Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Έλεγα και εγώ δεν θα κάνει την εμφάνιση του το προφιλ καλικαντζαρος? Σε ένα από τα δύο προφίλ θα απαντάω γιατί δεν έχει νοημα

:thebigfinger:

 

siacross

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2019
Μηνύματα
23
Like
8
Πόντοι
0
γενικα υπαρχει  φιλη κρος  που παει απο εκει βολτα?  ?  αν ειναι  ας στειλει ...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
ρε αδελφε ... θα πω κατι που σκεφτονται ολοι πλεον!

εχεις ΚΟΥΡΑΣΕΙ αφανταστα !

ειτε εισαι κρυφοαδελφη ειτε απλα μαλακας

οπως και να εχει ... κανε ενα διαλλειμα απο το thred . ..
πιες κανα ουισκακι μερες που ειναι ...
χαλαρωσε ....

αντε καλη χρονια σε ολους μαγκες και μαγκιτισες!

Τύπε έπεσες μέσα και στα 2,ο φιλλιππος3739 είναι και κρυφοαδερφή και τεράστιος μαλάκας. Το πρόβλημα είναι ότι γουστάρει συνεχώς να τον ξεφτιλίζουμε στο θρεντ του ανταλτ και γι αυτό δικαίως έχουν κουραστεί και οι μύστες να διαβάζουν μπινελίκια γι αυτήν ξεφτιλισμένη βρωμολούγκρα. Ένα διάστημα τον είχαν μπανάρει και είχε χαλαρώσει το θρεντ,όμως όταν ξαναέγινε ενεργός άρχισε να ζητιανεύει τα πουστριλίκια του. Έχετε δίκιο οι μύστες να διαμαρτύρεστε αλλά πρόκειται για τόσο τεράστιο μαλάκα που το έχουμε τεράστια ανάγκη να τον φαπώνουμε καθημερινά. 
 

Kelly mikroulacr

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2014
Μηνύματα
106
Like
114
Πόντοι
1
βολτουλα χθες αλλα μονο χαμουρεμα και ετσι δεν εκατσα πολυ την επομενη φορα πιστευω για κατι πιο  :fuck1: :fuck1: :s&m_3: :pipa1: :pipa1: :2on1: :2on1: :s&m_1:
 

Συνημμένα

  • 50758796_1174155166076299_4285391481729974272_o.jpg
    50758796_1174155166076299_4285391481729974272_o.jpg
    68,6 KB · Εμφανίσεις: 38
  • 48405511_493153657858602_7080177119858262016_n.jpg
    48405511_493153657858602_7080177119858262016_n.jpg
    68,2 KB · Εμφανίσεις: 46

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Τύπε έπεσες μέσα και στα 2,ο φιλλιππος3739 είναι και κρυφοαδερφή και τεράστιος μαλάκας. Το πρόβλημα είναι ότι γουστάρει συνεχώς να τον ξεφτιλίζουμε στο θρεντ του ανταλτ και γι αυτό δικαίως έχουν κουραστεί και οι μύστες να διαβάζουν μπινελίκια γι αυτήν ξεφτιλισμένη βρωμολούγκρα. Ένα διάστημα τον είχαν μπανάρει και είχε χαλαρώσει το θρεντ,όμως όταν ξαναέγινε ενεργός άρχισε να ζητιανεύει τα πουστριλίκια του. Έχετε δίκιο οι μύστες να διαμαρτύρεστε αλλά πρόκειται για τόσο τεράστιο μαλάκα που το έχουμε τεράστια ανάγκη να τον φαπώνουμε καθημερινά.  

Βρε μαλάκα άρρωστε παραπληγικέ, διαταραγμένε μυθομανή ξεροχυσιάρη, σου τα ξανάτριψα στην μούρη αυτά που έγραψες και για την τηγανίτα δεν απαντάς. Θα σε έχω συνέχεια στο πήδημα παλιομαλάκα  :s&m_1: :s&m_1:
Σου έβαλαν χέρι εδώ μέσα μύστες σε προηγούμενα ποστ ότι έχεις κουράσει με τα ίδια και τα ίδια με τα χάπια και το ίδρυμα που λες συνέχεια το ξέχασες και αυτό.
Προσπαθείς διακαώς να παρακινήσεις κόσμο να λειτουργήσει εναντίον μου με την λογική του όχλου, έτσι κάνουν οι άντρες ρε ξεφτίλα? Είσαι από αυτούς που κάνουν μαγκιές όταν νιώθουν ότι έχουν και άλλους μαζί τους ξεφτίλα ΕΕΕεεεε ξεφτίλα.  :jerking: :jerking: :jerking:
Εσένα δεν σε είχαν μιουταρισμένο πόσο καιρό? Εσύ δεν έκανες αναφορές σε μένα για να με μιουτάρουν? Βλακάκο ε βλακάκο και μιλάς εσύ που όπου μπαίνεις ρε ξεφτιλισμένε το μόνο που κάνεις είναι να δημιουργείς αναταραχή σε όλους τους χλευάζοντας τους μιλάς με τον χειρότερο τρόπο και ειρωνεύεσαι τους πάντες συνέχεια. Μόνο θόρυβο κάνεις σαν τενεκές που είσαι.
Αααιι και γαμήσου μπας και ηρεμήσεις σκατομαλάκα  :vomit: :vomit:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Βρε μαλάκα άρρωστε παραπληγικέ, διαταραγμένε μυθομανή ξεροχυσιάρη, σου τα ξανάτριψα στην μούρη αυτά που έγραψες και για την τηγανίτα δεν απαντάς. Θα σε έχω συνέχεια στο πήδημα παλιομαλάκα  :s&m_1: :s&m_1:
Σου έβαλαν χέρι εδώ μέσα μύστες σε προηγούμενα ποστ ότι έχεις κουράσει με τα ίδια και τα ίδια με τα χάπια και το ίδρυμα που λες συνέχεια το ξέχασες και αυτό.
Προσπαθείς διακαώς να παρακινήσεις κόσμο να λειτουργήσει εναντίον μου με την λογική του όχλου, έτσι κάνουν οι άντρες ρε ξεφτίλα? Είσαι από αυτούς που κάνουν μαγκιές όταν νιώθουν ότι έχουν και άλλους μαζί τους ξεφτίλα ΕΕΕεεεε ξεφτίλα.  :jerking: :jerking: :jerking:
Εσένα δεν σε είχαν μιουταρισμένο πόσο καιρό? Εσύ δεν έκανες αναφορές σε μένα για να με μιουτάρουν? Βλακάκο ε βλακάκο και μιλάς εσύ που όπου μπαίνεις ρε ξεφτιλισμένε το μόνο που κάνεις είναι να δημιουργείς αναταραχή σε όλους τους χλευάζοντας τους μιλάς με τον χειρότερο τρόπο και ειρωνεύεσαι τους πάντες συνέχεια. Μόνο θόρυβο κάνεις σαν τενεκές που είσαι.
Αααιι και γαμήσου μπας και ηρεμήσεις σκατομαλάκα  :vomit: :vomit:

Έξω ρε χαπακωμένε πούστη από το θρεντ του ανταλτ, ξεφτιλισμένη λούγκρα που παρακαλάς κάθε μέρα να ακούσεις το πουστριλίκι σου και να αρπάξεις τις καρπαζιές σου από τους μύστες των τοσντάδικων,άντε γύρνα στο ίδρυμα σκατοαδερφή που το σκας στα κρυφά και πας  έξω από το τσοντάδικο για να μάθεις τι παίζει μέσα και μετά παρακαλάς τους μύστες να φας και κανα πούτσο.Σ'έχουν καταλάβει όλοι εδώ μέσα πόσο μαλάκας είσαι γι αυτό και σε παρτουζώνουμε κάθε μέρα. Άντε να βάλεις τα κλάμματα στο ίδρυμα τώρα,αρκετά σε ανέχτηκε το θρεντ βρωμόπουστα.
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
παιδια του ατ πρεπει να γινει αμεσα ερανος για τον φιλιππακο να μαζεψουμε κατι ψιλα να τα δωσουμε σε κανα πακιστανο στο κοσμοπολιτ μπας και τον πηδηξει να ηρεμησει λιγο γιατι εχει ρεψει απτην μαλακια :jerking:
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Έξω ρε χαπακωμένε πούστη από το θρεντ του ανταλτ, ξεφτιλισμένη λούγκρα που παρακαλάς κάθε μέρα να ακούσεις το πουστριλίκι σου και να αρπάξεις τις καρπαζιές σου από τους μύστες των τοσντάδικων,άντε γύρνα στο ίδρυμα σκατοαδερφή που το σκας στα κρυφά και πας  έξω από το τσοντάδικο για να μάθεις τι παίζει μέσα και μετά παρακαλάς τους μύστες να φας και κανα πούτσο.Σ'έχουν καταλάβει όλοι εδώ μέσα πόσο μαλάκας είσαι γι αυτό και σε παρτουζώνουμε κάθε μέρα. Άντε να βάλεις τα κλάμματα στο ίδρυμα τώρα,αρκετά σε ανέχτηκε το θρεντ βρωμόπουστα.
ασχημη κακιασμενη λουγκρα του ατ ειναι
πηγαινε και θα τον δεις πως ειναι να γελασεις
μιλαμε για εκτρωμα
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Έξω ρε χαπακωμένε πούστη από το θρεντ του ανταλτ, ξεφτιλισμένη λούγκρα που παρακαλάς κάθε μέρα να ακούσεις το πουστριλίκι σου και να αρπάξεις τις καρπαζιές σου από τους μύστες των τοσντάδικων,άντε γύρνα στο ίδρυμα σκατοαδερφή που το σκας στα κρυφά και πας  έξω από το τσοντάδικο για να μάθεις τι παίζει μέσα και μετά παρακαλάς τους μύστες να φας και κανα πούτσο.Σ'έχουν καταλάβει όλοι εδώ μέσα πόσο μαλάκας είσαι γι αυτό και σε παρτουζώνουμε κάθε μέρα. Άντε να βάλεις τα κλάμματα στο ίδρυμα τώρα,αρκετά σε ανέχτηκε το θρεντ βρωμόπουστα.

Τύπε για πες καμιά καλή φάση με τραβέλι - σιντι να ξεροχύσουν οι μύστες

και ρίξε μια ματιά και σε αυτο το θρεντ
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
ασχημη κακιασμενη λουγκρα του ατ ειναι
πηγαινε και θα τον δεις πως ειναι να γελασεις
μιλαμε για εκτρωμα

Μύστη πλέον το έχουν καταλάβει όλοι όσοι διαβάζουν αυτό το θρεντ πόσο μαλάκας είναι και ότι πρόκειται για έναν σιχαμένο άσχημο γκέουλα που απλά ζητάει τις φάπες του και τα πουστριλίκια του από τους μύστες του θρεντ. Σκαστός πηγαίνει από κάποιο ίδρυμα έξω από το τσοντάδικο κι ενοχλεί τον κόσμο.Μετά μπαίνει εδώ μέσα και γράφει μαλακίες γι αυτό και θα τον ξεφτιλίζουμε δίχως τέλος και θα τον καρπαζώνουμε δίχως έλεος τον βρωμοπούστη.
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
βολτουλα χθες αλλα μονο χαμουρεμα και ετσι δεν εκατσα πολυ την επομενη φορα πιστευω για κατι πιο  :fuck1: :fuck1: :s&m_3: :pipa1: :pipa1: :2on1: :2on1: :s&m_1:

Έλειπε ο κωστάκης27 για αυτό δεν είχε σασπένς για σένα παρότι κυνηγάει τα κρος με μούσι πιο πολύ  :heavymetalbig:
 

hairy_pireas

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2015
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
0
Τα τελευταία Σαββατοκύριακα έχει μια έντονη κινητικότητα το μαγαζί η αλήθεια είναι, αλλά οι περισσότεροι θαμώνες είναι κοράκια που περιφέρονται να πάρουν λίγο μάτι όπου βρουν παρά να παίξουν ουσιαστικά.

Κατανοητή η καύλα του καθενός, αλλά από τσοντοσινεμά τείνει να γίνει απλό σινεμά, μάγκες! Συγκεντρωθείτε λίγο στην ουσία του πράγματος. Αν σας αρέσει ο αντρικός κώλος και το στόμα μην διστάζετε να το λέτε. Είναι κρίμα να πληρώνετε να μπαίνετε και να μένετε με τον πούτσο στο χέρι γιατί ντρέπεστε μην σας πουν αδερφές. Μετά βέβαια οι περισσότεροι "κρυφοί" ψάχνονται για ό,τι κάτσει στην Αγίας Άννης. Χαχα

Ένας τίμιος παθητικός θαμώνας που γουστάρει να τον παίρνουν μάτι
 

titanm

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
34
Like
42
Πόντοι
0
Το σινεμά γενικά είναι ένας χώρος όπου πάμε πάνω κάτω για να δούμε από ταινία μέχρι ζωντανό σεξ κατά 99%  ομοφυλοφιλικό για όσους τους αρέσει...,επίσης σε όσους δεν μας αρέσει το πληρωμένο σεξ (μπουρδελο,πιάτσες κλπ) μπορούμε να κάνουμε εύκολα σεξ ομοφυλοφιλικό 99,9% συμπεριλαμβανομένων και των cross). Παρά το γεγονός ότι έχω να πάω περίπου 3 μήνες στο ατ , εδώ και 2 χρόνια και περίπου 28-30 επισκέψεις έχω να πω ότι
1) Έχω δει 3 φορές ζευγάρι πού έκανε σεξ με αγνώστους-αποκλείω την πιθανότητα κάποιο ζευγάρι από αυτά να ήταν επαγγελματίες λόγω μη καλής εμφάνισης....
2) άλλες 2 φορές ζευγάρι πού μπήκε και έφυγε χωρίς να γίνει τίποτα
3)σχεδόν πάντα κάποιο cross
4)πάντα διαθέσιμους άντρες για σεξ διαφόρων ηλικιών και εμφάνισης
Γενικά πιστεύω ότι είναι χώρος όπου όλοι με τον ένα ή τον άλλο τρόπο ικανοποιούμε  την πιο σκοτεινή η "απαγορευμένη" σεξουαλική μας πλευρά χωρίς να υπάρχει οικονομική συναλλαγή,κάτι πού για πολλούς ίσως να είναι αντισεξουαλικο (όχι από οικονομικής πλευράς).
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
Το σινεμά γενικά είναι ένας χώρος όπου πάμε πάνω κάτω για να δούμε από ταινία μέχρι ζωντανό σεξ κατά 99%  ομοφυλοφιλικό για όσους τους αρέσει...,επίσης σε όσους δεν μας αρέσει το πληρωμένο σεξ (μπουρδελο,πιάτσες κλπ) μπορούμε να κάνουμε εύκολα σεξ ομοφυλοφιλικό 99,9% συμπεριλαμβανομένων και των cross). Παρά το γεγονός ότι έχω να πάω περίπου 3 μήνες στο ατ , εδώ και 2 χρόνια και περίπου 28-30 επισκέψεις έχω να πω ότι
1) Έχω δει 3 φορές ζευγάρι πού έκανε σεξ με αγνώστους-αποκλείω την πιθανότητα κάποιο ζευγάρι από αυτά να ήταν επαγγελματίες λόγω μη καλής εμφάνισης....
2) άλλες 2 φορές ζευγάρι πού μπήκε και έφυγε χωρίς να γίνει τίποτα
3)σχεδόν πάντα κάποιο cross
4)πάντα διαθέσιμους άντρες για σεξ διαφόρων ηλικιών και εμφάνισης
Γενικά πιστεύω ότι είναι χώρος όπου όλοι με τον ένα ή τον άλλο τρόπο ικανοποιούμε  την πιο σκοτεινή η "απαγορευμένη" σεξουαλική μας πλευρά χωρίς να υπάρχει οικονομική συναλλαγή,κάτι πού για πολλούς ίσως να είναι αντισεξουαλικο (όχι από οικονομικής πλευράς).
[/qσ
Το σινεμά γενικά είναι ένας χώρος όπου πάμε πάνω κάτω για να δούμε από ταινία μέχρι ζωντανό σεξ κατά 99%  ομοφυλοφιλικό για όσους τους αρέσει...,επίσης σε όσους δεν μας αρέσει το πληρωμένο σεξ (μπουρδελο,πιάτσες κλπ) μπορούμε να κάνουμε εύκολα σεξ ομοφυλοφιλικό 99,9% συμπεριλαμβανομένων και των cross). Παρά το γεγονός ότι έχω να πάω περίπου 3 μήνες στο ατ , εδώ και 2 χρόνια και περίπου 28-30 επισκέψεις έχω να πω ότι
1) Έχω δει 3 φορές ζευγάρι πού έκανε σεξ με αγνώστους-αποκλείω την πιθανότητα κάποιο ζευγάρι από αυτά να ήταν επαγγελματίες λόγω μη καλής εμφάνισης....
2) άλλες 2 φορές ζευγάρι πού μπήκε και έφυγε χωρίς να γίνει τίποτα
3)σχεδόν πάντα κάποιο cross
4)πάντα διαθέσιμους άντρες για σεξ διαφόρων ηλικιών και εμφάνισης
Γενικά πιστεύω ότι είναι χώρος όπου όλοι με τον ένα ή τον άλλο τρόπο ικανοποιούμε  την πιο σκοτεινή η "απαγορευμένη" σεξουαλική μας πλευρά χωρίς να υπάρχει οικονομική συναλλαγή,κάτι πού για πολλούς ίσως να είναι αντισεξουαλικο (όχι από οικονομικής πλευράς).

συμφωνω στα περισσοτερα , εχω και εγω να παω αρκετα χρονια και στο adult theater  k' στο video show ειχα συναντησει διαφορα ατομα, ο λογος που μου αρεσε και πηγαινα ηταν να δω τι τσοντα επαιζε ..εχω μια μανια με τις τσοντες...και να καβλωσω οχι με την ταινια αποκλειστικα αλλα με τους γυρω που καβλωναν, για αυτους που θα τρεξουν να πουν ανοησιες θα πω καθαρα οτι ναι μου αρεσει να χαμουρευομαι με αλλους αντρες βλεποντας τσοντες, αλλα οχι αυτα τα τελευταια που διαβαζω εδω μεσα και δυστηχως ειναι λογος που δεν πατησα το ποδι μου παλι, γουσταρω να βλεπω παιχνιδι και να κανω παιχνιδι , το τι κανει ο αλλος δεν με νοιαζει αρκει να μην με ενοχλει εαν δεν γουσταρω, ζευγαρια δεν εχω δει , ισως γιατι εχω χρονια να παω αλλα εαν εβλεπα ζευγαρι δεν θα εμπαινα στην μεση αλλα καβλωμενος θα περιμενα να μου κανουν νευμα αν οχι θα τον επαιζα και ολα οκ.. αληθεια υπαρχουν ακομη ατομα που γουσταρουν μονο αληλομαλακιες η χαμουρεμα;
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
συγνωμη που εμφανιστηκε ετσι το σχολιο μου το ξαναγραφω ..

συμφωνω στα περισσοτερα , εχω και εγω να παω αρκετα χρονια και στο adult theater  k' στο video show ειχα συναντησει διαφορα ατομα, ο λογος που μου αρεσε και πηγαινα ηταν να δω τι τσοντα επαιζε ..εχω μια μανια με τις τσοντες...και να καβλωσω οχι με την ταινια αποκλειστικα αλλα με τους γυρω που καβλωναν, για αυτους που θα τρεξουν να πουν ανοησιες θα πω καθαρα οτι ναι μου αρεσει να χαμουρευομαι με αλλους αντρες βλεποντας τσοντες, αλλα οχι αυτα τα τελευταια που διαβαζω εδω μεσα και δυστηχως ειναι λογος που δεν πατησα το ποδι μου παλι, γουσταρω να βλεπω παιχνιδι και να κανω παιχνιδι , το τι κανει ο αλλος δεν με νοιαζει αρκει να μην με ενοχλει εαν δεν γουσταρω, ζευγαρια δεν εχω δει , ισως γιατι εχω χρονια να παω αλλα εαν εβλεπα ζευγαρι δεν θα εμπαινα στην μεση αλλα καβλωμενος θα περιμενα να μου κανουν νευμα αν οχι θα τον επαιζα και ολα οκ.. αληθεια υπαρχουν ακομη ατομα που γουσταρουν μονο αληλομαλακιες η χαμουρεμα;
 

saxo vts

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
37
Like
12
Πόντοι
0
εχω διαβασει παρα πολλα τελικα λεει το μαγαζι η δεν λεει θελω να παω τελη του μηνα μια φορα ειχα παει περυσι ολο αδερφες ηταν τι ωρες ειναι καλες;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
εχω διαβασει παρα πολλα τελικα λεει το μαγαζι η δεν λεει θελω να παω τελη του μηνα μια φορα ειχα παει περυσι ολο αδερφες ηταν τι ωρες ειναι καλες;

Τύπε τέλη του μήνα σίγουρα θα λέει,να πας όμως μετά τις 01:00 που λέει περισσότερα.
 

STG85

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
55
Like
86
Πόντοι
0
Χθεσινή βραδιά:  μέχρι τις 10 είχε πολύ ησυχία 4-5 άνθρωποι να περιφερόμαστε στο σινεμά..! Αργότερα έσκασαν μύτη 3 ζευγάρια, τον πρώτο ήταν κατι πιτσιρίκια τα οποία μάλλον δεν είχαν λεφτά για ξενοδοχείο και μπήκαν στο σινεμά να φασωθουν...λίγο μαλάκας ο τύπος γιατί αρπαζόταν με οποίον πλησίαζε και τους έβλεπε μόνο...( ρε παπάρα καταλαβαίνω να θες privacy αλλά πήγαινε και κλείσου σε μια καμπίνα) αν αράζεις καναπέ, θα πρέπει να είσαι έτοιμος ότι ο άλλος μπορει να σε παίρνει μάτι. Το 2ο ζευγάρι πιο μεγάλο σε ηλικία ηρθε έκατσε λίγο αλλά μετά από λίγο έφυγε και το 3ο το οποίο μάλλον ήταν τραβελι η γκομενα, ανέβηκαν εξώστη άραξαν και έφυγαν χωρίς περαιτέρω παιχνίδι. Δεν είχα εισιτήριο για κάτω όποτε δεν ξέρω αν στο υπόγειο έπαιξε κάτι άλλο ή αν κάποιο από τα ζευγάρια συνέχισε κάτω...
 

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Χθεσινή βραδιά:  μέχρι τις 10 είχε πολύ ησυχία 4-5 άνθρωποι να περιφερόμαστε στο σινεμά..! Αργότερα έσκασαν μύτη 3 ζευγάρια, τον πρώτο ήταν κατι πιτσιρίκια τα οποία μάλλον δεν είχαν λεφτά για ξενοδοχείο και μπήκαν στο σινεμά να φασωθουν...λίγο μαλάκας ο τύπος γιατί αρπαζόταν με οποίον πλησίαζε και τους έβλεπε μόνο...( ρε παπάρα καταλαβαίνω να θες privacy αλλά πήγαινε και κλείσου σε μια καμπίνα) αν αράζεις καναπέ, θα πρέπει να είσαι έτοιμος ότι ο άλλος μπορει να σε παίρνει μάτι. Το 2ο ζευγάρι πιο μεγάλο σε ηλικία ηρθε έκατσε λίγο αλλά μετά από λίγο έφυγε και το 3ο το οποίο μάλλον ήταν τραβελι η γκομενα, ανέβηκαν εξώστη άραξαν και έφυγαν χωρίς περαιτέρω παιχνίδι. Δεν είχα εισιτήριο για κάτω όποτε δεν ξέρω αν στο υπόγειο έπαιξε κάτι άλλο ή αν κάποιο από τα ζευγάρια συνέχισε κάτω...
Στο υπόγειο είχε αλλα 3 ζευγαράκια φίλε χαχα!!ελεος είπες και εσυ να γράψεις και έγραψες ,Ας έγραφες  ρε για ενα ζευγαρι να γινόσουν πιο πιστικός
 

STG85

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
55
Like
86
Πόντοι
0
Δε προσπαθώ να σε πείσω ρε φίλε, αν ήταν και κανεις άλλος από το forum εκείνο το βράδυ μπορεί να το επιβεβαιώσει. Το βασικό όμως στο οποίο πρέπει να σταθείς δεν είναι ο αριθμός αλλά ότι όπως ήρθαν έφυγαν. Αντιθέτως απόψε ήταν ένα ζευγάρι ( βέβαια η γκομενα κάτω του μετρίου και μεγάλη αλλά πρόστυχη) έπαιξαν με έναν τυχερό καθ έφυγαν..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom