Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Vas VVV

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Στο υπόγειο είχε αλλα 3 ζευγαράκια φίλε χαχα!!ελεος είπες και εσυ να γράψεις και έγραψες ,Ας έγραφες  ρε για ενα ζευγαρι να γινόσουν πιο πιστικός

γιατι το λες αυτο? εχω παει συνολικα 2 φορες στο adult αυτες τις μερες που βρισκομαι στην Αθηνα και τη δευτερη φορα (ηταν Παρασκευη βραδυ) πετυχα δυο ζευγαρια. το ενα ζευγαρι ηταν νεανικης ηλικιας και πολυ εμφανισιμο και το αλλο μεγαλυτερης ηλικιας και μετριας εμφανισης. το μετριο ζευγαρι μπηκε μεσα σε καμπινα και ακουγονταν οι φωνες της χοντρουλας κυριας. το εμφανισιμο ζευγαρι καθισε για λιγο, εκανε 2-3 βολτες στο χωρο και δεν το ειδα ξανα - οπως και δεν ειδα γενικα καμια αλληλεπιδραση των ζευγαριων με αλλο κοσμο.

ενω υπηρχε πολυς κοσμος στο σινεμα, δυστυχως τα ατομα μεγαλης ηλικιας που αρεσουν σε εμενα ηταν ελαχιστα και οχι καλης ποιοτητας
μηπως γνωριζει κανεις ποιες μερες και ωρες μαζευει ωριμους αντρες το σινεμα? και τις δυο φορες πηγα βραδυ και ειχε μονο 2-3 μεγαλους.
το πρωι και το μεσημερι μαζευει κοσμο το μαγαζι? και αν ναι, τι ηλικιες?
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Στο υπόγειο είχε αλλα 3 ζευγαράκια φίλε χαχα!!ελεος είπες και εσυ να γράψεις και έγραψες ,Ας έγραφες  ρε για ενα ζευγαρι να γινόσουν πιο πιστικός
αρχισαν παλι να γραφουν μαλακιες
τωρα θα γραψει καποιος και για 20χρονες λεσβιες η ξανθιες που τις γαμησε ακαποτα ολο το σινεμα
να τετοιοι μαλακες υπαρχουν και εχει γεμισει το ατ μπακπακιδες με παπαδομουσα και γελοιους με σακουλες σουπερμαρκετ που περιφερονται συνεχως περιμενοντας τους δρακους των παραμυθιων που διαβαζουν εδω μεσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
εχω διαβασει παρα πολλα τελικα λεει το μαγαζι η δεν λεει θελω να παω τελη του μηνα μια φορα ειχα παει περυσι ολο αδερφες ηταν τι ωρες ειναι καλες;
αν πας να προσεχεις τον χρηστη Filippos3739 γιατι την πεφτει σε ολους ζητιανευοντας πουτσο
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Καφενες κατάντησε το θρεντ παίδες τα ιδρύμα πάει τρένο παντος
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Λέω να πάω σήμερα για πρώτη φορά σε τέτοιο μέρος. Αυτό θεωρείται το καλύτερο από άποψη χώρου;
 

la_kolan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
135
Like
128
Πόντοι
1
Λέω να πάω σήμερα για πρώτη φορά σε τέτοιο μέρος. Αυτό θεωρείται το καλύτερο από άποψη χώρου;

Ειναι απο τα πιο καθαρα απο αποψη χωρου. Απο θεμα κοσμου ειναι επισης καπως καλυτερα σε συγκριση με αλλα.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Ειναι απο τα πιο καθαρα απο αποψη χωρου. Απο θεμα κοσμου ειναι επισης καπως καλυτερα σε συγκριση με αλλα.
ε αν το συγκρίνουμε με το Αβέρωφ και το κοσμοπολιτ ενωειτε ότι είναι ποίο μπροστά το ίδρυμα αυτό σε ποιότητα, αλλά υπάρχουν και άλλα ιδρύματα που είναι καλύτερα
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ευχαριστώ και τους δύο, πάω να ρίξω μια ματιά και αν δεν μου αρέσει πάω μπουρδέλο...
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Τύποι καλό για σινεμά αλλά γυναίκα ούτε για δείγμα
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436

Luigy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους και καλή χρόνια θα βρίσκομαι από βδομάδα Αθήνα και θα ήθελα να επισκεφτώ το μαγαζί ποιες ώρες και ποιο κατά τι γνώμη σας ;
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Τύποι καλό για σινεμά αλλά γυναίκα ούτε για δείγμα
ελα σοβαρα?αποκλειεται?μηπως δεν κοιταξες καλα στα υπογεια και στις γωνιες του μαγαζιου? :2funny:
δεν ειδες 5-6 ζευγαρια καμια 10ρια ξανθιες που σε πληρωνουν να τις γαμησεις και τα λοιπα?
ησουν ατυχος παντως που και που πανε τιποτα πληρωμενες απτο αφεντικο πουτανες μονες η με τον νταβα τους μαζι ετσι για να γινεται σουσουρο

μονο μια αξια ειναι διαχρονικη στο ατ και την βλεπεις παντα
ο ασχημος κακιασμενος κρυφοπουστας Filippos3739
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
754
Κριτικές
131
Like
7.024
Πόντοι
17.576
Χωρίς να θέλω να κάνω ούτε τον αβανταδωρο κανενός ούτε να υπερασπιστώ κανένα εγώ έχω πάει στο σινεμά με κοπέλα και ούτε νταβας είμαι ούτε η κοπέλα πουτανα(επαγγελματίας) πουτανακι ναι γιατί γουσταρε... χρήματα δεν πήραμε από κανένα και έγινε φάση με αρκετά άτομα από εκεί...και ασφαλώς δεν πήγαμε μόνο μια φορά...τώρα όσες φορές έχω μπει σε φάση με ζευγάρι που είδα εκεί (και δεν είναι μια και δυο) ποτέ δεν πλήρωσα... ποτέ δεν μου ζήτησαν χρήματα... (εκτός από μια φορά πριν 3 χρόνια αν θυμάμαι καλά) και από γυναίκες μόνες 2 φορές έχω δει και έχω περάσει φοβερά(και όχι μόνο εγώ)...την γνωστή χαμηλών τόνων ξανθιά (υποτακτική)...και άλλη μία μιλφ μάλλον Ρωσίδα πάλι ξανθιά που ερχοταν με ένα κόκκινο κοντό διάφανο και γινόταν χαμός συνήθως στην μεγάλη αίθουσα....γιατί τα λέω αυτά γιατί είναι η αλήθεια που έζησα και όχι η αλήθεια που υποθέτω....καλά να  περνάτε μάγκες...!!!
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
863
Κριτικές
66
Like
12.319
Πόντοι
4.706
ΕΠΙΣΚΕΨΗ 1η:
Πέμπτη βράδυ, κατευθείαν μετά την δουλειά. Μπήκα στις 23:50 και έφυγα λίγο μετά τις 01:30. Μπαίνοντας μέσα στην κεντρική σάλα, κατευθείαν, με διπλάρωσε ένας τύπος με τον οποίο είχα μιλήσει παλαιότερα και μου είπε ότι στον αριστερό καναπέ βρισκόταν ένα ζευγάρι. Πλησίασα διακριτικά και αντίκρισα ένα ζεύγος μεσήλικων, με την κυρία πατσαβούρα. Φορούσε μακριές μπότες και ένα λεοπαρδαλέ πανωφόρι. Γύρω τους ήταν ακροβολισμένα αρκετά ζόμπι, τα οποία τους παρακολουθούσαν διακριτικά. Μόνο ένας άσχημος ψηλός, με μυτόγκα που τον έκανε και έμοιαζε με μυρμηγκοφάγο, τους πλησίασε και κάτι τους είπε. Το ζεύγος σηκώθηκε και ανέβηκε στον εξώστη. Από πίσω του σχηματίστηκε μια ουρά από λιγούρια, τα οποία τους ακολούθησαν. Ανέβηκα και εγώ μαζί τους, μόνο για να δω τι παίζει με δαύτους, γιατί αποκλείεται να έκανα κάτι με αυτή την άσχημη κυρά-κατίνα. Το ζευγάρι στάθηκε για λίγο στον χώρο με τις πολυθρόνες και έμοιαζε σαν να σκεφτόταν να κάνει κάποια κίνηση. Ξαφνικά εμφανίστηκε πάλι ο μυρμηγκοφάγος και κάτι τους πρότεινε πάλι. Αυτοί δεν δέχθηκαν και κατέβηκαν ξανά κάτω, όπου ο μυρμηγκοφάγος τους διπλάρωσε, εκ νέου, και τους έκανε νέα πρόταση. Όταν τον ρώτησαν κάποιοι τι τους είπε, αυτός τους απάντησε ότι τους ήξερε. Το ζευγάρι μπήκε μέσα στην αριστερή καμπίνα και μετά από αρκετά λεπτά άνοιξε την πόρτα και δέχθηκε μόνο τον μυρμηγκοφάγο. Τα λιγούρια ξεροστάλιαζαν έξω από την πόρτα για να πάρουν σειρά. Τελικά το ζεύγος, μετά από την φάση, έφυγε από το σινεμά χωρίς να παίξει με κάποιον άλλον. Εγώ θα ήθελα να σταθώ στους τύπους, που ήταν εκείνο το βράδυ στον χώρο. Μιλάμε για νέα παιδιά, τα οποία βρωμοκόπαγαν. Μάγκες, δεν μιλάμε για απλή δυσοσμία. Οι τύποι έζεχναν και δεν στεκόσουν με τίποτα δίπλα τους, από την μπόχα. Το στόμα του κόπανου, με τον οποίο μιλούσα, μύριζε τόσο άσχημα, που έβαζα στοίχημα ότι κάποιος είχε πεθάνει εκεί μέσα. Αφήστε, δε, και την εμφάνισή τους. Δεν μιλάω για τις προβληματικές φυσιογνωμίες τους, αλλά το ότι φορούσαν οι περισσότεροι μπουφάν μηχανής και σκουφιά, και έμοιαζαν λες και ήταν μπράβοι Γ΄κατηγορίας, από το Μπουρνάζι. Πάντως, εάν θέλετε την προσωπική μου άποψη για το σκηνικό, εγώ το συγκαταλέγω στα λεγόμενα "στημένα".
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
863
Κριτικές
66
Like
12.319
Πόντοι
4.706
ΕΠΙΣΚΕΨΗ 2η:
Παρασκευή, λίγες ώρες πριν πιάσω δουλειά. Μπήκα μετά τις 14:00 και έφυγα λίγο μετά τις 16:30. Πλήρωσα για απλό εισιτήριο, γιατί στην προηγούμενη επίσκεψη πήγε στράφι το ολόκληρο, καθώς το υπόγειο και το κρυφό δωμάτιο ήταν άδεια. Πέρασα κατευθείαν στην κεντρική σάλα και καπάκι ανέβηκα στον εξώστη. Ήμουν μόνο εγώ και άλλοι τρεις πούστηδες. Άραξα στο σημείο μου και περίμενα, χαζεύοντας την τσόντα. Μόνο ένας πούστης έκανε κίνηση για να κάτσει δίπλα μου. Πριν προλάβει όμως να πει κάτι, τον ενημέρωσα ότι δεν πάω με άνδρες και αυτός έγινε μπουχός. Η ώρα περνούσε, οι τρεις πούστηδες έγιναν πέντε και εγώ καθόμουν στην θέση μου, περιμένοντας. Ξαφνικά μπήκε μέσα ένας μπάρμπας, ο οποίος έμοιαζε με τραβεστί. Έριξε μια ματιά στον χώρο και ανέβηκε πάνω. Τον ακολούθησα, για να δω τι θα κάνει και αυτός με ρώτησε που μπορεί να αφήσει τα πράγματά του. Του είπα να τα αφήσει στο ταμείο, κατέβηκα ξανά κάτω και κάθισα πάλι στην θέση μου. Εκεί που ήμουν απορροφημένος από την τσόντα, ένα παγωμένο χέρι άρχισε να χαϊδεύει το πρόσωπό μου. Εγώ τρόμαξα και γύρισα για να δω ποιος ήταν. Ακριβώς πίσω μου στέκονταν ο μπάρμπας, ντυμένος γυναίκα. Βλέποντάς τον από κοντά, παρατήρησα το πρόσωπό του, το οποίο βρισκόταν στο στάδιο της μουμιοποίησης. Τον ενημέρωσα ότι δεν πάω με άνδρες και αυτός έφυγε. Μετά από αρκετά λεπτά και αφού είχα συνέλθει από το σοκ, ανέβηκα ξανά στον εξώστη. Ο μπάρμπας ήταν στην πρώτη καμπίνα, ημίγυμνος και τον έπαιζε σε κοινή θέα. Λίγο νωρίτερα τον είχαν ακυρώσει δύο καραφλοί πούστηδες, οι οποίοι έκαναν παιχνίδι σε κάποια από τις καμπίνες. Κατέβηκα και ανέβηκα ξανά, λίγο αργότερα και τον είδα να στέκεται έξω από τις καμπίνες, όρθιος και να τον παίζει, φορώντας ένα κομπινεζόν. Είδα και απόειδα με δαύτον και αφού βαρέθηκα, σηκώθηκα και έφυγα απογοητευμένος.
 

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
ΕΠΙΣΚΕΨΗ 2η:
Παρασκευή, λίγες ώρες πριν πιάσω δουλειά. Μπήκα μετά τις 14:00 και έφυγα λίγο μετά τις 16:30. Πλήρωσα για απλό εισιτήριο, γιατί στην προηγούμενη επίσκεψη πήγε στράφι το ολόκληρο, καθώς το υπόγειο και το κρυφό δωμάτιο ήταν άδεια. Πέρασα κατευθείαν στην κεντρική σάλα και καπάκι ανέβηκα στον εξώστη. Ήμουν μόνο εγώ και άλλοι τρεις πούστηδες. Άραξα στο σημείο μου και περίμενα, χαζεύοντας την τσόντα. Μόνο ένας πούστης έκανε κίνηση για να κάτσει δίπλα μου. Πριν προλάβει όμως να πει κάτι, τον ενημέρωσα ότι δεν πάω με άνδρες και αυτός έγινε μπουχός. Η ώρα περνούσε, οι τρεις πούστηδες έγιναν πέντε και εγώ καθόμουν στην θέση μου, περιμένοντας. Ξαφνικά μπήκε μέσα ένας μπάρμπας, ο οποίος έμοιαζε με τραβεστί. Έριξε μια ματιά στον χώρο και ανέβηκε πάνω. Τον ακολούθησα, για να δω τι θα κάνει και αυτός με ρώτησε που μπορεί να αφήσει τα πράγματά του. Του είπα να τα αφήσει στο ταμείο, κατέβηκα ξανά κάτω και κάθισα πάλι στην θέση μου. Εκεί που ήμουν απορροφημένος από την τσόντα, ένα παγωμένο χέρι άρχισε να χαϊδεύει το πρόσωπό μου. Εγώ τρόμαξα και γύρισα για να δω ποιος ήταν. Ακριβώς πίσω μου στέκονταν ο μπάρμπας, ντυμένος γυναίκα. Βλέποντάς τον από κοντά, παρατήρησα το πρόσωπό του, το οποίο βρισκόταν στο στάδιο της μουμιοποίησης. Τον ενημέρωσα ότι δεν πάω με άνδρες και αυτός έφυγε. Μετά από αρκετά λεπτά και αφού είχα συνέλθει από το σοκ, ανέβηκα ξανά στον εξώστη. Ο μπάρμπας ήταν στην πρώτη καμπίνα, ημίγυμνος και τον έπαιζε σε κοινή θέα. Λίγο νωρίτερα τον είχαν ακυρώσει δύο καραφλοί πούστηδες, οι οποίοι έκαναν παιχνίδι σε κάποια από τις καμπίνες. Κατέβηκα και ανέβηκα ξανά, λίγο αργότερα και τον είδα να στέκεται έξω από τις καμπίνες, όρθιος και να τον παίζει, φορώντας ένα κομπινεζόν. Είδα και απόειδα με δαύτον και αφού βαρέθηκα, σηκώθηκα και έφυγα απογοητευμένος.
ρε φίλε και εγω αυτα βλέπω εκει μεσα κ το σιχάθηκα και σχεδόν παντα κλαίω τα 9 ευρο μου.βρωμανε πολυ ειδικά κατι γεροι με σακούλες στο χερι ελεος
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.692
Πόντοι
6.255
Ρε μάγκες σκέφτηκα κάτι εάν όλοι εμείς από εδώ μέσα κάναμε εμπάργκο για ένα με δύο μήνες Στο Adult theater τι θα έκανε ο ιδιοκτήτης για να μας ξαναφέρει? διόλου απίθανο να φερει πιο πολλά ζευγάρια οι γυναίκες όπως τις γνωστές πώς σας ακούγεται η ιδέα ίσως ετσι δούμε αν όντως τα σκηνικά που παίζονται είναι στημένα ή όχι Αν είναι στημένα η έλλειψη απο κοσμο και να ειστε σίγουροι γι αυτο ότι το αφεντικο θα φέρει πιο πολλές περιπτώσεις όπως ζευγάρια και μόνες γυναίκες
uΕγω ξαναριχνω την προταση μουκαι ειμαι σιγουρος οτι εαν κανουμε ομαδικη αποχη θα ξαναεμφανηστουν ξανθιες και ζευγαρια οπου θα παρτουζονονται αβερτα
 

klearxos000

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2019
Μηνύματα
94
Like
280
Πόντοι
20
uΕγω ξαναριχνω την προταση μουκαι ειμαι σιγουρος οτι εαν κανουμε ομαδικη αποχη θα ξαναεμφανηστουν ξανθιες και ζευγαρια οπου θα παρτουζονονται αβερτα
Γεια σας Θα συμφωνησω και εγω με την προταση.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι οσοι πλησιαζουν οποια ζευγαρι βρισκονταιι εκει ανα διαστηματα,δεν βγαζουν τα ρουχα τους και δεν προσπαθουμε να διμιουργηθει ενα καλο παιχνιδι,αντιθετως θελουν να γαμησουν και γεια σας.Ολοι μΠουφαν ζωνες ρουχα και σακκους ,η απολυτη ΜΑΛΑΚΙΑ
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
863
Κριτικές
66
Like
12.319
Πόντοι
4.706
Γεια σας Θα συμφωνησω και εγω με την προταση.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι οσοι πλησιαζουν οποια ζευγαρι βρισκονταιι εκει ανα διαστηματα,δεν βγαζουν τα ρουχα τους και δεν προσπαθουμε να διμιουργηθει ενα καλο παιχνιδι,αντιθετως θελουν να γαμησουν και γεια σας.Ολοι μΠουφαν ζωνες ρουχα και σακκους ,η απολυτη ΜΑΛΑΚΙΑ
Φίλε μου, η μαλακία ξεκινάει στο ότι οι περισσότεροι πάνε στο σινεμά με αυτοσκοπό να βρουν και να γαμήσουν γυναίκα. Εκεί γίνεται η κόμπλα. Το τσοντοσινεμά είναι ένας ιδιαίτερος χώρος και οι συνειδητοποιημένοι πάμε για την καλτ φάση και για το ότι είμαστε εγκεφαλικοί παίκτες. Αυτό που μου έκανε εντύπωση, προχθές, ήταν στο ότι έβλεπα νέους άνδρες κάτω ή γύρω στα τριάντα και έκαναν σαν πεινάλες, μόλις είδαν την θείτσα. Κάποιοι από αυτούς, ενώ περίμεναν, ήταν παράλληλα κολλημένοι στα κινητά τους (άλλη μαλακία αυτή, μέσα σε σκοτεινό χώρο) και κοιτούσαν συγχρόνως γυναίκες στα social media. Μιλάμε τώρα για απελπισμένους και στερημένους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom