Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Έλα ρε χαπακωμένε,τι έγινε,δεν πήρες σήμερα την δόση σου και ήρθες να φας τις φάπες σου??? Πάρε μια σφαλιάρα τώρα ξεφτιλισμένε και τράβα σε άλλο θρεντ,δεν γουστάρουμε καθυστερημένους στα θρεντ των τσοντάδικων.
Ο καθυστηρεμενος ασχημος κρυφοπουστας Filippos3739 ανοιξε νεο θεμα για το video show ενω υπηρχε ηδη εδω και χρονια :jerking:

πρεπει να κανουμε ερανο να μαζεψουμε λεφτα μπας και τον γαμησει κανας πακιστανος να ξελαμπικαρει
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Ναι δεν το έμαθες μου έκοψαν μισθό και θα έχω και ένσημα. Α ρε κακομοίρη παραπληγικέ καταπιεσμένη λούγκρα του κερατά που τα έχεις βάλει με τους ετερόφυλους
να προσεχεις τα λεφτα μην στα φανε ολα πακιστανοι που θα τους πληρωνεις μπας και σε γαμησουν
να κανεις οικονομιες για τα γεραματα
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Έλα ρε χαπακωμένε,τι έγινε,δεν πήρες σήμερα την δόση σου και ήρθες να φας τις φάπες σου??? Πάρε μια σφαλιάρα τώρα ξεφτιλισμένε και τράβα σε άλλο θρεντ,δεν γουστάρουμε καθυστερημένους στα θρεντ των τσοντάδικων.

Για ποια σφαλιάρα ρε κακομοίρη άρρωστε μιλάς?  :uglystupid: :uglystupid:

Τι είσαι εκπρόσωπος των θρεντ των τσοντάδικων? και θα μας πεις που θα γράφουμε και τι θα γράφουμε.

Εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα γιατί μόνο εδώ στο θρεντ του ατ προτιμάτε να μου δίνετε τις απαντήσεις σας. Προμοτορες του ατ

Ακόμα απάντηση για τα παιχνίδια σου με την νικολέτα δεν έδωσες??? Μόνο βλακείες ασυναρτησίες και ψεύδη είσαι, τυποποιημένε τυπε. Τράβα δες την ανάλωση στην τυποποίηση σου γιατί μου φαίνεται ότι έληξες βλακέντιε.

Προσπαθείς να παρακινήσεις κόσμο εδώ μέσα να μου την πέσει με την λογική του όχλου. Και έφτιαξες και δεύτερο προφίλ σαν καλικάντζαρος για να κράζεις στερεοφωνικά? Αυτό τι δείχνει ότι είσαι άντρας ??? Εδώ γελάμε
Άντε βάλε το φουστανάκι σου τώρα και βγες στην Σωκράτους μαζί με τα τελειωμένα τραβεστί να κάνετε καμιά παρτούζα

:thebigfinger:


 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Για ποια σφαλιάρα ρε κακομοίρη άρρωστε μιλάς?  :uglystupid: :uglystupid:

Τι είσαι εκπρόσωπος των θρεντ των τσοντάδικων? και θα μας πεις που θα γράφουμε και τι θα γράφουμε.

Εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα γιατί μόνο εδώ στο θρεντ του ατ προτιμάτε να μου δίνετε τις απαντήσεις σας. Προμοτορες του ατ

Ακόμα απάντηση για τα παιχνίδια σου με την νικολέτα δεν έδωσες??? Μόνο βλακείες ασυναρτησίες και ψεύδη είσαι, τυποποιημένε τυπε. Τράβα δες την ανάλωση στην τυποποίηση σου γιατί μου φαίνεται ότι έληξες βλακέντιε.

Προσπαθείς να παρακινήσεις κόσμο εδώ μέσα να μου την πέσει με την λογική του όχλου. Και έφτιαξες και δεύτερο προφίλ σαν καλικάντζαρος για να κράζεις στερεοφωνικά? Αυτό τι δείχνει ότι είσαι άντρας ??? Εδώ γελάμε
Άντε βάλε το φουστανάκι σου τώρα και βγες στην Σωκράτους μαζί με τα τελειωμένα τραβεστί να κάνετε καμιά παρτούζα

Όξω ρε βρωιάρη ξεφωνημένε,μια ζωή θα σ'έχω στην σφαλιάρα παλιόπουστα που έμαθες και για προφίλ και τσοντάδικα. Άντε να σε γλεντήσουν τα πακιστάνια και τράβα πίσω στο ίδρυμα γιατί ήδη σε ψάχνουν χαπακωμένη λούγκρα.
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Όξω ρε βρωιάρη ξεφωνημένε,μια ζωή θα σ'έχω στην σφαλιάρα παλιόπουστα που έμαθες και για προφίλ και τσοντάδικα. Άντε να σε γλεντήσουν τα πακιστάνια και τράβα πίσω στο ίδρυμα γιατί ήδη σε ψάχνουν χαπακωμένη λούγκρα.

Σου έβαζε και κωλοδάχτυλο η νικολέτα την ωρα που την πίπωνες? Για πες να ξεροχύσουμε? ή καύλωνες με τα μούσια της? Άμα δηλαδή καυλώνεις γιατί σε κόβω για τζούφιο βλακάκο.
Μήπως οι τρίχες από το μούσι της νικολέτας σου γαργάλαγαν την σούφρα και σου άρεσε?
Στην καρπαζιά σε έχω εγώ μέχρι τώρα βλακέντιε και θα συνεχίσω να σε έχω όσο και αν κράζεις.
Εσύ είσαι η ξεφωνημένη βρωμιάρα του μπου και όχι εγώ. Εγώ τύπε τυποποιημένε θα σε πηγαίνω ορθοπεταλιά με τις μαλακίες που γράφεις συνεχώς.
Μπες τώρα και με το προφιλ καλικαντζαρος να γράψεις.
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Πάρτα στην μάπα τα γραφόμενα σου για άλλη μια φορά


από kostakis27 06-09-2015
Μετά από αυτά αποφασίζω να τσεκάρω και το 3ο κρος στο υπόγειο (την Νικολλέτα) όπου ήταν πολύ καλύτερο από τ'άλλα 2 και φυσικά το παρτούζωσα παρέα με τον σιχαμερό μαλλιά που ξεφτιλίστηκε και στην παρτούζα Birdman Birdman.Περιμέναμε 3 ατόμα έξω από το δεξιά δωμάτιο στο υπόγειο για να τελειώσουν οι προηγούμενοι που το σκίζανε και να μπούμε.Με το που μπαίνουμε το κρος ρίχνει άκυρο σ'έναν κοιλαρά πουστρο-παππού και τον πετάει εξώ,οπότε μένουμε ο μαλλιάς κι εγώ.Το κρος αρχίζει και με χαιδεύει αισθησιακά και ξεκινάει να μου παίζει το καυλί.Μάταια προσπαθεί ο πουστρο-μαλλιάς να ασχοληθεί και μαζί του.Το κρος έχει δείξει την προίμηση του και ξεκινάει να πιπώνει εμένα και να τραβάει μαλακία στον άλλο.Έχω αρχίσει ήδη να γελάω με την απαξίωση που τρώει ο πουστρο-μαλλιάς που παλεύει να τον πιπώσει λίγο κι αυτόν Jerking Jerking :2funny: :2funny:.Αφού είχα γίνει τούρμπο αρχίζει να μου τρίβεται και μου τον χώνει αργά αργά στο κωλαράκι της.Αυτό έγινε άλλες 3 φορές μιας και το μωρό γούσταρε το μπες-βγες με το καυλί μου.Την έσκισα απαξιωτικά στα 4,ενώ από μόνη της μου πρότεινε να κάτσω στον καναπέ κι αυτή να κάτσει πάνω στον πούτσο μου.Μετά από δυνατό ξέσκισμα κι αφού είχα γίνει μούσκεμα κατέθεσα το σπέρμα μου και παρέδωσα την σειρά μου
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Πάρτα στην μάπα τα γραφόμενα σου για άλλη μια φορά


από kostakis27 06-09-2015
Μετά από αυτά αποφασίζω να τσεκάρω και το 3ο κρος στο υπόγειο (την Νικολλέτα) όπου ήταν πολύ καλύτερο από τ'άλλα 2 και φυσικά το παρτούζωσα παρέα με τον σιχαμερό μαλλιά που ξεφτιλίστηκε και στην παρτούζα Birdman Birdman.Περιμέναμε 3 ατόμα έξω από το δεξιά δωμάτιο στο υπόγειο για να τελειώσουν οι προηγούμενοι που το σκίζανε και να μπούμε.Με το που μπαίνουμε το κρος ρίχνει άκυρο σ'έναν κοιλαρά πουστρο-παππού και τον πετάει εξώ,οπότε μένουμε ο μαλλιάς κι εγώ.Το κρος αρχίζει και με χαιδεύει αισθησιακά και ξεκινάει να μου παίζει το καυλί.Μάταια προσπαθεί ο πουστρο-μαλλιάς να ασχοληθεί και μαζί του.Το κρος έχει δείξει την προίμηση του και ξεκινάει να πιπώνει εμένα και να τραβάει μαλακία στον άλλο.Έχω αρχίσει ήδη να γελάω με την απαξίωση που τρώει ο πουστρο-μαλλιάς που παλεύει να τον πιπώσει λίγο κι αυτόν Jerking Jerking :2funny: :2funny:.Αφού είχα γίνει τούρμπο αρχίζει να μου τρίβεται και μου τον χώνει αργά αργά στο κωλαράκι της.Αυτό έγινε άλλες 3 φορές μιας και το μωρό γούσταρε το μπες-βγες με το καυλί μου.Την έσκισα απαξιωτικά στα 4,ενώ από μόνη της μου πρότεινε να κάτσω στον καναπέ κι αυτή να κάτσει πάνω στον πούτσο μου.Μετά από δυνατό ξέσκισμα κι αφού είχα γίνει μούσκεμα κατέθεσα το σπέρμα μου και παρέδωσα την σειρά μου

Πάρε τα χάπια σου ρε πουστρόβλακα τώρα και φάε άλλη μια καρπαζιά για να μάθεις να το παίζεις έξυπνος στα θρεντ των τσοντάδικων και να σπαμάρεις βρωμερή λούγκρα. Ρε κακομοίρα αυτό που ποστάρεις αν ήξερες και λίγο ελληνικά αναλύει ένα καλτ σκηνικό μ'έμένα να γαμάω ένα σι-ντι .Μπερδεύτηκες με τον εαυτό σου βρωμερή λούγκρα που είσαι πάντα ο παθητικός και παρακαλάς να σε ξεσκίσουν τα σι-ντι. Μην ξανασπαμάρεις στο θρεντ του ανταλτ σιχαμερή πούστρα. Φάπα και καρπαζιά κάθε μέρα θα σ'έχω σκατόπουστρα.
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1


Καλά ήμουν σίγουρος για αυτό. Οι φήμες εδώ μέσα λένε ότι δεν χαρακτηρίζεσαι και από ψηλό IQ.
Τέλος πάντων ας το κάνω πιο λιανά ‘’cosmopolitan σελίδα 506’’ η ερώτηση ήταν επειδή βλέπω ότι χλευάζεις το jimi09 εάν εσένα σου αρέσουν cross, trans, και λοιποί.... και εάν ερωτικά συνευρίσκεσαι μαζί τους.

Εντάξει τύπε επειδή βλέπω ότι είσαι στραβός και καθυστερημένος σου επαναλαμβάνω ότι ξεροχύνω με κρος και τρανς και γουστάρω να τις βλέπω σε φάσεις στα τσοντάδικα.
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Τύπε βλακεντιε ξεροχυσιάρη πονεμένε παραπληγικέ σου ξανατρίβω στην μάπα αυτά που έγραψες που προσπαθείς να βγεις και λάδι.

Ερώτηση δική μου στην σελίδα 508 του θρεντ επειδή σε βλέπω ότι κράζεις όλο τον κόσμο και είσαι ο κριτής των πάντων

Καλά ήμουν σίγουρος για αυτό. Οι φήμες εδώ μέσα λένε ότι δεν χαρακτηρίζεσαι και από ψηλό IQ.
Τέλος πάντων ας το κάνω πιο λιανά ‘’cosmopolitan σελίδα 506’’ η ερώτηση ήταν επειδή βλέπω ότι χλευάζεις το jimi09 εάν εσένα σου αρέσουν cross, trans, και λοιποί.... και εάν ερωτικά συνευρίσκεσαι μαζί τους.

Η απάντηση σου:
Εντάξει τύπε επειδή βλέπω ότι είσαι στραβός και καθυστερημένος σου επαναλαμβάνω ότι ξεροχύνω με κρος και τρανς και γουστάρω να τις βλέπω σε φάσεις στα τσοντάδικα.

Και συνεχίζω ρωτώντας:

Δεν παίρνεις μεζέ δηλαδή? Μόνο μάτι?

Και έρχεται η κορυφαία απάντηση σου.....

Μόνο μάτι τύπε,γουστάρω οπτική καλτίλα.Εσύ τι γουστάρεις με τις κρος/τρανς???

κωστάκη27
Όσο και να θέλεις να κρυφτείς,
όσο και να θες, να τρέξεις,
θα σε γαμώ πισωκολλητά, μέχρι να ρέψεις....


Και συνεχίζω να σε ρωτάω ψυχάκια... που μόνο να χλευάζεις ξέρεις και να λες μαλακίες.... είσαι εσύ άντρας όταν λες ότι πηγαίνεις με άντρες? Μήπως έχεις μπευρδευτεί  :idiot:
Στα καλτ σκηνικά δηλαδή επιτρέπεται να πηγαίνουμε και με τραβέλια? κρυφοπούστρα του κερατά

Για πες μου ρε καραγκιόζη εγώ που έγραψα ότι πάω με άντρες?
Ποιος έχει ποιον στην καρπαζιά? για πες μου..
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
411
Like
414
Πόντοι
21
Για πες μου ρε καραγκιόζη εγώ που έγραψα ότι πάω με άντρες?
Ποιος έχει ποιον στην καρπαζιά? για πες μου..
ρε αδελφε ... θα πω κατι που σκεφτονται ολοι πλεον!

εχεις ΚΟΥΡΑΣΕΙ αφανταστα !

ειτε εισαι κρυφοαδελφη ειτε απλα μαλακας

οπως και να εχει ... κανε ενα διαλλειμα απο το thred . ..
πιες κανα ουισκακι μερες που ειναι ...
χαλαρωσε ....

αντε καλη χρονια σε ολους μαγκες και μαγκιτισες!
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
ρε αδελφε ... θα πω κατι που σκεφτονται ολοι πλεον!

εχεις ΚΟΥΡΑΣΕΙ αφανταστα !

ειτε εισαι κρυφοαδελφη ειτε απλα μαλακας

οπως και να εχει ... κανε ενα διαλλειμα απο το thred . ..
πιες κανα ουισκακι μερες που ειναι ...
χαλαρωσε ....

αντε καλη χρονια σε ολους μαγκες και μαγκιτισες!

Εσύ τώρα μιλάς εξ ονόματος όλων? Τι είσαι ο εκπρόσωπος τους?
Και δεν κατάλαβα?? Θα αφήσω τον καθένα καραγκιόζη να μου την λέει επειδή έτσι γουστάρει?
Δεν σε έχει κουράσει ο κωστάκης-καλικαντζαρος  που κάνω ένα ποστ και κάνουν 20 και σε έχω κουράσει εγώ???
Κοίτα λοιπόν την πάρτυ σου και χαλάρωσε εσύ συνδικαλιστή του μπου
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
658
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
86
Ναι ρε φιλε μιλα εξ ονοματος ολων μπαινουμε να διαβασουμε κατι εδω στο θρεντ και μας εχετε ζαλισει τα αρχιδια εσυ ο καλικαντζαρος και ο κωστακης ελεος πια
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Ναι ρε φιλε μιλα εξ ονοματος ολων μπαινουμε να διαβασουμε κατι εδω στο θρεντ και μας εχετε ζαλισει τα αρχιδια εσυ ο καλικαντζαρος και ο κωστακης ελεος πια

Τις υποδείξεις κράτα τις για την πάρτη σου. Τα παράπονα σου στον κωστάκη-καλικάντζαρο όχι σε μένα.
Δεν το ξεκίνησα εγώ αυτό.

Τώρα για πες μου ρε μόρτη και εσύ και ο πιο πάνω εάν κάποιος χωρίς λόγο σε έβριζε εσένα συνεχώς εσύ δεν θα απαντούσες? έχουν γαμηθεί στην μαλακία από τον Ιούλιο και θα τους αφήσω έτσι. Ας κάνουν τουμπεκι ας ζητήσουν συγγνώμη να σταματήσω και εγώ.
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Ναι ρε φιλε μιλα εξ ονοματος ολων μπαινουμε να διαβασουμε κατι εδω στο θρεντ και μας εχετε ζαλισει τα αρχιδια εσυ ο καλικαντζαρος και ο κωστακης ελεος πια
ενω πριν που διαβαζες τα παραμυθια του φιλιππακου και των αλλων ειχαν τρομερο ενδιαφερον ε
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
τωρα στο ατ

3 ζευγαρια
5 γυναικες που τις γαμας ακαποτα και σε πληρωνουν
3 υποτακτικες ξανθιες
και ο χρηστης Filippos3739 ντυμενος αγιοβασιλιτσα ζητιανευει πουτσο
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Τα παράπονα σου στον κωστάκη-καλικάντζαρο όχι σε μένα.
Δεν το ξεκίνησα εγώ αυτό.
τι λες μωρη τζαζλη
περα απτα προμοτορικα σου παραμυθια οποιος εγραφε σχολια για τα φιδια απαντουσες επειδη σε εθιγαν προσωπικα μαλλον
λουσου τα τωρα ασχημη κακιασμενη κρυφολουγκρα του ατ
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Πάρε τα χάπια σου ρε πουστρόβλακα τώρα και φάε άλλη μια καρπαζιά για να μάθεις να το παίζεις έξυπνος στα θρεντ των τσοντάδικων και να σπαμάρεις βρωμερή λούγκρα. Ρε κακομοίρα αυτό που ποστάρεις αν ήξερες και λίγο ελληνικά αναλύει ένα καλτ σκηνικό μ'έμένα να γαμάω ένα σι-ντι .Μπερδεύτηκες με τον εαυτό σου βρωμερή λούγκρα που είσαι πάντα ο παθητικός και παρακαλάς να σε ξεσκίσουν τα σι-ντι. Μην ξανασπαμάρεις στο θρεντ του ανταλτ σιχαμερή πούστρα. Φάπα και καρπαζιά κάθε μέρα θα σ'έχω σκατόπουστρα.
ο βλαμενος συνεχιζει να επιμενει οτι ειμαστε το ιδιο ατομο
του φαινεται περιεργο οτι 2 διαφορετικα ατομα τον βρισκουν τελειως καθυστερημενο :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom