω για σεμιναρια,ενημερωση και δεν ξερω και τι αλλο?
Δηλαδη πρεπει να ηταν πορνη?

Καλά είναι να πεθαίνεις από τα γέλια... :2funny: :2funny: :2funny:
ένας εκκολαπτόμενος συγγραφέας :idiot:,
συνθέσαν πάλι το παζλ των ζευγαριών του ατ.

Εσενα τυπε τι σε ενοχλησε?
Πεταχτηκες απο την ονειρωξη σου ή απο το τον βαθυ υπνο του μυαλου σου?
Κοινως ληθαργος που προετοιμαζεσαι απο την καρεκλα της ταβερνας που εχεις καβατζωμενη στη καλυβα σου και καταληγεις στη ξυλωμενη πολυθρονα σου...
Κανε μου τη χαρη ρε κακομοιρη και κανε ενα βημα παραπερα...
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
313
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Ενας τροπος να εχει " κινηση" το μαγαζι?

Πως γνωριζεις οτι ηταν πορνη και ο νταβατζης της?
Ειναι αφυσικο να ηταν συναδελφοι σε πολυεθνικη που εχει γραφεια και στην Ελλαδα και ηρθε η γκομενα αποξω για σεμιναρια,ενημερωση και δεν ξερω και τι αλλο?
Δηλαδη πρεπει να ηταν πορνη?

Εσενα τυπε τι σε ενοχλησε?
Πεταχτηκες απο την ονειρωξη σου ή απο το τον βαθυ υπνο του μυαλου σου?
Κοινως ληθαργος που προετοιμαζεσαι απο την καρεκλα της ταβερνας που εχεις καβατζωμενη στη καλυβα σου και καταληγεις στη ξυλωμενη πολυθρονα σου...
Κανε μου τη χαρη ρε κακομοιρη και κανε ενα βημα παραπερα...

Τι μας λες.... εσύ μπορείς να σχολιάζεις τους άλλους αλλά όχι οι άλλοι εσένα?  :takethis: :takethis:
Γιατί δεν μας λες εσύ γιατί πας και ποιο είναι το ζητούμενο σου?
παρά ασχολείσαι με όλους τους άλλους τι κάνουν και πως το κάνουν?  
Άντε μας ζάλισες τα αρχίδια πάλι με το κατεβατο σου

ΥΓ μίλησα με εκδόσεις Πατάκη αλλά δυστυχώς σε απέρριψαν…..  :ban:
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Εσενα τυπε τι σε ενοχλησε?
Πεταχτηκες απο την ονειρωξη σου ή απο το τον βαθυ υπνο του μυαλου σου?
Κοινως ληθαργος που προετοιμαζεσαι απο την καρεκλα της ταβερνας που εχεις καβατζωμενη στη καλυβα σου και καταληγεις στη ξυλωμενη πολυθρονα σου...
Κανε μου τη χαρη ρε κακομοιρη και κανε ενα βημα παραπερα...
παντα οταν καποιος θιγει το ατ πεταγεται ο φιλιππακος
ειναι το μοναδικο σινεμα που τον δεχονται γιαυτο
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Καλά είναι να πεθαίνεις από τα γέλια... :2funny: :2funny: :2funny:
ένας εκκολαπτόμενος συγγραφέας :idiot:,
ένας παντογνώστης :headbang:,
ένας μισογύνης :jerking:,
και μια μαλακισμένη καλικαντζαρού :2on1: συνθέσαν πάλι το παζλ των ζευγαριών του ατ.
ξεχασες και μια κακασχημη σαυρα κρυφοπουστα που τριγυρνα στο ατ και την λενε Filippos3739
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1
Εχω καιρο να δω και τον λακολαν να πηγαινει πανω κατω μεσα εξω στις καμπινες ζητιανευοντας απεγνωσμενα πουτσες.
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.692
Πόντοι
6.255
Ρε μάγκες σκέφτηκα κάτι εάν όλοι εμείς από εδώ μέσα κάναμε εμπάργκο για ένα με δύο μήνες Στο Adult theater τι θα έκανε ο ιδιοκτήτης για να μας ξαναφέρει? διόλου απίθανο να φερει πιο πολλά ζευγάρια οι γυναίκες όπως τις γνωστές πώς σας ακούγεται η ιδέα ίσως ετσι δούμε αν όντως τα σκηνικά που παίζονται είναι στημένα ή όχι Αν είναι στημένα η έλλειψη απο κοσμο και να ειστε σίγουροι γι αυτο ότι το αφεντικο θα φέρει πιο πολλές περιπτώσεις όπως ζευγάρια και μόνες γυναίκες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom